4 Kusy technológie, ktoré budete chcieť vziať všade

Možno ste si všimli, že za tie roky sa technológie zmenšovali a zmenšovali. S každou aktualizáciou nielen znásobujeme výkon stroja, ale robíme ho aj prenosnejším a použiteľnejším v každodennom živote.

Pravdepodobne máte tenký smartfón, ktorý si vezmete všade. Využívate však ďalšie pomôcky, ktoré sú na súčasnom trhu k dispozícii a ktoré sa nosia rovnako pohodlne?

Tu sú 4 technológie, ktoré budete chcieť vziať so sebou kamkoľvek:

1. Nabíjacie puzdrá a energetické banky

Ocitáte sa na cestách, celý deň, každý deň? Je skvelé byť zaneprázdnený, ale môže to znamenať, že sa batéria vášho telefónu rýchlo vybíja po celý deň. Technickí lídri splnili potreby zaneprázdnených ľudí vynájdením nabíjacieho puzdra a energetickej banky.

Obe tieto položky vám umožnia používať telefón na cestách a súčasne ho nabíjať. Nabíjacie puzdro je skvelou voľbou pre tých, ktorí nechcú nosiť stále so sebou ďalšie príslušenstvo. Aj tieto sú však objemnejšie, ako by sme chceli.

Na druhej strane, nabíjacie banky sú jednoduché a nezaberajú žiadne ďalšie vreckové miesto. Niektoré majú schopnosť nabíjať viac zariadení naraz. Napájaciu banku môžete k telefónu kedykoľvek pripojiť bez toho, aby ste obetovali roztomilé puzdro, ktoré ste si už kúpili, ale ak chcete uvoľniť gadgety, ktoré nosíte so sebou, je vašou najlepšou voľbou nabíjacie puzdro. Na tejto stránke nájdete nápady.

2. Bluetooth sledovač položiek

Už sme spomenuli pomôcky sú stále menšie. To znamená, že je čím ďalej tým jednoduchšie stratiť sa vo svojich vankúšoch. Nemali by ste meškať do práce, pretože ste ráno zabudli kľúče! Tu prichádza na rad sledovač položiek Bluetooth.

Tieto malé nástroje sa dajú ľahko pripevniť k vašim veciam, ako sú kľúče, telefón alebo peňaženka. Keď k svojim veciam nastavíte pripojenie Bluetooth, budete ich môcť sledovať priamo z telefónu. Mnoho spoločností bude mať aplikáciu na stiahnutie a tiež možnosť diaľkovo ovládať váš sledovač.

3. Čítačka kariet SD

Väčšina ľudí súhlasí s tým, že karta SD je neuveriteľne pohodlný vynález. Všetci sme to použili na ukladanie údajov do počítača alebo na prenos položiek z rôznych zariadení. Väčšina výrobcov počítačov sa bohužiaľ zbavuje vstavaných slotov na karty SD z najnovších modelov prenosných počítačov!

Ak pravidelne používate kartu SD, je dôležité mať po ruke čítačku kariet SD. Pripojte ho k USB a máte prenosný slot na kartu SD pripravený na použitie. Môžete si dokonca kúpiť kartu, ktorá podporuje karty SD aj MicroSD, takže máte k dispozícii všetky svoje základne.

4. Elektrický zapaľovač

Máš svetlo? Elektrický zapaľovač je úžasný nový vynález, ktorý je prenosný, cenovo dostupný a šetrný k životnému prostrediu. Tieto nástroje namiesto plameňa používajú na zapálenie toho, čo potrebujete, namiesto elektrického plameňa elektrický oblúk.

Na svoju prevádzku nevyžadujú žiadne tekutiny ani plyny, čo znamená, že ich nemusíte dopĺňať ani vyhadzovať prázdne nádoby, keď skončíte. Budete ho dobíjať dlho potom, čo štandardnému zapaľovaču dôjde kvapalina!

Ktorý gadget si vyberiete ako prvý?

Pre tých z nás, ktorí majú pred sebou náročné dni, je 4 miniaplikácie v tomto zozname sú presne to, čo potrebujete pre ďalšiu podporu vo svojom dni. Budete prekvapení, aké pohodlné je nabíjať telefón celý deň a nájsť svoje veci hneď, ako ich stratíte.

Skutočná otázka znie: ktorý gadget je pre vás ako prvý najdôležitejší?

Krátka adresa URL: https://ssf.co/33UeF6r