4 Najlep┼íie oto─Źn├ę telef├│ny s Androidom pre kone─Źn├║ nostalgiu

Pam├Ąt├íte si, ke─Ć ste mohli vytiahnu┼ą telef├│n a zaklapn├║┼ą ho? Bol to ├║┼żasn├Ż pocit robi┼ą to zaka┼żd├Żm a poviem v├ím, ┼żel├ím si, aby som ten pocit mohol z├şska┼ą sp├Ą┼ą. Kr├í─Źal som po strednej ┼íkole, prv├ę dni som mal telef├│n a len som sa pohr├íval s telef├│nom, ako keby som bol kr├í─żom ┼íkoly.

Iste, niektor├ę z t├Żchto star┼í├şch vykl├ípac├şch telef├│nov neboli a┼ż tak├ę skvel├ę, pokia─ż ide o trvanlivos┼ą, ale doba sa zmenila, tak┼że m├┤┼żete skuto─Źne n├íjs┼ą nieko─żko pekn├Żch vykl├ípac├şch telef├│nov s Androidom, v─Ćaka ktor├Żm sa budete op├Ą┼ą c├şti┼ą v pohode. Telef├│ny Android s├║ dos┼ą ve─żk├ę a maj├║ tvar tehly, tak┼że ho nem├┤┼żete zatvori┼ą ako vykl├ípac├ş telef├│n a pekne si ho zasun├║┼ą do vrecka.

Ak v├ím ch├Żba kompaktn├í povaha vykl├ípac├şch telef├│nov spolu s mo┼żnos┼ąou ich r├Żchleho zatvorenia, predstav├şme v├ím najlep┼íie vykl├ípacie telef├│ny s Androidom, aby ste vo svojich ruk├ích poc├ştili ten dobr├Ż starom├│dny cvak. Majte na pam├Ąti, ┼że vykl├ípacie telef├│ny Android s├║ na trhu ve─żmi nedostato─Źn├ę.

Samsung a LG prich├ídzaj├║ s pomerne drah├Żmi flip telef├│nnymi modelmi, ale existuj├║ ┼ítyri, ktor├ę s├║ v s├║─Źasnej dobe celkom zauj├şmav├ę.

Pozrime sa na to.

S├║visiace:

Najlep┼í├ş oto─Źn├Ż telef├│n Sprint v roku 2020-kompaktn├Ż a u┼ż├şvate─żsky pr├şjemn├Ż

2 Najlep┼íie oto─Źn├ę telef├│ny s dotykovou obrazovkou

The 7 Najlep┼íie mobiln├ę telef├│ny pre seniorov s demenciou v roku 2021

Najlepšie flip telefóny s Androidom

Najlepšie flip telefóny s Androidom

1. Sklopn├Ż v├Żklopn├Ż super tenk├Ż telef├│n Otium: 129,99 dol├írov

Sklopn├Ż, flipov├Ż, supertenk├Ż telef├│n Otium

Pekn├Ż fotoapar├ít so siln├Żm dizajnom

Skladac├ş vykl├ípac├ş telef├│n Otium je jedn├Żm z prv├Żch vykl├ípac├şch telef├│nov s Androidom, ktor├ę n├íjdete za rozumn├║ cenu. Rozhranie Androidu m├í z nejak├ęho d├┤vodu probl├ęmy s integr├íciou s vykl├ípac├şmi telef├│nmi, alebo ich ─żudia u┼ż tak nechc├║, ale telef├│n Otium m├í pekn├Ż dizajn s ve─żk├Żm v├Żpo─Źtov├Żm v├Żkonom.

Telef├│n m├í iba a 3-palcov├í obrazovka, ale po otvoren├ş telef├│nu sa zobraz├ş jedna obrazovka vpredu a druh├í. Rozl├ş┼íenie je slu┼ín├ę a samozrejme dostanete nostalgiu z nosenia tohto d├┤veryhodn├ęho vykl├ípacieho telef├│nu.

Pre─Źo by ste si to mali k├║pi┼ą?

    Dod├íva sa s 512 MB RAM. Telef├│n podporuje s├║bory APK, tak┼że do nich m├┤┼żete vklada┼ą ak├ęko─żvek hry alebo aplik├ície. Podporuje dve karty SIM. Telef├│n m├í dve kamery.
tla─Źidlo n├íkupu amazon

2. Motorola Flipout: 193,99 dolárov

Recenzia Motorola Flipout

Flipout

Mal├ę, ale celkom cool

Motorola Flipout je jedn├Żm z najmen┼í├şch zariaden├ş, ak├ę kedy uvid├şte. M├í tvar ┼ítvorca, tak┼że je trochu zvl├í┼ítne hra┼ą sa s n├şm vo svojich ruk├ích. Obrazovka sa vysunie, aby odhalila kl├ívesnicu, a na prednej obrazovke m├┤┼żete vidie┼ą ├║pln├ę rozhranie Android. Bav├ş ma, ┼że m├í fyzick├║ kl├ívesnicu na r├Żchle p├şsanie.

Obrazovka je zjavne pr├şli┼í mal├í na rozhranie Android, ale je st├íle zauj├şmav├ę sa s ┼łou vysporiada┼ą. Android je stavan├Ż na ve─żk├ę obrazovky, tak┼że tento telef├│n v tomto oh─żade zlyh├íva.

Pre─Źo by ste si to mali k├║pi┼ą?

    Funguje s mnoh├Żmi nosi─Źmi, preto┼że je odomknut├Ż. M├í celkom pekn├Ż fotoapar├ít. Bat├ęria vydr┼ż├ş prekvapivo dlho. Obrazovka je iba 2.8-palce
tla─Źidlo n├íkupu amazon

3. Samsung Golden: 767,49 dolárov

Samsung Golden

Pr├ęmiov├Ż telef├│n za pr├ęmiov├║ cenu

├üno, t├íto cena je presn├í. Samsung Golden je ur─Źen├Ż pre bohat├Żch a zd├í sa, ┼że ho ukazuje aj dizajnom a funk─Źnos┼ąou. Telef├│n m├í dvojit├║ obrazovku, tak┼że si s n├şm m├┤┼żete hra┼ą, aj ke─Ć je zatvoren├Ż. Tla─Źidl├í s├║ elegantn├ę a maj├║ robustn├║ ┼ítrukt├║ru pre pr├şpad, ┼że by v├ím spadli.

Najlep┼íie na tom je, ┼że dostanete touchpad a kl├ívesnicu, tak┼że m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą ─żubovo─żn├Ż z nich v z├ívislosti od va┼íich vlastn├Żch preferenci├ş.

Pre─Źo by ste si to mali k├║pi┼ą?

    Dod├íva sa so vstavan├Żm r├ídiom FM M├í super AMOLED obrazovku pre maxim├ílnu trvanlivos┼ą Odomknut├Ż pre pripojenie takmer ak├ęhoko─żvek nosi─Źa
tla─Źidlo n├íkupu amazon

4. Motorola Flipside: 54,99 dolárov

Motorola Flipside

Rovnako ako star├ş

Jedn├í sa vlastne o posuvn├Ż telef├│n, ale r├íd zva┼żujem posuvn├Ż telef├│n podobn├Ż vykl├ípaciemu telef├│nu. Spolu s Motorola Flipside dostanete pekn├║ fyzick├║ kl├ívesnicu, tak┼że m├┤┼żete lieta┼ą kedyko─żvek, ke─Ć p├ş┼íete tieto texty alebo e -maily.

Telef├│n m├í rozhranie Android s dotykov├Żm displejom, tak┼że ho m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą, ke─Ć je telef├│n zatvoren├Ż. Ve─żkos┼ą displeja je 3.1-palce pre slu┼ín├Ż preh─żad o tom, ─Źo na telef├│ne rob├şte, ale neporovn├íva sa to s va┼íim ┼ítandardn├Żm telef├│nom s Androidom. M├í tie┼ż slu┼ín├Ż fotoapar├ít.

Pre─Źo by ste si to mali k├║pi┼ą?

    Cena je celkom bezkonkuren─Źn├í. Bat├ęria vydr┼ż├ş a┼ż sedem hod├şn. V├í┼żi iba asi 0.7 libier Procesory nie s├║ na vykl├ípac├ş telef├│n tak├ę zl├ę
tla─Źidlo n├íkupu amazon

Odpor├║─Źan├ę ─Ź├ştanie:

4 Najlep┼íie zosilnen├ę mobiln├ę telef├│ny pre ─żud├ş s probl├ęmami so sluchom

10 najlep┼í├şch telef├│nov Motorola na rok 2020

10 Telef├│n s Androidom s najlep┼íou v├Żdr┼żou bat├ęrie

─îast├ę ot├ízky

Existuj├║ nejak├ę inteligentn├ę telef├│ny?

├üno, na trhu s├║ k dispoz├şcii inteligentn├ę vykl├ípacie telef├│ny. Jedn├Żm z tak├Żchto inteligentn├Żch vykl├ípac├şch telef├│nov je Samsung Galaxy Z Flip. ┼áportuje a 6.7ÔÇ│ Flexibiln├Ż sklenen├Ż displej AMOLED s p├íntom na preklopenie telef├│nu.

Kto vyr├íba inteligentn├Ż vykl├ípac├ş telef├│n?

Samsung, Motorola, Otium, Nokia a LG s├║ jedn├Żmi z najlep┼í├şch v├Żrobcov vykl├ípac├şch telef├│nov.

Ak├Ż je najmen┼í├ş vykl├ípac├ş telef├│n s Androidom?

Motorola Flipout je najmen┼í├ş vykl├ípac├ş telef├│n s Androidom a 2.8ÔÇ│ Obrazovka. M├í tvar ┼ítvorca, tak┼że je trochu zvl├í┼ítne hra┼ą sa s n├şm vo svojich ruk├ích.

Záver

Ako som u┼ż uviedol, pre flip telef├│ny s Androidom neexistuje ve─żk├Ż trh, ale tieto s├║ najlep┼íie, ak├ę m├┤┼żete n├íjs┼ą. Ak naozaj chcete min├║┼ą ve─ża pe┼łaz├ş, m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą pr├ęmiov├Ż Samsung Golden. Pod─ża m┼ła by som siahol po nie─Źom lacnej┼íom, ak naozaj h─żad├íte vykl├ípac├ş telef├│n.

Niektor├ę vykl├ípacie telef├│ny s Androidom s dvoma obrazovkami pon├║kaj├║ jedine─Źn├Ż poh─żad na platformu a m├┤┼żete si tie┼ż vzia┼ą nostalgick├Ż pocit z toho, ako sa s vykl├ípac├şm telef├│nom prech├ídzame tak, ako sme to robili doteraz.

Dajte n├ím vedie┼ą v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie, ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky t├Żkaj├║ce sa najlep┼í├şch flip telef├│nov s Androidom na trhu. Pode─żte sa o svoje my┼ílienky, ak ste pou┼żili niektor├Ż z t├Żchto telef├│nov alebo si mysl├şte, ┼że by v zozname mali by┼ą zahrnut├ę ─Ćal┼íie mo┼żnosti.