5 aplik├ícia na blokovanie spamov├Żch hovorov v syst├ęme Android

5    aplik├ícia na blokovanie spamov├Żch hovorov v syst├ęme Android5 aplik├ícia na blokovanie spamov├Żch hovorov v syst├ęme Android

U┼ż nebudete po─Ź├şta┼ą, ko─żkokr├ít ste dostali spam do svojej doru─Źenej po┼íty alebo ste dokonca volali do svojho telef├│nu s Androidom. U┼ż nieko─żko rokov sa spam ┼í├şri na mobiln├Żch telef├│noch, ─Źasto vo forme nechcen├Żch hovorov.

V ka┼żdom pr├şpade to ─Źasto nie s├║ potrebn├ę inform├ície o t├ęmach, ktor├ę v├ís nezauj├şmaj├║. Zavesenie alebo vymazanie nechcenej spr├ívy je rie┼íen├şm, ale v┼żdy m├┤┼że by┼ą nepr├şjemn├ę odpoveda┼ą! V s├║─Źasnosti existuj├║ aplik├ície na blokovanie spamov├Żch hovorov v syst├ęme Android, Tu je v├Żber 5 aplik├ície, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ blokova┼ą spamov├ę volania v syst├ęme Android!

5 najlepšie aplikácie na blokovanie hovorov

Blacklist Plus

T├íto aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje blokova┼ą nechcen├ę hovory zo skryt├Żch, anonymn├Żch alebo neuveden├Żch ─Ź├şsel. Blokovanie je mo┼żn├ę aj pre SMS. V takom pr├şpade u┼ż nebudete dost├íva┼ą ozn├ímenia o hovoroch alebo spr├ívy z t├Żchto ─Ź├şsel … K dispoz├şcii je ve─ża mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia. Napr├şklad m├┤┼żete do svojho ÔÇ×─Źierneho zoznamuÔÇť zaradi┼ą telef├│nne ─Ź├şsla, z ktor├Żch nechcete prij├şma┼ą hovory. M├┤┼żete tie┼ż zobrazi┼ą zoznam blokovan├Żch ─Ź├şsel Blacklist Plus alebo nastavi┼ą ─Źasov├Ż interval, po─Źas ktor├ęho je hovor odmietnut├Ż. ─Żahko konfigurovate─żn├ę, ├║pln├ę a ve─żmi efekt├şvne!

M.Number

─Äal┼íia aplik├ícia, ktor├║ ocenia pou┼ż├şvatelia syst├ęmu Android v tomto sektore, Mr.Number m├í V├Żhodou je ve─żmi jednoduch├ę pou┼żitie. Nechcen├ę ─Ź├şsla s├║ u┼ż v aplik├ícii vopred vyplnen├ę a s├║ pripraven├ę na zablokovanie na va┼íom mobilnom telef├│ne. ─îierna listina sa pravidelne aktualizuje pod─ża ─Ź├şsel, ktor├ę poskytli ostatn├ş pou┼ż├şvatelia. M├íte mo┼żnos┼ą zada┼ą ─Ź├şslo sami, ak e┼íte nie je v zozname, alebo m├┤┼żete definova┼ą ÔÇ×ne┼żiaducu svetov├║ z├│nuÔÇť. Aplik├ícia bude blokova┼ą v┼íetky hovory z tejto oblasti!

TrueCaller

Hlavnou funkciou tejto aplik├ície je umo┼żni┼ą pou┼ż├şvate─żovi identifikova┼ą p├┤vod prich├ídzaj├║ceho ─Ź├şsla. Mus├şte v┼íak tie┼ż blokova┼ą hovory z ─Ź├şsel nahl├ísen├Żch ako spam. TrueCaller m├í ve─żk├Ż adres├ír nechcen├Żch ─Ź├şsel, ktor├ę si m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą pridan├şm do svojho zoznamu nechcen├Żch ─Ź├şsel. Dobr├ę rie┼íenie, aby v├ís nenaru┼íili podvodn├ę hovory!

Blokátory hovorov zadarmo

T├íto aplik├ícia umo┼ż┼łuje blokova┼ą hovory a ─Ź├şsla SMS hl├ísen├ę ako spam. Potom budete ma┼ą pr├şstup k zoznamu v┼íetk├Żch zamietnut├Żch ─Ź├şsel a spr├ív. Mal├í zvl├í┼ítnos┼ą funkcie Blokovanie hovorov zadarmo: m├┤┼żete si vybra┼ą, ako zablokova┼ą hovor: zavesi┼ą priamo, polo┼żi┼ą telef├│n potichu … Perfektn├ę, aby ste sa vyhli nechcen├Żm hovorom, falo┼ín├Żm ─Ź├şslam, cudzincom a nepr├şjemnostiam!

hiya

Sila aplik├ície hiya je nepochybne po─Źet nechcen├Żch ─Ź├şsel v zozname. Toto nie je menej ako mili├│n telef├│nnych ─Ź├şsel, ktor├Żch hovory bud├║ na va┼íom syst├ęme Android blokovan├ę! Hiya m├┤┼że analyzova┼ą aj textov├ę spr├ívy, aby zistila, ─Źi obsahuje v├şrusy alebo nie, ktor├ę m├┤┼żu po┼íkodi┼ą v├í┼í telef├│n. Aplik├ícia m├í tie┼ż funkciu ÔÇ×sp├Ątn├ęho adres├íraÔÇť na identifik├íciu zdroja telef├│nneho ─Ź├şsla: u┼żito─Źn├ę pri rozhodovan├ş, ─Źi toto ─Ź├şslo v bud├║cnosti zablokova┼ą alebo nie! Ve─żmi ├║─Źinn├í aplik├ícia, ktor├║ prijali mili├│ny pou┼ż├şvate─żov na celom svete.

S t├Żmto v├Żberom aplik├íci├ş na blokovanie spamov├Żch hovorov v syst├ęme Android m├íte teraz v┼íetky rie┼íenia, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu c├şti┼ą sa pohodlne. Teraz v├ís u┼ż nebud├║ ob┼ąa┼żova┼ą desiatky nechcen├Żch hovorov za de┼ł!