4 Najlep┼íie telef├│nne syst├ęmy pre mal├ę firmy

4 Najlep┼íie telef├│nne syst├ęmy pre mal├ę firmy 1

N├íjdenie najlep┼íieho telef├│nneho syst├ęmu pre firmy m├┤┼że by┼ą n├íro─Źn├ę, najm├Ą ak chcete nie─Źo, ─Źo funguje dobre v mal├Żch podnikoch a nestoj├ş to─żko. N├íjs┼ą ten, ktor├Ż dobre funguje pre va┼íu firmu, nie je tak├ę jednoduch├ę, ako sa zd├í. V─Ćaka desiatkam mo┼żnost├ş na trhu budete roztr├║sen├ş medzi v┼íetk├Żmi dostupn├Żmi mo┼żnos┼ąami pre v├ís a ich cenn├Żmi funkciami a n├ístrojmi.

Aby sme v├ím pomohli s h─żadan├şm, presk├║mali sme a analyzovali 15 r├┤znych poskytovate─żov, ktor├ş s├║ pova┼żovan├ş za najlep┼í├şch poskytovate─żov pre mal├ę firmy. Spomedzi dostupn├Żch mo┼żnost├ş sme kl├ídli v├Ą─Ź┼í├ş d├┤raz na tie, ktor├ę poskytuj├║ jednotn├Ż komunika─Źn├Ż syst├ęm.

Jednotn├Ż komunika─Źn├Ż syst├ęm

Tradi─Źne, ke─Ć hovor├şme o telef├│nnych syst├ęmoch, doslova znamenaj├║ komunika─Źn├Ż syst├ęm prostredn├şctvom k├íblov├ęho pevn├ęho telef├│nu. V─Ćaka dne┼ínej technol├│gii a gener├ícii je jednotn├Ż komunika─Źn├Ż syst├ęm najnov┼íou a najnov┼íou gener├íciou telef├│nnych syst├ęmov pre firmy. To znamen├í, ┼że va┼ía firma a zamestnanci/zamestnanci bud├║ m├┤c┼ą pou┼ż├şva┼ą telefon├íty, zvukov├ę alebo videokonferencie, soci├ílne m├ędi├í, aplik├ície na r├Żchle spr├ívy, fax, SMS a ─Ćal┼íie ako sp├┤sob komunik├ície so z├íkazn├şkmi, kolegami, klientmi a vami, majite─ż firmy.

Tak┼że bez ─Ćal┼í├şch okolkov je n├í┼í najlep┼í├ş v├Żber uveden├Ż ni┼ż┼íie:

4 Najlep┼í├ş poskytovate─ż telef├│nnych syst├ęmov pre mal├ę firmy (2019)

Pre na┼íe 4 ┼ípi─Źkov├ę odpor├║─Źanie poskytovate─ża telef├│nnych syst├ęmov ni┼ż┼íie, vybrali sme tie, ktor├ę pon├║kaj├║ jednotn├Ż komunika─Źn├Ż syst├ęm bez dodato─Źn├Żch n├íkladov alebo s minimom. Toto je na┼íe ─Ź├şslo 1 krit├ęri├í, za ktor├Żmi nasleduj├║ pon├║kan├ę funkcie, d├┤veryhodnos┼ą a cena.

1. 8├Ś8 – Najlep┼í├ş poskytovate─ż telef├│nneho syst├ęmu pre mal├ę firmy

8x8

8├Ś8 bude na┼í├şm najviac odpor├║─Źan├Żm poskytovate─żom telef├│nnych syst├ęmov pre mal├ę firmy. To najlep┼íie na 8├Ś8 spo─Ź├şva v tom, ┼że pon├║kaj├║ cloudov├Ż hostite─żsk├Ż zjednoten├Ż komunika─Źn├Ż syst├ęm VoIP bez hardv├ęru pobo─Źkovej ├║stredne, ktor├Ż m├┤┼że by┼ą drah├Ż. ─Äalej, 8├Ś8 syst├ęm je u┼ż├şvate─żsky pr├şvetiv├Ż, ─Źo eliminuje potrebu vy┼íkolen├ęho person├ílu IT nastavi┼ą alebo udr┼żiava┼ą celkov├Ż syst├ęm.

ak sa rozhodnete 8├Ś8, mus├şte zaisti┼ą, aby va┼ía mal├í firma u┼ż mala vysokor├Żchlostn├Ż pr├şstup na internet a IP telef├│n. Dobre ─Ź├ştate, IP telef├│ny, preto┼że nie s├║ k dispoz├şcii a nie s├║ zahrnut├ę v ich pl├ínoch.

Nastavenie a ├║dr┼żba syst├ęmu je pomerne jednoduch├í a ich slu┼żby s├║ v porovnan├ş s in├Żmi poskytovate─żmi ┼ípi─Źkov├ę a spo─żahliv├ę.

Small Business Phone System8├Ś8 Mal├ę podnikate─żsk├ę pl├íny

Jeden z hlavn├Żch faktorov, pre─Źo by v├Ą─Ź┼íina ─żud├ş d├┤verovala 8├Ś8 je jeho s├║─Źasn├ę existuj├║ce nadbyto─Źn├ę d├ítov├ę centrum strategicky rozmiestnen├ę po celom svete. Tieto d├ítov├ę centr├í v z├ísade ukladaj├║ rovnak├ę ├║daje, syst├ęm a inform├ície. T├Żm sa zabezpe─Ź├ş, ┼że ak jeden server vypadne, slu┼żba sa nepreru┼í├ş. Poskytnutie tomuto poskytovate─żovi 99,99% dostupnosti, ─Źo znamen├í, ┼że slu┼żba takmer nikdy nefunguje.

8├Ś8 pon├║ka rozsiahlu ┼ík├ílu telefon├ítov, spolupr├íce, n├ístrojov a mobiln├Żch funkci├ş, ─Źo z neho rob├ş skvel├ęho poskytovate─ża telef├│nnych syst├ęmov pre Android. M├í v┼íetky funkcie, ktor├ę mal├ę firmy h─żadaj├║. Ak sa o nich chcete dozvedie┼ą viac, nav┼ít├şvte ich webov├║ str├ínku tu. V opa─Źnom pr├şpade si m├┤┼żete aplik├íciu stiahnu┼ą ni┼ż┼íie.

4 Najlep┼íie telef├│nne syst├ęmy pre mal├ę firmy 2

2. 3CX – najdostupnej┼í├ş poskytovate─ż telef├│nnych syst├ęmov pre mal├ę firmy

3cx telef├│nny syst├ęm mal├í firma

3CX je pravdepodobne z─Ćaleka najdostupnej┼í├şm a najdostupnej┼í├şm poskytovate─żom telef├│nnych syst├ęmov v na┼íom zozname. Vedeli ste, ┼że si ich syst├ęmy m├┤┼żete zadarmo vysk├║┼ía┼ą 1 rok? Poskytne v├ím dostatok ─Źasu na ├║pln├ę pochopenie ich syst├ęmu. Poskytne v├ím dostatok ─Źasu na rozhodnutie, ─Źi sa pre ne rozhodn├║┼ą alebo nie.

Pon├║kaj├║ 3 pl├íny, ktor├ę je mo┼żn├ę upravi┼ą v z├ívislosti od po─Źtu pou┼ż├şvate─żov a roz┼í├şren├ş. Ich ┼ítandardn├Ż pl├ín je bezplatn├Ż, ale obsahuje iba neobmedzen├ę mno┼żstvo roz┼í├şren├ş, aplik├ície pre iOS a Android, automatick├ę zria─Ćovanie a SIP Trunk. Ak chcete, aby ich syst├ęm pou┼ż├şval 25 zamestnancov alebo zamestnancov, na obr├ízku ni┼ż┼íie je uveden├í celkov├í cena a zahrnut├ę funkcie.

Plány 3CXPlány 3CX

Ak pl├ínujete pou┼żi┼ą smartphones ako hlavn├ę kontaktn├ę m├ędium pre va┼íe podnikanie bude 3CX pre v├ís dokonal├Żm poskytovate─żom s jednotn├Żm komunika─Źn├Żm syst├ęmom. Tu sa o nich dozviete viac.

4 Najlep┼íie telef├│nne syst├ęmy pre mal├ę firmy 2

3. RingCentral – najlep┼íia alternat├şva pre 8├Ś8

Business-Phone-Systems-Best-Virtual-Phone-System-Application-Businesses-ringcentral-mobile-cell-android

─Äal┼í├şm d├┤veryhodn├Żm poskytovate─żom telef├│nnych syst├ęmov, ktor├Ż je ide├ílny pre mal├ę firmy, je RingCentral. Syst├ęm poskytovan├Ż touto spolo─Źnos┼ąou je v z├ísade cloudov├Ż hostite─żsk├Ż jednotn├Ż komunika─Źn├Ż syst├ęm VoIP, ktor├Ż pon├║ka rozsiahle mo┼żnosti telefonovania, spolupr├íce a mobiln├Żch funkci├ş.

V tomto zozname je RingCentral pravdepodobne jedin├Żm poskytovate─żom telef├│nnych syst├ęmov, ktor├Ż prich├ídza s odborn├şkom na implement├íciu, ktor├Ż v├ís prevedie ka┼żd├Żm krokom procesu. Ve─żmi v├Żhodn├ę, ak sa n├ís p├Żtate.

RingCentral - pl├ín predplatn├ęho - najlep┼í├ş poskytovate─ż VoIPPl├ín predplatn├ęho RingCentral

Podobne ako to prv├ę, RingCentral prev├ídzkuje 17 nadbyto─Źn├Żch d├ítov├Żch centier po celom svete. Tie┼ż sa m├┤┼żu pochv├íli┼ą sedemvrstvov├Żm procesom zabezpe─Źenia a potom celkovou dobou prev├ídzky 99,999 percenta.

To, ─Źo RingCentral skuto─Źne odli┼íuje od ostatn├Żch, je ┼íirok├Ż v├Żber funkci├ş. Virtu├ílny recep─Źn├Ż, dr┼żanie hudby, presmerovanie hovorov, nahr├ívanie hovorov, premietanie, denn├şky hovorov a upozornenie na spr├ívy s├║ len niektor├ę z nich medzi dostupn├Żmi funkciami spr├ívy hovorov.

Ak sa o nich chcete dozvedie┼ą viac, kliknite sem.

4 Najlep┼íie telef├│nne syst├ęmy pre mal├ę firmy 2

4. Ooma – najlep┼í├ş poskytovate─ż telef├│nnych syst├ęmov pre ve─żmi mal├ę firmy

ooma-phone-system-provider-android

─Äal┼íou skvelou mo┼żnos┼ąou, najm├Ą pre mal├ę a mikropodniky, os Kancel├íria Ooma. Na rozdiel od tradi─Źn├Żch cloudov├Żch hostite─żsk├Żch syst├ęmov, ktor├ę be┼żne n├íjdete u v├Ą─Ź┼íiny poskytovate─żov na trhu, Ooma kombinuje lok├ílny hardv├ęr so slu┼żbami hostovan├Żmi v cloude, ─Źo je pre niektor├Żch jedine─Źn├í alebo ┼ąa┼żko dostupn├í funkcia.

Aj ke─Ć Ooma nem├í rozsiahlu ┼ík├ílu slu┼żieb, zah┼Ľ┼ła hlasov├║ schr├ínku, prenos hovorov, protokol, park, podr┼żan├║ hudbu, telefonovanie z roz┼í├şrenia na roz┼í├şrenie a telefonick├ę volanie pod─ża mena.

Okrem toho je pr├ştomn├Ż virtu├ílny recep─Źn├Ż, ktor├Ż odpoved├í na v┼íetky prich├ídzaj├║ce hovory. Potom presmeruje volaj├║cich na pr├şslu┼ín├║ osobu alebo oddelenie, na ktor├ę sa volaj├║ci pok├║┼ía dosta┼ą.

Bezplatn├í dom├íca telef├│nna slu┼żba Ooma Telo

ooma telo

H─żad├íte dom├íci telef├│nny syst├ęm, ktor├Ż by v├ím umo┼żnil bezplatn├ę medzin├írodn├ę hovory? Pozrite sa na Ooma Telo. Ooma je internetov├í telef├│nna slu┼żba, ktor├í v├ím umo┼żn├ş uskuto─Ź┼łova┼ą bezplatn├ę hovory kdeko─żvek. Navy┼íe m├í viac funkci├ş, ktor├ę pon├║kaj├║ bezplatn├ę hovory. Ak sa chcete dozvedie┼ą viac, kliknite na odkaz ni┼ż┼íie.

amazon-kupit-tlacitko-3

Celkovo spolo─Źnos┼ą Ooma Office neust├íle poskytuje dobr├ę slu┼żby z├íkazn├şkom. Ak naraz├şte na probl├ęmy s ich syst├ęmom, ich webov├í str├ínka bude ma┼ą cenn├ę zdroje na ├║─Źely odstra┼łovania probl├ęmov. Pr├şpadne si ich aplik├íciu m├┤┼żete stiahnu┼ą v obchode Google Play alebo prostredn├şctvom ni┼ż┼íie uveden├ęho odkazu.

4 Najlep┼íie telef├│nne syst├ęmy pre mal├ę firmy 2

─îast├ę ot├ízky

Ktor├Ż poskytovate─ż telef├│nneho syst├ęmu pon├║ka kompatibilitu so syst├ęmom Android?

V┼íetky 4 poskytovate─ż telef├│nneho syst├ęmu, ktor├ęho sme odporu─Źili v tomto ─Źl├ínku, m├í podporu pre pou┼ż├şvanie smartf├│nov a zah┼Ľ┼ła telef├│ny s Androidom. M├┤┼żete sa tie┼ż dozvedie┼ą viac o najlep┼í├şch virtu├ílnych telef├│nnych syst├ęmoch, ktor├ę pon├║kaj├║ vyhraden├ę pou┼żitie pre Android smartphones.

Ako funguje syst├ęm podnikov├Żch telef├│nov?

Stru─Źne povedan├ę, podnikov├Ż telef├│nny syst├ęm funguje tak, ┼że umo┼ż┼łuje prenos telef├│nnych hovorov prostredn├şctvom miestnych d├ítov├Żch siet├ş a internetu, a nie prostredn├şctvom be┼żn├Żch telef├│nnych k├íblov├Żch liniek.

Je mo┼żn├ę hackn├║┼ą syst├ęm podnikov├Żch telef├│nov?

R├Żchla odpove─Ć je ├íno, syst├ęmy podnikov├Żch telef├│nov je mo┼żn├ę hackn├║┼ą. Preto je v├Żber spo─żahliv├ęho a d├┤veryhodn├ęho poskytovate─ża telef├│nnych syst├ęmov z├ísadn├Ż.

V├Żber najlep┼íieho telef├│nneho syst├ęmu pre va┼íu firmu

Vybra┼ą najlep┼íieho poskytovate─ża telef├│nnych syst├ęmov pre mal├ę firmy je n├íro─Źnej┼íie, ako sa zd├í. Na┼í┼ąastie v┼íetky slu┼żby uveden├ę v tomto ─Źl├ínku pon├║kaj├║ bezplatn├║ sk├║┼íobn├║ verziu. Umo┼żn├şme v├ím najsk├┤r presk├║ma┼ą ich syst├ęm a a┼ż potom sa rozhodnete, ktor├Ż z uveden├Żch poskytovate─żov je pre va┼íu firmu najlep┼í├ş.

Pod─ża n├í┼ího n├ízoru, 8├Ś8 alebo 3CX je najlep┼íou vo─żbou pre mal├ę firmy a Ooma pre ove─ża men┼íie.

M├íte ot├ízky, n├ívrhy alebo pripomienky? Dajte n├ím vedie┼ą v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie!

Odpor├║─Źan├Ż obr├ízok