5 Aplik├ície bez n├ímahy na n├íjdenie nov├Żch priate─żov v syst├ęme Android, r├Żchle pripojenie

Z├şskanie nov├Żch priate─żov je pre ─żud├ş niekedy ┼ąa┼żk├ę. Niektor├ş ─żudia to maj├║ s odch├ídzaj├║cou osobnos┼ąou jednoduch├ę, niekomu treba trochu pom├┤c┼ą. Na┼í┼ąastie pre n├ís existuj├║ aplik├ície na nach├ídzanie nov├Żch priate─żov, v─Ćaka ktor├Żm je spojenie a socializ├ícia jednoduchou vecou. V dne┼ínej dobe je ve─żmi ┼ąa┼żk├ę n├íjs┼ą rovnako zm├Ż┼í─żaj├║cich ─żud├ş pomocou star├Żch met├│d. Teraz si nem├┤┼żete n├íjs┼ą nov├Żch priate─żov len tak, ┼że idete cez v├şkend do baru.

Preto s├║ aplik├ície na n├íjdenie nov├Żch priate─żov hodnotn├ę. Aj ke─Ć nem├íte probl├ęmy s nadviazan├şm priate─żstva, mo┼żno budete potrebova┼ą ich slu┼żby, ke─Ć sa pres┼ąahujete do in├ęho mesta. Jednu z t├Żchto aplik├íci├ş som pou┼żil, ke─Ć som i┼íiel do Dubaja n├íjs┼ą hr├í─Źov. Na v├Żstave sme si u┼żili ve─ża z├íbavy a sme st├íle v kontakte, napriek tomu, ┼że sme sa stretli iba dvakr├ít. Ak h─żad├íte niekoho v├Żnimo─Źn├ęho, ÔÇőÔÇőm├┤┼żete si vysk├║┼ía┼ą najlep┼íie zoznamovacie aplik├ície pre Android.

Pozn├ímka: Aplik├ície na n├íjdenie nov├Żch priate─żov boli testovan├ę na zariaden├ş Samsung Galaxy Smartf├│n Note III. Aplik├ície fungovali dobre a po─Źas testovania sa nevyskytli ┼żiadne probl├ęmy.

1. Mico – Zozn├ímte sa s nov├Żmi ─żu─Ćmi a chatujte

5 Aplik├ície bez n├ímahy na n├íjdenie nov├Żch priate─żov v syst├ęme Android, r├Żchle pripojenie 2

H─żad├íte ─Źist├║ a jednoduch├║ aplik├íciu na spojenie s ─żu─Ćmi? Neh─żadajte ni─Ź in├ę ako Mico. Je to skvel├í aplik├ícia, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje vidie┼ą ─żud├ş vo va┼íom okol├ş a komunikova┼ą s nimi. Je to jednoduch├Ż proces, v─Ćaka ktor├ęmu je ve─żmi ─żahk├ę nadviaza┼ą rozhovor s niektor├Żmi zauj├şmav├Żmi ─żu─Ćmi.

V tejto aplik├ícii nie je ┼żiadna ─Źakacia doba; vidis cloveka? M├┤┼żete s nimi okam┼żite chatova┼ą. Aplik├ícia je tie┼ż bezpe─Źn├í, tak┼że sa nemus├şte b├í┼ą, ┼że pr├şdete o svoje inform├ície. Aplik├ícia je k dispoz├şcii aj vo viacer├Żch jazykoch, ─Źo v├ím umo┼ż┼łuje vies┼ą hlb┼íie a zmysluplnej┼íie konverz├ície.

Bezplatná verzia

2. Meetup – urobte komunitu skuto─Źnou

5 Aplik├ície bez n├ímahy na n├íjdenie nov├Żch priate─żov v syst├ęme Android, r├Żchle pripojenie 3

Meetup je ─Ćal┼íia skvel├í socializa─Źn├í aplik├ícia pre Android. Je to v podstate lok├ítor stretnut├ş, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş vedie┼ą, kde a kedy sa ur─Źit├í skupina ─żud├ş stretne. Ak napr├şklad milujete techniku, dostanete upozornenie, ke─Ć sa vo va┼íom okol├ş uskuto─Źn├ş stretnutie s├║visiace s technol├│giou.

Nebojte sa, v┼íetky stretnutia s├║ otvoren├ę pre verejnos┼ą, tak┼że sa nemus├şte ob├íva┼ą, ┼że by ste boli pozvan├ş. Aplik├ícia m├í ─Źist├ę rozhranie, ale na pr├şstup k v┼íetk├Żm funkci├ím sa mus├şte prihl├ísi┼ą.

Bezplatná verzia

3. Nearify – objavujte udalosti

5 Aplik├ície bez n├ímahy na n├íjdenie nov├Żch priate─żov v syst├ęme Android, r├Żchle pripojenie 4

Toto je ─Ćal┼íia aplik├ícia na vyh─żadanie toho, ─Źo sa deje okolo v├ís. Pokia─ż ide o h─żadanie spolo─Źensk├Żch udalost├ş, nie je na ┼íkodu ma┼ą v ruke dve mo┼żnosti. Aplik├ícia je ve─żmi hlbok├í, pokia─ż ide o v├ís. P├Żta sa takmer na v┼íetko, ─Źo sa v├ím p├í─Źi, a vytvor├ş v├ím vlastn├Ż zoznam udalost├ş.

Je to vynikaj├║ci sp├┤sob, ako zaisti┼ą stretnutie s ─żu─Ćmi s rovnak├Żmi z├íujmami. A v┼íetci vieme, ┼że ke─Ć u┼ż m├íme nie─Źo spolo─Źn├ę s in├Żm ─Źlovekom, je v├Ą─Ź┼íia ┼íanca na n├íjdenie spojenia.

Bezplatná verzia

4. Foursquare – najlep┼í├ş sprievodca mestom

5 Aplik├ície bez n├ímahy na n├íjdenie nov├Żch priate─żov v syst├ęme Android, r├Żchle pripojenie 5

Foursquare je aplik├ícia, ktor├í v├ím v z├ísade hovor├ş o skvel├Żch miestach v okol├ş. T├íto aplik├ícia je pre t├Żch, ktor├ş m├┤┼żu ─żahko nadviaza┼ą konverz├íciu a prisp├┤sobuj├║ sa nadv├Ązovaniu nov├Żch zn├ímost├ş.

Pres┼ąahovanie sa do nov├ęho mesta m├┤┼że by┼ą n├íro─Źn├ę, ale na┼í┼ąastie m├íme t├║to aplik├íciu, ktor├í n├ím hovor├ş o niektor├Żch vzru┼íuj├║cich stretnutiach. Je to dobr├Ż sp├┤sob, ako objavova┼ą nov├ę miesta a celkom pravdepodobne aj n├íjs┼ą nov├Żch priate─żov.

Bezplatná verzia

5. Badoo – Spoznajte nov├Żch ─żud├ş

5 Aplik├ície bez n├ímahy na n├íjdenie nov├Żch priate─żov v syst├ęme Android, r├Żchle pripojenie 6

Badoo by bola najlep┼íia aplik├ícia na vytv├íranie nov├Żch priate─żov, ale spolo─Źnos┼ą urobila skuto─Źne hl├║pe rozhodnutie. Aplik├ícia m├í skvel├ę rozhranie, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuje vidie┼ą, kto je v okol├ş. Aplik├ícia v├ím odpor├║─Źa vytvori┼ą si ├║pln├Ż profil, ktor├Ż v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą up├║ta┼ą pozornos┼ą ostatn├Żch podobne zm├Ż┼í─żaj├║cich ─żud├ş.

Napriek tomu, ┼że rob├şte takmer v┼íetko spr├ívne, aplik├ícia v├ís n├║ti plati┼ą na skuto─Źne podivnom mieste. Aplik├ícia chce, aby v├ím va┼íe peniaze uk├ízali, komu sa p├í─Źi v├í┼í profil. V─Ćaka tomu je ┼ąa┼żk├ę skuto─Źne pou┼ż├şva┼ą aplik├íciu zadarmo.

Bezplatná verzia

Ch├ípem, ┼że ┼żiadna aplik├ícia v├ím v skuto─Źnosti nem├┤┼że pom├┤c┼ą n├íjs┼ą si nov├Żch priate─żov. Budete sa musie┼ą skuto─Źne sna┼żi┼ą spoji┼ą sa s ─żu─Ćmi. Ak ste plach├Ż ─Źlovek, s prib├║daj├║cim vekom je rovnako ┼ąa┼żk├ę n├íjs┼ą si nov├Żch priate─żov. Tieto aplik├ície v├ím pom├┤┼żu spoji┼ą sa s ─żu─Ćmi, ktor├ş zdie─żaj├║ va┼íe z├íujmy, ─Źi u┼ż je to l├íska k vareniu alebo hraniu videohier.

Na z├íver by som v├ím chcel pripomen├║┼ą, aby ste boli ostra┼żit├ş. Sna┼żte sa nenastavova┼ą sch├┤dze na od─żahl├Żch miestach, najm├Ą ak ide o prv├ę. M├íte in├║ aplik├íciu, ktor├║ si mysl├şte, ┼że je mo┼żn├ę prida┼ą do najlep┼í├şch aplik├íci├ş na n├íjdenie nov├ęho zoznamu priate─żov? Pode─żte sa o to s nami a ja sa postar├ím o to, aby sa zaradil do zoznamu.