4 Najlepšie ROM pre Samsung Galaxy Dňa 5

Samsung Galaxy On5 je o niečo starší smartphone, ktorý je stále veľmi silný, a to vďaka svojim úctyhodným špecifikáciám a ľahko ovládateľnej veľkosti. Preto nie je prekvapením, že by ste to chceli osviežiť inštaláciou najlepších ROM pre Samsung Galaxy Dňa 5.

Napriek tomu, že je Samsung veľmi populárny Galaxy On5 nemá veľkú popularitu, pokiaľ ide o ROM. Je to nešťastné, pretože smartfón je taká vynikajúca technológia, ktorá by mohla byť úžasná, keby pre ňu existovala veľká podpora vývojárov od tretích strán. Našťastie sa mi podarilo nájsť aspoň 4 skvelé ROM pre Samsung Galaxy On5, ktorý urobí skvelú prácu pri zmene rozhrania vášho smartfónu.

ROMy nie sú v žiadnom konkrétnom poradí a väčšina z nich nie je dokonalá. Ak teda máte záujem o získanie najlepších ROM pre Samsung Galaxy Na On5 nie je veľa možností pre smartfón. Chápem, že to nie je skvelá situácia, ale tieto ROM sú skvelým spôsobom, ako predĺžiť životnosť vášho Samsungu Galaxy Minimálne na 5.

Znovuzrodený On5

Znovuzrodený On5

Reborn On5 je pomerne jednoduchá ROM založená na J2 Prime. Je deOdexovaný, zarovnaný na zips, rootovaný a dodáva sa s podporou BusyBox. Vývojár bol tiež taký láskavý a odstránil niekoľko aplikácií bloatware, do ktorých Samsung veľmi rád zabalil, ale taktiež pokračovali a odstránili aj niektoré aplikácie Google.

Táto ROM pre Samsung Galaxy On5 zdôrazňuje dôležitosť batérie a výkonu. Uvidíte viditeľnú zmenu a spôsob, akým váš Samsung Galaxy On5 vybíja batériu, najmä keď sa nepoužíva. ROM má štandardné rozhranie TouchWiz, takže sa v ňom budete orientovať. Nemá však žiadnu podobnosť, ktorá je spojená s kožou systému Android od spoločnosti Samsung.

Metro ROM

Metro ROM

Metro ROM je vlastne najnovšia ROM Samsung TouchWiz vydaná pre Samsung Galaxy Dňa 5. Je teda určený pre tých, ktorí nechcú prísť o funkčnosť TouchWiz, ale chcú využívať výhody vlastnej pamäte ROM a rootovaného smartfónu.

ROM je založený na verzii Android 6.0.1 a je úplne bez akéhokoľvek bloatwaru. Je to perfektná ROM pre tých, ktorí nenávidia aplikácie Samsung a nechcú sa nimi vôbec zaoberať. Je to veľmi vážny problém, najmä keď ide o starší Samsung smartphones majú tendenciu byť po niekoľkých rokoch trochu pomalšie. Okrem toho je to jednoduchý port bez akýchkoľvek príchutí spoločnosti Samsung.

Pegasis On5

Pegasis On5

Táto vlastná ROM pre Samsung Galaxy On5 je založený na oficiálnom TouchWiz vydanom pre Samsung Galaxy Poznámka 5. Dodáva sa tiež s najnovšou opravou zabezpečenia, ktorá bola vydaná 1. decembra 2016. Je to vopred zakorenená, deodexovaná, zipaligned a DeKnoxed ROM.

K dispozícii je množstvo rôznych vylepšení a jednou z najvýznamnejších je zahrnutie Samsungu Galaxy Poznámka 7 bočné panely. K dispozícii je tiež spúšťač hier a herné nástroje. Oba sú to aplikácie Samsung, ktoré optimalizujú výkon hry na akomkoľvek zariadení. Pegasis On5 tiež kladie dôraz na optimalizáciu pamäte, aby váš smartphone fungoval o niečo lepšie.

Enigma On5

Enigma On5

Enigma On5 nie je dokonalá ROM a môže, ale nemusí fungovať perfektne na vašom Samsungu Galaxy Dňa 5. Je však určite rýchly a prehľadný, takže ak hľadáte ROM, ktorá je vo svojej podstate Samsung, a napriek tomu má hviezdny výkon, potom je to ROM pre vás.

Celé rozhranie je založené na TouchWiz, takže Samsung vôbec nenecháte bokom a je jednou z najnovších ROM, ktoré budú vydané pre Samsung Galaxy Dňa 5. Niektorým používateľom všetko funguje, zatiaľ čo niektorí hlásia zlyhania. Aj keď neodporúčame inštalovať ho ako hlavný ovládač, určite stojí za to sa naň pozrieť.

Nedostatok ohňostrojov

Na fórach pre Samsung sa veľa klebetilo Galaxy Dňa 5. Je to pravdepodobne preto, že tento smartphone nezískal takú popularitu ako ostatné stredné pásma smartphones od spoločnosti Samsung. Ďalším dôvodom je, že je to teraz okolo 3 rokov, takže ľudia sa posunuli ďalej, najmä pokiaľ ide o zariadenia strednej triedy, mnohí v dnešnej dobe volia čínske značky.

Je prirodzené, že pre spoločnosť Samsung nebudú k dispozícii žiadne pamäte ROM Galaxy Dňa 5. Z 6 možné možnosti, dokázal som iba vybrať 4 ktoré boli dosť hodné toho, aby boli zaradené do zoznamu. Nie sú to najlepšie z najlepších, ale sú to najlepšie možnosti, ktoré pre Samsung máme Galaxy Dňa 5.

Ak máte otázky, návrhy alebo názory na Samsung Galaxy On5 a scéna ROM sa točí okolo, zanechajte komentár nižšie.

Kredity za obrázok