4 najlep┼íie sp├┤soby, ako odstr├íni┼ą ÔÇ×Telef├│n nie je povolen├Ż, MM#6″ chyba

4 najlep┼íie sp├┤soby, ako odstr├íni┼ą ÔÇ×Telef├│n nie je povolen├Ż, MM#6" chyba 1

M├íte smartf├│n, ktor├Ż je st├íle uzamknut├ę na konkr├ętnom nosi─Źi? M├íte probl├ęm s telef├│nom, ktor├Ż hl├ísi ÔÇ×Telef├│n nie je povolen├Ż MM#6 Chyba ÔÇťpo vlo┼żen├ş novej SIM karty? Ak je va┼ía odpove─Ć na v┼íetky tieto ot├ízky ├íno, potom v├ím m├┤┼żeme pom├┤c┼ą!

Smartf├│ny sa integrovali do n├í┼ího ka┼żdodenn├ęho ┼żivota, a to zah┼Ľ┼ła pr├ícu, vz┼ąahy a firmy. Vzh─żadom na v┼íetky tieto skuto─Źnosti nie je prekvapen├şm, ┼że tak├Żto trh bude zah┼Ľ┼ła┼ą ─Źiastkov├ę trhy; najm├Ą pre ÔÇ×Pou┼żit├ę telef├│nyÔÇť, ÔÇ×Repasovan├ę telef├│nyÔÇť alebo ÔÇ×Pou┼żit├ę telef├│nyÔÇť.

Ale t├Żm to nekon─Ź├ş.

R├┤zne spolo─Źnosti a firmy pri┼íli s r├┤znymi sp├┤sobmi, ako pon├║ka┼ą smartf├│ny za prijate─żn├║ cenu. Jednou z dobre zn├ímych met├│d, ktor├ę tieto spolo─Źnosti robia, je predaj pou┼żit├Żch telef├│nov, ktor├ę z├şskali z v├Żmeny, a s├║ renovovan├ę. Spotrebitelia maj├║ tendenciu kupova┼ą repasovan├ę alebo pou┼żit├ę telef├│ny, aby u┼íetrili peniaze za ┼ípi─Źkov├ę modely. T├şto kupuj├║ci sa m├┤┼żu stretn├║┼ą s ÔÇ×MM#6 Chyba ÔÇťprobl├ęm nesk├┤r. To znamen├í, ┼że zariadenie je uzamknut├ę v sieti.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: Ak├Ż je rozdiel medzi uzamknut├Żm a odomknut├Żm smartf├│nom?

Ak├Ż je MM#6 chyba?

MM#6 Chyba je chyba, ktor├í sa zobraz├ş, ke─Ć sa pok├║site odosla┼ą spr├ívu alebo hovor z telef├│nu, ktor├Ż je st├íle prip├║tan├Ż alebo je uzamknut├Ż konkr├ętnemu oper├ítorovi, pri─Źom pou┼ż├şvate SIM kartu, ktor├í tomuto oper├ítorovi nepatr├ş.

─îo s t├Żm teda m├┤┼żete urobi┼ą? Po─Ćme sa hlb┼íie ponori┼ą do tohto zoznamu, aby sme to zistili!

Ako odstr├íni┼ą telef├│n nie je povolen├Ż MM#6 chyba

4 najlep┼íie sp├┤soby, ako odstr├íni┼ą ÔÇ×Telef├│n nie je povolen├Ż, MM#6" chyba 2

Ke─Ć dostanete telef├│n, prepnite SIM kartu a zavolajte. Ak je va┼íe zariadenie prip├║tan├ę k in├ęmu oper├ítorovi. Zobraz├ş sa chyba ÔÇ×Telef├│n nie je povolen├Ż: MM#6 Chyba.” T├íto chyba znamen├í, ┼że sa pok├║┼íate pou┼żi┼ą telef├│n prip├║tan├Ż k in├ęmu oper├ítorovi. Tento probl├ęm m├┤┼żete vyrie┼íi┼ą nieko─żk├Żmi sp├┤sobmi.

Mo┼żnosti sa bud├║ l├ş┼íi┼ą v z├ívislosti od v├í┼ího oper├ítora. Naj─żah┼í├şm a najefekt├şvnej┼í├şm sp├┤sobom je v┼íak zaisti┼ą, aby ste mali skuto─Źne odblokovan├Ż telef├│n.

T├Żm sa zn├ş┼żi pravdepodobnos┼ą, ┼że sa stretnete s t├Żmto probl├ęmom. Tu s├║ ┼ítyri sp├┤soby, ako m├┤┼żete t├║to chybu ob├şs┼ą:

S├║visiace: 20 sp├┤sobov, ako opravi┼ą chybu ÔÇ×┼Żiadna SIM karta nebola zisten├íÔÇť v 2 Z├ípisnica

1. Kontaktujte dopravcu.

mm#6-rror-call-carrier

Najr├Żchlej┼íia a najjednoduch┼íia oprava MM#6 chybou je zavola┼ą z├íkazn├şcky servis tohto oper├ítora a po┼żiada┼ą o odomknutie telef├│nu.

Tak├ę jednoduch├ę to v┼íak nebude. Zvl├í┼í┼ą za nasleduj├║cich okolnost├ş:

Ak je telef├│n odcudzen├Ż alebo zaraden├Ż na ─Źiernu listinu, m├┤┼że od v├ís po┼żadova┼ą, aby ste pred odoslan├şm ┼żiadosti poskytli ur─Źit├ę po┼żiadavky. Oper├ítor prip├║tan├ęho telef├│nu m├┤┼że ├║─Źtova┼ą poplatok. Hovor├ş sa tomu ÔÇ×Zariadenie Switch. ÔÇťV niektor├Żch pr├şpadoch maj├║ niektor├ę telef├│ny vstavan├ę alebo prepojen├ę telef├│nne ─Ź├şslo. Bude ┼ąa┼żk├ę odomkn├║┼ą tieto druhy telef├│nov.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: 10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş na n├íjdenie telef├│nu s Androidom, aby ste mohli zlomi┼ą zlodeja

2. Pou┼żite ponuku Prev├ídzka.

Na niektor├Żch nosi─Źoch, Tento probl├ęm m├┤┼żete vyrie┼íi┼ą vyto─Źen├şm ─Ź├şsla *#78#. T├Żm sa dostanete do ponuky prev├ídzky.

mm#6-chyba-2Pou┼żite ponuku Oper├ície

Odtia─ż sa m├┤┼żete odpoji┼ą od oper├ítora a potom sa va┼íe zariadenie odomkne. Ak bude ├║spe┼ín├Ż, m├┤┼żete prepn├║┼ą na in├║ SIM kartu, ktor├║ budete pou┼ż├şva┼ą s telef├│nom.

Nie v┼íetci oper├ítori maj├║ t├║to funkciu, tak┼że bude potrebn├Ż mal├Ż prieskum online. H─żadanie konkr├ętneho telef├│nneho oper├ítora, zna─Źky a mo┼żnost├ş odomknutia telef├│nu m├┤┼że by┼ą prospe┼ín├ę pre to, ─Źo rob├şte.

3. Vykonajte prieskum na svojom konkr├ętnom telef├│ne.

mm#6-chyba-3

Ak prv├ę dve met├│dy, ktor├ę sme uviedli, neopravia MM#6 chyba, potom je va┼íou poslednou mo┼żnos┼ąou h─żada┼ą na internete. Sk├║ste vyh─żada┼ą konkr├ętneho oper├ítora, zna─Źku telef├│nu a mo┼żnosti odomknutia telef├│nu.

Jedn├Żm zo ┼ítandardn├Żch v├Żsledkov, ktor├ę m├┤┼żete n├íjs┼ą, je odomknutie telef├│nu rootovan├şm. Tu sa m├┤┼żete dozvedie┼ą viac o rootovan├ş telef├│nu Android.

4. Ak v┼íetko ostatn├ę zlyh├í

mm#6-chyba-4

Ak v├ím ┼żiadna z na┼íich met├│d nevyhovuje, najlep┼íiu vec, ktor├║ m├┤┼żete urobi┼ą, aby ste opravili toto chybov├ę hl├ísenie, je po┼żiada┼ą o pomoc dopravcu. Sk├║ste ich kontaktova┼ą telefonicky alebo e -mailom a vysvetlite svoj probl├ęm bez zanechania ak├Żchko─żvek podrobnost├ş.

Po┼żiada┼ą o pomoc dopravcu je najpraktickej┼í├ş sp├┤sob, ako to urobi┼ą, preto┼że zaist├ş, ┼że sa budete riadi┼ą z├íkonmi USA a ┼ít├ítnymi z├íkonmi. Tie┼ż urobia spr├ívny sp├┤sob rie┼íenia probl├ęmu.

─îast├ę ot├ízky

Ako opravi┼ą ÔÇ×Telef├│n nie je povolen├Ż MM#6 Chyba ÔÇť, ak som dostal svoj telef├│n od tienistej dohody?

T├şm JoyOfAndroid neschva─żuje ┼żiadne tienist├ę vz┼ąahy. Ak v┼íak trp├şte MM#6 Chyba a telef├│n ste dostali bu─Ć od niekoho, kto ho ukradol, alebo je telef├│n na ─Źiernej listine. Potom najlep┼íie, ─Źo m├┤┼żete urobi┼ą, je zavola┼ą z├íkazn├şcky servis tohto oper├ítora.

Je MM#6 Chyba univerzálna?

MM#6 Chyba sa vyskytuje iba s smartphones uzamknut├ę alebo prip├║tan├ę ku konkr├ętnemu dopravcovi. V opa─Źnom pr├şpade to nebude probl├ęm s odomknut├Żmi telef├│nmi.

M├ím iPhone, ktor├Ż m├í ÔÇ×Telef├│n nie je povolen├Ż MM#6 Chyba ÔÇ×─îo m├┤┼żem urobi┼ą, aby som to opravil?

Kontaktujte oper├ítora svojho iPhone alebo si m├┤┼żete k├║pi┼ą SIM Unlocker od Amazon na vyrie┼íenie tohto probl├ęmu.

SIM Unlocker

Nem├í┼í n├íhodou iPhone? Chcete ho odomkn├║┼ą a pou┼żi┼ą in├ęho oper├ítora? Nechcete za to min├║┼ą viac ako stovku? Neh─żadaj ─Ćalej. Tento odblokova─Ź SIM karty IA to zvl├ídne.

mm 6-error-sim-unlocker

Pou┼ż├şvajte svoj iPhone s ak├Żmko─żvek oper├ítorom GSM s touto SIM kartou. Pred k├║pou v┼íak d├┤razne odpor├║─Źame skontrolova┼ą kompatibilitu.

4 najlep┼íie sp├┤soby, ako odstr├íni┼ą ÔÇ×Telef├│n nie je povolen├Ż, MM#6" chyba 3

Z├ívere─Źn├ę my┼ílienky

D├║fame, ┼że sme v├ím pomohli pri rie┼íen├ş tohto probl├ęmu. Ak nie, d├┤razne odpor├║─Źame met├│du 4.

Aby ste sa t├Żmto probl├ęmom vyhli, chceli by sme na┼íich ─Źitate─żov upozorni┼ą, ┼że: pri k├║pe pou┼żit├ęho telef├│nu v┼żdy nakupujte od d├┤veryhodn├ęho zdroja. Zaistite, aby telef├│n nebol prip├║tan├Ż ani uzamknut├Ż u ┼żiadneho oper├ítora.

Ak m├íte ak├ęko─żvek pripomienky, po┼żiadavky, n├ívrhy alebo n├ísiln├ę reakcie, dajte n├ím vedie┼ą v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie!