4 Snapchat triky, ktoré si nemyslíš

Kedy ste naposledy robili niečo, čo vášho priateľa povedalo: „Wow, ako ste to urobili?“ V tento deň zdieľania a uverejňovania príspevkov, posilňovania a opätovného spojenia je ešte dôležitejšie vyniknúť.

Napríklad, ak uverejníte fotku, chcete, aby to bolo niečo, čo si ľudia okamžite všimnú medzi morom generických fotografií autosedačiek a potravín. Ak už je to odvtedy, čo ste urobili niečo, čo skutočne vyniká, máte šťastie a po prečítaní mi budete poďakovať.

Samozrejme, existuje veľa aplikácií a zariadení, ktoré teraz môžete použiť, aby ste si ich všimli. Zamerajme sa však na ten, ktorý práve teraz rastie: Snapchat.

Snapchat prevzal obvyklý formát pre aplikácie v sociálnych médiách a pridal uvítacie zvraty. Rovnako ako u mnohých aplikácií môžete zdieľať fotografie, videá alebo iné typy správ. Skvelá vec na Snapchate je však to, že keď niečo pošlete, môžete sa rozhodnúť, ako dlho ho bude môcť sledovať druhá osoba. Snapchat správy súvlastné vymazanie. To je ideálne pre ľudí, ktorí zdieľajú veľa fotografií a videí, pretože sa nemusíte obávať rušenia pevného disku obrázkami vtipného psa, ktorý ste pri práci odovzdali. Samozrejme je tiež dobré posielať citlivé informácie.

S programom Snapchat budete vybavení niekoľkými vynikajúcimi nástrojmi, ktoré zapôsobia na vašich priateľov a rodinu. Aplikácia Snapchat nedávno pridala skvelé triky, vďaka ktorým sú vaše fotografie a videá ešte lepšie ako predtým. Môžete použiť množstvo rôznych trikov, aby vaša fotografia mala filter, použitie tajných kriedových farieb, emodži a mnoho ďalších možností. To je to, čo sa venujem v tomto podrobnom článku a dúfam, že odpoviem na všetky vaše otázky a poskytnem vám lepšie pochopenie toho, ako používať Snapchat. Áno, aplikácie sú navrhnuté tak, aby sa ľahko používali, takže ich môže ktokoľvek stiahnuť a začať ich ihneď používať. Ale keď ovládate hŕstku hanlivých alternatív a techník, ktoré s vami budem zdieľať, stanete sa skutočným profesionálom Snapchatu a budete o krok bližšie k tomu, aby ste dostali reakciu „Páni, ako ste to urobili“ od svojich priateľov.

Môže to znieť trochu hlúpo, ale budete prekvapení, koľkokrát sa ma ľudia pýtali, ako som urobil jeden z trikov pod Snapchatom. Ak viete o akýchkoľvek nových tajomstvách, dajte mi vedieť v komentároch nižšie. Snapchat neustále aktualizuje svoju aplikáciu, aby mohli zahrnúť viac, ako časom nie je momentálne k dispozícii.

„Umelecké triky sa líšia od účinku, ktorý sa umelec snaží vytvoriť, a dokonca aj vynikajúce prvky, ako sú guľky, šípy, konzoly alebo ozdobné iniciály, sú v najlepšom prípade povrchovou ozdobou, ak sa nepoužívajú logicky.“ “ Paul Rand (nič spoločné s Random Paulom)

Čo je trik Snapchat?

Možno nie ste oboznámení, ale Snapchat vo svojej aplikácii obsahuje tajné možnosti, ktoré si mnohí ľudia neuvedomujú. Existuje aj niekoľko nastavení, ktoré nie sú zrejmé, ak už neviete, kde sú. Tieto tajné možnosti vám umožňujú vykonať niekoľko zmien a zmien vašich obrázkov, ako aj vášho profilu a spôsobu, akým si ostatní ľudia prezerajú váš profil.

Ak budete počuť ďalšie aktualizácie alebo tajomstvá, dajte nám vedieť. Je zaujímavé počuť o tom, čo ostatní ľudia a spoločnosť pravidelne používajú a čo podľa nich nie je veľmi užitočné.

Najlepšie Snapchat Trick 2015

Nižšie popíšem, čo považujem za najlepšie triky Snapchat nižšie, a poskytnem niekoľko ďalších tipov, ktoré pomôžu zapôsobiť na vašich priateľov, najmä ak s nimi ešte nie sú oboznámení.

1, Snapchat tajné farby

Prvý trik Snapchat je povoliť tajné farby, ktoré môžete použiť na kreslenie všetkého, čo chcete, a pridať do svojej fotografie alebo videa nejaký efekt. Poznám mnoho ľudí, ktorí používajú tajné farby na kreslenie priehľadných alebo sivých farieb a pridávajú tak trochu viac odrody.

Pomocou možnosti kriedy môžete na seba nakresliť vtipný klobúk, pridať k obrázku chladné pozadie, nakresliť správu svojmu priateľovi a ďalšie. Staré slovo hovorí, že obrázok stojí za tisíc slov. Prečo práve pošlite obrázok, povedzme, politika a potom ho sledujte pomocou správy, ktorá ho opisuje ako klauna, keď si jednoducho môžete dať na náradie pastelky a premeniť ho na klauna.

Prvou možnosťou je kresliť pomocou biely krieda. Ak máte zariadenie s Androidom, už ho máte ako možnosť na farebnom paneli. Jednoduchým klepnutím na pero v pravom hornom rohu sa zobrazí farebná lišta. Ak používate iPhone, položte prst na farebnú lištu dúhy a posúvajte prst bez zdvíhania do ľavého horného rohu obrazovky. Pri pohybe doľava si všimnete, že sa farba zmení na bielu

Ďalší skvelý trik je použitie čierna krieda. Je to podobné bielej kriede u používateľov systému Android, ktorí už majú zabudovanú možnosť. Pre používateľov iPhone postupujte podľa rovnakých krokov ako vyššie a stlačte bez zdvíhania prsta a posúvania prsta z farebnej lišty do spodnej časti obrazovky.

Ak chcete zmeniť farbu na a šedá alebo variantná farbakriedou môžete postupovať podľa vyššie uvedených krokov, ktoré vám poskytnú čiernu kriedu, ale jednoducho nejde až nadol k spodnej časti obrazovky, jednoducho zastavíte v strede obrazovky.

Nakoniec môžete kresliť jedným priehľadný krieda, ale funguje to iba pre zariadenia so systémom Android a nefunguje to, ak na prehrávanie na zariadení Snapchat používate zariadenie iPhone (sledujte tento článok, pretože toto je jedna z vecí, ktorú očakávame od začiatku tímu služby iPhone spoločnosti Snapchat). čoskoro !). Priehľadná farba je super zábava, je asi 50% priehľadná a umožňuje vám vidieť pozadie skutočného obrázka spolu s priehľadnou farbou navrchu.

Ak chcete, aby sa farba objavila, klepnite na zariadenie Android a podržte prst na farebnom paneli dúhy a všimnete si, že sa zobrazia všetky možnosti farieb. Potom si môžete zvoliť priehľadnú farbu.

priehľadný trik snapchat

Ak máte problémy s vizualizáciou toho, o čom hovorím, na farebnom paneli, pozrite sa na video nižšie, ktoré vám v reálnom čase ukazuje, ako kresliť čiernobielo, spolu s partiou ďalších farieb. Možnosti sú nekonečné!

2, Snapchat Replay Trick

Ďalším trikom je umožniť funkcii prehrávania Snapchat znova zobraziť Snap aj po jeho jednorazovom zobrazení. Je to vynikajúca voľba, ak chcete prehrať obrázok alebo video, ak ste titulok nečítali prvýkrát, nevenovali ste pozornosť, alebo sa dokonca rozhodli, že urobíte snímku snímky po jej prvom pozeraní.

TIP: Musíte sa uistiť, že zahráte snímku ihneď po jeho pozeraní. Ak zatvoríte aplikáciu alebo prejdete na inú obrazovku, napríklad ak pozeráte inú snímku, nebudete ju môcť znova prehrať a obrázok alebo video sa natrvalo odstráni.

Nezabudnite však, že služba Snapchat je navrhnutá tak, aby chránila súkromie a nezaberala toľko času ako iné aplikácie sociálnych médií. Ďalšia poznámka, v súlade s týmto pozorovaním, je, že môžete hrať iba jeden snímok raz denne, takže sa uistite, že je to ten, ktorý skutočne chcete vidieť druhýkrát. Nebudete môcť znova hrať, kým to nebude 24 hodín.

Aj keď je táto možnosť v aplikácii Snapchat vždy k dispozícii, nie je automaticky zapnutá. Ak chcete spustiť trik opakovania, postupujte takto:

  1. Kliknutím na aplikáciu Snapchat ju otvoríte.
  2. Odtiaľ prejdite prstom doprava, aby ste zobrazili zoznam starých záberov
  3. Kliknite na nastavenia v pravom hornom rohu
  4. Teraz vyberte možnosť Spravovať ďalšie nastavenia a zapnite funkciu prehrávania.
  5. Odtiaľ môžete hrať kľúč, ktorý ste práve videli. Stačí prejsť na novú snímku a keď skončíte, uvidíte text, ktorý vám umožní znova ju prehrať.
  6. Kliknite na snímku hneď po jej zobrazení a po zobrazení otázky, či ju chcete znova prehrať, vyberte možnosť Prehrať.

snapchat replay trik

3, Snapchat Počet najlepších priateľov

Ďalší trik, ktorý sa budeme venovať, je možnosť upraviť počet najlepších priateľov, keď sa niekto zobrazí váš profil. Ak ste si ešte neboli vedomí, či idete do zoznamu všetkých svojich priateľov v službe Snapchat, kliknutím na ich meno zobrazíte ich profil. V podstate to nie je ich Snapchatove body, mená a kto sú ich najlepší priatelia.

Vyskúšajte svoj profil a zistite, kto sa zobrazí, keď uvidíte, kto Snapchat považuje vašich najlepších priateľov. V predvolenom nastavení je to číslo 3, ale môžete zmeniť číslo. Ak naozaj používate Snapchat ton, môžete sa s tým stretnúť 3 na 5 na 7 ak naozaj chcete. Takto môžu ľudia v aplikácii vidieť, komu sa vám najviac páči, a odosielať a prijímať najviac záberov.

Ak chcete zmeniť počet najlepších priateľov, jednoducho prepnite na aplikáciu a prejdite prstom doprava, aby ste videli obrazovku s ikonou nastavení v pravom hornom rohu. Klepnite na nastavenia a potom vyberte „Spravovať ďalšie nastavenia“, ako je uvedené vyššie na snímke obrazovky. Zobrazí sa rozbaľovacia ponuka, v ktorej môžete zmeniť celkový počet najlepších priateľov, ktorých vidíte vo svojom profile.

POZNÁMKA: Ak Snapchat nepoužívate veľa alebo ho nepoužívate do niekoľkých týždňov, možno nemáte žiadnych najlepších priateľov. Je to preto, že berie do úvahy, ako ste sa s niekým nedávno spojili. Len začnite používať častejšie a najlepší priatelia sa začnú objavovať. Medzitým sa nenechajte odradiť. Samozrejme, so všetkou terminológiou založenou na priateľoch, ktorú väčšina aplikácií pre sociálne médiá používa, je to takmer ako keby chceli, aby sme ju brali osobne.

4, Veľký trik Emoji Snapchat

Ďalším a jedným z najúžasnejších trikov je zahrnúť do snímok skvelé emodži, funkciu, ktorá určite urobí dojem na vašich priateľov. Emoji je vždy zábavná a Snapchat má niektoré jedinečné. Ak to chcete urobiť, musíte aplikáciu nastaviť tak, aby akceptovala veľké ikony emodži. Nie je to príliš ťažké a umožňuje vám dostať túto superformátovú tvár na fotografiu brunch.

Najprv sa chcete uistiť, že je vaša emoji klávesnica zapnutá. Ak máte iPhone, choďte na nastavenia a potom na klávesnicu a vyhľadajte klávesnicu emoji. Zapnite ho a na klávesnici si všimnete malú guľu, ktorá vám umožní písať emodži. Ak používate systém Android, môžete si stiahnuť aplikáciu emoji alebo povoliť predvolenú klávesnicu emoji v nastaveniach, ak ešte nie je zapnutá.

Teraz, keď môžete napísať emoji, prejdite na aplikáciu Snapchat. Musíte znova prejsť nastaveniami a keď sa tam chcete rozhodnúť, spravovať. Všimnite si možnosť povoliť špeciálny text. Umožní vám to zadať veľký text, takže ho zapnite.

Teraz ste pripravení napísať na svoju fotografiu svoje super veľké emodži. Nasnímajte fotografiu a v pravom hornom rohu si všimnete písmeno „T“, stlačením klávesu T ho zväčšíte a teraz máte aktivovanú funkciu písania veľkým textom. Prejdite na svoju emoji klávesnicu a začnite písať smajlíky, snehuliaka, pizzu atď. Teraz môžete do svojich Snaps napísať obrovský text, emotikony alebo emotikony.

snapchat triky emodži

TIP: Po zadaní textu ho môžete posúvať klepnutím a potiahnutím prsta po texte hore a dole. To vám dáva možnosť dostať ju zo stredu obrázka a vidieť hlavný predmet.

Zhromaždí tohto úžasného sprievodcu absolútnymi najlepšími trikmi Snapchat, ktoré vám určite poskytnú pár skvelých bodov od vašich priateľov. Už ste videli v zozname nejaké ďalšie triky? Ak áno, dajte nám vedieť, aby ich naši čitatelia mohli tiež použiť na svojich fotografiách s priateľmi.

Ak sa vám tento článok páčil, zdieľajte ho so svojimi priateľmi, aby mohli používať aj tieto tipy! Ak si myslíte o niektorých tipoch, ktoré sme tu nespomenuli, ako napríklad o tom, ako manuálne odstrániť správy a konverzácie Snapchat, povedzte nám to v komentároch!