4 Windows Vista Najlepšie vzdelávacie herné aplikácie v systéme Windows XP Google Play Store

– Reklama –

Niet pochýb o tom, že väčšine z nás nevadí stráviť nejaký čas hraním našich obľúbených hier alebo náhodných hier len preto, aby ubehli čas, zabíjali nudu alebo relaxovali po hektickej práci. Toto nie je vôbec zlý nápad, je to skutočne veľmi dobrý a užitočný nápad, ktorý mnohí z nás oceňujú. Ale čo keď, všetky hry, ktoré hráte každý deň, sú čiastočne nahradené vzdelávacími hrami. To znamená, že sa chystáte tráviť čas alebo zabíjať nudu alebo možno relaxovať, ale v tom čase sa tiež učíte. Áno, čítate úplne správne, čo sa učíte spolu s hrou. Existuje veľké množstvo takýchto hier, ale do tohto článku som zahrnul tie najlepšie hry. Takže bez ďalšieho zdržania mi dovoľte prejsť k veci. Nižšie sú uvedené najlepšie vzdelávacie hry:

Ľavý vs Pravý: Mozgové hry pre tréning mozgu

Toto je 42 MB veľká hra vyvinutá spoločnosťou MochiBits. Je to skutočne náročná hra a testuje váš mozog na extrémne limity. Skoro testuje 6 kategórie vášho mozgu. V nej je zahrnutých celkom 50 podvádzajúcich falošných hier, ktoré testujú vaše mentálne schopnosti. Aj keď táto aplikácia je bezplatná, nákupy v aplikácii sa pohybujú od 50 do 3350 rupií a prichádzajú s mnohými ďalšími výhodami. Ako som už uviedol, že hry, ktoré testujú 6 kategórie mozgu, ale iba v bezplatnej verzii 3 z 6 kategórie sú testované a pri platenej verzii môžete ďalšie kategórie pridať maximálne 6,

Takže to všetko záleží na vás, ak si za normálnych okolností chcete hrať pre voľný čas, jednoducho choďte na bezplatnú verziu, ale ak sa po jej hraní do hry zamilujete, môžete ju nakoniec kúpiť úplne.

Stiahnuť ▼ pre Android

Tvorca slovnej zásoby GRE – príprava na skúšky

Táto aplikácia je vyvinutá spoločnosťou Magoosh, má prísť s týmto 10 MB veľkosť aplikácie. Môžete si tým vytvoriť silnú slovnú zásobu. Obsahuje slovnú zásobu viac ako 1200 dôležitých stredne ťažkých až zložitých slov. Ak pravidelne cvičíte, určite sa dokážete naučiť po anglicky do hĺbky a zakaždým, keď začnete hovoriť, môžete každého prekvapiť a šokovať. Ďalej získate zvukovú výslovnosť každého slova, ktorá vám pomôže lepšie porozumieť správnym definíciám a príkladom každého slova, základného, ​​moderného a potom tvrdého slovníka. Z času na čas tiež získate kvízy a testy, aby ste sa mohli sami súdiť.

To všetko pre nič za nič, áno, táto aplikácia je úplne zadarmo a nemusíte platiť nič za to, že si vychutnáte niektorú z jej funkcií.

vzdelávacie herné aplikácie

V dnešnej dobe sa často stretávame s problémami s porozumením niektorých zložitých anglických slov a všetci so mnou súhlasia, že tieto slová vždy vyhľadávame v službách Google. Takže moja otázka je, že keď dostávame aplikáciu, ktorá ručne vybrala 1 200 takýchto slov z rôznych zdrojov a usporiadala to všetko pre nás na jednom mieste, tak prečo si musíme pred stiahnutím myslieť dvakrát? Čo ti teda bráni mať to? Je čas naučiť sa niečo nové a jedinečné, poďme do obchodu Google Play.

Stiahnuť ▼ túto vzdelávaciu hru pre Android

Matematické cvičenie pre mozog, Math Riddles, Puzzle

Andre a Aleksandr Krupiankou to vyvinuli 8 MB a verte mi, že je to klenot. Ak to pravidelne hrajete, určite si vylepšíte svoju matematiku, nie je to pekné? Hráte, aby ste trávili svoj čas a zároveň získavate cenné vedomosti, ktoré s vami vydržia celý život. Môžete trénovať multiplikačné tabuľky, pravdivé a nepravdivé otázky pozostávajúce z násobenia, delenia, sčítania a odčítania a dokonca pre nich môžete nastaviť čas. A keď už sa učíte a cvičíte, svoje schopnosti si môžete kedykoľvek vyskúšať. Môžete napadnúť rôznych hráčov, alebo by som mal povedať, že študenti po celom svete a zistiť, kde stojíte v rade.

Matematické cvičenie pre mozog, Math Riddles, Puzzle

Môžete sledovať svoju správu o pokroku a dokonca trénovať ďalej, aby sme hádzali ostatných a chytili korunu znalostí o tejto vzdelávacej hernej aplikácii. Najzaujímavejšou vecou tejto aplikácie je, že nie je zameraná na žiadnu konkrétnu vekovú skupinu, ale je to pre každého, pretože som pevne presvedčený, že vzdelávanie nemá vek, či už ste dieťa, dospievajúci, dospelý alebo starý človek. “ vôbec na tom nezáleží. Teraz zostane jediné, čo sa deje v obchode Google Play a stiahne sa a potom sa spustí výzva.

Stiahnuť ▼ táto vzdelávacia hra pre Android

Kvíz hlavných miest krajín

Toto je ďalšia krása v tomto zozname. Tvorca tejto hry, Paridae, prišiel s týmto 4,3 MB malá úžasná vzdelávacia hra, ktorá vás urobí bohatými z hľadiska vedomostí. Dozviete sa hlavné mestá všetkých krajín sveta. Viem, že to nie je ľahký proces, ale tiež to nie je možné, ale ak sa pravidelne učíte a cvičíte, určite ich všetky zvládnete.

Prvá vec je, že sa to pravidelne učíte a potom môžete otestovať svoj výkon v 10 úrovniach testov obtiažnosti. Každá úroveň bude pozostávať z testu 20 hlavných miest. Potom je tu aj online režim pre viacerých hráčov, v ktorom môžete vyzvať priateľov alebo náhodných hráčov a vyskúšať svoje zručnosti alebo celkom zlepšiť svoje zručnosti.

KVIZA KAPITÁLOV

Nákupy v aplikácii za pouhých 65 rupií za, môžete si ich kúpiť, ak potrebujete. Toto je všetko o tejto hre, teraz si ju môžete stiahnuť z obchodu a začať sa učiť.

Stiahnuť pre Android

Toto sú teda 4 najlepšie vzdelávacie hry, ktoré sú momentálne k dispozícii v obchode. Dôrazne vás žiadam, aby ste si stiahli aspoň jednu z vyššie uvedených hier a potom ju hrali počas svojho voľného času. Určite získate nejaké drahé vedomosti a budete ich celý život uchovávať v pokladoch svojej pamäti a bezpochyby ich tiež zdieľajte so všetkými ostatnými ľudskými bytosťami. Len to vyskúšajte raz a potom, budete nakoniec chcieť hrať stále viac a viac. Dúfam, že tento článok bol pre vás užitočný a po jeho prečítaní získate užitočné informácie.


Ďalšie aplikácie: