5 Alternatívna séria k Dark Wish, ktorú nájdete na Netflixe

5  Alternatívny seriál k Darku, ktorý by ste našli na Netflixe

Ak ste milovníkom erotických drám, Dark Desire prichádza na Netflix, aby vám zapol teplotu. Rovnako ako 365 DNI, tentoraz sa líder streamovania rozhodol pre sériu plnú vášne a šialenstva. To však nie je všetko, mexická produkcia vás udrží v pasci s nádychom napätia, ktorý sa mnohým páči. Ak ste netrpezliví na jeho premiéru, alebo ak chcete viac, keď ho uvidíte, tu odporúčame 5 sériu podobnú Dark Wish nájdete na Netflixe.

A ak ešte stále nemáte plány na toto leto, užite si domácu zábavu so všetkými premiérami, ktoré Netflix počas mesiaca júl prináša.

Najlepšia séria, ak máte radi zápletku Dark Desire

Nájdite svoj popcorn a pohodlne si ho vychutnajte 5 séria, ktorá vybuchne vaše emócie spojením tajomstvo, nebezpečenstvo a zvádzanie, v štýle Dark Desire.

Klub

Ide o mexickú inscenáciu, kde medzi jej hlavnými postavami uvidíte: Alejandro Speitzer, tiež hviezda Dark Desire.

Príbeh sa sústreďuje na skupinu bohatých mladých ľudí, ktorí sa uprostred existenčných kríz zapletú prostredníctvom aplikácie do nebezpečného sveta drog. Zvýšené scény, láska, riziká a nedostatok kontroly je to, čo nájdete v tejto sérii.

Hračkarsky chlapec

Ak chcete vidieť kožu a zostať v napätí, Toy Boy je pre vás ideálny. Španielsky seriál rozpráva príbeh Huga Beltrána, striptér, ktorý je obvinený zo zločinu, ktorý nespáchal. Po siedmich rokoch strávených vo väzení sa mladý právnik ponúkne, že mu pomôže a dokáže jeho nevinu. Odtiaľ budú spolupracovať, kým nenájdu skutočného vraha.

Samozrejme, kapitoly rozprúdia vašu fantáziu pri užívaní si striptérskych šou. Navyše sú zaťažené ctižiadostivosť, chtíč, drogy, vášeň a ten nežný dotyk pochopenej lásky.

Hrajte sa s ohňom

Hra s ohňom dostala cena za najlepšiu drámu na New York Festival TV & Film Awards, čo odráža úspech tejto inscenácie.

Príbeh sa točí okolo atrakcie zvodca, ktorý svojimi schopnosťami dokáže zaujať ženy. Dorazí do kolumbijskej kávovej oblasti, aby vtrhol do života Camily, Martina a Andrey, ktoré neodolajú jeho čaru. Od tej chvíle sa začnú konflikty medzi dvoma rodinami, ktoré sa neboja hrať s ohňom, aj keď to prinesie strašné následky.

Ako brániť vraha

Ak chcete byť prilepení k obrazovke, skúste to rozlúštiť zločin, Táto americká séria vás naučí, ako na to.

Herečka Viola Davis hrá postavu Annalize Keatingovej, geniálnej právnickej právničky a profesorky práva na prestížnej univerzite v Pensylvánii. Každý rok si vyberie niektorých svojich študentov, aby pracovali vedľa nej. Ako ďaleko budú môcť študenti zájsť, aby získali schválenie? Vybraní budú musieť vyriešiť skutočný prípad vraždy.

Výzvy, veľa neznámych a ten nádych zvádzania v postavách, je ideálnou kombináciou na prebudenie všetkých vašich zmyslov v tejto sérii.

Nevládne

Iba s 2 ročných období, Ungovernable vám ukáže nebezpečenstvá, ktoré Prvá dáma Mexika, hlavná podozrivá z tragickej smrti svojho manžela. Na úteku urobí všetko, čo je v jeho silách, aby objavil pravdu. V tejto inscenácii si užijete napätie, pomstu a veľa erotiky.

Ako môžete vidieť, tituly, ktoré sme práve navrhli, rozprávajú rôzne príbehy, no všetky majú ten nádych intríg a zvádzania, ktoré mnohí z nás milujú. A ak patríte k tým, ktorí uprednostňujú erotické drámy, mrknite na tieto 5 Filmy podobné 365 DNI na Netflixe.

a ty Ktorý seriál sa vám páčil najviac? Ak máte na mysli iný, môžete ho pridať do komentárov.