3 Windows 7 bezplatný program na stiahnutie ovládačov na Windows naozaj to funguje

Niekedy pri prvom zapnutí počítača po naformátovaní alebo pri inštalácii nového sistema operativo, môžeme zaznamenať niečo, čo nefunguje správne: obrazovka sa nezobrazí so správnym rozlíšením alebo sieťová karta nie je pripojená k internetu alebo niektoré porty úplne nerozpoznávajú zariadenia, ktoré používame atď. To je zvyčajne spôsobené bez vodičov, ktorú si musíme stiahnuť.

Problém nastáva, keď je vyhľadávanie na internete komplikované, najmä pokiaľ ide o staré vybavenie, pretože niektoré stránky sa nezdajú byť úplne spoľahlivé a mimo výrobného manuálu PDF v továrni nie sú žiadne stopy. A ak na stiahnutie ovládačov použijeme jeden z programov, ktoré počítač analyzuje, mnohé z nich po ukončení skúšky požiadajú o zakúpenie softvéru na jeho inštaláciu.

Áno, existujú programy, ktoré kontrolujú váš počítač a naďalej sťahujú chýbajúci ovládač (alebo ho aktualizujú) úplne zadarmo

Ale vlastne aj to existuje bezplatné riešenie také silné ako plat, ale mohlo by to byť tak, že ich pozícia v službe Google nie je tak dobrá alebo nie sú príliš slávni, aj keď majú všetko, čo chcete: stiahnite si ovládač a urobte to zadarmo.

DriverPack Solution, ľahká voľba pre menej skúsených používateľov

Toto je pravdepodobne jeden z najviac odporúčaných na svete a to je za niečo. DriverPack Solution nenechajte sa zamotať a len spustite program začnite skenovať počítač a sťahovať ovládače tím stratil zadarmo. To tiež ponúka skvelá kompatibilita s operačnými systémami, komponentmi a výrobcami.

Takáto inštalácia nie je potrebná (Je prenosný) a má hlasový asistent čo vysvetľuje zmeny, ktoré vykonáte krok za krokom, hoci to môže byť stlmené.

Na druhej strane jediným negatívnym bodom je to dodatočne si stiahnite prehliadač Opera (a odkazy na Facebook), aj keď sa pozriete pred začatím procesu inštalácie programu, túto možnosť môžeme deaktivovať v expertnom režime.

Stiahnite si DriverPack Solution

Snappy Driver Installer, pre tých, ktorí ovládajú viac tém

stiahnite si ostrý ovládač

Táto alternatíva, tiež úplne zadarmo, sa zameriava na používateľa. niečo viac technické, Už som si ho stiahol z programu, pretože nie je skompilovaný do súboru, ale na jeho spustenie musíme nájsť vhodný súbor .exe (to tiež prenosný)

Rozhranie nie je také známe ako riešenie DriverPack, aj keď z technických dôvodov bude atraktívnejšie, pretože ponúka viac informácií Pokiaľ ide o komponenty a ovládače, môžeme si vybrať, ktorý z nich chceme stiahnuť alebo aktualizovať.

Stiahnite si inštalačný program ovládača Snappy

Posilňovač vodičov 7, ďalšie „ľahko použiteľné“ alternatívy

stiahnuť ovládač pomocného ovládača

Posilňovač vodičov 7 Je to skôr ako riešenie DriverPack; Po inštalácii program prehľadá počítač a vráti zoznam komponentov, ktoré je potrebné aktualizovať. Kurz v tomto prípade bezplatná verzia softvér stiahne iba niektoré ovládače, vynechávajúc ostatných, čo môžeme získať až po úplnom vydaní tohto programu.

Obsahuje aj ďalšie nástroje na zlepšenie výkonu počítača pri hraní hier alebo optimalizácii systému Windows sistemaHoci nemôžeme posunúť žiadny dojem, pretože sme tieto funkcie netestovali.

Stiahnite si Driver Booster 7


Môže vás to zaujímať: Rýchly spôsob, ako skontrolovať, či počítač dokáže spustiť nové hry

V jednom z týchto troch programov si môžete stiahnuť chýbajúce ovládače zo svojho zariadenia, čo je užitočné najmä v situáciách, keď chcete používať starší počítač, v ktorom je nainštalovaná verzia. Windows Minulosť, ktorá už nie je podporovaná.

Ako extra loptu vás opustíme Čip 3DP, ďalšia alternatíva k technickým odpočtom, ktoré vám môžu pomôcť s týmto radičom.