4 Najlep┼íia ru┼íi─Źka sign├ílu mobiln├ęho telef├│nu

4 Najlep┼íia ru┼íi─Źka sign├ílu mobiln├ęho telef├│nu 1

Ru┼íi─Źka sign├ílu mobiln├ęho telef├│nu (alebo ru┼íi─Źka mobiln├ęho telef├│nu) je zariadenie pou┼ż├şvan├ę na preru┼íenie komunika─Źn├Żch sign├ílov medzi mobiln├Żmi telef├│nmi a ich z├íklad┼łov├Żmi stanicami. ├Ümyselne zneschop┼łuje mobiln├ę telef├│ny v dosahu. Ru┼íi─Źky sign├ílu sa prakticky pou┼ż├şvaj├║ na deaktiv├íciu funkci├ş Wi-Fi, Bluetooth, fotoapar├ítu a hovoru/textu v mobilnom telef├│ne.

Ru┼íi─Źky sign├ílu s├║ ├║─Źinn├ę aj v dom├ícnostiach. Rodi─Źia m├┤┼żu ├║spe┼íne odtiahnu┼ą pozornos┼ą svojich bl├şzkych od svojich telef├│nov. Na to potrebujete najlep┼íiu ru┼íi─Źku sign├ílu mobiln├ęho telef├│nu, ktor├í je na trhu k dispoz├şcii.

S├║visiace:

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş na zv├Ż┼íenie sign├ílu WiFi pre Android

9 lacn├Ż zosil┼łova─Ź sign├ílu mobiln├ęho telef├│nu v roku 2021, ktor├Ż NAOZAJ funguje

5 Najlep┼íie zosil┼łova─Źe sign├ílu mobiln├ęho telef├│nu pre osobn├ę, n├íkladn├ę a obytn├ę automobily

Ru┼íi─Źky sign├ílu mobiln├ęho telef├│nu ─Źasto uvid├şte na z├íbavn├Żch miestach, kde je prioritou ticho, napr. Recit├íly alebo hry. M├┤┼żete ich n├íjs┼ą aj v kancel├íri├ích, kde vedenie nechce ┼żiadne preru┼íenie po─Źas d├┤le┼żit├Żch sch├┤dz├ş.

Tipy: Nau─Źte sa pou┼ż├şva┼ą rodi─Źovsk├║ kontrolu v syst├ęme Android

4 Najlep┼íia ru┼íi─Źka sign├ílu mobiln├ęho telef├│nu

Vytvorenie ru┼íi─Źky sign├ílu pre mobiln├Ż telef├│n m├┤┼że by┼ą ve─ża pr├íce, najm├Ą ak nie ste v elektronike. Pr├şpadne si m├┤┼żete k├║pi┼ą najlep┼íiu ru┼íi─Źku sign├ílu mobiln├ęho telef├│nu, aby ste nemuseli prech├ídza┼ą zlo┼żit├Żmi stavbami DIY.

    8 Prenosn├ę ru┼íi─Źky p├ísiem mobiln├Żch telef├│nov – 253,50 dol├íra, 10 000 ant├ęn, vojensk├ę ru┼íi─Źky – 422,50 dol├írov

1. 8 Prenosn├ę ru┼íi─Źky mobiln├Żch telef├│nov – 253,50 dol├íra

Prenosn├Ż 8 Prenosn├í ru┼íi─Źka mobiln├ęho telef├│nuPrenosn├Ż 8 Prenosn├í ru┼íi─Źka mobiln├ęho telef├│nu

Ak h─żad├íte najsilnej┼í├şch 7 je to najlep┼íia ru┼íi─Źka sign├ílu mobiln├ęho telef├│nu, ktor├í m├í ┼íirok├Ż rozsah, je t├íto prenosn├í 8-p├ísmov├í ru┼íi─Źka mobiln├ęho telef├│nu je to, ─Źo potrebujete. Funguje so sie┼ąami 4G LTE, 5G Evolution, 3G, GSM, Wi-Fi a GPS 5 do 20 metrov (v z├ívislosti od prostredia a sily sign├ílu).

Jeho bat├ęria vydr┼ż├ş pribli┼żne 1-2 hod├şn, ─Źo je typick├í ┼żivotnos┼ą bat├ęrie pre v├Ą─Ź┼íinu ru┼íi─Źiek sign├ílu mobiln├ęho telef├│nu. Je tie┼ż objemn├Ż a jeho ant├ęny siahaj├║ a┼ż do 112 mm a v├í┼żia 1 kg.

Dod├íva sa s nap├íjac├şm adapt├ęrom, manu├ílom a nab├şja─Źkou do auta.

Prenosn├Ż 8 S├║prava na ru┼íenie prenosn├Żch p├ísiem pre mobiln├ę telef├│nyPrenosn├Ż 8 S├║prava na ru┼íenie prenosn├Żch p├ísiem pre mobiln├ę telef├│ny

M├┤┼żete to z├şska┼ą 8 Zakazuje prenosn├║ ru┼íi─Źku mobiln├Żch telef├│nov z obchodu Jammer.

2. 10 ant├ęn, vojensk├í ru┼íi─Źka – 422,50 dol├íra

10 ant├ęn Vysokov├Żkonn├í vojensk├í ru┼íi─Źka10 ant├ęn Vysokov├Żkonn├í vojensk├í ru┼íi─Źka

T├íto ru┼íi─Źka sign├ílu je takmer dvojn├ísobkom ceny, ale m├í 10-p├ísmov├ę frekvencie, ktor├ę m├┤┼żu ru┼íi┼ą mobiln├ę sign├íly v r├ímci a 5 dosah 20 metrov. M├┤┼że preru┼íi┼ą siete be┼żiace v 3G, 4G LTE, GSM a GPS. Toto je o 500 gramov ┼ąa┼ż┼íie 10,5 kg a jeho bat├ęria vydr┼ż├ş maxim├ílne 2 hodiny.

Dod├íva sa tie┼ż s manu├ílom, tak┼że sa na┼ł m├┤┼żete kedyko─żvek obr├íti┼ą, ke─Ć to bude potrebn├ę.

10 ant├ęn Vysokov├Żkonn├í vojensk├í ru┼íi─Źka 210 ant├ęn militarick├í ru┼íi─Źka – 10 p├ísmov├í frekvencia

T├║to vojensk├║ ru┼íi─Źku 10 ant├ęn m├┤┼żete z├şska┼ą v obchode Jammer.

3. Prenosn├Ż blokova─Ź mobiln├ęho telef├│nu s chladiacim ventil├ítorom – 165,62 dol├írov

Prenosn├Ż blokova─Ź mobiln├Żch telef├│nov 4G LTE 3G s chladiacim ventil├ítoromPrenosn├Ż blokova─Ź mobiln├Żch telef├│nov s chladiacim ventil├ítorom

T├íto prenosn├í ru┼íi─Źka sign├ílu pracuje s 4G LTE, 3G, GSM, PCS, SDMA a DCS, ale nepracuje s GPS a Wi-Fi. Najlep┼íie je pou┼żi┼ą to na miestach, kde nie s├║ v├ştan├ę zbyto─Źn├ę telefon├íty ako sch├┤dze. Ru┼í├ş sign├íly mobiln├ęho telef├│nu, ktor├ę s├║ o 5 dosah a┼ż 10 metrov. M├í tie┼ż ┼ítandardn├║ v├Żdr┼ż bat├ęrie.

M├í ni┼ż┼íiu hmotnos┼ą ako prv├ę dve 0.8 KG a je dod├ívan├Ż s chladiacim ventil├ítorom.

Prenosn├Ż blokova─Ź mobiln├Żch telef├│nov 4G LTE 3G s chladiacim ventil├ítoromS├║prava blok├ítorov prenosn├Żch mobiln├Żch telef├│nov

Tento prenosn├Ż blokova─Ź mobiln├Żch telef├│nov s chladiacim ventil├ítorom m├┤┼żete z├şska┼ą v obchode Jammer.

4. 6 Ant├ęnny prenosn├Ż blokova─Ź sign├ílu – 250,12 dol├írov

6  Prenosn├Ż GPS ant├ęna6 Prenosn├Ż GPS ant├ęna

T├íto ru┼íi─Źka sign├ílu mobiln├ęho telef├│nu ru┼í├ş GPS, mobiln├ę telef├│ny (ktor├ę be┼żia na 4G WIMAX, 3G, GSM), Lojack a DCS. Toto zariadenie bohu┼żia─ż neru┼í├ş sign├íl Wi-Fi.

Toto 6-ant├ęnov├í prenosn├í GPS m├┤┼że ru┼íi┼ą sign├íl a┼ż do vzdialenosti 20 metrov a v├í┼żi kilogram. M├í typick├║ v├Żdr┼ż bat├ęrie 2 hodiny a je dod├ívan├Ż s nab├şja─Źkou do auta.

6  Prenosn├Ż GPS ant├ęna6 Prenosn├ę funkcie GPS ant├ęny

M├┤┼żete to z├şska┼ą 6 Ant├ęnny prenosn├Ż blokova─Ź sign├ílu z obchodu Jammer.

Odpor├║─Źan├ę ─Ź├ştanie:

4 Prenosn├Ż zosil┼łova─Ź sign├ílu mobiln├ęho telef├│nu: Sign├íl v├ís nasleduje

Recenzia zosil┼łova─Źa sign├ílu mobiln├ęho telef├│nu Wilson – WilsonPro a weBoost

10 najlep┼í├şch zosil┼łova─Źov r├Żchlosti telef├│nu pre Android (bezplatn├ę s┼ąahovanie)

─îast├ę ot├ízky

Ako zist├şm, ─Źi niekto pou┼ż├şva ru┼íi─Źku mobiln├ęho telef├│nu?

Ak├í je najlep┼íia aplik├ícia na ru┼íenie sign├ílu mobiln├ęho telef├│nu?

Aj ke─Ć existuj├║ aplik├ície na ru┼íenie sign├ílu, ktor├ę dok├í┼żu zisti┼ą ak├ęko─żvek ru┼íenie v tejto oblasti, nie je mo┼żn├ę zablokova┼ą mobiln├Ż telef├│n pomocou vlastn├ęho.

Ako vyrob├şm ru┼íi─Źku mobiln├ęho telef├│nu pre dom├ícich majstrov?

Chr├í┼łte svoj telef├│n pred ru┼íi─Źmi sign├ílu a hackermi

Taška Faraday pre okná bez misie Mission Darkness-od 22,99 dolára

Mission Darkness Non-window Faraday taška pre telefónyMission Darkness Non-window Faraday taška pre telefóny

Ak chcete chr├íni┼ą svoj telef├│n GSM/GPS/smartphones Bez ru┼íenia Faraday Bag od Mission Darkness chr├íni va┼íe zariadenia pred ru┼íi─Źmi a hackermi pomocou EMP alebo elektromagnetick├ęho impulzu.

Blokuje v┼íetky bezdr├┤tov├ę sign├íly, ktor├ę ho chr├ínia pred ┼íkodliv├Żmi aktivitami, a zabra┼łuje komuko─żvek v pr├şstupe k v├í┼ímu mikrof├│nu, GPS, ├║dajom alebo kamere. Je odoln├Ż vo─Źi vode a je vyroben├Ż z balistick├Żch nylonov├Żch materi├ílov.

amazon-kupit-tlacitko-3

Zodpovedne pou┼ż├şvajte ru┼íi─Źky sign├ílu mobiln├ęho telef├│nu

4 Najlep┼íia ru┼íi─Źka sign├ílu mobiln├ęho telef├│nu 2

Disclaimer: JOA neodpor├║─Źa pou┼ż├şva┼ą ru┼íi─Źku sign├ílu mobiln├ęho telef├│nu, ru┼íi─Źku sign├ílu pre dom├ícich majstrov alebo aplik├íciu na ru┼íenie sign├ílu mobiln├ęho telef├│nu kdeko─żvek, bez licencie alebo z├şskavania potrebn├Żch s├║hlasov od vl├ídy, s├║kromn├ęho sektora alebo kohoko─żvek in├ęho, ÔÇőÔÇőako pou┼ż├şvanie ru┼íi─Źiek sign├ílu s├║ vo v├Ą─Ź┼íine kraj├şn nez├íkonn├ę/zak├ízan├ę/obmedzen├ę.

Tam, kde je potrebn├ę pou┼ż├şva┼ą ru┼íi─Źky sign├ílu, by ste mali v┼żdy pam├Ąta┼ą na to, aby ste ich pou┼ż├şvali zodpovedne.

Sk├║sili ste si vyrobi┼ą vlastn├║ ru┼íi─Źku sign├ílu pre svoj mobiln├Ż telef├│n? Pozn├íte najlep┼íie aplik├ície na ru┼íenie sign├ílu mobiln├ęho telef├│nu? Stretli ste sa s ru┼íen├şm in├Żm zariaden├şm?

Pode─żte sa o svoj pr├şbeh v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie!

Odpor├║─Źan├Ż kredit obr├ízku