4 Najlepšie tablety Archos pre deti, aby boli Tykes obsadené

Je pre vás ťažké nájsť technológiu pre vaše deti? Iste, možno budete chcieť chvíľu počkať, kým začnete s oboznamovaním svojich detí s určitými formami technológie, ale mnohé veci, ako sú tablety a telefóny, poskytujú úžasné hry a nástroje na učenie, ktoré im pomôžu posilniť mozog a celkovo ich urobiť múdrejšími.

Je dokonca pekné, keď k týmto zariadeniam môžete pridať aplikácie pre deti.

Problém je v tom, že väčšina ľudí nechce za svoje deti minúť veľa peňazí za tablet a tiež potrebuje odolný tablet, aby sa vec v priebehu niekoľkých dní nerozbila. Bohužiaľ, nie veľa spoločností vyrába tablety určené len pre deti, ale Archos vynakladá určité úsilie, aby to bolo možné.

Pozrime sa na niektoré z najlepších tabliet Archos pre deti, aby vaše deti mali čo robiť, kým sa pokúsite zdriemnuť.

1. Gamepad Archos 2: 296,28 dolárov

Gamepad Archos 2

Nechajte deti hrať sa

Gamepad Archos 2 môže to vyzerať ako PSP, ale je to oveľa viac. Ak vaše deti radi hrajú hry, potom je to tablet, ktorý ich dostane. Je to v podstate plne funkčný tablet, ale získate aj niekoľko skvelých ovládacích prvkov, vďaka ktorým sa stane realistickým herným zážitkom.

Na dotykovej obrazovke môžete tiež sledovať filmy a hrať bežné hry. Deti si môžu prečítať svoje domáce úlohy alebo im môžete do tabletu nahrať knihy, aby ste si zlepšili čítanie a gramatiku. Tento tablet by som odporučil len pre deti, ktoré sú o niečo staršie, pretože nie sú také lacné a nemajú aplikácie na ovládanie rodičov, ako niektoré z ďalších možností v zozname.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

    Má sedempalcový displej. Je veľmi odolný a váži iba 14 uncí. Procesor je pomerne rýchly, takže si môžete zahrať akúkoľvek hru.

tlačidlo nákupu amazon

2. Detská podložka Archos 2 8″ Séria 80: 69,99 dolárov

detská podložka 8

Všetka zábava a hry, na ktoré môžete myslieť

Detská podložka Archos 2 je najlepší tablet v tomto zozname pre mladšie deti, pretože je dodávaný v zábavných farbách a nemusíte sa báť, že by sa s ním deti hrali a púšťali ho na zem. Môžu to prežúvať a dostať svoj slinták do tabletu bez toho, aby sa pokazil.

Duálne fotoaparáty sú skvelé na fotografovanie s rodinou a môžete nastaviť rodičovské filtre, aby ste vždy presne vedeli, na čo sa vaše deti pozerajú.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

    Oba fotoaparáty sú 2MP dodávané s Android Jelly Bean a Google Play má rozlíšenie obrazovky 1024 x 768

tlačidlo nákupu amazon

3. Archos 7„Detská podložka: 49,99 dolárov

Detská podložka Archos 4 GB

Ušetrite peniaze

Archos 7„Detská podložka je staršia verzia detskej podložky, o ktorej sme práve hovorili, ale umožňuje vám ušetriť malé peniaze. Tiež nemá toľko funkcií, ale väčšina rodičov by považovala tento tablet za vhodný pre svoje mladšie deti.

Ak chcete pre svoje deti barebone, aby nemali problémy, siahnite po tejto možnosti.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

    Má ARM Cortex A8 1 Procesor GHz Je predinštalovaný s viac ako 28 detskými aplikáciami Tiež má detský obchod s aplikáciami

tlačidlo nákupu amazon

4. FamilyPad 2: 169,99 dolárov

FamilyPad 2

Pre celú rodinu

Tento tablet nie je určený špeciálne pre deti, ale funguje pre celú rodinu. Je to skutočne cenovo dostupný tablet a môžete ho umiestniť do kuchyne alebo na stôl do rodinnej izby, aby k nemu mal každý prístup, kedykoľvek chce.

Tablet je dodávaný s pekným stojanom na sledovanie filmov s najmenšími a vždy môžete nastaviť rodičovskú kontrolu, ak vám záleží na tom, na čo sa deti budú pozerať.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

    Tablet má 13.3″ Kapacitný dotykový displej Predná aj zadná kamera sú 2 MPx Mini HDMI port je ideálny na premietanie šou na televízor

tlačidlo nákupu amazon

Záver

Aj keď nie je toľko tabliet Archos pre deti, všimnete si, že je to jedna z prvých spoločností, ktoré pracujú na vytváraní návrhov, ktoré v skutočnosti dobre fungujú pre deti. Tieto tablety sú pomerne trvanlivé a majú pekné farby, ktoré pomáhajú deťom nadchnúť sa pre technológiu.

Páči sa mi možnosť Gamepad, ale všetko závisí od toho, na čo vaše deti plánujú používať tablety. Ak potrebujete viac tabletu než herného systému, siahnite po jednom z detských podložiek. Ak máte otázky týkajúce sa najlepších tabliet Archos pre deti, podeľte sa o svoje myšlienky v sekcii komentárov.

Čo bude ďalej? Prečítajte si o najlepších telefónoch pre deti.