4 Najlepšie Ethernet splitter si môžete kúpiť

Ak chcete rozšíriť a vylepšiť káblovú sieť vo vašej domácnosti, existuje niekoľko riešení. Alebo môžete použiť nové ethernetové pripojenie alebo môžete investovať do kvalitného ethernetového rozdeľovača. Tieto výrobky sú nielen lacné, ale aj celkom ľahko použiteľné. A keďže nie je zapojený žiadny nastavovací softvér, nastavenie je jednoduché. Musíte ich pripojiť k nevyhnutnému ethernetovému káblu, a to je všetko.

Vďaka špeciálnemu prepínaču Ethernet môžete vylúčiť obavy týkajúce sa rýchlosti, ktorá klesá medzi pripojenými zariadeniami. Aj keď vám niektoré rozbočovače nedovoľujú zázračne zdieľať priame pripojenie, iné vám pomôžu nasmerovať internetové zdroje do systému podľa vášho výberu.

Takže ak máte jediný ethernetový kábel a chcete zdieľať spojenie medzi počítačom a hernou konzolou alebo medzi prenosným počítačom a počítačom, tento rozbočovač bude užitočný.

Ak hľadáte kvalitný rozbočovač Ethernet, tu sú niektoré z našich odporúčaní.

1, Tp odkaz 5 Rýchly ethernetový port Switch

Dizajn je veľmi elegantný a jeho malá veľkosť znamená, že sa ľahko zmestí do rohov alebo malých políc. Najdôležitejšie je, že musíte k tomuto prepínaču pripojiť ethernetový kábel zo smerovača a to je všetko. A so správnou správou káblov máte dokonalý systém.

Toto je jednoduchá organizácia, ktorú preukázalo niekoľko používateľov. Amazon, Celkovo tento produkt získal hodnotenie 46 hviezd 5 Amazon, Má asi pätnásť tisíc používateľských recenzií. Amazon s viac ako 78% pozitívnymi.

Najlepšie ethernetové splitter, ktorý si TP Link môže kúpiť 5 2

Rýchlosť pripojenia je tiež dosť vysoká. Funguje to dokonale pre internetové pripojenie s rýchlosťou až 100 Mb / s a ​​všetky porty sú tiež kompatibilné s Auto MDI / MDIX.

Ak máte viac ako 4 zariadenia, ktoré musia byť pripojené súčasne, môžete skontrolovať TP-Link Fast Ethernet 8 prístav Switch,

2, D-Link Ethernet Switch

Jedinou nevýhodou je dizajn. Má ostrý ostrý okraj, ktorý sa môže zmeniť na monštrum. Ak ho však chcete pripevniť na stenu alebo umiestniť do rohu.

Pozitívne je, že zariadenie funguje dobre a pri dlhodobom používaní sa neprehrieva. Spoločnosť D-Link tvrdí, že tento prepínač je šetrný k životnému prostrediu. Ak sa port nepoužíva, vypne sa, a tým sa z dlhodobého hľadiska ušetrí veľké množstvo energie.

Najlepšie Ethernet splitter, ktorý môže byť D Link2

D-Link DGS-105 doteraz získal docela pozitívne recenzie s hodnotením používateľov 4.2 hviezdy 5 na Amazon, Zdá sa, že používatelia majú radi jednoduchú inštaláciu a jednoduché použitie. A čo je dôležitejšie, je to odolný produkt.

3, sklad 5- Port pre stolný počítač Ethernet Switch

A nekončí to tam. Nad každým portom je kontrolka, ktorá vám oznamuje, či pripojené zariadenie funguje správne. Rovnako ako predchádzajúce zariadenie existuje 5 porty a jeden z nich môžete použiť ako vstup.

Najlepšie ethernetový splitter, ktorý si môžete kúpiť 5

Pokiaľ ide o rýchlosť, ktorá sa generuje, má používateľ o tom dobré veci. Uložte 5 gigabitový ethernetový port Switch mať 4,3 hľadať v AmazonPoužívateľom sa páči pre ľahkú inštaláciu a ľahký dizajn.

4, MT-VIKI 2 Sieťové porty Switch delič

Preto, ak máte jediný kábel LAN, ale chcete zdieľať energiu medzi tlačiarňou a počítačom, toto zariadenie vám to pomôže. S tým môžete vylúčiť obavy z pokračovania v odpájaní ethernetového kábla od vášho systému.

Funguje to podľa plánu. Dizajn je jednoduchý s dvoma portami a dvoma tlačidlami, zakaždým, keď potrebujete zmeniť, kliknite na tlačidlo. Malý tvarový faktor (malý ako balíček kariet) znamená, že ho môžete dať pod stôl pomocou obojstrannej pásky.

Najlepšie Ethernet splitter si môžete kúpiť MT VIKI 2 2

Jediným obmedzením je, že nemôžete používať obidve internetové pripojenia súčasne.

Rozdeľuje sa inteligentne

Toto sú niektoré z dostupných rozbočovačov Ethernet. Dobrá vec na všetkých týchto zariadeniach je, že nemusíte robiť kompromisy v kvalite alebo rýchlosti.

Takže ktorý z nich si vyberiete?

Ďalšie: Hľadáte bezplatnú zónu Wi-Fi, kde si môžete tiež pochutnať na dobrom jedle? vidieť 5 táto aplikácia pre hotspot Android Wi-Fi.