4A Games pracuje na ďalšej hre Metro

V máji 2019 sme už informovali o hrách 4A, že pracuje na novej hre Triple-A. Vyzerá to, že táto hra je ďalšou súčasťou série Metro. Počas diskusie so severskými investormi spoločnosti THQ generálny riaditeľ Lars Wingefors potvrdil, že ďalší meter je vo vývoji.

Zdá sa, že autor hry Dmitrij Glukhovsky, autor románov metra, píše príbeh hry. Glukhovsky to potvrdil v Instagram a vysvetľuje, že v súčasnosti pracuje na príbehu.

Som si istý, že všetci fanúšikovia metra teraz skočia ako malé deti. Na druhú stranu, keď nabudúce predstavíme hry Metro, môžeme si byť istí, že sa jedná o ďalší exkluzívny obchod Epic Games.

Deep Silver povedal, že hra sa na platforme Epic dobre predávala a bola spokojná s predajom počítačov. Pri nasledujúcej hre Metro je teda takmer isté, že sa bude riadiť presne rovnakým plánom.

Okrem toho môžeme očakávať, že táto nová hra Metro bude k dispozícii na platformách novej generácie. Koniec koncov, hra je vo veľmi ranom štádiu. Nečakajte, že budete hrať v dohľadnej dobe. Predpokladám, že dostaneme (najlepšie) verziu 2021 alebo 2022.