4 tipy na zvýšenie Pinterest Návštevnosť vášho blogu

Chcete na svojom blogu zvýšiť návštevnosť?

Príliš veľa pinov z vašich blogových príspevkov môže zvýšiť angažovanosť a zvýšiť prevádzku,

Môže to tiež pomôcť zvýšiť výkonnosť vášho vyhľadávacieho nástroja, pretože vaše poštové kolíky sú odkazy typu „do-go“.

Nedávny rast bol nezastaviteľný. Podľa comScore, Pinterest Od mája 2011 vzrástla o 4377%. Mnoho blogov používa Pinterest efektívne zvyšovať návštevnosť a vytvárať zapojenie.

Nižšie nájdete 4 tipy na zvýšenie návštevnosti vášho blogu Pinterest,

# 1: Zdieľajte veľa obsahu

Jedným z najlepších spôsobov propagácie vášho blogu je ukotviť veľa obrázkov na doskách,

Potrebuješ zdieľajte svoj vlastný obsah a obsah ostatných,

Ukázať na vytvárať rámy bohaté na obsah kde ľudia hľadajú články o vašej konkrétnej téme.

Ak máte dobré snímky, za ktorými nasledujú ľudia, ktorí pravidelne vidia a zdieľajú vaše špendlíky, môžete zvýšiť svoj blogový prenos uverejnením vlastných príspevkov.

Uistite sa, že ukotviť svoj blog a iný obsah blogu v rovnakom rámci aby boli vaše špendlíky dôveryhodnejšie a aby na ne bolo možné kliknúť.

Blog so skvelým obsahom Pinterest Stránka značky je ďalší web.

Vaša značka má niekoľko panelov, na ktorých je uverejnených veľa obsahu. A rady sú hlavne o témach, ako sú technológie, sociálne médiá, mobilné zariadenia atď., O témach, v ktorých publikuje článok Ďalší web.

ďalší webZverejňujte veľa obsahu z vášho blogu a ďalších blogov.

Príkladom je panel technológií a dizajnu, kde, ako sa uvádza v názve, uverejňujú články o témach technológií a dizajnu. Ak dávate pozor, všimnete si, že kombinujú obsah z vášho blogu a obsah z iných stránok.

technológie a dizajnKeď ľudia sledujú toto fórum, vedia, čo môžu očakávať.

A to funguje aj pre web The Next Web: Pri uverejňovaní obrázkov vašich príspevkov môžete očakávať kladné hodnotenie, opakovanie a zvýšenie návštevnosti.

Ďalším výborným výborom je tím TNW, kde sú? pripájajte obrázky spisovateľov, zamestnancov, redaktorov a spolupracovníkov Zohrávajú dôležitú úlohu pri vytváraní všetkého úžasného obsahu.

Rada záujmových skupín tímuOprava obrázkov vašich autorov môže zlepšiť pracovnú kultúru a zvýšiť morálku.

Funguje to dobre, pretože spája jeho autorov a fanúšikov a pomáha im pri ich pripojení v rámci servera The Next Web. budovať dobrú pracovnú kultúru, ale tiež pomáha vašim pravidelným čitateľom lepšie spoznať vašich obľúbených spisovateľov.

# 2: Vytvorte vyššie obrázky

V nedávnom príspevku som písal o tom, ako môžu infografici získať viac špendlíkov a repiek Pinterest, V nedávnej štúdii Dan Zarrella ukazuje, že vyššie obrázky dostávajú viac špendlíkov a repiek.

dan zarrella infographicŠtúdia ukazuje, že vyššie obrázky dostávajú viac špendlíkov a repiek.

Ak teda chcete zdieľať svoje obrázky blogu viac Pinterest, zamerajte sa na vytváranie vyšších obrázkov. To neznamená, že musíte vytvoriť dlhšie infografiky, ale všeobecne musíte vytvoriť vyššie obrázky.

Zamyslite sa nad tým, ako je možné obrázky zväčšiťKedy skombinujte viac obrázkov alebo roztiahnite obrázky, kedykoľvek je to možné,

Príkladom je obrázok na príspevku. Vytvorte si svoj vlastný kvetinový koláč na stránke Svadobné mláďatá.

vytvorte si vlastné koláčové kvetyTento masívny obrázok je kombináciou mnohých obrázkov.

Ak sa pozriete na obrázok, môžete vidieť, že v skutočnosti ide o kombináciu obrázkov. Tento jeden dlhý obraz je veľmi odnímateľný a opakovateľný. Ak chcete dôkaz, pozrite sa na obrázok nižšie a uvidíte, že bol opravený viac ako 49 000-krát.

Pán si vyrobí vlastný kolík s kvetmi koláča 1Tento vysoký obrázok bol opravený viac ako 49 000-krát.

Áno, je to tak. Obrázok vyššie bol zverejnený viac ako 49 000-krát!

Pred uverejnením sa preto pozrite na obrázky a pokúste sa zistiť, či je to možné Zložte všetky svoje obrázky a vytvorte dlhý obrázok,

# 3: Pridajte obrázky ku každému príspevku

Príspevok blogu je možné zverejniť na tabuli na stránke Pinterest iba ak máte aspoň jeden obrázok. Tento obrázok musí mať minimálnu veľkosť 110 x 100 pixlov.

Ak vo vašom blogovom príspevku nie sú žiadne obrázky alebo obrázky nie sú dostatočne veľké, nebudete môcť príspevok pripnúť. Tak skúste ku každému príspevku pridajte aspoň jeden obrázok,

Skvelý blog s krásnymi obrázkami v každom príspevku je Sainsbury Live Well for Less.

Sainsbury’s je sieť supermarketov umiestnených po celej Veľkej Británii. Na svojom blogu zverejňujú recepty potravín vyrobené z prístupných prísad. Na vrchole svojich receptov majú atraktívnu a dostatočne veľkú fotografiu konečného produktu. Vďaka tomu je recept opraviteľný.

Napríklad sa pozrite na fotografiu receptu Eton Mess. K dispozícii je veľká a krásna fotografia, ktorá je dosť výrazná. Ak kliknete na tlačidlo Pripnúť, zobrazí sa otázka, či chcete pripnúť tento obrázok a chcete ho pripnúť, pretože to vyzerá skvelo.

Sainsbury Eton MessFotografie konečného produktu z receptu.

Pridajte teda k svojmu príspevku obrázky alebo fotografie, aby ich ľudia mohli pripnúť.

Ak to chcete urobiť ešte ďalej, môžete pridajte do svojho príspevku viac obrázkov namiesto jedného,

Viac o výhodách tohto sa môžete dozvedieť prečítaním 6 spôsoby, ako riadiť viac Pinterest Zasnúbenie, kde som písal o tom, ako Ree Drummond Pioneer Woman pridáva do svojich príspevkov veľa obrázkov.

# 4: Pridajte do celého blogu štandardné obrázky

Ďalšou možnosťou by bolo pridajte do svojho blogu štandardné obrázky, ktoré budú viditeľné na všetkých stránkach a príspevkoch,

Ak váš príspevok nemá obrázok alebo ho zabudnete pridať, môžete vždy sa uistite, že obrázok vo vašich príspevkoch sa dá vždy pripnúť, Tento obrázok sa môže nachádzať na bočnom paneli, hlavičke alebo päte vášho blogu.

Ching ya modrý vtákObrázok tohto modrého vtáka je možné vidieť na všetkých stránkach a vo všetkých príspevkoch na blogu spoločnosti Ching Ya.

V hlavičke blogu Ching Ya Social @ Blogging Tracker nájdete štandardný obrázok, na ktorom je na vrchu roztomilý malý modrý vták.

Ak navštívite každú stránku a každú publikáciu, všimnete si, že obrázok tohto vtáka je vždy prítomný a budete ho môcť opraviť. Kliknite na tlačidlo Pripnúť a vyskúšajte to sami.

Tento obrázok je veľmi odnímateľný a perfektne sa hodí na váš blog, pretože sa podobá na Twitter vták, ktorý súvisí s témami, ktoré uverejňujú na sociálnych sieťach. Preto, aj keď sú veľmi všeobecné, by vaši čitatelia mali tento obrázok vzťahovať na väčšinu príspevkov.

Nestačí vytvoriť štandardný obraz; vytvorte relevantný štandardný obrázok, ktorý vyhovuje vašim príspevkom,

To sú 4 cesty k aby váš blog prosperoval Pinterest, Postupujte podľa nich, ak chcete vyťažte maximum zo svojho blogu Pinterest,

Co si myslis? Ako propagujete svoj blog Pinterest? Existujú nejaké ďalšie tipy, ktoré by ste s nami chceli zdieľať? Prosím, zanechajte svoje komentáre v poli nižšie.