4 najlepších odmien Samsung Pay

Ťažko premýšľate o tom, ako použiť body Samsung Pay Reward, ktoré ste získali?

Tak si už nerob starosti. Našli sme najlepšie odmeny Samsung Pay Rewards a sme tu, aby sme sa o ne s vami podelili.

Pozri:

Spoločnosť Samsung je etablovanou značkou elektroniky na celom svete a o niektorých jej produktoch a službách sme diskutovali v niektorých predchádzajúcich článkoch. Pozreli sme sa na mobilné telefóny, inteligentné domáce zariadenia, hodinky a mnoho ďalších.

V tomto článku sa však zameriame na službu, ktorú spoločnosť Samsung poskytuje, s názvom Samsung Pay.

Čítaj viac:

Ako funguje Samsung Pay Cashback: čo potrebujete vedieť

Ako rýchlo nastaviť Samsung Pay na Galaxy Sledujte 2 minút

Ako rýchlo povoliť a zakázať Samsung Pay potiahnutím nahor

Čo je to vlastne Samsung Pay?

Samsung Pay je mobilný platobný systém, ktorý ponúka spoločnosť Samsung. Je to vynikajúca aplikácia pre digitálnu peňaženku, ktorá umožňuje používateľom platiť za veci, ktoré si kúpia, iba pomocou svojho telefónu Samsung. Tento platobný systém je v USA k dispozícii od roku 2015 a stal sa dostupný aj na celom svete.

Teraz sme tiež diskutovali o tom, ako a kde používať Samsung Pay, ale nezaoberali sme sa systémom odmien, ktorý táto služba poskytuje.

Vidíte, že keď používate Samsung Pay, získavate body. A keď získate dostatok bodov, môžete si ich použiť na nákup skvelých odmien Samsung Pay.

Existuje však množstvo odmien, z ktorých si môžete vyberať, a možno bude pre vás ťažké vybrať si najlepšiu odmenu, ktorú môžete získať z nasporených bodov. Vybrali sme preto zoznam najlepších odmien Samsung Pay Rewards, ktoré sme našli. Teraz, bez ďalších okolkov, poďme na to!

Najlepší 4 Odmeny Samsung Pay

Nasledujúci 4 položky sú naším výberom najlepších odmien Samsung Pay.

    Karta Samsung Rewards Darčekové poukážky v obchode pre obchodníkov Kupóny Samsung Okamžité položky výhry

1. Karta Samsung Rewards

Najprv z nášho zoznamu je karta Samsung Rewards Card, ktorú je možné použiť na nákup produktov Samsung.

Tu je dohoda:

Keď získate dostatok bodov Samsung Pay Reward, môžete sa rozhodnúť ich vymeniť za kartu Samsung Rewards. Túto kartu je možné použiť aj na nákup iných produktov Samsung, ako sú smartphones, prenosné počítače, inteligentné domáce zariadenia, príslušenstvo a ďalšie. Túto kartu môžete použiť aj vo všetkých fyzických a internetových obchodoch Samsung.

Super, nie?

Hodnota tejto karty Samsung Rewards Card sa môže pohybovať od $50,00 až 500,00 dolárov. Túto kartu môžete využiť na stránke Samsung Pay Rewards v aplikácii Samsung Rewards. Ak stále váhate nad tým, čo kúpiť pomocou karty Samsung Rewards, ktorú máte, môžete si prezrieť tento článok o najlepších produktoch Samsung, ktoré sme našli.

2. Darčekové poukážky v partnerskom obchode

darčeková karta odmeňovania samsungDarčekový poukaz Adidas

Ak chcete kúpiť iné produkty ako položky Samsung, môžete si tiež vymeniť svoje body Samsung Pay Reward s darčekovými kartami partnerského obchodu Samsung.

Možno nebudete musieť kupovať ďalšie zariadenia Samsung, pretože máte dostatok ich produktov. A možno si myslíte, že všetky body Samsung Pay Reward, ktoré ste si uložili, budú zbytočné.

No nemusíte sa báť.

Spoločnosť Samsung nadviazala partnerstvo s inými obchodmi ako Amazon, eBay, BestBuy a ďalšie. Týmto spôsobom si môžete vymeniť svoje body Samsung Pay Reward za darčekové karty z týchto obchodov. Amazon je jedným z obchodov, v ktorých môžete získať darčekové poukazy a v nich Amazon, môžete si kúpiť rôzne položky od oblečenia cez elektroniku až po jedlo. Môžete to urobiť aj na eBay a BestBuy. Vďaka tomu sa veci, ktoré si môžete kúpiť za body Samsung Pay Reward, neobmedzujú iba na zariadenia Samsung.

darčekové karty odmien od spoločnosti SamsungKarty odmien Samsung Pay

Môžete si dokonca kúpiť darčekové karty pre hotels.com a Airbnb, ktoré vám môžu poskytnúť zľavy pri rezervácii izieb z ich webu alebo aplikácie. Tiež si môžete kúpiť darčekové poukážky pre reštaurácie ako Chili’s, Domino’s, BJ’s restaurant a ďalšie. Vďaka tomu môžete zaplatiť menej peňazí za jedlo, ktoré v týchto reštauráciách skonzumujete.

Môžete to urobiť tak, že prejdete do aplikácie Samsung Pay Rewards a pozriete sa na kartu darčekových kariet. Potom si môžete v darčekovom obchode vybrať darčekový poukaz, ktorý uprednostňujete. Potom môžete darčekovú kartu použiť, ako chcete.

Poznámka: Kliknutím na tento odkaz si môžete prezrieť zoznam partnerského obchodu spoločnosti Samsung.

3. Kupóny Samsung

kupóny na odmeny samsungKupóny Samsung

Ak hľadáte kupóny na nákup zariadení Samsung, môžete si tiež vymeniť svoje body Samsung Reward za kupóny Samsung.

Niektoré z týchto kupónov vám umožňujú kúpiť si exkluzívne položky Samsung za zľavnené ceny. Niektoré z položiek, z ktorých si môžete vyberať, sú rýchlonabíjateľné batérie, Samsung Gear VR, inteligentné hodinky a inteligentné veci.

Tu je tá vec:

Položku, ktorú chcete kúpiť za zľavnenú cenu, si môžete vybrať pomocou aplikácie Samsung Pay Rewards. Potom prejdite na kartu Kupóny Samsung. Na tejto karte si môžete vybrať kupón, ktorý sa vám páči, a kúpiť si požadované položky so zľavami.

Zľavy, ktoré môžete získať, začínajú od 50,00 USD na zariadenia Samsung dostupné na webových stránkach Samsung a v obchode s aplikáciami Samsung. Táto zľava 50,00 USD stojí 10 000 bodov odmeny Samsung Pay. Niektoré zariadenia si môžete kúpiť aj pomocou iba kupónov, pretože existujú položky, ktoré je možné zakúpiť iba pomocou kupónov Samsung. Tieto kupóny však majú hodnotu 12 000 bodov Samsung Pay Reward a ďalšie.

4. Položky okamžitej výhry

notebook s odmenami samsung 9 proNotebook Samsung 9 Pro

Ak si chcete kúpiť výrobky Samsung, ktoré nie sú v zozname kupónov Samsung, môžete tiež vyskúšať funkciu Okamžité výhry v aplikácii Samsung Pay Rewards.

Táto funkcia dáva zákazníkom šancu vyhrať skvelé a drahé výrobky Samsung iba za 10 až 30 bodov Samsung Pay Reward. Produkty, ktoré môžete získať z tejto funkcie, sú SmartThings a WiFi 3-batoh, náhlavná súprava pre zmiešanú realitu, 32 -palcový priestorový monitor a notebook 9 pro.

priestorový monitor odmien odmeňovania samsung32 -palcový vesmírny monitor Samsung

Ale…

Negatívom tejto funkcie je, že na to, aby ste mohli vyhrať akékoľvek produkty Samsung, musíte vsadiť veľa svojich bodov Samsung Pay Reward. Nie je tiež isté, že niečo vyhráte po vsadení stoviek bodov Samsung Pay Reward, ktoré máte.

Napriek tomu, ak chcete využiť šancu na víťazstvo úžasných zariadení, môžete ísť a použiť aplikáciu Samsung Pay Rewards. Potom prejdite na kartu Okamžité položky výhry a kliknutím na tlačidlo vsádzajte svoje body.

Poznámka: Kliknutím na tento odkaz nájdete položky, ktoré môžete vyhrať pomocou položiek Okamžité výhry.

Časté otázky

Ako získavať body Samsung Pay Reward?

Body Samsung Pay Reward môžete získavať nákupom produktov Samsung v internetovom obchode Samsung. Za požadované produkty však musíte zaplatiť pomocou svojho účtu Samsung Pay. Niektoré body môžete tiež získať použitím služby Samsung Pay pri nákupe čohokoľvek z obchodov, ktoré sú partnermi spoločnosti Samsung.

Vyprší platnosť bodov Samsung Pay Rewards?

Áno. Platnosť bodov Samsung Pay Reward vyprší na konci mesiaca rok po ich získaní. Vaše body budú pridané k vašej odmene Samsung Pay Rewards do 24 hodín po tom, čo ste si niečo kúpili.

Ako uplatniť odmeny Samsung Pay?

Body Samsung Pay Reward, ktoré ste získali, môžete uplatniť pomocou aplikácie Samsung Pay Rewards. Aplikáciu si môžete nainštalovať kliknutím na odkaz, ktorý sme poskytli nižšie. Po inštalácii aplikácie si môžete pozrieť odmeny, ktoré spoločnosť Samsung v aplikácii ponúka, a môžete si vybrať odmenu, ktorá sa vám páči. Hneď ako si vyberiete položku, môžete si vymeniť body za vami vybranú položku. Potom môžete vybranú položku použiť, ako sa vám páči.

Pozri tiež:

Aplikácia Samsung Pay Rewards

Samsung Pay vs Google Pay – dokonalé porovnanie 1v1

Samsung Pay Guide: Aké obchody akceptujú Samsung Pay (2021)

Aby som to všetko zhrnul

Získavanie bodov Samsung Pay Reward nie je také jednoduché, a tak vedieť, ktorá je najlepšia odmena, ktorú môžete získať, je prirodzené. Aby sme pomohli druhým, pokračovali sme v hľadaní najlepších odmien a sme tu, aby sme sa o to s vami podelili. Zaistili sme, že odmeny, ktoré sme zaradili do nášho zoznamu, stoja za vaše body, preto ich neváhajte skontrolovať.

Pomohol vám náš článok pri rozhodovaní, ktorú odmenu Samsung Pay si vybrať? Dajte nám vedieť svoje myšlienky v nižšie uvedených komentároch.