4 Najlep┼íie bezplatn├ę aplik├ície ako Siri pre Android

4 Najlep┼íie bezplatn├ę aplik├ície ako Siri pre Android 1

Nie je poch├Żb o tom, ┼że Apple vyr├íba jeden z najlep┼í├şch softv├ęrov na svete. Ich opera─Źn├ę syst├ęmy funguj├║ ako dobre naolejovan├ę, optimalizovan├ę stroje. Niet divu, ┼że mnoho ─żud├ş chce ma┼ą aplik├ície podobn├ę Siri aj pre Android.

St├íleÔÇŽ

Pre t├Żch, ktor├ş nie s├║ zasv├Ąten├ş, je Siri Appleje hlasov├Ż asistent a medzi pou┼ż├şvate─żmi iPhone si z├şskal ve─żk├║ popularitu. Ke─Ć som s├ím pou┼żil iPhone, mus├şm poveda┼ą, ┼że Siri je nepochybne jedn├Żm z najv├Ą─Ź┼í├şch vrcholov opera─Źn├ęho syst├ęmu.

S├║visiace:

4 Najlep┼íie aplik├ície osobn├ęho asistenta pre Android

4 Aplik├ície, ktor├ę nahradia slu┼żbu Google Now nie─Ź├şm, ─Źo by ste mohli potrebova┼ą viac

Hlasom aktivovan├ę aplik├ície pre Android – ovl├ídajte bez pou┼żitia r├║k

Ako je to však s telefónmi s Androidom?

Cie─żom tohto ─Źl├ínku je zhroma┼żdi┼ą najlep┼íie aplik├ície podobn├ę syst├ęmu Siri pre Android na jednom mieste, aby ste si mohli zaobstara┼ą aj svojho osobn├ęho hlasov├ęho asistenta. Po testovan├ş pribli┼żne 10 tak├Żchto aplik├íci├ş sme v┼íak smutne dospeli k z├íveru, ┼że Siri je st├íle nesporn├Żm kr├í─żom (alebo kr├í─żovnou) mobiln├Żch hlasov├Żch asistentov. To v┼íak rozhodne neznamen├í, ┼że nem├íme k dispoz├şcii dobr├ę alternat├şvy pre Siri pre Android.

Teraz v├ís zauj├şmaj├║ aplik├ície, ktor├ę sme na┼íli, ┼że? Potom ─Ź├ştajte ─Ćalej!

Iste, aplik├ície v porovnan├ş s nimi zaost├ívaj├║ Appleasistent, ale poskytuj├║ kvalitn├ę slu┼żby. Tak┼że bez ─Ćal┼í├şch re─Ź├ş sa dostaneme k zoznamu najlep┼íej aplik├ície podobnej Siri pre Android!

Pozri tie┼ż: 5 Najlep┼íie Apple Sp├║┼í┼ąa─Źe iPhone pre Android: ─żahk├ę a ─żahk├ę.

Aplik├ície ako Siri pre Android: najlep┼íie alternat├şvy

Niektor├ę funkcie zariaden├ş iOS s├║ prvotriedne a pou┼ż├şvatelia syst├ęmu Android sa niekedy ─Źuduj├║, ─Źi ich niekedy dostaneme aj my. V tomto pr├şpade je touto funkciou Siri. Teraz s t├Żmito aplik├íciami, ktor├ę sme na┼íli, budete ma┼ą aplik├ície podobn├ę Siri pre zariadenia s Androidom.

Teraz za─Źnime!

    Google Now – FreeCortana – FreeRobin – AI Voice Assistant – FreeLyra Virtual Assistant – zadarmo

Pre─Ź├ştajte si podrobnej┼íie inform├ície o t├Żchto hlasov├Żch asistentoch.

1. Google Now – zadarmo

google teraz siri ako aplikácie pre AndroidLogo aplikácie

Pokia─ż ide o to, kto m├í vo v├ís ulo┼żen├Żch najviac ├║dajov, Google je nez├ívisl├Ż ┼íampi├│n. A pre─Źo je to tak?

Preto┼że zhroma┼ż─Ćuje inform├ície z Gmailu, v├í┼ího prehliada─Źa, rekl├ím, na ktor├ę klik├íte, a mnoh├Żch ─Ćal┼í├şch zdrojov. Pre─Źo teda tieto inform├ície dobre nevyu┼żi┼ą? Asistent Google sa v├ím sna┼ż├ş pom├┤c┼ą t├Żm, ┼że sa stane virtu├ílnym osobn├Żm asistentom – nemus├şte si robi┼ą starosti so zoznammi potrav├şn, sch├┤dzkami a dokonca ani s n├ívrhmi filmov!

K─ż├║─Źov├ę vlastnosti:

Hlasov├ę povely Zoznam aplik├íci├ş A-Z N├ívrhy aplik├íci├ş

V─Ćaka tejto aplik├ícii m├íte k dispoz├şcii jedn├ęho z naj├║─Źinnej┼í├şch virtu├ílnych asistentov syst├ęmu Android na pr├şkaz v├í┼ího hlasu. V├Ą─Ź┼íina zariaden├ş s OS nov┼í├şm ako Android 4.1 bude ma┼ą predin┼ítalovan├Ż Google Now. M├┤┼żete ho v┼íak aktualizova┼ą in┼ítal├íciou Google Now Launcher. M├┤┼żete to urobi┼ą jednoduch├Żm kliknut├şm na tla─Źidlo ni┼ż┼íie. Ak si chcete pre─Ź├şta┼ą viac o slu┼żbe Asistent Google, odpor├║─Źame v├ím pre─Ź├şta┼ą si n├í┼ího sprievodcu, ako ho pou┼ż├şva┼ą.

Google Play

2. Cortana – zadarmo

cortanaLogo aplikácie

O Cortane ste u┼ż mohli po─Źu┼ą, ak m├íte prenosn├Ż po─Ź├şta─Ź alebo po─Ź├şta─Ź s najnov┼í├şmi verziami Windows. T├║┼żili ste niekedy po tom, aby ste ju mohli ma┼ą aj vo svojom zariaden├ş s Androidom? Teraz si to u┼ż nemus├şte pria┼ą, preto┼że je to mo┼żn├ę.

Tu je tá vec:

Naju┼żito─Źnej┼íou a najzauj├şmavej┼íou funkciou, ktor├║ Cortana m├í, je schopnos┼ą prech├ídza┼ą platformami. M├┤┼żete posiela┼ą spr├ívy alebo hovori┼ą so svojim smartf├│nom z prenosn├ęho po─Ź├şta─Źa alebo naopak.

cortana androidFunkcionality

K─ż├║─Źov├ę vlastnosti:

Voice CommandCross-PlatformManage Calendar

Hroz├ş v├ím, ┼że zabudnete, ┼że Cortana nie je skuto─Źn├í osoba – tak├í je dobr├í. Bohu┼żia─ż, zatia─ż nie je k dispoz├şcii pre v┼íetky zariadenia, tak┼że by ste si mali skontrolova┼ą, ─Źi ho m├┤┼żete z├şska┼ą vo svojom smartf├│ne s Androidom.

Google Play

3. Robin – hlasov├Ż asistent AI – zadarmo

robin ai asistentLogo aplikácie

Robin je ─żahk├í a kompaktn├í aplik├ícia digit├ílneho asistenta pre Android. Aplik├ícia sa pri zav├ídzan├ş extr├ęmne r├Żchlo pripravuje na pou┼żitie a okam┼żite je pripraven├í na pou┼żitie. Aplik├ícia m├í tie┼ż ┼ípeci├ílne rozhranie, v─Ćaka ktor├ęmu m├í tie┼ż n├şzky vplyv. Klepnite na ikonu a aplik├ícia sa otvor├ş s prieh─żadn├Żm pozad├şm, ktor├ę v├ím uk├í┼że z├ísuvku aplik├ície. To m├┤┼że trochu ru┼íi┼ą t├Żch, ktor├ş maj├║ na z├ísuvk├ích farebn├ę a p├║tav├ę ikony.

Aplik├ícia funguje dobre aj v slabej prem├ívke. V┼íetky ┼ítandardn├ę funkcie s├║ ve─żmi dobre implementovan├ę, ale textov├ę spr├ívy s├║ skuto─Źne nie─Ź├şm v├Żnimo─Źn├ę. Aplik├ícia tie┼ż dok├í┼że rozpozna┼ą ve─ża r├┤znych akcentov. Funkcie nastaven├ę v porovnan├ş s prvou aplik├íciou v zozname s├║ v┼íak trochu obmedzen├ę. Nie┼żeby to bolo zl├ę, ale uv├ştali by sme viac mo┼żnost├ş.

Google Play
4 Najlep┼íie bezplatn├ę aplik├ície ako Siri pre Android 2

4. Lyra Virtual Assistant – zadarmo

4 Najlep┼íie bezplatn├ę aplik├ície ako Siri pre Android 3Logo aplik├ície

Lyra m├í jedno z najlep┼íie vyzeraj├║cich rozhran├ş v najlep┼íej aplik├ícii Siri v zozname Android. Kombin├ícia indiga a bielej je prirodzen├í a dod├íva ┼ípi─Źkov├║ atmosf├ęru. Ovl├ídanie hudby hlasom je nov├ę, najm├Ą ak radi cvi─Ź├şte alebo var├şte. Toto je cesta k virtu├ílnej asistentke rovnako ako Siri.

S touto aplik├íciou Siri pre Android m├┤┼żete preklada┼ą na cest├ích a dokonca na ovl├ídanie aplik├ície pou┼ż├şva svoj rodn├Ż jazyk. Z├şskanie trasy a navig├ícia do nov├Żch re┼ítaur├íci├ş je tie┼ż celkom jednoduch├ę. Lyra je prepojen├í s nieko─żk├Żmi slu┼żbami, ako je Google, Facebook, Twitter, Wikipedia a Yahoo. Je to tak, aby ste mohli kontrolova┼ą a aktualizova┼ą ├║─Źty a podrobnosti na cest├ích.

Google Play

Odpor├║─Źan├ę ─Ź├ştanie:

10 najlep┼í├şch kalend├írov├Żch aplik├íci├ş pre Android, aby ste to v┼íetko mali hotov├ę

Ako pou┼ż├şva┼ą Google Now a prin├║ti┼ą Siriho ┼żiarli┼ą

Ako z├şska┼ą Siri v syst├ęme Android ako priate─żku, ktor├í v├ím uver├ş

─îast├ę ot├ízky

─îo je Siri?

Siri je virtu├ílny asistent dostupn├Ż len pre Apple Produkty. Pom├íha pou┼ż├şvate─żovi, ak m├í ot├ízky a chce na ne r├Żchlo odpoveda┼ą. Tento asistent AI je exkluz├şvny iba pre Apple u┼ż├şvate─żov produktov.

Pre─Źo potrebujem virtu├ílneho asistenta?

Pre ve─ża d├┤vodov! M├┤┼że v├ím pom├┤c┼ą s zoznamom potrav├şn, upozorn├ş v├ís na zapnutie r├║ry a pripomenie v├ím, aby ste zavolali rodi─Źom. Je to ako ke─Ć v├ím s va┼íimi dom├ícimi pr├ícami pom├┤┼że osobn├Ż asistent!

Ktor├í je najlep┼íia medzi aplik├íciami podobn├Żmi Siri pre Android?

V┼íetky uveden├ę aplik├ície s├║ skvel├ę, ale ak by sme si mali vybra┼ą, mus├şme ├şs┼ą s Asistentom Google. Je to jednoducho preto, ┼że m├í v┼íetko, ─Źo by ste kedy mohli potrebova┼ą, a je vstavan├ę pre va┼íe zariadenie. Okrem toho u┼ż pou┼ż├şva inform├ície, ktor├ę m├í Google na to, aby v├ím mohol poskytn├║┼ą najlep┼íie n├ívrhy. Co viac by si mohol chciet

Aplik├ície ako Siri pre Android – z├şskajte vlastn├ęho virtu├ílneho asistenta pre Android

Toto boli niektor├ę z najlep┼í├şch aplik├íci├ş podobn├Żch syst├ęmom Siri pre Android, ktor├ę v├ím bud├║ ur─Źite u┼żito─Źn├ę. Pozrite sa na zoznam najlep┼í├şch aplik├íci├ş virtu├ílnych asistentov pre Android a uvid├şte aj ─Ćal┼í├şch asistentov. K tomuto zoznamu sa vr├ítime o rok, aby sme zistili, ─Źi Android skuto─Źne vymie┼ła ├║dery so Siri alebo nie. Do tej doby sa bavte s jednou z t├Żchto skvel├Żch aplik├íci├ş.

S├║visiace: Facetime pre Android

Rovnako ako v┼żdy, ak m├íte nejak├ę n├ívrhy alebo ot├ízky t├Żkaj├║ce sa aplik├íci├ş podobn├Żch aplik├ícii Siri pre Android, zanechajte koment├ír ni┼ż┼íie a my sa v├ím ozveme.

Odpor├║─Źan├Ż obr├ízok