Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

32 najlep┼í├şch doplnkov WooCommerce pre v├í┼í obchod (v├Ą─Ź┼íina ZADARMO)

H─żad├íte najlep┼íie doplnky pre svoj obchod WooCommerce?

Pluginy s├║ najlep┼íou s├║─Źas┼ąou tvorby online obchodu pomocou WooCommerce. Umo┼ż┼łuj├║ v├ím prid├íva┼ą nov├ę funkcie a roz┼íirova┼ą va┼íe podnikanie.

Existuje ve─ża bezplatn├Żch a pr├ęmiov├Żch doplnkov, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą, ale nie v┼íetky s├║ dobr├ę. Ako zist├şte, ktor├ę doplnky WooCommerce s├║ najlep┼íie pre va┼íe podnikanie v oblasti elektronick├ęho obchodu?

V tomto ─Źl├ínku sme vybrali niektor├ę z najlep┼í├şch doplnkov WooCommerce pre v├í┼í obchod, aby sme zv├Ż┼íili predaj a roz┼í├şrili va┼íe podnikanie.

Ak ste svoj internetov├Ż obchod e┼íte neza─Źali, m├íme podrobn├ęho sprievodcu, ako za─Źa┼ą internetov├Ż obchod s WooCommerce. To v├ís prevedie, ako si vybra┼ą najlep┼í├ş hosting WooCommerce, nain┼ítalova┼ą WooCommerce, vybra┼ą t├ęmu a v┼íetko, ─Źo potrebujete.

Po tom sa pozrime na najlepšie pluginy WooCommerce pre WordPress.

1, TrustPulse

TrustPulse

TrustPulse je najlep┼íou aplik├íciou FOMO na oznamovanie a soci├ílnu kontrolu, ktor├í v├ím pom├íha strie─ża┼ą konverzie a predaj.

─Żudia sa to p├í─Źi, ke─Ć vidia, ┼że ostatn├ş ─żudia robia rovnak├ę rozhodnutia sk├┤r, ako sa rozhodn├║. Pridanie soci├ílneho dokladu v├ím umo┼żn├ş zobrazi┼ą ho priamo na va┼íom webe a d├í im tlak na dokon─Źenie n├íkupu.

TrustPulse to rob├ş neuverite─żne ─żahk├Żm. M├┤┼żete ho nain┼ítalova┼ą na ─żubovo─żn├║ webov├║ str├ínku (nevy┼żaduje sa ┼żiadne k├│dovanie) a prisp├┤sobi┼ą odznaky tak, aby sa zhodovali s farbami v├í┼ího obchodu.

Inteligentne m├┤┼żete zacie─żova┼ą na str├ínky alebo produkty, na ktor├Żch chcete spusti┼ą kampa┼ł, a prida┼ą upozornenia pri zapnut├ş, ktor├ę ukazuj├║, ko─żko ─żud├ş v danom obdob├ş podnik├í kroky. Najlep┼íie v├Żsledky dosiahnete spusten├şm viacer├Żch kampan├ş zacielen├Żch na z├íkazn├şkov, ktor├ş si prezeraj├║ r├┤zne produkty alebo str├ínky.

Z├şskate tie┼ż kompletn├Ż ┼żiv├Ż informa─Źn├Ż kan├íl o pou┼ż├şvate─żsk├Żch akci├ích a podrobn├ę analytick├ę spr├ívy, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu zefekt├şvni┼ą kampane.

Podrobn├ę pokyny n├íjdete v na┼íej pr├şru─Źke o tom, ako pou┼ż├şva┼ą slu┼żbu FOMO na zv├Ż┼íenie konverzi├ş.

2, OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster je najv├Żkonnej┼í├ş softv├ęr na optimaliz├íciu konverzi├ş na trhu. Pom├íha v├ím premeni┼ą n├ív┼ítevn├şkov, ktor├ş op├║┼í┼ąaj├║ webov├║ str├ínku, na ├║─Źastn├şkov a z├íkazn├şkov.

M├┤┼żete ho pou┼żi┼ą na svojej webovej str├ínke elektronick├ęho obchodu na zn├ş┼żenie op├║┼í┼ąania ko┼í├şka, zv├Ż┼íenie konverzie predaja, zv├Ż┼íenie zoznamu e-mailov, zobrazovanie spr├ív z konkr├ętnych webov├Żch str├ínok, presmerovanie na mieste a ─Ćal┼íie.

Ak m├íte v├í┼żne probl├ęmy so zvy┼íovan├şm zoznamu e-mailov a zvy┼íovan├şm predaja, budete potrebova┼ą t├║to s├║pravu n├ístrojov na optimaliz├íciu konverzi├ş.

3, MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights je najlep┼í├ş doplnok Google Analytics pre obchody WooCommerce. Dod├íva sa so zlep┼íen├Żm sledovan├şm elektronick├ęho obchodu, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuje ─żahko sledova┼ą ├║daje o elektronickom obchode v preh─żadoch Google Analytics.

Mnoh├Żm za─Źiato─Źn├şkom je ┼ąa┼żk├ę porozumie┼ą preh─żadom slu┼żby Google Analytics. MonsterInsights u─żah─Źuje zobrazovanie v┼íetk├Żch inform├íci├ş, ktor├ę potrebujete, na informa─Źnom paneli WordPress. Pom├┤┼że v├ím to pri rozhodovan├ş zalo┼żenom na ├║dajoch s cie─żom roz┼í├şri┼ą podnikanie a zv├Ż┼íi┼ą predaj.

M├┤┼żete ho pou┼żi┼ą na vyh─żadanie najsledovanej┼í├şch produktov a vylep┼íenie str├ínok produktov. V slu┼żbe Google Analytics m├┤┼żete sledova┼ą aj z├íkazn├şkov spolo─Źnosti WooCommerce a pre svojich pou┼ż├şvate─żov vytv├íra┼ą prisp├┤sobenej┼íie prostredie.

4, Neustály kontakt

Neustály kontakt

Kon┼ítantn├Ż kontakt je najlep┼íou e-mailovou marketingovou slu┼żbou pre spolo─Źnosti zaoberaj├║ce sa elektronick├Żm obchodom. Je to tie┼ż najpriaznivej┼íie pre za─Źiato─Źn├şkov, v─Ćaka ─Źomu ho m├┤┼żete ─żahko prida┼ą do svojho obchodu a za─Źa┼ą vytv├íra┼ą zoznam e-mailov.

Dod├íva sa s desiatkami profesion├ílne navrhnut├Żch e-mailov├Żch ┼íabl├│n pre r├┤zne miesta. M├┤┼żete tie┼ż vytvori┼ą viac zoznamov a vytvori┼ą vlastn├ę z├║┼żenia, pomocou ktor├Żch m├┤┼żete odosiela┼ą prisp├┤soben├ę e-maily vybran├ęmu publiku.

Viac inform├íci├ş n├íjdete v na┼íom ├║plnom n├ívode na vytvorenie e-mailov├ęho spravodajcu.

alternat├şva: Kvapkanie a SendinBlue s├║ tie┼ż skvel├ę mo┼żnosti.

5, Roz┼í├şren├ę kup├│ny

Roz┼í├şren├ę kup├│ny

Advanced Coupons Advanced Coupons je najlep┼í├ş doplnok k├│du kup├│nu WooCommerce na trhu. Roz┼íiruje obmedzen├ę funkcie kup├│nov spolo─Źnosti WooCommerce a umo┼ż┼łuje v├ím vytv├íra┼ą lep┼íie ponuky kup├│nov.

├Üzko sa integruje s WooCommerce a pon├║ka funkcie, ako s├║ ponuky BOGO (k├║pte si jeden), adresy URL kup├│nov, ─Źasovan├ę kup├│ny, kup├│ny pre automatick├ę aplik├ície, prepravn├ę kup├│ny a ─Ćal┼íie. ─Żahko sa pou┼ż├şva a pom├íha v├ím zvy┼íova┼ą predaj v internetovom obchode.

6, Ve─żkoobchodn├Ż bal├şk WooCommerce

Ve─żkoobchodn├Ż bal├şk WooCommerce/ a>

Ve─żkoobchodn├Ż bal├şk WooCommerce je sada troch doplnkov, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ ─żahko nastavi┼ą ve─żkoobchodn├ę ceny WooCommerce pre hromadn├Żch kupuj├║cich a ─Ćal┼íie spolo─Źnosti.

Ve─żkoobchodn├Żm z├íkazn├şkom m├┤┼żete ─żahko zobrazi┼ą ve─żkoobchodn├ę ceny. M├┤┼żete tie┼ż nastavi┼ą minim├ílne mno┼żstvo potrebn├ę na vy┼żiadanie ve─żkoobchodnej z─żavy. Z├írove┼ł m├┤┼żete na─Ćalej zobrazova┼ą svoje be┼żn├ę ceny maloobchodn├Żm z├íkazn├şkom.

Podrobnosti n├íjdete v na┼íom n├ívode o tom, ako ─żahko prida┼ą ve─żkoobchodn├ę ceny do obchodu WooCommerce pomocou podrobn├Żch pokynov.

7, livechat

Live chat

Vedeli ste, ┼że v priemere viac ako 67% z├íkazn├şkov opust├ş svoje voz├şky pred dokon─Źen├şm n├íkupu? Je to preto, ┼że z├íkazn├şci chc├║ okam┼żit├ę odpovede na svoje ot├ízky.

LiveChat je najlep┼í├ş softv├ęr na podporu ┼żiv├Żch rozhovorov na trhu. To v├ím umo┼żn├ş ─żahko prida┼ą live chat do v├í┼ího obchodu WooCommerce a okam┼żite reagova┼ą na ot├ízky pou┼ż├şvate─żov.

Umo┼ż┼łuje previes┼ą pou┼ż├şvate─żov na klientov pred opusten├şm ich voz├şkov. LiveChat spolupracuje s Google Analytics, v┼íetk├Żmi hlavn├Żmi e-mailov├Żmi marketingmi, softv├ęrom CRM a ─Ćal┼í├şmi.

Viac inform├íci├ş n├íjdete v na┼íom sprievodcovi o tom, ako prida┼ą LiveChat do v├í┼ího obchodu WooCommerce a zv├Ż┼íi┼ą predaj.

alternat├şva: Ak h─żad├íte softv├ęr chatbot, pozrite sa na server ChatBot.com, preto┼że m├┤┼że pom├┤c┼ą automatizova┼ą ve─ża rozhovorov v elektronickom obchode.

8, Zoznam prian├ş WooCommerce

Zoznam prian├ş WooCommerce YITH

Plugin zoznamu ┼żelan├ş spolo─Źnosti YITH WooCommerce umo┼ż┼łuje va┼íim z├íkazn├şkom uklada┼ą produkty na ich zoznam ┼żelan├ş. Zoznam ┼żelan├ş m├┤┼żu pou┼żi┼ą na n├íkup nesk├┤r alebo zdie─ża┼ą zoznam ┼żelan├ş s priate─żmi a rodinou.

Je to perfektn├Ż doplnok do v├í┼ího internetov├ęho obchodu po─Źas ru┼ín├Żch sviato─Źn├Żch obdob├ş, ke─Ć ─żudia robia svoje n├íkupn├ę zoznamy a kupuj├║ dar─Źeky.

9, Viacjazy─Źn├Ż obchod WooCommerce

Viacjazy─Źn├Ż WooCommerce

Neanglick├ę weby WordPress prekonali v roku 2014 anglick├ę weby WordPress. Od tej doby bolo vytvoren├Żch viac obchodov WooCommerce v in├Żch jazykoch ako angli─Źtine. WooCommerce Multilingual prid├íva vrstvu kompatibility s popul├írnym viacjazy─Źn├Żm doplnkom WPML WordPress.

To v├ím umo┼żn├ş prelo┼żi┼ą produkt a ─Ćal┼íie str├ínky WooCommerce do viacer├Żch jazykov. Va┼íi z├íkazn├şci si m├┤┼żu zvoli┼ą prehliadanie va┼íich webov├Żch str├ínok v ich preferovanom jazyku.

10. Posuvn├şk produktu WooCommerce

Posuvn├şk produktu WooCommerce

Produktov├Ż pos├║va─Ź WooCommerce v├ím umo┼żn├ş ─żahko vytv├íra┼ą kr├ísne pos├║va─Źe a karusely produktov a prid├íva┼ą ich kamko─żvek vo va┼íom obchode WooCommerce.

11. RafflePress

RafflePress

RafflePress je najlep┼í├ş s├║┼ąa┼żn├Ż a dar─Źekov├Ż doplnok pre obchody WooCommerce. Umo┼ż┼łuje v├ím roz┼í├şri┼ą zoznam e-mailov, zv├Ż┼íi┼ą n├ív┼ítevnos┼ą webov├Żch str├ínok a sledovate─żov soci├ílnych m├ędi├ş pomocou v├şrusov├Żch reklamn├Żch predmetov a reklamn├Żch predmetov.

Jeho pou┼ż├şvatelia sa m├┤┼żu z├║─Źast┼łova┼ą tomboly uskuto─Ź┼łovan├şm spolo─Źensk├Żch akci├ş, ako s├║ tweeting, pozeranie videa, sledovanie profilu soci├ílnych m├ędi├ş a ─Ćal┼íie. M├í z├ísoby pre v┼íetky popul├írne platformy soci├ílnych m├ędi├ş, CRMS a ─Ćal┼íie.

Najlep┼íie v├Żsledky zah┼Ľ┼łaj├║ overen├ę soci├ílne akcie a predch├ídzanie podvodom. To zais┼ąuje, ┼że va┼ía v├şrusov├í kampa┼ł vytv├íra skuto─Źn├ę zapojenie a rast v├í┼ího podnikania.

12. Prisp├┤sobova─Ź WooCommerce

Prisp├┤sobova─Ź WooCommerce

WooCommerce Customizer poskytuje jednoduch├ę u┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie na pou┼ż├şvanie integrovan├Żch filtrov WooCommerce. Tieto filtre umo┼ż┼łuj├║ prisp├┤sobi┼ą veci, ako s├║ text tla─Źidiel, ┼ít├ştky, polia a ─Ćal┼íie.

Na pou┼żitie t├Żchto filtrov by ste za norm├ílnych okolnost├ş museli nap├şsa┼ą k├│d PHP. Pomocou prisp├┤sobova─Źa WooCommerce m├┤┼żete tieto filtre ─żahko pou┼ż├şva┼ą z jednoduchej str├ínky nastavenia (nie je potrebn├ę k├│dovanie).

13. WP Mail SMTP od WPForms

WP Mail SMTP Pro

Obchod WooCommerce posiela e-mailov├ę upozornenia na r├┤zne akcie vlastn├şkovi obchodu, ako aj z├íkazn├şkom. Na to pou┼żite funkciu PHP mail ().

V├Ą─Ź┼íina hostingov├Żch spolo─Źnost├ş WordPress v┼íak nem├í t├║to funkciu nastaven├║ spr├ívne a niektor├ę ju dokonca blokuj├║. V takom pr├şpade nebud├║ fungova┼ą e-mailov├ę funkcie v├í┼ího obchodu.

WP Mail SMTP rie┼íi tento probl├ęm t├Żm, ┼że v├ím umo┼ż┼łuje odosiela┼ą e-maily pomocou poskytovate─ża slu┼żieb SMTP. To zais┼ąuje, ┼że va┼íe e-maily WooCommerce sa odosielaj├║ do doru─Źenej po┼íty pou┼ż├şvate─żov a nekon─Źia spamom.

Spoplatnen├í verzia WP Mail SMTP Pro v├ím poskytuje pr├ęmiov├║ podporu, viac funkci├ş a slu┼żbu nastavenia bielych rukav├şc.

14. WooCommerce Dodr┼żiavanie DPH v E├Ü

WooCommerce Dodr┼żiavanie DPH v E├Ü

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, tento jednoduch├Ż doplnok rob├ş v├í┼í obchod WooCommerce v s├║lade s novou DPH v E├Ü. Z prvej str├ínky automaticky zist├ş polohu z├íkazn├şka a zobraz├ş ceny so spr├ívnou DPH.

15. Objedna┼ą d├ítum dodania pre WooCommerce

Dátum dodávky objednávky WooCommerce

Tento doplnok umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom vybra┼ą si d├ítum dodania produktu po─Źas platby. Majitelia obchodu WooCommerce si m├┤┼żu zobrazi┼ą po┼żadovan├Ż d├ítum dodania na str├ínke objedn├ívky v administrat├şvnej oblasti.

16. R├Żchly n├íh─żad YITH WooCommerce

R├Żchly n├íh─żad YITH WooCommerce

WooCommerce Quick View umo┼ż┼łuje va┼íim z├íkazn├şkom prezera┼ą podrobnosti o produkte jednoduch├Żm umiestnen├şm kurzora my┼íi nad tla─Źidlo. To umo┼ż┼łuje z├íkazn├şkom r├Żchlo z├şska┼ą inform├ície o produkte bez opustenia zoznamov produktov alebo str├ínky obchodu.

Pou┼ż├şvatelia bud├║ m├┤c┼ą v rozba─żovacej ponuke lightbox vidie┼ą v├Ą─Ź┼í├ş obr├ízok produktu, popis produktu a tla─Źidlo na pridanie do ko┼í├şka.

17. WooCommerce PDF fakt├║ry a dodacie listy

 Stiahnite si fakt├║ry a dodacie listy WooCommerce PDF

Tento ┼íikovn├Ż doplnok umo┼ż┼łuje z├íkazn├şkom posiela┼ą fakt├║ry a dodacie listy PDF z├íkazn├şkom e-mailom. Pou┼ż├şvatelia si tie┼ż m├┤┼żu stiahnu┼ą svoje fakt├║ry a potvrdenky z oblasti svojho ├║─Źtu. Ako spr├ívca webu m├┤┼żete tie┼ż generova┼ą hromadn├ę fakt├║ry, s┼ąahova┼ą ich a posiela┼ą ich e-mailom pou┼ż├şvate─żom z administrat├şvnej oblasti.

18. YITH WooCommerce Porovna┼ą

Porovnanie WooCommerce

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, tento doplnok umo┼ż┼łuje va┼íim z├íkazn├şkom porovn├íva┼ą dva alebo viac produktov WooCommerce ved─ża seba. M├┤┼żete si vybra┼ą, ktor├ę polia sa pou┼ż├şvate─żom zobrazia v porovn├ívacej tabu─żke, a pod─ża potreby zmeni┼ą ich poradie.

19. Ko┼í├şk s menu Menu spolo─Źnosti WooCommerce

WooCommerce panel s ponukami

Vo va┼íej t├ęme WooCommerce sa zvy─Źajne zobrazuje tla─Źidlo ko┼í├şka v hornej ─Źasti. Ak sa v┼íak vo va┼íej t├ęme nezobrazuje tla─Źidlo ko┼í├şka alebo sa v├ím nep├í─Źi jeho umiestnenie, produkt WooCommerce Menu Cart to oprav├ş za v├ís.

Umo┼ż┼łuje prida┼ą tla─Źidlo ko┼í├şka do naviga─Źnej ponuky WordPress. Funguje s akouko─żvek t├ęmou WordPress a zobraz├ş ikonu ko┼í├şka, polo┼żky a cenu v naviga─Źnej ponuke.

20. YITH WooCommerce Ajax Search

Vyh─żad├ívanie produktu Ajax

R├Żchlos┼ą je rozhoduj├║ca pre ├║spech akejko─żvek webovej str├ínky, najm├Ą pre internetov├ę obchody. Jednosekundov├ę oneskorenie pri na─Ź├ştan├ş str├ínky m├┤┼że v├Żrazne zv├Ż┼íi┼ą opustenie ko┼í├şka a zn├ş┼żi┼ą zapojenie pou┼ż├şvate─żov.

YITH WooCommerce Ajax Search pon├║ka v├Żkonn├║ funkciu vyh─żad├ívania na okam┼żit├ę zobrazenie produktov, ke─Ć pou┼ż├şvatelia za─Źn├║ p├şsa┼ą. Na z├şskanie v├Żsledkov pou┼ż├şvate slu┼żbu Ajax, ─Źo znamen├í, ┼że pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu vyh─żad├íva┼ą bez toho, aby opustili str├ínku, ktor├║ si pr├íve prezeraj├║.

21. Editor platobn├Żch pol├ş WooCommerce

Editor po─ża platieb spolo─Źnosti WooCommerce

Chcete prida┼ą vlastn├ę polia na str├ínku pokladnice WooCommerce? Doplnok WooCommerce Checkout Field Editor umo┼ż┼łuje ─żahko prid├íva┼ą, prisp├┤sobova┼ą a meni┼ą usporiadanie pol├ş na str├ínke pokladnice v online obchode.

To v├ím umo┼żn├ş prisp├┤sobi┼ą cel├Ż sp├┤sob platby svojim z├íkazn├şkom a pou┼żi┼ą ├║daje na rozvoj va┼íej firmy.

22. Minimálny nákup pre WooCommerce

Minimálny nákup pre WooCommerce

Minim├ílny n├íkup pre WooCommerce v├ím umo┼ż┼łuje nakonfigurova┼ą pravidl├í minim├ílneho n├íkupu pre va┼íe produkty. M├┤┼żete prida┼ą pravidl├í pre jeden produkt alebo vytvori┼ą pravidl├í pre skupinu produktov.

Doplnok tie┼ż umo┼ż┼łuje aplikova┼ą pravidl├í t├Żkaj├║ce sa mno┼żstva alebo minim├ílneho mno┼żstva n├íkupu, nastavi┼ą r├┤zne pravidl├í na z├íklade role pou┼ż├şvate─ża a nakonfigurova┼ą vlastn├ę spr├ívy tak, aby sa zobrazovali, ke─Ć sa pravidl├í nezhoduj├║.

23. PW WooCommerce dar─Źekov├ę karty

Dar─Źekov├ę karty PW WooCommerce

Dar─Źekov├ę karty PW WooCommerce u─żah─Źuj├║ predaj dar─Źekov├Żch kariet vo va┼íom obchode. Z├íkazn├şci si m├┤┼żu k├║pi┼ą dar─Źekov├ę karty a zdie─ża┼ą ich s priate─żmi alebo rodinou, aby mohli uplatni┼ą svoj internetov├Ż obchod.

Doplnok je dod├ívan├Ż s kr├ísnou e-mailovou ┼íabl├│nou dar─Źekovej karty a sekciou spr├ívcu, kde m├┤┼żete zobrazi┼ą povinnosti t├Żkaj├║ce sa dar─Źekov├Żch kariet. Va┼íi z├íkazn├şci m├┤┼żu pri k├║pe ur─Źi┼ą mno┼żstvo dar─Źekovej karty, pr├şjemcu a prida┼ą svoju osobn├║ spr├ívu.

24. Prep├şna─Ź meny WooCommerce

Prep├şna─Ź meny WooCommerce

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, tento doplnok umo┼ż┼łuje va┼íim z├íkazn├şkom ─żahko meni┼ą meny a z├şska┼ą prevodn├ę kurzy v re├ílnom ─Źase vo svojej miestnej mene. Prep├şna─Ź meny m├┤┼żete prida┼ą pomocou skr├íten├ęho k├│du alebo miniaplik├ície na bo─Źnom paneli.

25. Farby WooCommerce

Farby WooCommerce

WooCommerce Colors prid├í sekciu WooCommerce do prisp├┤sobova─Źa t├ęm, kde m├┤┼żete zmeni┼ą farbu tla─Źidiel a ─Ćal┼í├şch prvkov WooCommerce. Je to jednoduch├ę a ve─żmi u┼żito─Źn├ę, ak chcete prisp├┤sobi┼ą prvky WooCommerce bez pridania ak├Żchko─żvek vlastn├Żch CSS.

26. Filter produktov spolo─Źnosti WooCommerce

Produktov├Ż filter WooCommerce

Produktov├Ż filter WooCommerce umo┼ż┼łuje z├íkazn├şkom va┼íich str├ínok filtrova┼ą produkty pod─ża kateg├│ri├ş, atrib├║tov, ┼ít├ştkov produktov, vlastn├Żch taxon├│mi├ş produktov a cien. Filter m├┤┼żete prida┼ą kdeko─żvek pomocou skr├íten├ęho k├│du alebo miniaplik├ície bo─Źn├ęho panela.

27. Krátke kódy obchodu WooCommerce

Skratky WooCommerce

WooCommerce prich├ídza s mno┼żstvom kr├ítkych k├│dov, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na celom svojom webe na prid├ívanie produktov, tla─Źidiel a ─Ćal┼í├şch polo┼żiek. Plugin WooCommerce s kr├ítkym k├│dom prid├í rozba─żovaciu ponuku do v├í┼ího vizu├ílneho editora WordPress, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş jednoducho vybera┼ą a vklada┼ą kr├ítke k├│dy do oblast├ş obsahu, ako s├║ pr├şspevky, str├ínky alebo produkty.

28. Podpora pre WooCommerce

WooCommerce Booster

Booster pre WooCommerce v├ím umo┼ż┼łuje prida┼ą r├┤zne u┼żito─Źn├ę funkcie na va┼íe webov├ę str├ínky WooCommerce, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ efekt├şvnej┼íie spravova┼ą v├í┼í internetov├Ż obchod. Vyu┼ż├şva modul├írny pr├şstup podobn├Ż Jetpacku a funguje ako sada doplnkov s mno┼żstvom funkci├ş.

29. Karty vlastn├Żch produktov pre WooCommerce

Karty vlastn├ęho produktu WooCommerce

Na str├ínkach produktov sa zvy─Źajne vy┼żaduje, aby pou┼ż├şvatelia posunuli nadol a zobrazili ─Ćal┼íie inform├ície. Vlastn├ę karty produktov pre WooCommerce v├ím umo┼ż┼łuj├║ rozdeli┼ą popis produktu a podrobnosti na karty. Pom├íha to pou┼ż├şvate─żom prejs┼ą do sekcie, ktor├║ chc├║ zobrazi┼ą, a z├írove┼ł sa uisti┼ą, ┼że v├í┼í web vyzer├í elegantne a organizovane.

30. Vzorky odch├Żlok pre WooCommerce

Vzorky variantov pre WooCommerce

Vzorky vari├íci├ş pre WooCommerce v├ím umo┼ż┼łuj├║ ─żahko prid├íva┼ą vzorky vari├íci├ş produktov k atrib├║tom produktu WooCommerce. Z├íkazn├şci uvidia n├ídhern├ę farebn├ę pol├ş─Źka, obr├ízky a ┼ít├ştky namiesto rozba─żovac├şch pon├║k.

Pou┼ż├şvate─żom to u─żah─Źuje v├Żber farieb, ve─żkost├ş, ┼ít├Żlov a ─Ćal┼í├şch produktov. Tieto mo┼żnosti tie┼ż ─żahko zvidite─ż┼łuj├║ a zlep┼íuj├║ dojem z├íkazn├şka.

31. YITH WooCommerce Zoom Lupa

Zv├Ą─Ź┼íova─Ź lupy WooCommerce

YITH WooCommerce Zoom Lupa umo┼ż┼łuje va┼íim z├íkazn├şkom pribl├ş┼żi┼ą a vzdiali┼ą obr├ízky produktov bez opustenia str├ínky. Prid├í tie┼ż pos├║va─Ź pre gal├ęriu obr├ízkov produktu pod odpor├║─Źan├Ż obr├ízok.

Pom├íha to z├íkazn├şkom n├íjs┼ą obr├ízky produktov s vidite─żnej┼í├şmi podrobnos┼ąami. To zvy┼íuje anga┼żovanos┼ą z├íkazn├şkov vo va┼íom obchode, ─Źo vedie k vy┼í┼íiemu predaju.

32. WPForms

WPForms

Ka┼żd├í webov├í str├ínka potrebuje kontaktn├Ż formul├ír. WPForms je najlep┼í├ş doplnok na vytv├íranie formul├írov typu drag and drop pre WordPress. Umo┼ż┼łuje v├ím vytvori┼ą ak├Żko─żvek typ formul├íra vr├ítane kontaktn├Żch formul├írov, online prieskumov, prieskumov a ─Ćal┼í├şch.

Bezplatn├í verzia WPForms v├ím umo┼ż┼łuje vytvori┼ą jednoduch├Ż kontaktn├Ż formul├ír a m├í v┼íetky z├íkladn├ę funkcie.

WPForms Pro prich├ídza s pokro─Źil├Żmi funkciami, ako s├║ domovsk├ę str├ínky formul├írov, konverza─Źn├ę formul├íre, opustenie formul├írov, inteligentn├í podmienen├í logika at─Ć. ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na skuto─Źn├ę zlep┼íenie prevodov formul├írov.

Bonus – 33. Nextiva

Nextiva

Telef├│nne ─Ź├şslo pre v├í┼í internetov├Ż obchod m├┤┼że pom├┤c┼ą zv├Ż┼íi┼ą d├┤veru a d├┤veryhodnos┼ą. Nextiva je najlep┼íia komer─Źn├í telef├│nna slu┼żba, ktor├í dokonale spolupracuje s WooCommerce.

Je to aplik├ícia virtu├ílneho firemn├ęho telef├│nu, pomocou ktorej m├┤┼żete prij├şma┼ą hovory na svojom mobilnom telef├│ne, iPade, stolnom po─Ź├şta─Źi a notebooku. Dod├íva sa s pokro─Źil├Żmi funkciami, ako s├║ presmerovanie hovorov, automatick├Ż obsluha a ─Ćal┼íie, tak┼że v├í┼í obchod m├┤┼że bez ve─żk├Żch n├íkladov ─żahko konkurova┼ą ve─żk├Żm firm├ím.

Po nastaven├ş podnikov├ęho VOIP m├┤┼żete pomocou bezplatn├ęho doplnku na volanie pomocou WordPress prida┼ą tla─Źidlo na volanie v internetovom obchode.

D├║fame, ┼że v├ím tento ─Źl├ínok pomohol n├íjs┼ą niektor├ę z najlep┼í├şch bezplatn├Żch doplnkov WooCommerce pre v├í┼í internetov├Ż obchod. M├┤┼żete si tie┼ż pozrie┼ą n├í┼í odborn├Ż v├Żber najlep┼í├şch t├ęm WooCommerce pre svoju webov├║ str├ínku elektronick├ęho obchodu.

Ak sa v├ím tento ─Źl├ínok p├í─Źil, prihl├íste sa na odber n├í┼ího kan├íla YouTube pozera┼ą vide├í s programami WordPress. N├íjdete n├ís aj na Twitter a Facebook,