4 tipy na zv├Ż┼íenie Pinterest N├ív┼ítevnos┼ą v├í┼ího blogu

Chcete na svojom blogu zv├Ż┼íi┼ą n├ív┼ítevnos┼ą?

Pr├şli┼í ve─ża pinov z va┼íich blogov├Żch pr├şspevkov m├┤┼że zv├Ż┼íi┼ą anga┼żovanos┼ą a zv├Ż┼íi┼ą prev├ídzku,

M├┤┼że to tie┼ż pom├┤c┼ą zv├Ż┼íi┼ą v├Żkonnos┼ą v├í┼ího vyh─żad├ívacieho n├ístroja, preto┼że va┼íe po┼ítov├ę kol├şky s├║ odkazy typu ÔÇ×do-goÔÇť.

Ned├ívny rast bol nezastavite─żn├Ż. Pod─ża comScore, Pinterest Od m├íja 2011 vzr├ístla o 4377%. Mnoho blogov pou┼ż├şva Pinterest efekt├şvne zvy┼íova┼ą n├ív┼ítevnos┼ą a vytv├íra┼ą zapojenie.

Ni┼ż┼íie n├íjdete 4 tipy na zv├Ż┼íenie n├ív┼ítevnosti v├í┼ího blogu Pinterest,

# 1: Zdie─żajte ve─ża obsahu

Jedn├Żm z najlep┼í├şch sp├┤sobov propag├ície v├í┼ího blogu je ukotvi┼ą ve─ża obr├ízkov na dosk├ích,

Potrebuje┼í zdie─żajte svoj vlastn├Ż obsah a obsah ostatn├Żch,

Uk├íza┼ą na vytv├íra┼ą r├ímy bohat├ę na obsah kde ─żudia h─żadaj├║ ─Źl├ínky o va┼íej konkr├ętnej t├ęme.

Ak m├íte dobr├ę sn├şmky, za ktor├Żmi nasleduj├║ ─żudia, ktor├ş pravidelne vidia a zdie─żaj├║ va┼íe ┼ípendl├şky, m├┤┼żete zv├Ż┼íi┼ą svoj blogov├Ż prenos uverejnen├şm vlastn├Żch pr├şspevkov.

Uistite sa, ┼że ukotvi┼ą svoj blog a in├Ż obsah blogu v rovnakom r├ímci aby boli va┼íe ┼ípendl├şky d├┤veryhodnej┼íie a aby na ne bolo mo┼żn├ę klikn├║┼ą.

Blog so skvel├Żm obsahom Pinterest Str├ínka zna─Źky je ─Ćal┼í├ş web.

Va┼ía zna─Źka m├í nieko─żko panelov, na ktor├Żch je uverejnen├Żch ve─ża obsahu. A rady s├║ hlavne o t├ęmach, ako s├║ technol├│gie, soci├ílne m├ędi├í, mobiln├ę zariadenia at─Ć., O t├ęmach, v ktor├Żch publikuje ─Źl├ínok ─Äal┼í├ş web.

─Ćal┼í├ş webZverej┼łujte ve─ża obsahu z v├í┼ího blogu a ─Ćal┼í├şch blogov.

Pr├şkladom je panel technol├│gi├ş a dizajnu, kde, ako sa uv├ídza v n├ízve, uverej┼łuj├║ ─Źl├ínky o t├ęmach technol├│gi├ş a dizajnu. Ak d├ívate pozor, v┼íimnete si, ┼że kombinuj├║ obsah z v├í┼ího blogu a obsah z in├Żch str├ínok.

technol├│gie a dizajnKe─Ć ─żudia sleduj├║ toto f├│rum, vedia, ─Źo m├┤┼żu o─Źak├íva┼ą.

A to funguje aj pre web The Next Web: Pri uverej┼łovan├ş obr├ízkov va┼íich pr├şspevkov m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą kladn├ę hodnotenie, opakovanie a zv├Ż┼íenie n├ív┼ítevnosti.

─Äal┼í├şm v├Żborn├Żm v├Żborom je t├şm TNW, kde s├║? prip├íjajte obr├ízky spisovate─żov, zamestnancov, redaktorov a spolupracovn├şkov Zohr├ívaj├║ d├┤le┼żit├║ ├║lohu pri vytv├íran├ş v┼íetk├ęho ├║┼żasn├ęho obsahu.

Rada z├íujmov├Żch skup├şn t├şmuOprava obr├ízkov va┼íich autorov m├┤┼że zlep┼íi┼ą pracovn├║ kult├║ru a zv├Ż┼íi┼ą mor├ílku.

Funguje to dobre, preto┼że sp├íja jeho autorov a fan├║┼íikov a pom├íha im pri ich pripojen├ş v r├ímci servera The Next Web. budova┼ą dobr├║ pracovn├║ kult├║ru, ale tie┼ż pom├íha va┼íim pravideln├Żm ─Źitate─żom lep┼íie spozna┼ą va┼íich ob─ż├║ben├Żch spisovate─żov.

# 2: Vytvorte vyššie obrázky

V ned├ívnom pr├şspevku som p├şsal o tom, ako m├┤┼żu infografici z├şska┼ą viac ┼ípendl├şkov a repiek Pinterest, V ned├ívnej ┼ít├║dii Dan Zarrella ukazuje, ┼że vy┼í┼íie obr├ízky dost├ívaj├║ viac ┼ípendl├şkov a repiek.

dan zarrella infographic┼át├║dia ukazuje, ┼że vy┼í┼íie obr├ízky dost├ívaj├║ viac ┼ípendl├şkov a repiek.

Ak teda chcete zdie─ża┼ą svoje obr├ízky blogu viac Pinterest, zamerajte sa na vytv├íranie vy┼í┼í├şch obr├ízkov. To neznamen├í, ┼że mus├şte vytvori┼ą dlh┼íie infografiky, ale v┼íeobecne mus├şte vytvori┼ą vy┼í┼íie obr├ízky.

Zamyslite sa nad t├Żm, ako je mo┼żn├ę obr├ízky zv├Ą─Ź┼íi┼ąKedy skombinujte viac obr├ízkov alebo roztiahnite obr├ízky, kedyko─żvek je to mo┼żn├ę,

Pr├şkladom je obr├ízok na pr├şspevku. Vytvorte si svoj vlastn├Ż kvetinov├Ż kol├í─Ź na str├ínke Svadobn├ę ml├í─Ćat├í.

vytvorte si vlastn├ę kol├í─Źov├ę kvetyTento mas├şvny obr├ízok je kombin├íciou mnoh├Żch obr├ízkov.

Ak sa pozriete na obr├ízok, m├┤┼żete vidie┼ą, ┼że v skuto─Źnosti ide o kombin├íciu obr├ízkov. Tento jeden dlh├Ż obraz je ve─żmi odn├şmate─żn├Ż a opakovate─żn├Ż. Ak chcete d├┤kaz, pozrite sa na obr├ízok ni┼ż┼íie a uvid├şte, ┼że bol opraven├Ż viac ako 49 000-kr├ít.

P├ín si vyrob├ş vlastn├Ż kol├şk s kvetmi kol├í─Źa 1Tento vysok├Ż obr├ízok bol opraven├Ż viac ako 49 000-kr├ít.

├üno, je to tak. Obr├ízok vy┼í┼íie bol zverejnen├Ż viac ako 49 000-kr├ít!

Pred uverejnen├şm sa preto pozrite na obr├ízky a pok├║ste sa zisti┼ą, ─Źi je to mo┼żn├ę Zlo┼żte v┼íetky svoje obr├ízky a vytvorte dlh├Ż obr├ízok,

# 3: Pridajte obr├ízky ku ka┼żd├ęmu pr├şspevku

Pr├şspevok blogu je mo┼żn├ę zverejni┼ą na tabuli na str├ínke Pinterest iba ak m├íte aspo┼ł jeden obr├ízok. Tento obr├ízok mus├ş ma┼ą minim├ílnu ve─żkos┼ą 110 x 100 pixlov.

Ak vo va┼íom blogovom pr├şspevku nie s├║ ┼żiadne obr├ízky alebo obr├ízky nie s├║ dostato─Źne ve─żk├ę, nebudete m├┤c┼ą pr├şspevok pripn├║┼ą. Tak sk├║ste ku ka┼żd├ęmu pr├şspevku pridajte aspo┼ł jeden obr├ízok,

Skvel├Ż blog s kr├ísnymi obr├ízkami v ka┼żdom pr├şspevku je Sainsbury Live Well for Less.

Sainsbury’s je sie┼ą supermarketov umiestnen├Żch po celej Ve─żkej Brit├ínii. Na svojom blogu zverej┼łuj├║ recepty potrav├şn vyroben├ę z pr├şstupn├Żch pr├şsad. Na vrchole svojich receptov maj├║ atrakt├şvnu a dostato─Źne ve─żk├║ fotografiu kone─Źn├ęho produktu. V─Ćaka tomu je recept opravite─żn├Ż.

Napr├şklad sa pozrite na fotografiu receptu Eton Mess. K dispoz├şcii je ve─żk├í a kr├ísna fotografia, ktor├í je dos┼ą v├Żrazn├í. Ak kliknete na tla─Źidlo Pripn├║┼ą, zobraz├ş sa ot├ízka, ─Źi chcete pripn├║┼ą tento obr├ízok a chcete ho pripn├║┼ą, preto┼że to vyzer├í skvelo.

Sainsbury Eton MessFotografie kone─Źn├ęho produktu z receptu.

Pridajte teda k svojmu pr├şspevku obr├ízky alebo fotografie, aby ich ─żudia mohli pripn├║┼ą.

Ak to chcete urobi┼ą e┼íte ─Ćalej, m├┤┼żete pridajte do svojho pr├şspevku viac obr├ízkov namiesto jedn├ęho,

Viac o v├Żhod├ích tohto sa m├┤┼żete dozvedie┼ą pre─Ź├ştan├şm 6 sp├┤soby, ako riadi┼ą viac Pinterest Zasn├║benie, kde som p├şsal o tom, ako Ree Drummond Pioneer Woman prid├íva do svojich pr├şspevkov ve─ża obr├ízkov.

# 4: Pridajte do cel├ęho blogu ┼ítandardn├ę obr├ízky

─Äal┼íou mo┼żnos┼ąou by bolo pridajte do svojho blogu ┼ítandardn├ę obr├ízky, ktor├ę bud├║ vidite─żn├ę na v┼íetk├Żch str├ínkach a pr├şspevkoch,

Ak v├í┼í pr├şspevok nem├í obr├ízok alebo ho zabudnete prida┼ą, m├┤┼żete v┼żdy sa uistite, ┼że obr├ízok vo va┼íich pr├şspevkoch sa d├í v┼żdy pripn├║┼ą, Tento obr├ízok sa m├┤┼że nach├ídza┼ą na bo─Źnom paneli, hlavi─Źke alebo p├Ąte v├í┼ího blogu.

Ching ya modr├Ż vt├íkObr├ízok tohto modr├ęho vt├íka je mo┼żn├ę vidie┼ą na v┼íetk├Żch str├ínkach a vo v┼íetk├Żch pr├şspevkoch na blogu spolo─Źnosti Ching Ya.

V hlavi─Źke blogu Ching Ya Social @ Blogging Tracker n├íjdete ┼ítandardn├Ż obr├ízok, na ktorom je na vrchu roztomil├Ż mal├Ż modr├Ż vt├ík.

Ak nav┼ít├şvite ka┼żd├║ str├ínku a ka┼żd├║ publik├íciu, v┼íimnete si, ┼że obr├ízok tohto vt├íka je v┼żdy pr├ştomn├Ż a budete ho m├┤c┼ą opravi┼ą. Kliknite na tla─Źidlo Pripn├║┼ą a vysk├║┼íajte to sami.

Tento obr├ízok je ve─żmi odn├şmate─żn├Ż a perfektne sa hod├ş na v├í┼í blog, preto┼że sa podob├í na Twitter vt├ík, ktor├Ż s├║vis├ş s t├ęmami, ktor├ę uverej┼łuj├║ na soci├ílnych sie┼ąach. Preto, aj ke─Ć s├║ ve─żmi v┼íeobecn├ę, by va┼íi ─Źitatelia mali tento obr├ízok vz┼ąahova┼ą na v├Ą─Ź┼íinu pr├şspevkov.

Nesta─Ź├ş vytvori┼ą ┼ítandardn├Ż obraz; vytvorte relevantn├Ż ┼ítandardn├Ż obr├ízok, ktor├Ż vyhovuje va┼íim pr├şspevkom,

To s├║ 4 cesty k aby v├í┼í blog prosperoval Pinterest, Postupujte pod─ża nich, ak chcete vy┼ąa┼żte maximum zo svojho blogu Pinterest,

Co si myslis? Ako propagujete svoj blog Pinterest? Existuj├║ nejak├ę ─Ćal┼íie tipy, ktor├ę by ste s nami chceli zdie─ża┼ą? Pros├şm, zanechajte svoje koment├íre v poli ni┼ż┼íie.