4 Najlep┼íie aplik├ície pre probl├ęmy so spr├ívou hnevu pre Android

– Reklama –

Je pravda, ┼że technol├│gia priniesla drastick├ę zmeny v na┼íich ┼żivotoch a neust├íle to rob├ş exponenci├ílnym tempom. Ovplyv┼łovalo v┼íetko a v┼íetko na tomto svete, ─Źi u┼ż priamo alebo nepriamo, a t├íto skuto─Źnos┼ą pred nami v├┤bec nie je. Jedna tak├í vec je t├ęmou dne┼ín├ęho ─Źl├ínku, ot├ízkou riadenia hnevu, je to jedna z najd├┤le┼żitej┼í├şch a najd├┤le┼żitej┼í├şch vec├ş pre na┼íu du┼íevn├║ i fyzick├║ pohodu. V tomto ─Źl├ínku som preto zahrnul tie najlep┼íie aplik├ície, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii v obchode Google Play na rie┼íenie probl├ęmov s hnevom. Preto bez ─Ćal┼íej rozpravy za─Źneme tento ─Źl├ínok r├Żchlo.

Aplikácie pre správu hnevu pre Android


Trp├şte probl├ęmami s hnevom, prejdite ni┼ż┼íie uveden├Żmi aplik├íciami:

Anger Control


toto 6 MB ve─żkos┼ą hry je vyvinut├í Soft skills. Ak trp├şte t├Żmto z├íva┼żn├Żm probl├ęmom, potom by som v├ís po┼żiadal, aby ste raz pre┼íli touto aplik├íciou, aj ke─Ć e┼íte nie je tak popul├írna a stiahnut├í, ale napriek tomu je navrhnut├í tak, ┼że ak ju prejdete spr├ívne, zist├ş vplyv, ktor├Ż m├í na v├ís a va┼íe okolie a potom sa ur─Źite pok├║site zmeni┼ą sami seba. Pom├┤┼że v├ím to pochopi┼ą koncepciu riadenia hnevu ve─żmi kr├ísnym sp├┤sobom a pom├┤┼że v├ím tie┼ż n├íjs┼ą sp├┤sob, ako ho za─Źa┼ą.

T├íto aplik├ícia m├í tie┼ż ve─ża d├┤vodov, ktor├ę v├ís bud├║ trva┼ą iba na jej stiahnut├ş a vysk├║┼ían├ş. Je ├║plne offline a po jeho stiahnut├ş nemus├şte by┼ą online.

Anger Control

Za─Ź├şna od ve─żmi z├íkladnej ├║rovne a potom prech├ídza na ve─żmi pokro─Źil├║ ├║rove┼ł, aby ste sa stali lep┼í├şm ─Źlovekom. Je tie┼ż ve─żmi ─żahk├ę sa ho nau─Źi┼ą a jednou z naj├║┼żasnej┼í├şch funkci├ş je, ┼że je ├║plne zadarmo a nem├í ┼żiadne skryt├ę alebo n├íkupy v aplik├ícii.

Z├şska┼ą aplik├íciu

Zjednodu┼íen├ę riadenie angrringu


Vivid Mind urobila to kr├ísne 9 MB ve─żkos┼ą hry pre n├ís. T├íto kr├ísna aplik├ícia v├ím pom├┤┼że ovl├ída┼ą probl├ęmy so spr├ívou hnevu ve─żmi jednoduch├Żm sp├┤sobom. T├íto aplik├ícia je rozdelen├í do nieko─żk├Żch sekci├ş a teraz mi ich m├┤┼żem stru─Źne prediskutova┼ą. Prv├Żm je test hnevu, ─Źo je kr├ítky test, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że identifikova┼ą va┼íe probl├ęmy s hnevom a zozn├ími┼ą sa s nimi. Druh├í ─Źas┼ą je tie┼ż ve─żmi d├┤le┼żit├í, preto┼że t├íto ─Źas┼ą v├ím predstav├ş fyzick├ę a du┼íevn├ę pr├şznaky v├í┼ího hnevu. Teraz, hnev a jeho hlavn├ę pr├ş─Źiny s├║ zv├Żraznen├ę mnoh├Żmi praktick├Żmi pr├şkladmi, tieto pr├şklady sa bud├║ zhodova┼ą s va┼íou skuto─Źnou situ├íciou, dobr├í vec je, ┼że ich m├┤┼żete bu─Ć pre─Ź├şta┼ą, alebo si ich vypo─Źu┼ą. ─Äal┼íou vecou, ÔÇőÔÇőktor├í v├ís v├şta otvoren├║ n├íru─Ź, je sekcia odpustenia, ktor├í v├ím vysvet─żuje silu a d├┤le┼żitos┼ą odpustenia niekomu. T├íto aplik├ícia pou┼ż├şva met├│du PEAce, ─Źo znamen├í pozastavi┼ą, vyhodnoti┼ą a kona┼ą.

Angrr - Anger mana┼żment zjednodu┼íen├Ż

Po tom v┼íetkom je ─Ćal┼íou ─Źas┼ąou Pauza, ktor├í obsahuje ┼ítyri cvi─Źenia, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu upokoji┼ą sa. Preto t├íto aplik├ícia stoj├ş za stiahnutie v┼íetk├Żch ─żud├ş, ktor├ş trpia t├Żmto zl├Żm probl├ęmom, a dovo─żte mi, aby som v├ís v┼íetk├Żch znova ┼íokovala. Jednou z naj├║┼żasnej┼í├şch funkci├ş tejto aplik├ície je, ┼że je ├║plne zadarmo a prich├ídza bez n├íkupov v aplik├ícii.

Z├şska┼ą aplik├íciu

CIELE pre riadenie hnevu


To 66 MB Ve─żkostn├║ hru v├ím pon├║ka Ministerstvo veter├ínov Spojen├Żch ┼ít├ítov. Hoci bol ur─Źen├Ż pre vojensk├Żch veter├ínov, m├┤┼że ho pou┼ż├şva┼ą ktoko─żvek a v├Ą─Ź┼íina ho tie┼ż pou┼ż├şva. Nau─Ź├ş v├ís v┼íetko o mana┼żmente hnevu, jeho pr├ş─Źin├ích cesty a d├┤sledkoch, ktor├ę m├í na v├ís a va┼íu rodinu alebo na in├Żch ─żud├ş vo va┼íom okol├ş.

Ke─Ć┼że je ur─Źen├Ż pre vojensk├Żch ─żud├ş, m├┤┼żete predpoklada┼ą, ┼że vojensk├ş ─żudia s├║ t├ş, ktor├ş ┼żij├║ najviac disciplinovan├Żm a ┼ítrukt├║rovan├Żm ┼żivotom, a s├║ tie┼ż du┼íevne ove─ża stabilnej┼í├ş ako my v┼íetci.

CIELE pre riadenie hnevu

T├íto aplik├ícia v├ím preto pom├┤┼że n├íjs┼ą a pochopi┼ą z├íkladn├ę pr├ş─Źiny v├í┼ího probl├ęmu a potom v├ím tie┼ż uk├í┼że obrovsk├ę dopady tohto v├í┼żneho probl├ęmu a nakoniec v├ís t├íto aplik├ícia upozorn├ş na sp├┤soby, ako m├┤┼żete pomaly a stabilne prekona┼ą svoj probl├ęm a ┼żi┼ą ┼żivot, o ktorom ste v┼żdy sn├şvali. Op├Ą┼ą jednou z najv├Żznamnej┼í├şch vec├ş tejto kr├ísnej aplik├ície je to, ┼że je ├║plne zadarmo a nem├í ┼żiadne n├íkupy v aplik├ícii.

Z├şska┼ą aplik├íciu

Citáty pre riadenie hnevu


Sumit Kataria to urobil 11 MB ve─żkos┼ą aplik├ície pre v├ís. Poskytuje v┼íetko potrebn├ę vzdelanie t├Żkaj├║ce sa riadenia hnevu a jeho pr├ş─Źin, ako aj sympt├│mov. Zvy─Źajne je navrhnut├Ż tak, aby sa nezab├║dalo na dospievaj├║cich, preto┼że v├Ą─Ź┼íinou trpia touto z├íva┼żnou chorobou, ale ka┼żd├Ż ju m├┤┼że pou┼żi┼ą. U─Ź├ş v├ís, ako sa vysporiada┼ą s hnevom a frustr├íciou. Taktie┼ż v├ís nau─Ź├ş, ako by ste mali postupova┼ą s in├Żm na┼ítvan├Żm ─Źlovekom a nestrati┼ą svoj chlad. Uk├í┼że v├ím r├┤zne techniky a cvi─Źenia t├Żkaj├║ce sa probl├ęmov hnevu a to v┼íetko v├ís povedie, aby ste sa stali ┼í┼ąastn├Żm a dokonal├Żm chlapom, ktor├Żm ste sa v┼żdy chceli sta┼ą.

Citáty pre riadenie hnevu

─Äalej v├ís nau─Ź├ş, ako ovl├ída┼ą svoje em├│cie, a v┼żdy v├ís nau─Ź├ş, aby ste zostali pozit├şvni v ka┼żdej situ├ícii. Jednou z najp├┤sobivej┼í├şch vec├ş tejto aplik├ície je, ┼że je ├║plne zadarmo a nem├í ┼żiadne n├íkupy v aplik├ícii.

Z├şska┼ą aplik├íciu

Ide teda o ┼ítyri najlep┼íie aplik├ície, ktor├ę s├║ v s├║─Źasnosti k dispoz├şcii v na┼íom ob─ż├║benom obchode. Je tie┼ż pravda, ┼że zvl├ídanie hnevu je dnes ve─żmi v├í┼żnym, ako aj ve─żmi ─Źast├Żm probl├ęmom, ke─Ć┼że t├íto choroba trp├ş dnes takmer ka┼żd├║ sekundu od tretej osoby. D├║fam preto, ┼że po pre─Ź├ştan├ş tohto ─Źl├ínku budete okam┼żite smerova┼ą do obchodu Google Play, aby ste sa stali zdravou, bohatou a m├║dry osobou.