4 tipy na zv├Ż┼íenie Pinterest N├ív┼ítevnos┼ą v├í┼ího blogu

Chcete na svojom blogu zv├Ż┼íi┼ą n├ív┼ítevnos┼ą?

Z├şskanie mno┼żstva ┼ípendl├şkov z va┼íich blogov├Żch pr├şspevkov m├┤┼że zv├Ż┼íi┼ą anga┼żovanos┼ą a zv├Ż┼íi┼ą prev├ídzku,

M├┤┼że to tie┼ż pom├┤c┼ą zv├Ż┼íi┼ą v├Żkonnos┼ą v├í┼ího vyh─żad├ívacieho n├ístroja, preto┼że kol├şky v├í┼ího pr├şspevku s├║ prepojeniami typu ÔÇ×do-goÔÇť.

Ned├ívny rast bol nezastavite─żn├Ż. Pod─ża comScore, Pinterest Od m├íja 2011 vzr├ístla o 4377%. Mnoho blogov pou┼ż├şva Pinterest efekt├şvne zvy┼íova┼ą n├ív┼ítevnos┼ą a budova┼ą zapojenie.

Ni┼ż┼íie n├íjdete 4 tipy na zv├Ż┼íenie n├ív┼ítevnosti v├í┼ího blogu Pinterest,

# 1: Zdie─żajte ve─ża obsahu

Jedn├Żm z najlep┼í├şch sp├┤sobov propag├ície v├í┼ího blogu je ukotvi┼ą ve─ża obr├ízkov na dosk├ích,

Potrebuje┼í zdie─żajte svoj vlastn├Ż obsah a obsah in├Żch ─żud├ş,

Uk├íza┼ą na vytv├íra┼ą dosky bohat├ę na obsah kde ─żudia prich├ídzaj├║ h─żada┼ą ─Źl├ínky na svoju konkr├ętnu t├ęmu.

Ak m├íte dobr├ę rady, za ktor├Żmi nasleduj├║ ─żudia, ktor├ş pravidelne vidia a zdie─żaj├║ va┼íe ┼ípendl├şky, m├┤┼żete zv├Ż┼íi┼ą svoj blogov├Ż prenos uverejnen├şm vlastn├Żch blogov├Żch pr├şspevkov.

Uisti sa ukotvi┼ą svoj blog a in├Ż obsah blogu na tej istej doske aby va┼íe ┼ípendl├şky vyzerali d├┤veryhodnej┼íie a aby na ne bolo mo┼żn├ę klikn├║┼ą.

Blog so skvel├Żm obsahom Pinterest Str├ínka zna─Źky je ─Ćal┼í├ş web.

Va┼ía brandingov├í str├ínka obsahuje viacero informa─Źn├Żch panelov, na ktor├Żch je uverejnen├Żch ve─ża obsahu. A rady sa zaoberaj├║ hlavne t├ęmami, ako s├║ technol├│gie, soci├ílne m├ędi├í, mobiln├ę zariadenia at─Ć., O t├ęmach, v ktor├Żch ─Źl├ínky ─Äal┼í├ş web uverej┼łuj├║ ─Źl├ínky.


Pripnite ve─ża obsahu z v├í┼ího blogu a ─Ćal┼í├şch blogov.

Pr├şkladom je technologick├Ż a technologick├Ż panel, kde, ako sa uv├ídza v n├ízve, uverej┼łuj├║ ─Źl├ínky o t├ęmach technol├│gi├ş a dizajnu. Ak sa pozriete pozorne, v┼íimnete si, ┼że kombinuj├║ obsah z v├í┼ího blogu a obsah z in├Żch webov├Żch str├ínok.

technol├│gia a dizajn
Ke─Ć ─żudia sleduj├║ toto f├│rum, vedia, ─Źo m├┤┼żu o─Źak├íva┼ą.

A to plat├ş aj pre web Next. Ke─Ć zverej┼łuj├║ obr├ízky svojich pr├şspevkov, m├┤┼żu o─Źak├íva┼ą kladn├ę hodnotenie, opakovanie a zv├Ż┼íenie prem├ívky.

─Äal┼íou skvelou doskou je t├şm TNW, kde s├║? pripnite si obr├ízky spisovate─żov, zamestnancov, redaktorov a prispievate─żov Zohr├ívaj├║ d├┤le┼żit├║ ├║lohu pri vytv├íran├ş v┼íetk├ęho ├║┼żasn├ęho obsahu.

Rada z├íujmov├Żch skup├şn t├şmu
Prip├şnanie obr├ízkov va┼íich autorov m├┤┼że zlep┼íi┼ą pracovn├║ kult├║ru a zv├Ż┼íi┼ą mor├ílku.

Funguje to dobre, preto┼że sp├íja jeho autorov a fan├║┼íikov a pom├┤┼że im pripoji┼ą sa ako s├║─Źas┼ą Next Webu. To im nielen┼że pom├┤┼że budova┼ą dobr├║ pracovn├║ kult├║ru, ale tie┼ż pom├íha va┼íim pravideln├Żm ─Źitate─żom lep┼íie spozna┼ą va┼íich ob─ż├║ben├Żch spisovate─żov.

# 2: Vytvorte vyššie obrázky

V ned├ívnom pr├şspevku som p├şsal o tom, ako m├┤┼żu infografici z├şska┼ą viac ┼ípendl├şkov a ┼ípendl├şkov Pinterest, V ned├ívnej ┼ít├║dii Dan Zarrella ukazuje, ┼że vy┼í┼íie obr├ízky z├şskavaj├║ viac ┼ípendl├şkov a repiek.

dan zarrella infographic
┼át├║dia ukazuje, ┼że vy┼í┼íie obr├ízky z├şskaj├║ viac ┼ípendl├şkov a repiek.

Ak chcete, aby sa obr├ízky va┼íich blogov zdie─żali viac Pinterest, zamerajte sa na vytv├íranie vy┼í┼í├şch obr├ízkov. To neznamen├í, ┼że mus├şte vytvori┼ą viac dlh├Żch infograf├şk, ale ┼że mus├şte celkovo vytvori┼ą vy┼í┼íie obr├ízky.

Pomysli na to, ako je mo┼żn├ę obr├ízky roztiahnu┼ąbu─Ć ke─Ć skombinujte viac obr├ízkov alebo roztiahnite obr├ízky, kedyko─żvek je to mo┼żn├ę,

Pr├şkladom je obr├ízok v pr├şspevku. Vytvorte si svoj vlastn├Ż kvetinov├Ż kol├í─Ź na str├ínke Svadobn├ę ml├í─Ćat├í.

vytvorte si vlastn├ę kol├í─Źov├ę kvety
Tento mas├şvny obr├ízok je kombin├íciou mnoh├Żch obr├ízkov.

Ak sa pozriete na obr├ízok, m├┤┼żete vidie┼ą, ┼że v skuto─Źnosti ide o kombin├íciu obr├ízkov. Tento jedin├Ż dlh├Ż obr├ízok je ve─żmi ─żahko rozpoznate─żn├Ż a opakovate─żn├Ż. Ak chcete d├┤kaz, pozrite sa na obr├ízok ni┼ż┼íie a uvid├şte, ┼że bol pripnut├Ż viac ako 49 000-kr├ít.

P├ín vyrobi┼ą si vlastn├ę tla─Źidlo kol├şk kvety kvety 1
Tento vysok├Ż obr├ízok bol pripnut├Ż viac ako 49 000-kr├ít.

├üno, je to spr├ívne. Obr├ízok vy┼í┼íie bol zverejnen├Ż viac ako 49 000-kr├ít!

Pred uverejnen├şm tohto pr├şspevku sa preto pozrite na ich obr├ízky a pok├║ste sa zisti┼ą, ─Źi je to mo┼żn├ę Zlo┼żte v┼íetky svoje obr├ízky a vytvorte dlh├Ż obr├ízok,

# 3: Pridajte obr├ízky ku ka┼żd├ęmu pr├şspevku

Pr├şspevok blogu je mo┼żn├ę pripn├║┼ą na n├ístenku na adrese Pinterest iba ak m├íte aspo┼ł jeden obr├ízok. Tento obr├ízok mus├ş ma┼ą minim├ílnu ve─żkos┼ą 110 x 100 pixlov.

Ak vo va┼íom blogovom pr├şspevku nie s├║ ┼żiadne obr├ízky alebo obr├ízky nie s├║ dostato─Źne ve─żk├ę, nebudete m├┤c┼ą pr├şspevok pripn├║┼ą. Tak sk├║ste ku ka┼żd├ęmu pr├şspevku pridajte aspo┼ł jeden obr├ízok,

Skvel├Ż blog s kr├ísnymi obr├ízkami v ka┼żdom pr├şspevku je program Live Well for Less, ktor├Ż prev├ídzkuje Sainsbury.

Sainsbury’s je re┼ąazec supermarketov umiestnen├Żch po celej Ve─żkej Brit├ínii. Na svojom blogu uverej┼łuj├║ recepty potrav├şn vyroben├ę z cenovo dostupn├Żch pr├şsad. Na vrchole svojich receptov maj├║ atrakt├şvnu a dostato─Źne ve─żk├║ fotografiu kone─Źn├ęho produktu. V─Ćaka tomu je recept mo┼żn├ę zalepi┼ą.

Napr├şklad sa pozrite na fotografiu svojho receptu Eton Mess. K dispoz├şcii je ve─żk├í a kr├ísna fotografia, ktor├í je dos┼ą v├Żrazn├í. Ak kliknete na tla─Źidlo Pripn├║┼ą, zobraz├ş sa ot├ízka, ─Źi chcete pripn├║┼ą tento obr├ízok a chcete ho pripn├║┼ą, preto┼że to vyzer├í skvelo.

Sainsbury Eton Mess
Fotografie kone─Źn├ęho produktu z receptu.

Nezabudnite preto do svojho pr├şspevku prida┼ą obr├ízky alebo fotografie, aby ich mohli ─żudia pripn├║┼ą.

Ak chcete ├şs┼ą e┼íte o krok ─Ćalej, m├┤┼żete pridajte do svojho pr├şspevku viac obr├ízkov namiesto jedn├ęho,

Viac o v├Żhod├ích tohto sa m├┤┼żete dozvedie┼ą pre─Ź├ştan├şm 6 sp├┤soby, ako riadi┼ą viac Pinterest Zasn├║benie, kde som p├şsal o tom, ako Ree Drummond Pioneer Woman prid├íva do svojich pr├şspevkov ve─ża obr├ízkov.

# 4: Pridajte predvolen├ę obr├ízky do cel├ęho blogu

─Äal┼íou mo┼żnos┼ąou by bolo pridajte do svojho blogu predvolen├ę obr├ízky, ktor├ę bud├║ vidite─żn├ę na ka┼żdej str├ínke a pr├şspevku,

Ak pr├şspevok neobsahuje obr├ízok alebo zabudnete obr├ízok prida┼ą, m├┤┼żete tak urobi┼ą v┼żdy sa uistite, ┼że obr├ízok vo va┼íich pr├şspevkoch m├┤┼że by┼ą v┼żdy pripnut├Ż, Tento obr├ízok sa m├┤┼że nach├ídza┼ą na bo─Źnom paneli, hlavi─Źke alebo p├Ąte v├í┼ího blogu.

Ching ya modr├Ż vt├ík
Obr├ízok tohto modr├ęho vt├íka je mo┼żn├ę vidie┼ą na ka┼żdej str├ínke a na ka┼żdom blogovom pr├şspevku na blogu spolo─Źnosti Ching Ya.

V z├íhlav├ş blogu Ching Ya Social @ Blogging Tracker m├┤┼żete vidie┼ą predvolen├Ż obr├ízok, na ktorom je navrchu roztomil├Ż mal├Ż modr├Ż vt├ík.

Ak nav┼ít├şvite ka┼żd├║ str├ínku a ka┼żd├║ publik├íciu, v┼íimnete si, ┼że obr├ízok tohto vt├íka je v┼żdy pr├ştomn├Ż a m├┤┼żete ho opravi┼ą. Kliknite na tla─Źidlo Pin It a vysk├║┼íajte si to sami.

Tento obr├ízok je ve─żmi pripnute─żn├Ż a dokonale sa hod├ş na v├í┼í blog, preto┼że sa podob├í na Twitter vt├ík, ktor├Ż s├║vis├ş s t├ęmami, ktor├ę uverej┼łuj├║ na soci├ílnych sie┼ąach. Tak┼że hoci s├║ ve─żmi v┼íeobecn├ę, mali by va┼íi ─Źitatelia tento obr├ízok vz┼ąahova┼ą na v├Ą─Ź┼íinu pr├şspevkov.

Nevytv├írajte iba predvolen├Ż obr├ízok; vytvorte relevantn├Ż predvolen├Ż obr├ízok, ktor├Ż vyhovuje va┼íim pr├şspevkom,

To s├║ 4 sp├┤soby, ako aby v├í┼í blog prosperoval Pinterest, Postupujte pod─ża nich, ak chcete vy┼ąa┼żte maximum zo svojho blogu Pinterest,

─îo mysl├ş┼í? Ako propagujete svoj blog Pinterest? Existuj├║ nejak├ę ─Ćal┼íie tipy, ktor├ę by ste s nami chceli zdie─ża┼ą? Svoje koment├íre zanechajte v okienku s koment├írmi ni┼ż┼íie.