4 Najlep┼íie prenosn├ę sol├írne nab├şja─Źky pre telef├│ny s Androidom v roku 2021

4 Najlep┼íie prenosn├ę sol├írne nab├şja─Źky pre telef├│ny s Androidom v roku 2021 1

Ke─Ć boli sol├írne panely komer─Źne dostupn├ę, dopyt po ─Źistej opakovane pou┼żite─żnej energii sa stal v├Żraznej┼í├şm. Ako plynuli roky, r├┤zne zariadenia sa integrovali do sol├írnych panelov. Dobr├Żm pr├şkladom toho s├║ sol├írne kalkula─Źky a ┼żiarovky. Na na┼íich modern├Żch zariadeniach, ak├Żmi s├║ napr├şklad smartf├│ny, sa to v┼íak e┼íte len uvid├ş. Pre─Ź├ştajte si v┼íetko o najlep┼í├şch prenosn├Żch sol├írnych nab├şja─Źk├ích pre Android v tomto ─Źl├ínku!

Obmedzenie bat├ęrie

Napriek pokroku v smartphones, s├║ st├íle limitovan├ş kapacitou svojej bat├ęrie. Spolo─Źnosti a v├Żrobcovia h─żadaj├║ sp├┤soby, ako tento probl├ęm vyrie┼íi┼ą. Zv├Ż┼íenie kapacity bat├ęrie je len jedn├Żm z rie┼íen├ş, s ktor├Żmi pri┼íli. Dokonca do tej miery, ┼że smartphones s vstavanou bat├ęriou 10 000 mAh sa stali komer─Źne dostupn├Żmi. Spotrebitelia to v┼íak neboli ob─ż├║ben├ę rie┼íenie.

Nab├şjanie zariadeniaNab├şjanie zariadenia Android prostredn├şctvom n├ístennej z├ísuvky

─Äal┼í├şm rie┼íen├şm, s ktor├Żm firmy pri┼íli, je zavedenie energetick├Żch b├ínk. Tieto zariadenia na ukladanie energie sa pomaly stali ob─ż├║ben├Żmi, ale probl├ęm neodstr├ínili. T├íto ot├ízka je e┼íte viac zd├┤raznen├í pre cestovate─żov alebo turistov. Preto┼że ich potrebe sie┼ąovej z├ísuvky na nab├şjanie ich zariaden├ş je nevyhnutn├ę.

Na┼í┼ąastie, ako technol├│gie napreduj├║, realizovate─żnej┼íie rie┼íenie sa stalo komer─Źne dostupn├Żm. Teraz m├íme prenosn├ę sol├írne nab├şja─Źky. Kompaktn├ę zariadenie, ktor├ę dok├í┼że prev├ídza┼ą slne─Źn├ę svetlo na nab├şjanie v┼íetk├Żch zariaden├ş, ktor├ę s├║ k nemu pripojen├ę.

S├║visiace:

Top 9 R├Żchle nab├şja─Źky do auta pre Android na nab├şjanie zariadenia na cest├ích

5 Najlep┼íie nab├şja─Źky pre Android v roku 2021 – r├Żchle a spo─żahliv├ę nab├şja─Źky

5 Najlep┼íia nab├şja─Źka do auta pre Android – Najlep┼íie r├Żchle nab├şja─Źky do auta

Sol├írne nab├şja─Źky

Teraz, ke─Ć sa sol├írne nab├şja─Źky pre mobiln├ę zariadenia stali komer─Źne dostupn├Żmi, ve─ża spotrebite─żov, najm├Ą cestovate─żov a turistov, v├ştalo tieto zariadenia s otvorenou n├íru─Źou. Potom, ako roky plynuli, boli k dispoz├şcii na k├║pu pokro─Źilej┼íie modely. Teraz si m├┤┼żeme vybra┼ą zo ┼íirok├ęho v├Żberu r├┤znych prenosn├Żch sol├írnych nab├şja─Źiek. Od flexibiln├Żch a┼ż po tie, ktor├ę maj├║ vstavan├ę energetick├ę banky a ktor├ę dokonca dok├í┼żu nab├şja┼ą prenosn├ę po─Ź├şta─Źe.

4 Najlep┼íia prenosn├í sol├írna nab├şja─Źka pre Android

Ak teda h─żad├íte prenosn├║ sol├írnu nab├şja─Źku pre svoje zariadenie Android, tento ─Źl├ínok je pre v├ís. Uviedli sme zoznam najlep┼íej prenosnej sol├írnej nab├şja─Źky pre telef├│n s Androidom, ktor├║ je mo┼żn├ę k├║pi┼ą za peniaze. Od jednoduch├Żch a┼ż po tie, ktor├ę maj├║ vstavan├ę energetick├ę banky a viac v├Żstupov. Bez ─Ćal┼í├şch okolkovÔÇŽ

Najlep┼íie prenosn├ę sol├írne nab├şja─Źky pre telef├│ny s Androidom

Najlep┼íie sol├írne nab├şja─Źky pre Android
Sol├írna nab├şja─Źka HiluckeyNajpred├ívanej┼íia sol├írna nab├şja─Źka v roku 2018 so zapnutou power bankou Amazon

─Äal┼íia najpred├ívanej┼íia sol├írna nab├şja─Źka pre mobiln├ę zariadenia Amazon je prenosn├í sol├írna nab├şja─Źka Hiluckey. M├í kompaktn├ę rozmery a skladacie sol├írne panely, v─Ćaka ktor├Żm je prenosnou nab├şja─Źkou. To, ─Ź├şm sa odli┼íuje od ostatn├Żch v na┼íom zozname, je jedine─Źn├Ż dizajn. Je to kombin├ícia sol├írnej nab├şja─Źky a powerbanky.

Vstavan├í powerbanka m├í kapacitu 25 000 mAh. Dok├í┼że nabi┼ą ak├Żko─żvek smartphone a┼ż 7 a┼ż 10 kr├ít. M├┤┼żete tie┼ż nab├şja┼ą dve zariadenia USB s├║─Źasne. Ka┼żd├Ż z jeho portov USB m├┤┼że produkova┼ą a┼ż 2.1A.

Klady:

Vstavan├í 25 000mAh power banka. Sol├írna nab├şja─Źka a powerbanka v jednom. Dva (2) Zariadenie USB simult├ínne nab├şjanie. Dvojit├ę 2.1 V├Żstup USB. Jeden k├íbel Micro USB je s├║─Źas┼ąou balenia.

Zápory:

Nab├şjanie prenosn├ęho po─Ź├şta─Źa nie je podporovan├ę. N├şzka r├Żchlos┼ą slne─Źn├ęho nab├şjania.

Najlep┼íie prenosn├ę sol├írne nab├şja─Źky pre telef├│ny s Androidom
Ultra kompaktn├í prenosn├í sol├írna nab├şja─Źka BEARTWO 10 000 mAhKompaktn├í sol├írna nab├şja─Źka s power bankou a LED baterkou

Prenosn├í a kompaktn├í sol├írna nab├şja─Źka BEARTWO 10 000 mAh pre Android sa dostala do n├í┼ího zoznamu v─Ćaka svojim funkci├ím, cene a dizajnu. Na rozdiel od prv├Żch dvoch sol├írnych nab├şja─Źiek nie je t├íto nab├şja─Źka skladacia a obsahuje iba jeden sol├írny panel na nab├şjanie. Napriek nedostatku sol├írnych panelov je st├íle dod├ívan├Ż so vstavanou power bankou 10 000 mAh a LED baterkou. Je tie┼ż ove─ża lacnej┼í├ş ako prv├ę dva.

Jednou z hlavn├Żch vlastnost├ş tejto sol├írnej nab├şja─Źky pre Android je vodotesn├í a prachotesn├í ochrana IP67. M├┤┼że to trva┼ą a┼ż 30 min├║t ponoren├Żch pod 1 meter vody. Pokia─ż ide o nab├şjanie, m├┤┼żete nabi┼ą dve (2) USB zariadenia s├║─Źasne. Ka┼żd├Ż port USB m├í v┼íak in├ę v├Żstupn├ę hodnotenie. Jeden port USB sa nab├şja r├Żchlej┼íie 2.1A ne┼ż ostatn├ę, ktor├ę je dimenzovan├ę iba na 1A.

Klady:

Kompaktn├Ż dizajn. Cenovo dostupn├í cena. IP67 vodotesn├Ż a prachotesn├Ż. Vstavan├í 10 000 mAh nap├íjacia banka. LED di├│da. Nab├şjanie dvoch (2) Zariadenia USB s├║─Źasne.

Zápory:

N├şzka r├Żchlos┼ą nab├şjania sol├írnych panelov. Ka┼żd├Ż port USB m├í odli┼ín├ę hodnotenie v├Żkonu.

Najlep┼íie prenosn├ę sol├írne nab├şja─Źky pre telef├│ny s Androidom
Prenosn├í sol├írna nab├şja─Źka BLAVOR Qi 10 000 mAhKompaktn├í sol├írna nab├şja─Źka s bezdr├┤tovou technol├│giou Qi

Ak h─żad├íte bezdr├┤tov├║ sol├írnu nab├şja─Źku, potom to m├┤┼że by┼ą to prav├ę pre v├ís. Prenosn├í sol├írna nab├şja─Źka BLAVOR Qi 10 000 mAh je nab├şja─Źka pre Android, ktor├í podporuje bezdr├┤tov├ę nab├şjanie.

M├í vstavan├║ power banku 10 000 mAh, du├ílnu vstavan├║ LED baterku a je dod├ívan├Ż s dvoma vstupmi (USB Micro-B a USB typu C). Napriek podpore vstupu typu C s├║ obidva vstupy na nab├şjanie powerbanky dimenzovan├ę na 5V 2.1A. T├íto powerbanka teda ┼ąa┼ż├ş z v├Żhod typu C.

Jednou z k─ż├║─Źov├Żch vlastnost├ş tejto sol├írnej nab├şja─Źky pre Android je podpora bezdr├┤tov├ęho nab├şjania Qi. Bezdr├┤tov├ę nab├şjanie Qi je kompatibiln├ę sÔÇŽ

Pri bezdr├┤tovom nab├şjan├ş Qi sta─Ź├ş, ak umiestnite zariadenie s podporou Qi do hornej ─Źasti oblasti nab├şjania Qi. Napriek tomu je jeho robustn├Ż dizajn, krytie IPX4 a ochrana proti striekaj├║cej vode, prachu a n├írazom bonusov├Żmi funkciami, ktor├ę uv├ştaj├║ v┼íetci spotrebitelia.

Klady:

Bezdr├┤tov├ę nab├şjanie Qi. Podpora nab├şjania vstupov typu C. Ochrana IPX4. Vstavan├í powerbanka 10 000 mAh. Dvojit├ę LED baterky. Bezplatn├í s├║prava kompasu zdarma.

Zápory:

N├şzka vstupn├í r├Żchlos┼ą sol├írneho nab├şjania. Jedin├Ż v├Żstup USB.

Najlep┼íie prenosn├ę sol├írne nab├şja─Źky pre telef├│ny s Androidom
Prenosn├í sol├írna nab├şja─Źka RAVPower 24 W s 3 USB portySol├írna nab├şja─Źka pre Android s 3 USB porty

V neposlednom rade v na┼íom zozname najlep┼í├şch prenosn├Żch sol├írnych nab├şja─Źiek pre Android je 24W prenosn├í sol├írna nab├şja─Źka RAVPower s 3 USB porty. Ak h─żad├íte prenosn├║ sol├írnu nab├şja─Źku pre Android, ktor├í je skuto─Źne ur─Źen├í na nab├şjanie viacer├Żch zariaden├ş USB s├║─Źasne, potom to m├┤┼że by┼ą to prav├ę pre v├ís. Na rozdiel od ostatn├Żch je RAVPower navrhnut├Ż tak, aby poskytoval vysok├Ż v├Żkon a celkovo tak r├Żchlej┼íie nab├şjanie.

Jednou z k─ż├║─Źov├Żch vlastnost├ş sol├írnej nab├şja─Źky RAVPower s├║ vysoko ├║─Źinn├ę sol├írne panely. Tieto sol├írne panely v tejto sol├írne nap├íjanej nab├şja─Źke telef├│nu m├┤┼żu produkova┼ą pr├║d a┼ż 20,4 A na port USB na priamom slne─Źnom svetle. Dod├íva sa tie┼ż s technol├│giou iSmart, ktor├í uprav├ş a dod├í optim├ílny nab├şjac├ş pr├║d pre v┼íetky pripojen├ę zariadenia.

Klady:

Vysok├ę hodnotenie v├Żstupn├ęho pr├║du. (Znamen├í r├Żchlej┼íie nab├şjanie) Tri (3) USB porty. Cena v├Żkonnostnej hodnoty.

Zápory:

┼Żiadna vstavan├í powerbanka. Nie je mo┼żn├ę nab├şja┼ą prenosn├ę po─Ź├şta─Źe. (Ak to h─żad├íte)

Najlep┼íie prenosn├ę sol├írne nab├şja─Źky pre telef├│ny s Androidom

Odpor├║─Źan├ę ─Ź├ştanie:

7 Najlep┼íia nab├şjacia stanica pre tablety pre dom├ícnos┼ą a kancel├íriu

Spolo─Źnos┼ą Samsung predstavuje svoj nov├Ż lacn├Ż smartphone 5G, bezdr├┤tov├║ nab├şja─Źku Trio, Galaxy Karta A7

Ako nab├şja┼ą telef├│n so zlomen├Żm portom nab├şja─Źky

─îast├ę ot├ízky

Ako si vybra┼ą sol├írnu nab├şja─Źku?

Pri v├Żbere sol├írnej nab├şja─Źky k telef├│nu dbajte na to, aby mala sol├írna nab├şja─Źka vy┼í┼í├ş v├Żkon ako zariadenie, ktor├ę by ste ┼łou chceli nab├şja┼ą. Ak napr├şklad chcete nab├şja┼ą telef├│ny alebo prenosn├ę po─Ź├şta─Źe s vysok├Żm v├Żkonom, vyberte si sol├írnu nab├şja─Źku s vysok├Żm v├Żkonom.

Ako dlho trv├í ├║pln├ę nabitie sol├írnej nab├şja─Źky?

Sol├írnej nab├şja─Źke v ide├ílnych podmienkach trv├í ├║pln├ę nabitie obvykle 25-30 hod├şn a v├Ą─Ź┼íinu z nej dok├í┼że nabi┼ą smartphones asi 12 -kr├ít pri plnom nabit├ş.

Funguj├║ sol├írne nab├şja─Źky telef├│nov v zamra─Źen├Żch d┼łoch?

Pokia─ż svoju sol├írnu nab├şja─Źku vopred nabijete, bude fungova┼ą bez oh─żadu na po─Źasie. V zatiahnut├Żch d┼łoch v┼íak sol├írne nab├şja─Źky n├şzkej kvality nemusia fungova┼ą.

Záver

Celkovo bez oh─żadu na to, ─Źo si v na┼íom zozname vyberiete. V┼íetci svoju pr├ícu zvl├ídnu. Av┼íak v tomto na┼íom zozname. Ka┼żd├í prenosn├í sol├írna nab├şja─Źka, ktor├║ sme vybrali, vyhovuje r├┤znym individu├ílnym preferenci├ím.

Napr├şklad sol├írna nab├şja─Źka BLAVOR Qi je ide├ílna pre t├Żch, ktor├ş chc├║ bezdr├┤tov├ę nab├şjanie, zatia─ż ─Źo sol├írna nab├şja─Źka RAVPower je ide├ílna pre t├Żch, ktor├ş chc├║ r├Żchle nab├şjanie pre viacero zariaden├ş USB s├║─Źasne. Napriek tomu ka┼żd├í z t├Żchto nab├şja─Źiek m├┤┼że vyu┼ż├şva┼ą slne─Źn├║ energiu na nab├şjanie va┼íich zariaden├ş.

Ak si m├íme vybra┼ą jednu z vy┼í┼íie uveden├Żch, vybrali by sme sol├írnu nab├şja─Źku RAVPower. Pre─Źo? Chceme nie─Źo, ─Źo dok├í┼że vyu┼ż├şva┼ą slne─Źn├ę svetlo a ─Źo najr├Żchlej┼íie dok├í┼że nab├şja┼ą na┼íe zariadenia USB. A ─Źo ty? ─îo si vyberiete z n├í┼ího zoznamu? Dajte n├ím vedie┼ą v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie!

Odpor├║─Źan├Ż obr├ízok