4 Definit├şvne sp├┤soby, ako sledova┼ą iPhone m├┤jho syna bez toho, aby to vedel

Sk├║sili ste niekedy sledova┼ą iPhone? V z├ívislosti od toho, ─Źo ste pou┼żili, mohlo by┼ą rie┼íenie jednoduch├ę alebo ┼ąa┼żk├ę. Teraz chcete rie┼íenie, ktor├ę bude fungova┼ą na sledovanie v├í┼ího syna. Posledn├í vec, ktor├║ potrebujete, je met├│da, ktor├í prinesie viac probl├ęmov ako ├║spechu.

Chlapec-die┼ąa je zn├íme, ┼że je zlomyse─żnej┼í├ş. Preto digit├ílny rodi─Ź potrebuje sledova┼ą synov iPhone. V┼íade pracuj├║ akt├şvne soci├ílne skupiny. Ak je v├í┼í syn v jednom, neviete, ─Źo mu v hlave zav├ídzaj├║.

M├íme teda ┼ítyri definit├şvne sp├┤soby, ktor├Żmi m├┤┼żete sledova┼ą jeho mobiln├ę zariadenie. Nikdy sa to nedozvie, preto┼że v┼íetky bud├║ skryt├ę pred poh─żadom. Pre v├ís bud├║ v├Żsledky presne tam, kde ste, za menej ako p├Ą┼ą min├║t.

─îas┼ą 1: Rie┼íenie sledovania iPhone Minspy

Mnoh├ş videli aplik├ície, ktor├ę m├┤┼żu sledova┼ą telef├│ny iPhone. Na druhej strane, len ve─żmi m├ílo v├ím to umo┼żn├ş bez in┼ítal├ície. Ke─Ć pou┼ż├şvate Minspy na sledovanie syna Apple zariadenie, nebud├║ k dispoz├şcii ┼żiadne postupy s┼ąahovania ani in┼ítal├ície.

Tie┼ż to nevy┼żaduje ┼żiadne ├║tek z v├Ązenia. Po registr├ícii ├║─Źtu mu sta─Ź├ş vlo┼żi┼ą jeho poverenia iCloud a m├┤┼żete ├şs┼ą. Preto ho mili├│ny ─żud├ş uprednost┼łuj├║ vo viac ako 190 krajin├ích.

Ke─Ć┼że v┼íetko tu bude prebieha┼ą online, znamen├í to, ┼że v├í┼í syn aplik├íciu vo svojom iPhone neuvid├ş. Hovor├şme tomu funkcia utajen├ęho re┼żimu. Skryt├şm a bez in┼ítal├ície nebude existova┼ą ┼żiadny d├┤kaz Minspy.

Preh─żad sledovania bude pre v├ís vo va┼íom online ├║─Źte a v re├ílnom ─Źase. Minspy v├ím uk├í┼że, kde presne je v├í┼í syn a v┼íetky ostatn├ę ─Źipky, na ktor├Żch bol. Nez├íle┼ż├ş na tom, kde je. Pokia─ż ste pripojen├ş k internetu, Minspy v├ís bude v┼żdy aktualizova┼ą.

M├í aj ─Ćal┼íiu zauj├şmav├║ funkciu, mo┼żnos┼ą Geofencing. Pom├íha v├ím nastavi┼ą obvody v oblastiach, kam v├í┼í syn r├íd chod├ş. Ke─Ć tieto miesta nav┼ít├şvi alebo od├şde, dostanete e -mail s upozornen├şm.

─Äal┼íie funkcie m├┤┼żu sledova┼ą detsk├Ż telef├│n na palubnej doske Minspy. ─Äal┼íie inform├ície n├íjdete na hlavnej webovej str├ínke. Ke─Ć ho za─Źnete pou┼ż├şva┼ą, mus├şte presk├║ma┼ą viac ako 30 funkci├ş.

Pou┼ż├şvanie ├║─Źtu je tie┼ż ve─żmi pohodln├ę. Ovl├ídac├ş panel tam funguje so v┼íetk├Żmi prehliada─Źmi. Na zobrazenie v├Żsledkov teda potrebujete iba aktualizovan├Ż prehliada─Ź a internetov├ę pripojenie. Teraz, ke─Ć bud├║ ├║daje a sledovanie v├í┼ího syna online, mus├ş existova┼ą ur─Źit├í forma ochrany.

V pr├şpade Minspy neuchov├íva inform├ície o polohe a ┼żiadne ─Ćal┼íie podrobnosti v cloude. Ke─Ć sa prihl├ísite, bude sa namiesto toho synchronizova┼ą s iCloudom v├í┼ího syna. T├Żmto sp├┤sobom bude pri odchode z v├í┼ího ├║─Źtu v┼íetko zahoden├ę.

Minspy funguje s iOS 7.0 a nad. Tu s├║ kroky, ktor├ę potrebujete na to, aby ste mohli za─Źa┼ą sledova┼ą jeho telef├│n bez jeho vedomia.

Ako za─Źa┼ą sledova┼ą Sonov iPhone pomocou Minspy

Krok 1: Nav┼ít├şvte webov├║ str├ínku Minspy a vytvorte si ├║─Źet pomocou svojej e -mailovej adresy a hesla. Pokra─Źujte v├Żberom Apple ikonu a potom zaplatte za pl├ín, ktor├Ż bude vyhovova┼ą va┼íim po┼żiadavk├ím na sledovanie.

Krok 2: Nesk├┤r dostanete e -mail s podrobnos┼ąami o potvrden├ş. Akon├íhle to uvid├şte, prihl├íste sa do svojho ├║─Źtu a overte prihlasovacie ├║daje svojho syna do iCloudu. Potom vyberte zariadenie, ktor├ę pou┼ż├şva, a po─Źkajte na synchroniz├íciu Minspy a iCloud.

Krok 3: Po dokon─Źen├ş synchroniz├ície sa zobraz├ş hlavn├Ż panel so v┼íetk├Żmi funkciami.

Ak chcete sledova┼ą iPhone, mapu zobraz├şte pomocou odkazu ÔÇ×PolohaÔÇť v─żavo.

Ak chcete kl├ís┼ą obmedzenia, pou┼żite ┼ípecifik├íciu Geofencing.

─îas┼ą 2: Spyier Rie┼íenie sledovania iPhone

Spyiera m├┤┼żete pou┼żi┼ą aj na sledovanie iPhonu v├í┼ího syna bez toho, aby to vedel. Pracuje s iOS 7.0 a vy┼í┼íie, a tie┼ż nepotrebujete s┼ąahovanie, in┼ítal├íciu a ├║tek z v├Ązenia. Ke─Ć m├íte jeho iCloud ID, m├┤┼żete ho pou┼ż├şva┼ą online po registr├ícii ├║─Źtu.

Potom v├ís v├í┼í ├║─Źet bude v┼żdy informova┼ą o mieste pobytu v├í┼ího syna. Tie┼ż v├ís upozorn├ş, ke─Ć prejde do ur─Źen├Żch oblast├ş prostredn├şctvom geofencingu. K inform├íci├ím m├íte kedyko─żvek pr├şstup, pokia─ż m├íte internetov├ę pripojenie.

─îas┼ą 3: Sledujte Sonov iPhone pomocou Spyine

Spyine v├ís tie┼ż bude po pou┼żit├ş v telef├│ne v┼żdy informova┼ą o tom, kde sa v├í┼í syn nach├ídza. Na sledovanie iPhone na hlavnej webovej str├ínke pou┼ż├şva iCloud ID. Funkcia ur─Źovania polohy v├ím tie┼ż povie, kde inde sa telef├│n nach├ídzal.

Ak chcete dost├íva┼ą upozornenia pri n├ív┼íteve ur─Źit├Żch miest, existuje aj Geofencing. Inform├ície sa vo va┼íom ├║─Źte zobrazuj├║ v re├ílnom ─Źase a m├┤┼żete na ne pou┼żi┼ą ak├Żko─żvek prehliada─Ź. Spyine je tie┼ż rie┼íen├şm, ktor├ę nie je ├║tek z v├Ązenia.

─îas┼ą 4: Sledujte Sonov iPhone pomocou programu Spyic

Nakoniec m├íme rie┼íenie Spyic, z ktor├ęho mali ├║┼żitok aj mili├│ny ─żud├ş na celom svete. M├í schopnos┼ą sledova┼ą iPhone so syst├ęmom iOS 7.0 a vy┼í┼íie iba pomocou iCloud ID. Teraz, ke─Ć si vytvor├şte ├║─Źet, ─Ćal┼íou ─Źas┼ąou je overenie ICloudu v├í┼ího syna a je to.

Spyic bude sledova┼ą telef├│n v re├ílnom ─Źase pomocou GPS alebo pripojen├ęho Wi-Fi. Uk├í┼że tie┼ż hist├│riu v┼íetk├Żch ostatn├Żch miest. Obmedzenia umiestnenia s├║ mo┼żn├ę aj prostredn├şctvom funkcie Geofencing. Pri pou┼ż├şvan├ş Spyic nepotrebujete ┼żiadne s┼ąahovanie, in┼ítal├íciu ani ├║tek z v├Ązenia.

Záver

Teraz m├íte ┼ítyri sp├┤soby, ako sledova┼ą iPhone v├í┼ího syna bez toho, aby to vedel. Ako pr├şklad si m├┤┼żete vybra┼ą Minspy, aby ste videli, ako to funguje. Garantujeme v├ím, ┼że v├í┼ímu synovi ni─Ź nepom├┤┼że o aktivit├ích sledovania.

Pred sledovan├şm iPhone je d├┤le┼żit├ę zabezpe─Źi┼ą, aby bolo dvojstup┼łov├ę overenie vypnut├ę. Tie┼ż by mala by┼ą zapnut├í synchroniz├ícia iCloud, preto┼że to je to, ─Źo tu pou┼ż├şvame. V─Ćaka tomu nebudete ma┼ą probl├ęmy s pou┼żit├şm vy┼í┼íie uveden├Żch rie┼íen├ş.

Celkovo v├ím ┼żel├íme vesel├ę sledovanie, aby ste svojho syna udr┼żali v bezpe─Ź├ş.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2PZLj0v