4 Smartfóny s najlepšou kompatibilitou so stojanom Google Pixel (2020)

4 Smartfóny s najlepšou kompatibilitou so stojanom Google Pixel (2020) 1

Chcete vedieť, ktoré zariadenia majú najlepšiu kompatibilitu so stojanom Google Pixel Stand? Nebojte sa; urobili sme zoznam tých najlepších smartphones vhodné pre váš stojan Google Pixel Stand.

Ale aby každý vedel,

Čo je stojan Google Pixel?

Pixel Stand je bezdrôtová nabíjačka vyvinutá spoločnosťou Google, ktorá podporuje nabíjanie až 10 wattov. Táto rýchlosť nabíjania je rýchlejšia ako štandardné káblové nabíjanie.

Nie je to úžasné?

Môžete tiež použiť Google Assistant kedykoľvek sa váš telefón vloží do nabíjačky. Vaša denná rutina by bola uvoľnenejšia; mohli ste si pozrieť aj správy a správy o počasí.

Aké pohodlie, však?

Stojan Google Pixel môže tiež slúžiť ako estetická výplň vášho nudného stola. Počas používania nabíjačky váš smartphone zobrazuje vami nastavené obľúbené fotografie.

Nielen to,

Je dobrý aj k vášmu nočnému stolíku. Chcete vedieť prečo?

Telefón môžete nastaviť tak, aby pred spustením budíka produkoval rastúci tok svetla, aby mal za následok prirodzenejší zážitok z prebúdzania.

Nielen to,

Táto bezdrôtová nabíjačka podporuje aj nabíjanie vo viacerých smeroch. Telefón môžete nabíjať vo vodorovnej alebo zvislej polohe.

Teraz môžete sledovať svoju obľúbenú šou od Netflixu alebo počúvať najnovšie beaty od Spotify. Táto bezdrôtová nabíjačka má navyše v spodnej časti kremík; nemusíte sa báť, že by vám telefón skĺzol a potom spadol.

Nie je to pohodlné?

Stojan Google Pixel Stand znie fantasticky, ale tu je háčik:

Dokáže optimalizovať iba 10 W nabíjanie smartphones vyrába spoločnosť Google, konkrétne Pixel 3, Pixel 3XL, Pixel 4a Pixel 4XL. Teraz sme tu, aby sme prediskutovali, ktoré z týchto telefónov majú najlepšiu kompatibilitu so stojanom Google Pixel Stand.

Pozrieť viac: Nový telefón Google Pixel bude údajne vybavený čipom Samsung Exynos

Prečítajte si s nami!

Najlepšie smartphony s kompatibilitou so stojanom Google Pixel

Smartfóny s najvyššou kompatibilitou so stojanom Google Pixel

1. Google Pixel 3

google-pixel-stand-compatible-pixel3-front-editGoogle Pixel 3 Predné

Prvým v našom zozname nie je nikto iný ako Google Pixel 3. Prvý z telefónov vyvinutých spoločnosťou Google, ktorý je plne kompatibilný s bezdrôtovou nabíjačkou Google Pixel Stand.

Pixel 3 pomocou stojana Google Pixel Stand môže nabíjať až 10 W. Štandardné káblové nabíjanie môže poskytnúť maximálne priemer 5 W.

Oba Pixel 3 a Pixel 3 XL boli k dispozícii verejnosti vlani v októbri 2018. Nebojte sa; Pixel 3 XL je tiež v našom zozname.

Má veľkosť obrazovky 5.5 palcovou uhlopriečkou a má rozlíšenie 2 160 p. Má tiež rýchlosť procesora 20,8 GHz, čo je dostatočné pre vaše herné potreby a každodenné aplikácie.

Nie je to ohromujúce?

Dodáva sa s vnútorným úložiskom 64 GB alebo 128 GB. Ak ste náročným používateľom aplikácie alebo robíte veľa fotografií a nechcete väčšinu času mazať, urobte 128 GB.

google-pixel-stand-compatible-pixel3-back-editGoogle Pixel 3 späť

Pixel 3 má 12.2 MP zadný fotoaparát a duálny predný fotoaparát, oba s 8 MP. S týmto smartfónom môžete nepochybne robiť dobré fotografie.

Má tiež batériu s kapacitou 2915 mAh, čo je dostatočné množstvo na to, aby vám poskytol telefón na celý deň bez nabíjania. Ako všetky moderné smartphones, batéria telefónu Pixel 3 je neodstrániteľný.

Funguje s operačným systémom Android 9 (Pie), ale je možné ho aktualizovať na Android 10 (Android Q). Má tiež veľkosť pamäte RAM 4 GB.

Na smartfón je to určite rýchle!

Pixel 3 je tiež esteticky príjemný pre oči. Vonkajší kryt telefónu je vyrobený z hliníka a na zadnej strane je vrstva matného skla.

Ale nielen to:

Má tiež odolnosť voči vode a prachu, čo môže telefónu predĺžiť životnosť. Skúste si kúpiť puzdro a zvýšte tak ochranu svojho telefónu.

Dodáva sa v troch farebných prevedeniach, konkrétne „Just Black“, „Clearly White“ a „Not Pink“. Môžete si slobodne vybrať, ktorá farba je pre vašu osobnosť správna.

amazon-kupit-tlacitko-3

2. Google Pixel 3 XL

google-pixel-stand-compatible-pixel3-xl-front-editGoogle Pixel 3 Vpredu XL

Niekto by povedal, že Pixel 3 XL je iba aktualizovaná verzia Pixelu 3. Ale sme tu, aby sme sa podelili o rozdiely medzi týmito dvoma smartphones aby ste si mohli vybrať.

Fakt:

Pixel 3 XL má uhlopriečku obrazovky 6.3 palcov a obrazovka takmer dosahuje okraje. Tento telefón je určite pre ľudí s veľkými rukami, pretože by bolo nepohodlné, ak máte malé ruky.

Táto obrazovka má tiež 523 ppi, čo je lepšie ako Pixel 3je 443 ppi. Ak ste filmový nadšenec, tento je pre vás to pravé.

google-pixel-stand-compatible-pixel3-xl-back-editGoogle Pixel 3 XL späť

Má rovnaké parametre fotoaparátu ako Pixel 3. Vzadu je 12.2 MP, a na prednej strane sú dve 8 Objektívy MP s rôznymi clonami pre rôzne druhy záberov.

Úžasné, však?

Nie je prekvapením, že tento Pixel 3 XL má väčšiu kapacitu batérie 3 330 mAh. Ak nie ste veľkým používateľom aplikácií a dát, môže vám to vydržať deň a pol.

Tento telefón má dve možnosti vnútornej pamäte: 64 GB alebo 128 GB. Ak nie ste spokojní so 64 GB, vždy môžete ísť so 128 GB takže do pamäte telefónu môžete uložiť veľa filmov a relácií.

Pixel 3 XL funguje aj s Androidom 9 (Pie), ale je možné ho ďalej aktualizovať na Android 10 (Android Q). Vďaka aktualizovanejšej verzii systému Android môžete zaistiť väčšiu kompatibilitu svojich aplikácií s telefónom.

Rovnako ako Pixel 3, Pixel 3 Prichádza aj XL 3 farby: „Len čierna“, „Jasne biela“ a „Nie ružová“. Výber farby je na vás.

amazon-kupit-tlacitko-3

3. Google Pixel 4

google-pixel-stand-compatible-pixel4-frontGoogle Pixel 4 Predné

Pixel 4 je najnovšia rada smartfónov od spoločnosti Google. Bol k dispozícii na predaj spolu s Google Pixel 4 XL.

Má o niečo väčšiu obrazovku ako Pixel 3. Veľkosť obrazovky telefónu Pixel 4 je 5.7 palce diagonálne.

Tento smartfón má rozumnú obnovovaciu frekvenciu 90 Hz a podporuje zobrazenie Full HD, ktoré pomáha zobrazovať plynulejšie obrázky a videá. Má rýchlosť procesora 20,84 GHz, čo je o niečo rýchlejšie ako v prípade telefónu Pixel 3.

S touto kvalitou obrazovky a rýchlym procesorom si už nebudete robiť starosti s oneskorením, ktoré prináša otváranie viacerých aplikácií a sledovanie vysokokvalitných videí z telefónu.

Šikovné, nie?

Má tiež kapacitu RAM 6 GB a vnútorná pamäť 64 GB alebo 128 GB. Teraz môžete otvárať viacero aplikácií a nemusíte sa starať o oneskorenie telefónu.

google-pixel-stand-compatible-pixel4-back-editGoogle Pixel 4 späť

Jedna vec, ktorou sa tento smartphone môže pochváliť, je kvalita fotoaparátu. Má dva zadné objektívy s rozlíšením 12 MP a 16 MP používané výlučne na širokouhlé a teleobjektívy. Selfie kamera je 8 MP.

Fotografovanie s touto šelmou je veľkým požehnaním. Tento telefón určite dokáže urobiť úchvatnú fotografiu krajiny alebo dobrý sólový portrét.

Má jedinečné funkcie, ako sú Face ID a Rýchle gestá. Face ID vám môže pomôcť rýchlejšie sa dostať k telefónu, pretože stačí postaviť tvár pred selfie kameru a telefón je už odomknutý.

Rýchle gestá vám môžu pomôcť s vašimi každodennými aktivitami, pretože na to, aby ste k nemu pristupovali, sa nebudete musieť dotýkať telefónu. Môžete tiež nastaviť, ktorý príkaz robí aké gesto.

Neuveriteľné, však?

Jeho vonkajšia estetika sa skladá zo skla a hliníka s krytím IP68, ktoré dodáva telefónu elegantný vzhľad. Dodáva sa tiež s tromi rôznymi farbami: „Len čierna“, „Jasne biela“ a „Oh So Orange“.

amazon-kupit-tlacitko-3

4. Google Pixel 4 XL

google-pixel-stand-compatible-pixel4-xl-frontbackGoogle Pixel 4 XL predný a zadný pohľad

Google Pixel 4 XL je veľká edícia telefónu Pixel 4. Meria 6.3 palcov uhlopriečne a podporuje štvornásobné HD zobrazenie.

Má rovnaký procesor ako Pixel 4, čo je Snapdragon 855. Tento telefón vám zaručí žiadne oneskorenie pri používaní vašich obľúbených denných aplikácií.

S väčšou veľkosťou je vždy väčšia kapacita batérie. Tento smartphone má kapacitu 3 700 mAh, ktorá je najväčšia zo všetkých týchto telefónov.

Pri priemernom používaní vám tento telefón môže vydržať maximálne deň a pol. Pohodlné, nie?

Spárovaním tohto modelu so stojanom Google Pixel Stand sa môže nabíjať až 11 W, čo je dvojnásobok priemernej rýchlosti káblového nabíjania. A počas nabíjania môžete používať rýchle gestá, aby ste k telefónu mali prístup bez dotyku.

google-pixel-stand-compatible-pixel4-xl-back-editGoogle Pixel 4 XL späť

Má rovnaké parametre fotoaparátu ako Pixel 4, ktorý je vzadu s dvoma objektívmi v kvalite 12 MP a 16 MP a selfie kamerou s 8 MP. Fotografovanie dobrých fotografií nemôže byť jednoduchšie.

Tento telefón beží na systéme Android 9 (Pie) a tiež aktualizovateľný na Android 10 (Android Q), keď vyjde aktualizácia.

Má 6 GB RAM a internú pamäť 64 GB alebo 128 GB. S takým veľkým úložiskom vás môže ubezpečiť, že telefón bude väčšinu času fungovať hladko.

Vonkajšia vrstva telefónu pozostáva z hliníkových rámov a skla, vďaka čomu je príjemný na pohľad. Má tiež krytie IP68, ktoré poskytuje ochranu proti vode a prachu ako všetky diskutované modely.

Farebné prevedenie Pixel 4 XL je to isté s Pixel 4: „Len čierna,“ „Jasne biela“ a „Ach, tak oranžová“. Bohužiaľ sú to jediné dostupné farby na trhu.

Môžete si myslieť, že je to najlepší model, ale tu je háčik:

Niektorí používatelia uvádzajú, že snímač pohybu telefónu Pixel 4 XL nepracuje presne ako Pixel 4. Dúfajme, že to Google napraví čo najskôr.

amazon-kupit-tlacitko-3

Časté otázky

Sú telefóny Google Pixel vodotesné?

Nie nie sú. Telefóny Google Pixel majú iba krytie IP68, ktoré zaisťuje odolnosť voči prachu a vode.

Podporujú tieto telefóny rýchle nabíjanie aj pomocou stojana Google Pixel Stand?

Áno, všetky uvedené telefóny môžu využiť plný potenciál stojana Google Pixel Stand, ktorým je rýchlosť nabíjania 10 W. Štandardné káblové nabíjanie má iba priemernú rýchlosť nabíjania 40,5 W

Môže stojan Google Pixel Stand nabíjať ďalšie telefóny, ktoré nie sú v zozname?

Áno, môže fungovať s akýmkoľvek zariadením, ktoré podporuje bezdrôtové nabíjanie Qi, ale nie pri plnej kapacite.

Aby som to všetko zhrnul

Smartfóny zahŕňajú väčšinu našich každodenných úloh. Aplikácie sú ľahko dostupné v obchode PlayStore.

Tieto modely Google Pixel sú najkompatibilnejšie s bezdrôtovým nabíjaním stojana Google Pixel Stand. Ostatné telefóny sa môžu stále nabíjať pomocou stojana Google Pixel Stand, ale nemôže sa nabíjať maximálne 10 W.

Ak máte relatívne veľké ruky, vyberte si z modelov XL, pretože v porovnaní so štandardnými majú lepšie rozlíšenie obrazovky a špecifikácie. Sledovanie filmu alebo obľúbenej šou by bolo potešením.

Ak si myslíte, že sme niečo zmeškali, neváhajte nám zanechať správu v sekcii komentárov nižšie.

Odporúčaný obrázok