4K 60FPS Video Nahrávanie Možnosť Môže Byť Ponúkané spoločnosťou Google Čoskoro, Podľa Softvér Teardown

Pixel 4 a Pixel 4 XL boli nájdené ponúknuť len 4K 30FPS video nahrávanie podporu. V priemysle, kde 8K 30FPS podporu začala vyvaliť, Google má veľa zem na pokrytie, ale aspoň je to pomaly ako sa tam dostať, počnúc 4K 60FPS video nahrávanie možnosť.

Žiadne Slovo, ak Current-Gen Modely Budú mať 4K 60FPS Video Nahrávanie s Podporou – Ak Nie, Potom Pixel 5 Bude S Najväčšou Pravdepodobnosťou Loď S Ním

Dôkaz UHD nahrávanie videa podporu na 60FPS bolo nájdené senior XDA Developers členských cstark27, ktorý je GCam modder. On bol schopný mieste čiary označenej ako ” kamkordéra.4k60fps’, čo znamená, že Google pracuje na novom režime. Bohužiaľ, zatiaľ čo tento dôkaz sa poukázať na to, že Google pracuje na vysokú šírku pásma pre nahrávanie videa voľba, je jasné, ktoré Pixel zariadenia bude podporovať dole po ceste. Napríklad, Pixel 4 XL trpel veľmi nie je plynulé nahrávanie videa výkon pri 4K 30 snímok za sekundu, čo naznačuje, že táto možnosť by mohla byť vypracovaná pre nadchádzajúce Pixel 5.

Bolo to však poukázal na 4K 60FPS video nahrávanie možnosť bola stiahnutá na poslednú chvíľu pre Pixel 4 a Pixel 4 XL. Google neskôr poukázal na to, že tento dodatok nebol k dispozícii, pretože veľa ľudí sa nemusel obťažovať s týmto režime, a že 4K 30 snímok za sekundu bol dostatočný pre mnoho užívateľov. S tým bolo povedané, aj my vieme, extra množstvo šírky pásma 4K 60FPS video nahrávanie vyžaduje, a to zdôrazňuje nielen senzor, ale obraz signálny procesor príliš.

V skutočnosti, mnoho Android telefónov často upozornenie užívateľa, že nahrávanie v 4K 60FPS dlhší čas bude prehriatiu telefón a bude potrebné, aby vychladnúť pred funkcie môžu byť znovu použité. Ako na tom, či sme alebo nie sme myslíte, že táto možnosť bude k dispozícii pre Pixel 4a, sa nezobrazí sa to páči. Je to preto, že Snapdragon 730, ktorý je vraj súčasťou vnútorného špecifikácia pre nadchádzajúce mid-ranger je obmedzená na nahrávanie 4K videa pri 30 snímkach.

Pri pohľade na možnosti, my sme za predpokladu, Pixel 5 bude s najväčšou pravdepodobnosťou bude môcť využiť túto možnosť, pokiaľ to uvádza na trh ešte v tomto roku. Dúfajme, keď 8K nahrávanie videa sa stáva prúdu pre smartphonesbudeme pravdepodobne vidieť dôkazy o tom, že Google pracuje na tento režim tiež, takže zostaňte naladení na ďalšie aktualizácie.

Zdroj: XDA Developers

Odoslať