4 Najlepšie tablety 4G LTE, ktoré si môžete kúpiť teraz

4 Najlepšie tablety 4G LTE, ktoré si môžete kúpiť teraz 1

Smartfóny a tablety sú si vo všetkých smeroch veľmi podobné, ale s tabletom sa dajú robiť lepšie veci. Ak vlastníte obe zariadenia, pochopíte, čo tým myslíme. Najlepším príkladom na zdôraznenie rozdielu každého zariadenia je veľkosť obrazovky displeja.

Niektorí by určite uprednostnili tablet ako svojho každodenného vodiča nad smartfónom. Väčšina tabletov dostupných na trhu bohužiaľ nepodporuje mobilné pripojenie.

S ohľadom na to sme spolu s vašou túžbou po kúpe tabletu uviedli zoznam 5 z najlepšieho tabletu, ktorý ponúka slot na SIM kartu, pripojenie 4G a LTE a niektoré zodpovedajúce príslušenstvo.

Najlepšie tablety 4G LTE

4 Najlepšie tablety 4G LTE

Je nepopierateľným faktom, že tabletov na trhu pomaly ubúda. Spotrebitelia považujú nákup tabliet za irelevantný vzhľadom na dostupnosť a možnosti, ktoré môžu kupujúci získať smartphones a vlajkové modely.

S ohľadom na to tu sú 5 z najlepších tabletov Android, ktoré ponúkajú mobilnú konektivitu, tenký port a podporujú sieť 4G a LTE.

1. Samsung Galaxy Karta A (2019,4G/LTE) SM-T515 10.1″

best-4g-lte-tablet-2019-samsung-galaxy-tab-10-1

The Samsung Galaxy Karta A 10.1„2019 edícia je jedným z najlepších a najdostupnejších tabletov 4G LTE na trhu.

Kľúčovým faktorom, prečo sa odporúča tento tablet odporúčať, je hodnota, ktorú ponúka za svoju cenu. Dostanete tablet s 10.1″ IPS displej, tablet s hrúbkou iba 70,5 mm a hliníkové telo, Android 9 po vybalení vybalená batéria Exynos 7904 (14 nm), nevyberateľná batéria Li-Po 6150 mAh, Bluetooth V5.0, a viac.

samsung-galaxy-tab-a-2019-príslušenstvo-4g-lte

Navyše je k dispozícii v 32 GB, 64 GBa 128 GB interné úložisko a podporuje ďalšie rozšírenie úložiska pomocou MicroSD až 1 TB.

Ak chcete tablet, ktorý ponúka najnovšie technológie a neporazí banku, potom Samsung Galaxy Karta A 10.1„2019 sa dôrazne odporúča.

amazon-kupit-tlacitko-3

2. Samsung Galaxy Karta S6 4G/LTE

best-4g-lte-tablet-2019-samsung-galaxy-tab-s6

The Samsung Galaxy Karta S6 je vlajkovým modelom tabletu značky 2019 pre rok 2019. Tento tablet je a 2-v-1 model, ktorý je možné nastaviť ako prenosný počítač. Je k dispozícii v 2 varianty v 128 GB alebo 256 GB.

best-4g-lte-tablet-2019-samsung-galaxy-tab-s6-model

The Samsung Galaxy Karta S6 je vybavený najnovším systémom Android, Qualcomm SDM855 Snapdragon 855 (7 nm), hliníkový rám tela s predným sklom, 10.5″ Super AMOLED displej, reproduktory vyladené spoločnosťou AKG, USB Type-C 3.1 s magnetickým konektorom, odtlačkom prsta (pod displejom, optickým), neodnímateľnou batériou Li-Po 7040 mAh a ďalšími.

Tablet je dodávaný aj s perom S Pen, ktoré vám umožní pozastaviť a preskočiť stlačením tlačidla. Okrem toho môžete označovať papiere, podpisovať dokumenty a robiť si poznámky. Môžete ho dokonca magneticky pripevniť, aby ste ho mohli ľahko skladovať a nabíjať.

best-4g-lte-tablet-2019-samsung-galaxy-tab-s6-s-pen

Tento tablet je taký silný, že si môžete zahrať aj náročné hry ako napr Fortnite s ním bez pántov a oneskorení.

amazon-kupit-tlacitko-3

Ak chcete používať tento tablet ako počítač alebo ho tak nastaviť, budete potrebovať puzdro na klávesnicu navrhnuté spoločnosťou Samsung.

3. Samsung Tab S6 10.5″ (T860) Klávesnica Bookcover

najlepšie-4g-lte-tablet-2019-samsung-galaxy-tab-s6-model-puzdro na klávesnicu

Vďaka svojmu prepracovanému dizajnu textúr a intuitívnym konektorom pogo pinov, ktoré zjednodušujú nastavenie a urýchľujú používanie, Galaxy Klávesnica s obalom na knihu Tab S6 je rovnako praktická a príjemná na pohľad.

amazon-kupit-tlacitko-3

Microsoft Surface Pro 6 Pokročilá najnovšia verzia LTE best-4g-lte-tablet-microsoft-surface-pro-advanced

Jeden konkrétny tablet, ktorý môžeme považovať za porovnateľný s najnovším od spoločnosti Samsung, je Microsoft Surface Pro. Surface Pro je vo veľkej miere počítač vo forme tabletu. Je dostatočne výkonný a výkonný na to, aby na ňom mohli bežať aplikácie, ktoré by ste bežne používali s prenosným počítačom alebo stolovým počítačom Windows operačný systém.

Ak chcete stôl, ktorý môžete používať, a pracovať na veciach, ktoré by ste bežne používali pri práci s počítačom, potom by ste mali vziať do úvahy tablet Surface Pro.

Vyznačuje sa veľkou kapacitou pamäte RAM 8 alebo 16 GB Nechajte tomuto tabletu dostatok úložného priestoru, aby ste odstránili akékoľvek spomalenia a oneskorenia.

amazon-kupit-tlacitko-3

Tento tablet môžete navyše previesť na prenosný počítač pomocou krytu klávesnice, ktorý preň spoločnosť Microsoft navrhla.

najlepšie-4g-lte-tablet-2019-samsung-galaxy-tab-s6-model-puzdro na klávesnicuKryt typu Microsoft FMM-00001 pre Surface Pro

Tento kryt ponúka nielen dodatočnú funkciu klávesnice, ale môže byť tiež použitý ako trackpad s jeho vstavaným 2-tlačidlový trackpad. Klávesnica je robustná s vylepšenou magnetickou stabilitou pozdĺž skladania, takže ju môžete nastaviť do pravého uhla a pracovať na kolenách, v lietadle alebo na stole. Pretože je určený len pre Surface.

amazon-kupit-tlacitko-3

4. Google Nexus 9

htc-nexus-9-google-tablet-2014-android-best-4g-tablet-lte

A samozrejme, každý je obľúbený, Google Nexus 9. Napriek tomu, že spoločnosť Google trh s tabletmi zatiahla, ich posledná spolupráca v oblasti tabletov so spoločnosťou HTC je stále a zďaleka najobľúbenejším tabletom spotrebiteľov.

The Google Nexus 9 bol značne stelesnením herného tabletu, pretože spoločnosť, ktorá sa špecializuje na grafiku, vyvinula svoj procesor, ktorým je 64-bitová čipová sada Nvidia Tegra K1; 2.3GHz dvojjadrový Denver CPU; GPU Kepler DX1.

htc-nexus-9-google-tablet-2014-android-4g-lte-najlepší-tablet

Tablet sa môže zdať zastaraný a podpora výrobcov od neho skončila, ale stále je to najlepší tablet. Prvýkrát bol vydaný v roku 2014 a bol výsledkom neustáleho úsilia spoločnosti Google na trhu s tabletmi. Veľký gigant sa bohužiaľ rozhodol opustiť trh s tabletmi kvôli svojmu poklesu v posledných rokoch.

Stále však môžete nájsť obchody, ktoré tento tablet predávajú.

amazon-kupit-tlacitko-3

Nájdenie najlepšieho tabletu so 4G/LTE

Nájdenie tabletu, ktorý podporuje používanie mobilného pripojenia, nie je také náročné, ako sa zdá. Bližší pohľad na trh odhalí, že spotrebiteľom zostáva len málo možností na výber. Dôvodom je neustály pokles dopytu po tabletoch v posledných rokoch.

Súvisiace: Najlepšie tablety ASUS 2019

V skutočnosti predaj tabletov klesá už 20. štvrťrok za sebou. Obľúbené značky pomaly ťahajú za jeden povraz a kvôli slabému predaju opúšťajú obchod s tabletmi. Najnovšou spoločnosťou, ktorá sa rozhodla ukončiť svoje podnikanie s tabletmi, je Google, ktorý ponecháva Google Pixel Slate ako posledný tablet tejto spoločnosti na trhu.

Google Pixel Slate

google-pixel-slate-best-4g-lte-tablet-2

Google Pixel Slate bolo snahou značky zosúladiť produkty spoločnosti Surface Pro spoločnosti Microsofts. Ak sa pozrieme na jeho hardvér, tablet je celkovo pôsobivý, ale to, čo z neho robí temného koňa, je jeho vysoká cena v kombinácii so slabým softvérovým výkonom a pomalým celkovým užívateľským zážitkom.

Na druhej strane, Pixel Slate je skvelé zariadenie so systémom Chrome OS, ale nanešťastie to nestačí na to, aby ste si získali zákazníkov.

amazon-kupit-tlacitko-3

V konečnom dôsledku je stále z čoho vyberať tablety, ktoré podporujú 4G/LTE. Najlepší model bude vždy závisieť od individuálnych preferencií, ale s obmedzenými možnosťami si radšej kúpite tablet, ktorý ponúka väčšiu hodnotu za vaše peniaze.

Máte otázky, pripomienky alebo návrhy? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie. Neváhajte nám dať like, komentár a prihlásiť sa na odber nášho e -mailu, aby ste získali najnovšie informácie o technológiách.

Odporúčaný obrázok