41 najlep┼í├şch bezplatn├Żch fotografick├Żch mot├şvov WordPress (┼ípeci├ílna vo─żba)

H─żad├íte pre svoje webov├ę str├ínky tie najlep┼íie bezplatn├ę fotografick├ę mot├şvy WordPress? WordPress pou┼ż├şvaj├║ tis├şce fotografov, dizajn├ęrov a umelcov z cel├ęho sveta, aby kr├ísne zobrazovali svoje portf├│lio a fotografie. V tomto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żeme viac ako 40 najlep┼í├şch bezplatn├Żch fotografick├Żch mot├şvov pre WordPress, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na svojich webov├Żch str├ínkach.

Ako n├íjs┼ą najlep┼íie bezplatn├ę fotografick├ę mot├şvy pre WordPress

Sk├┤r ako za─Źnete, pre─Ź├ştajte si n├í┼ího sprievodcu o tom, ako vybra┼ą perfektn├║ t├ęmu WordPress. Pom├┤┼że v├ím to pochopi┼ą, ─Źo h─żada┼ą v t├ęme WordPress.

Po tom sa pozrime na niektor├ę z najlep┼í├şch bezplatn├Żch fotografick├Żch t├ęm pre WordPress.

1, Gal├ęria portf├│lia

Gal├ęria portf├│lia

Portf├│lio gal├ęria je plne responz├şvna a bezplatn├í fotografick├í t├ęma WordPress. Je dod├ívan├Ż s nieko─żk├Żmi ┼íabl├│nami str├ínok a kontextov├Żm oknom lightbox, aby sa va┼íe fotografie kr├ísne zobrazili.

2, otváracia

otváracia

T├íto dobre menovan├í t├ęma je plne responz├şvnou fotografickou t├ęmou WordPress. Je dod├ívan├Ż s posuvn├şkom na celej obrazovke, ktor├Ż zobrazuje va┼íe fotografie na va┼íej domovskej str├ínke.

3, Tography Lite

Topografia Lite

Topografia je kr├ísna bezplatn├í t├ęma WordPress vytvoren├í pre fotografick├ę blogy. M├í minimalistick├Ż dizajn so zameran├şm na obr├ízky a typografiu.

4, fotenie

fotenie

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, Photo Session je ├║plne responz├şvna a bezplatn├í fotografick├í t├ęma WordPress. Je dod├ívan├Ż s pos├║va─Źom na celej obrazovke a kompaktn├Żmi naviga─Źn├Żmi ponukami.

5, bo┼ż├ş

bo┼ż├ş

Divina je modern├í bezplatn├í fotografick├í t├ęma pre WordPress. Je dod├ívan├Ż s bo─Źnou hlavi─Źkou, ktor├í tie┼ż sl├║┼żi ako va┼íe naviga─Źn├ę menu a bo─Źn├Ż panel. Na mobiln├Żch zariadeniach a tabletoch obvykle zmizne. Divina je ide├ílna pre fotografov, m├│dne blogy, model├írske agent├║ry at─Ć.

6, Svet fotografi├ş

Svet fotografi├ş

Photo World je fotografick├í t├ęma WordPress plne pripraven├í pre WooCommerce. Je dod├ívan├Ż s posuvn├şkom na celej obrazovke na domovskej str├ínke s miniat├║rnymi obrazovkami.

7, šošovka

šošovka

Objekt├şv je responz├şvna t├ęma WordPress, ide├ílna pre fotografov, dizajn├ęrov a inzerentov. Dod├íva sa s kr├ísnymi rozlo┼żeniami gal├ęrie, ┼íabl├│nou str├ínky a spolo─Źensk├Żm menu.

8, te─ża

te─ża

Calf je jednoduch├í t├ęma WordPress, ur─Źen├í na zobrazovanie obr├ízkov a gal├ęri├ş. Je to viac├║─Źelov├í t├ęma a d├í sa pou┼żi┼ą s takmer ak├Żmko─żvek typom str├ínky WordPress.

9, detsk├ę ihrisko

detsk├ę ihrisko

S minimalistick├Żm dizajnov├Żm pr├şstupom je Patio responz├şvnou t├ęmou WordPress pre fotografov a dizajn├ęrov. Pomocou vlo┼żen├Żch odpor├║─Źan├Żch obr├ízkov vyberte svoju domovsk├║ str├ínku v kr├ísnom a pohotovom dizajne.

10. Inovujte

inovovan├Ż

Inovate je ve─żmi jednoduch├í t├ęma blogu so zameran├şm na pou┼żite─żnos┼ą. Dod├íva sa s uk├í┼żkov├Żm modelom, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş kr├ísne zobrazi┼ą va┼íe fotografie, obr├ízky a ─Ćal┼íie pr├íce.

11. Úloha

H─żada┼ą

Quest je v├Żkonn├í a modern├í viac├║─Źelov├í t├ęma WordPress. Jeho flexibilita umo┼ż┼łuje pou┼żitie na portf├│liu alebo na webovej str├ínke s fotografiami, ako aj na komer─Źn├Żch webov├Żch str├ínkach. Je farebn├Ż a vysoko prisp├┤sobite─żn├Ż.

12. Harmonika

harmonika

Harmonica je kr├ísna t├ęma WordPress s obr├ízkami na celej obrazovke. Ide├ílne na zobrazenie va┼íich fotografi├ş, portf├│lia alebo ich pou┼żitie na cestovate─żskom alebo m├│dnom blogu.

13. Aberácia

netvor

Freak je elegantn├í t├ęma WordPress s kr├ísnou hlavi─Źkou paralaxy. Je dod├ívan├Ż so vstavan├Żm responz├şvnym jazdcom, ve─żk├Żmi obr├ízkami a rozlo┼żen├şm viacer├Żch str├ínok.

14. Die┼ąa Zifer

Syn Zifer

Zifer je detsk├í t├ęma od Zerif Lite. Bol navrhnut├Ż tak, aby sa viac zameriaval na fotografie a str├ínky s portf├│liom. Na v┼íetk├Żch zariadeniach to vyzer├í neuverite─żne kr├ísne.

15. ProtoPress

ProtoPress

ProtoPress bol vyvinut├Ż pre portf├│lio a fotografie. Je to mocn├í t├ęma s mnoh├Żmi mo┼żnos┼ąami. M├í nieko─żko rozvrhnut├ş, predstavoval oblasti obsahu, v├Żlohy, plne konfigurovate─żn├║ ┼í├şrku bo─Źn├ęho panela, jazdec s 3D efektmi, p├şsma Google at─Ć.

16. Yuuta

Yuuto

Yuuta m├í ve─żmi vizu├ílny, ale ve─żmi zjednodu┼íen├Ż pr├şstup k fotografickej t├ęme WordPress. Dod├íva sa s nieko─żk├Żmi ┼ít├Żlmi pre r├┤zne form├íty pr├şspevkov. Ide├ílne pre fotografick├ę blogy a vizu├ílne ─Źasopisy, ale d├í sa ─żahko pou┼żi┼ą aj pre in├ę typy webov├Żch str├ínok.

17. Adriondack

Adriondack

Adirondack prich├ídza s kr├ísnym dizajnom mrie┼żky, v─Ćaka ktor├ęmu je ide├ílnou vo─żbou pre webov├ę str├ínky s fotografiami. M├í ve─żk├ę obr├ízky, kr├ísnu typografiu, rozlo┼żenie domov a blogov, ako aj ┼ítandardn├ę tematick├ę funkcie WordPress, napr├şklad vlastn├ę ponuky a pozadie.

18. s├║visl├Ż

premyslen├Ż

Koherent je ├║┼żasn├í t├ęma WordPress s obr├ízkami hlavi─Źky na celej obrazovke a kr├ísnou typografiou. M├í kompaktn├ę naviga─Źn├ę menu, soci├ílne menu, posuvn├Ż panel, okrem in├Żch ┼ítandardn├Żch funkci├ş.

19. Biancaa

Biancaa

Ve─żmi ─żahko pou┼żite─żn├í t├ęma WordPress. Bianca je minim├ílne portf├│lio WordPress alebo fotografick├í t├ęma. Je pripraven├Ż na pou┼żitie v mobiln├Żch zariadeniach a vyzer├í skvele na v┼íetk├Żch ve─żkostiach zariaden├ş.

20. Okno SG

SG okno

SG Window je vysoko prisp├┤sobite─żn├í t├ęma pre fotografie alebo cestovn├ę webov├ę str├ínky. Je plne citliv├Ż a m├í domovsk├║ str├ínku rozlo┼żenia mrie┼żky. M├í viacstrann├ę li┼íty, ┼íabl├│ny str├ínok a vlastn├ę widgety.

21. RokoPhoto Lite

RokoPhoto Lite

Rokophoto Lite je t├ęma vytvoren├í pre blogerov v oblasti fotografie. Zameriava sa na vizu├ílny vzh─żad svojich obrazov a ich obsah. M├í minimalistick├Ż dizajnov├Ż vzh─żad, ktor├Ż vyzer├í ve─żmi elegantne a relaxa─Źne.

22. farebn├ę sklo

Farebn├ę sklo

Vitr├í┼że s├║ funkciou bohatou a vysoko prisp├┤sobite─żnou t├ęmou. Je dod├ívan├Ż s nieko─żk├Żmi bo─Źn├Żmi pruhmi a m├┤┼żete si vybra┼ą rozlo┼żenie prisp├┤sobova─Źa t├ęm. Pre svoju str├ínku blogu a arch├şvu si m├┤┼żete vybra┼ą rozlo┼żenie mrie┼żky so ┼ítyrmi st─║pcami.

23. Avnii

Avni

Avnii je t├ęma WordPress zalo┼żen├í v├Żlu─Źne na bootstrape. Je vybaven├Ż ─żahko prisp├┤sobite─żn├Żm panelom, r├┤znymi farebn├Żmi sch├ęmami, vstavan├Żm jazdcom a viacer├Żmi ┼íabl├│nami str├ínok. Je to viac├║─Źelov├í t├ęma, ─Źo znamen├í, ┼że ju m├┤┼żete pou┼żi┼ą pre ak├Żko─żvek typ webu WordPress.

24. Dream Path

Cesta snov

Dream Way je sekund├írnou t├ęmou SG Windows (uveden├ę vy┼í┼íie). Ded├ş v┼íetky vlastnosti hlavnej t├ęmy vo svojom vlastnom ┼ít├Żle. Dream Way m├í nieko─żko mo┼żnost├ş rozlo┼żenia, ako napr├şklad prav├Ż bo─Źn├Ż panel, ─żav├Ż bo─Źn├Ż panel alebo tri st─║pce. Je tie┼ż kompatibiln├Ż s WooCommerce a d├í sa pou┼żi┼ą aj na str├ínkach elektronick├ęho obchodu.

25. Panaroma

 panoráma

Panor├íma je neuverite─żne kr├ísna fotografick├í t├ęma WordPress. M├í ve─żk├ę posuvn├şky, ktor├ę ovl├ídaj├║ domovsk├║ str├ínku a poskytuj├║ vysoko interakt├şvny a pohlcuj├║ci dojem pou┼ż├şvate─ża. Str├ínky blogu a arch├şvu maj├║ obvykl├ę rozlo┼żenie blogu.

26. Jax Lite

Jax Lite

Vytvorte p├┤sobiv├ę portf├│lio portf├│lia alebo fotografi├ş pomocou elegantn├ęho minimalistick├ęho mot├şvu WordPress Jax Lite. Jax Lite m├í kon┼ítrukciu murovanej mrie┼żky s ve─żkou rovinou paralaxy v hlavi─Źke. M├í kompaktn├ę naviga─Źn├ę menu, ktor├ę funguje skvele na mobiln├Żch zariadeniach a stoln├Żch po─Ź├şta─Źoch.

27. Eryn

Eryn

Eryn je kr├ísna nov├í t├ęma s hlavn├Żm zameran├şm na osobn├ę blogy. M├í dvojst─║pcov├ę rozlo┼żenie s vynikaj├║cim pozad├şm pre z├íhlavie st─║pca. Je plne citliv├Ż a m├í kompaktn├Ż naviga─Źn├Ż a vyh─żad├ívac├ş panel.

28. Skvel├ę

skvel├Ż

Grande je viac├║─Źelov├í t├ęma WordPress s mnoh├Żmi mo┼żnos┼ąami prisp├┤sobenia. M├í kr├ísne rozlo┼żenie domovskej str├ínky, v─Ćaka ─Źomu je ide├ílny pre webov├║ str├ínku s fotografiami. M├í vlastn├║ hlavi─Źku, vlastn├ę pozadie, r├┤zne rozlo┼żenia str├ínky, soci├ílne ponuky, kontaktn├ę inform├ície a r├┤zne oblasti pripraven├ę pre widget.

29. dokonalá fotografia

Foto perfektn├ę

Photo Perfect je ide├ílna fotografick├í t├ęma pre m├│dne fotografie, reklamn├ę agent├║ry a agent├║ry pre modeling. T├ęma obsahuje ve─żk├ę obr├ízky, rozlo┼żenie mrie┼żky, pos├║va─Ź a kompaktn├ę menu.

30. Silvia

silvia

Silvia je minimalistick├í fotografick├í t├ęma WordPress. Bol navrhnut├Ż so zameran├şm na fotografiu, grafick├Ż dizajn, m├│du, umenie, architekt├║ru, dizajn interi├ęru a ─Ćal┼íie kreat├şvne oblasti. Je plne citliv├Ż, pripraven├Ż na sietnicu a kompatibiln├Ż so SEO.

31. Cestovn├ę pr├şbehy

Cestovn├ę pr├şbehy

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, Travel Stories je t├ęma WordPress zameran├í na rozpr├ívanie pr├şbehov, cestovanie a fotografie. M├í ve─żmi vizu├ílny ┼ít├Żl so zameran├şm na fotografie ako naj vizu├ílnej┼í├ş obsah na obrazovke.

32. SKT ─îierna

SKT ─îierna

SKT Black je viac├║─Źelov├í t├ęma WordPress s mnoh├Żmi mo┼żnos┼ąami prisp├┤sobenia. Pou┼ż├şva posuvn├şk na celej obrazovke na domovskej str├ínke a mrie┼żkov├ę usporiadanie, v─Ćaka ktor├ęmu je skvelou vo─żbou pre webov├ę str├ínky s fotografiami.

33. Tvorca

tvorca

Maker je elegantn├í a minimalistick├í fotografick├í t├ęma WordPress. V─Ćaka ve─żk├ęmu mno┼żstvu bieleho priestoru a rozlo┼żenia na mrie┼żke vytv├íra ve─żmi zauj├şmav├Ż a zjednodu┼íuj├║ci dojem. Je to ve─żmi ─żahk├ę konfigurova┼ą a prisp├┤sobi┼ą.

34. Hitchcock

Hitchcock

Hitchcock je vizu├ílne ohromuj├║ca fotografick├í t├ęma WordPress, ktor├í obsahuje pozadie paralaxy na celej obrazovke. Ve─żk├ę fotografie s vynikaj├║cimi funkciami a kompaktn├ę ponuky zv├Żraznia va┼íe fotografie

35. Azeria

Azeria

Azeria je jednoduch├í t├ęma blogu s minimalistick├Żm zameran├şm na dizajn. Je plne citliv├Ż a podporuje v┼íetky ┼ítandardn├ę funkcie WordPress, ako napr├şklad vlastn├ę pozadie, obr├ízky hlavi─Źky, ve─żk├ę obr├ízky, responz├şvne rozlo┼żenie at─Ć.

36. Pinnacle

vrchol

Pinnacle je odv├í┼żne viac├║─Źelov├ę t├ęmu WordPress. Je nabit├Ż funkciami a prich├ídza s jednoduch├Żmi mo┼żnos┼ąami prisp├┤sobenia.

37. Gridsby

Gridsby

Gridsby je kr├ísna fotografick├í t├ęma WordPress zalo┼żen├í na mrie┼żke. Pou┼żite mrie┼żku na murovanie s kompaktn├Żm naviga─Źn├Żm menu a spolo─Źensk├Żm menu. V─Ćaka tomu s├║ va┼íe fotografie vynikaj├║ce. Je ve─żmi jednoduch├ę nastavenie a dod├íva sa s kompletnou ┼ítandardnou sadou funkci├ş.

38. Malecon

Prehliadka mora

Boardwalk je elegantn├í fotografick├í t├ęma pre WordPress s minimalistick├Żm zameran├şm na dizajn. M├í vodorovn├ę pos├║vanie, ─Źo ho rob├ş ve─żmi atrakt├şvnym a kr├ísnym pre fotografiu a ─Ćal┼í├ş vizu├ílny obsah.

39. Wiles

triky

Wiles je jednoduch├í modr├í t├ęma WordPress. Pou┼żite zv├Żraznen├ę obr├ízky a v├Ż┼łatky pre mrie┼żkov├ę rozlo┼żenie na domovsk├Żch, arch├şvnych a blogov├Żch str├ínkach.

40. Obscure

ošumelá

Elegantn├í, ─Źist├í a jednoduch├í t├ęma WordPress. Obscura pon├║ka ve─żk├ę obr├ízky a kr├ísne usporiadanie v dvoch st─║pcoch. Je ur─Źen├Ż pre fotografick├ę t├ęmy a m├┤┼że sa tie┼ż pou┼żi┼ą ako viac├║─Źelov├í t├ęma.

41. Canard

chyba

Canard m├í tri naviga─Źn├ę ponuky a kr├ísne rozlo┼żenie na mrie┼żke. Bol navrhnut├Ż tak, aby elegantne zobrazoval va┼íe fotografie, umeleck├Ż a in├Ż vizu├ílny obsah. Je kompatibiln├Ż so v┼íetk├Żmi ┼ítandardn├Żmi funkciami WordPress, s ─żahk├Żmi a plne mobiln├Żmi mo┼żnos┼ąami prisp├┤sobenia.

D├║fame, ┼że v├ím tento ─Źl├ínok pomohol n├íjs┼ą najlep┼í├ş bezplatn├Ż mot├şv fotografie WordPress pre v├í┼í web. M├┤┼żete tie┼ż nav┼ít├şvi┼ą n├í┼ího sprievodcu o tom, ako ─żahko vytvori┼ą kr├ísne responz├şvne obr├ízkov├ę gal├ęrie na WordPress s Envira.

Ak sa v├ím tento ─Źl├ínok p├í─Źil, prihl├íste sa na odber n├í┼ího kan├íla YouTube pozera┼ą vide├í s programami WordPress. N├íjdete n├ís aj na Twitter a Facebook,