4 Najlep┼íie odin┼ítalujte aplik├ície pre Android a zbavte sa star├Żch spr├ív

Jednou z najlep┼í├şch vec├ş na Androide je rozsiahla povaha a kni┼żnica aplik├íci├ş a hier, ktor├ę m├┤┼że pon├║knu┼ą. P├┤jdem tak ─Ćaleko, ┼że poviem, ┼że bez oh─żadu na to, ako kr├ísne rozhranie vyzer├í alebo ako r├Żchlo opera─Źn├Ż syst├ęm funguje, nebude to ni─Ź bez ve─żk├ęho mno┼żstva aplik├íci├ş na z├ílohovanie. Be┼żn├Ż ─Źlovek si v prv├Żch mesiacoch k├║py zariadenia Android v priemere nain┼ítaluje desiatky aplik├íci├ş. Je smutn├ę, ┼że mnoh├ę zostan├║ v zariaden├ş dlho potom, ─Źo pou┼ż├şvate─ż strat├ş z├íujem. V┼żdy odpor├║─Źam, aby si ─żudia odin┼ítalovali aplik├ície pre Android, aby mali priestor pre viac a urobili zariadenie o nie─Źo plynulej┼íie. Android sa m├┤┼że trochu spomali┼ą, ak ho pravidelne ne─Źist├şte od aplik├íci├ş, ktor├ę mu upch├ívaj├║ tepny.

Bez oh─żadu na to, ak├ę r├Żchle a nov├ę je va┼íe leskl├ę zariadenie s Androidom, raz pr├şde ─Źas, ke─Ć ho zabije arm├ída zbyto─Źn├Żch aplik├íci├ş, ktor├ę ste si nain┼ítalovali. Potrebujem v telef├│ne 13 aplik├íci├ş pre fotoapar├íty? Nie, ani som ich v┼íetky ve─żmi dlho nepou┼żil. Je na─Źase odin┼ítalova┼ą aplik├ície pre Android a necha┼ą zariadenie znova d├Żcha┼ą. Probl├ęm, s ktor├Żm sa ve─ża ─żud├ş stret├íva, je ten, ┼że je nain┼ítalovan├Żch to─żko aplik├íci├ş a ich odin┼ítalovanie sa zd├í by┼ą fu┼íka. Na┼í┼ąastie m├íme 5 zoznam najlep┼í├şch odin┼ítalovan├ş aplik├íci├ş pre Android, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że zbavi┼ą sa nechcen├Żch a nemilovan├Żch aplik├íci├ş v priebehu nieko─żk├Żch min├║t.

Pozn├ímka: Tento ─Źl├ínok je zalo┼żen├Ż na mojej osobnej sk├║senosti s in┼ítal├íciou nespo─Źetn├Żch aplik├íci├ş a ich ka┼żdodenn├Żm odin┼ítalovan├şm. Tieto aplik├ície mi pomohli udr┼ża┼ą si Samsung Galaxy S3 ─Źist├Ż, r├Żchly a spo─żahliv├Ż v de┼ł, ke─Ć som ho prv├Żkr├ít dostal. Ke─Ć┼że som spisovate─ż exkluz├şvny pre Android, stret├ívam sa s viacer├Żmi aplik├íciami, ktor├ę je potrebn├ę testova┼ą; the 5 Najlep┼íie aplik├ície Uninstall pre Android mi pomohli r├Żchlo pracova┼ą a ma┼ą preh─żad. Prv├Ż 3 s├║ absol├║tnou nevyhnutnos┼ąou pre ka┼żd├ęho pou┼ż├şvate─ża syst├ęmu Android.

1. Jednoduch├Ż odin┼ítal├ítor – zadarmo

Jednoduch├Ż odin┼ítal├ítor

Je to … celkom ─żahk├ę

Easy Uninstaller, ako nazna─Źuje n├ízov, je ve─żmi jednoduch├í aplik├ícia na por├í┼żku aplik├íci├ş. Je to r├Żchle, praktick├ę a odin┼ítaluje sa to okam┼żite. Ak m├íte v telef├│ne ve─ża nechcen├Żch aplik├íci├ş a nem├┤┼żete sa nam├íha┼ą ich odin┼ítalova┼ą jednu po druhej, mo┼żnos┼ą hromadn├ęho odin┼ítalovania tejto aplik├ície v├ím zachr├íni ┼żivot. Hromadn├ę odin┼ítalovanie kombinovan├ę s odin┼ítalovan├şm jedin├Żm kliknut├şm z neho rob├ş ├║─Źinn├Ż n├ístroj na akomko─żvek zariaden├ş s Androidom. Ale to nie je v┼íetko; aplik├ícia uv├ídza v┼íetky aplik├ície a umo┼ż┼łuje v├ím rozhodn├║┼ą sa, ktor├í z nich zostane a ktor├í od├şde. To je obzvl├í┼í┼ą u┼żito─Źn├ę, ke─Ć potrebujete uvo─żni┼ą miesto pre nov├ę aplik├ície a chcete sa najsk├┤r zbavi┼ą aplik├íci├ş, ktor├ę zaberaj├║ priestor.

Vlastnosti:

Mo┼żnos┼ą zabi┼ą jedn├Żm kliknut├şm je ├║┼żasn├í. Po stla─Źen├ş sp├║┼íte sa c├ştite osloboden├ş. Zoznam nain┼ítalovan├Żch aplik├íci├ş je spravovate─żn├Ż a pohodln├Ż.

Pozoruhodná funkcia:

D├ívkov├ę odin┼ítalovanie je mo┼żnos┼ąou, ktor├í ┼íetr├ş ─Źas. Jednoducho vyberte v┼íetky aplik├ície, ktor├ę chcete odstr├íni┼ą, a jedin├Żm kliknut├şm zmizn├║.

Stiahnu┼ą na Google Play

2. Odstra┼łova─Ź syst├ęmov├Żch aplik├íci├ş – zadarmo

Odstra┼łova─Ź syst├ęmov├Żch aplik├íci├ş

Zabite autoritu

T├íto aplik├ícia vy┼żaduje pr├şstup root, ak neviete, ─Źo to je, pokojne sa op├Żtajte v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch a ja v├ís prevediem. Pre t├Żch, ktor├ş vedia, ─Źo je pr├şstup root, n├ístroj na odstr├ínenie syst├ęmov├Żch aplik├íci├ş odstr├íni tie otravn├ę syst├ęmov├ę aplik├ície, ktor├ę nikdy nepou┼ż├şvate. Spolo─Źnosti ako HTC, Samsung a Sony maj├║ tendenciu in┼ítalova┼ą do svojich zariaden├ş nadmern├Ż bloatware. Tieto ┼ípeci├ílne ÔÇ×aplik├ícieÔÇť s├║ niekedy zbyto─Źn├ę, a napriek tomu ich nem├┤┼żeme odin┼ítalova┼ą. V─Ćaka n├ístroju na odstra┼łovanie aplik├íci├ş syst├ęmu a pr├şstupu root budete tieto aplik├ície jednoducho m├┤c┼ą odstr├íni┼ą.

Vlastnosti:

Sol├şdne a vizu├ílne pr├şjemn├ę rozhranie. Celkovo bezprobl├ęmov├Ż v├Żkon. Poskytuje dostatok inform├íci├ş o aplik├íci├ích.

Pozoruhodná funkcia:

Odstra┼łova─Ź syst├ęmov├Żch aplik├íci├ş je skvel├í aplik├ícia, ako sa zbavi┼ą utl├í─Źaj├║cich a niekedy n├íro─Źn├Żch syst├ęmov├Żch aplik├íci├ş. Tieto aplik├ície click-n-share od v├Żrobcov s├║ takmer v┼żdy zbyto─Źn├ę. Ak├Ż m├í teda zmysel dr┼ża┼ą ich pri sebe?

Stiahnu┼ą na Google Play

3. Uninstaller – zadarmo

Odinštalátor

Hromadn├ę vymazanie

Uninstaller je aplik├ícia pre t├Żch, ktor├ş maj├║ radi inform├ície na dosah ruky. Rozhranie je kompaktn├ę a napriek tomu s├║ na obrazovke uveden├ę v┼íetky aplik├ície s pr├şslu┼ín├Żmi inform├íciami. Od ve─żkosti a┼ż po d├ítum in┼ítal├ície m├íte k z├íkladn├Żm inform├íci├ím pr├şstup hne─Ć na za─Źiatku. Odstr├ínenie aplik├ície jedin├Żm kliknut├şm spolu s r├┤znymi re┼żimami triedenia rob├ş t├║to aplik├íciu vysoko funk─Źnou a u┼żito─Źnou. Odin┼ítalujte si aplik├ície pre Android s touto ┼íikovnou aplik├íciou a nebudete sa musie┼ą stara┼ą o ├║lo┼żn├Ż priestor, ke─Ć nabud├║ce pr├şde ve─żk├í hra.

Vlastnosti:

Rovn├ę, nezmyseln├ę rozhranie. Aplik├ícia je extr├ęmne mal├í. Filtrova┼ą syst├ęmov├ę aplik├ície ─żahko.

Pozoruhodná funkcia:

Re┼żimy triedenia u─żah─Źuj├║ v├Żber cie─żov na vymazanie. Napr├şklad pou┼ż├şvam funkciu zoradenia pod─ża d├ítumu na vy─Źlenenie aplik├íci├ş, ktor├ę boli ned├ívno nain┼ítalovan├ę, a potom ich jednoducho odstr├ínim.

Stiahnu┼ą na Google Play

4. Odin┼ítalova┼ą Perfect Uninstaller – zadarmo

  Odinštalujte Perfect Uninstaller

Takmer dokonal├ę

Aha! Tu m├íme perfektn├Ż odin┼ítala─Źn├Ż program, zabijak nen├ípadn├Żch aplik├íci├ş, zabijak vesm├şrnych hoggerov a ochranca Kingdom Droid. T├íto aplik├ícia je jednoducho hviezdna na tabletoch s ve─żk├Żmi ikonami a mno┼żstvom inform├íci├ş. V aplik├ícii s├║ k dispoz├şcii aj dva re┼żimy zobrazenia pre pr├şpad, ┼że chcete pou┼żi┼ą typick├Ż zoznam aplik├íci├ş. ─îo ke─Ć ste zabudli, pre─Źo ste si nain┼ítalovali aplik├íciu? Jednoducho dlho stla─Źte ikonu a aplik├ícia v├ís presmeruje na str├ínku Google Play.

Vlastnosti:

Jednoduch├ę a jednoduch├ę pou┼żitie. Str├ínka spr├ívy aplik├íci├ş je ─żahko dostupn├í. ┼áes┼ą mo┼żnost├ş triedenia.

Pozoruhodná funkcia:

T├║to aplik├íciu z├şskate, ak m├íte tablet a chcete z neho odin┼ítalova┼ą aplik├ície pre Android. Poh─żad na krajinu je osvie┼żuj├║ci a pou┼ż├şvanie je ve─żmi jednoduch├ę.

Stiahnu┼ą na Google Play

Záver:

V┼żdy odpor├║─Źam, aby ste si nikdy nein┼ítalovali aplik├ície, ktor├ę nepotrebujete. Prieskum je ur─Źite vzru┼íuj├║ci a niektor├ę z najlep┼í├şch hier s├║ podce┼łovan├ę, ale pre─Ź├ştajte si aspo┼ł popis a uistite sa, ┼że aplik├ícia nie je podvod. Niektor├ę aplik├ície sa pok├║┼íaj├║ z├şska┼ą pr├şstup iba k va┼íim osobn├Żm ├║dajom a bombarduj├║ v├ís cielen├Żmi reklamami. Tieto hroziv├ę aplik├ície be┼żia neust├íle na pozad├ş a vy─Źerp├ívaj├║ syst├ęmov├ę zdroje. Pomocou spr├ívcu ├║loh zist├şte, ktor├ę aplik├ície sa prehr├ívaj├║ ┼ípinavo, a pou┼żite jednu z nich 5 najlep┼íie odin┼ítalujte aplik├ície pre Android, aby ste sa toho zbavili.

Pam├Ątajte si chlapci, v┼żdy si s┼ąahujte aplik├ície z Google Play Store. To znamen├í ve─żk├ę nie-nie pre obchody tret├şch str├ín a ve─żk├Ż ─Źerven├Ż kr├ş┼ż na Torrentoch. Bu─Ćte v bezpe─Ź├ş, hrajte f├ęrovo a u┼ż├şvajte si Android naplno.