3 Sp├┤soby, ako obnovi┼ą odstr├ínen├ę fotografie z karty SD v roku 2020

V┼íetci vieme, ┼żeÔÇŽ

Dnes, smartphones maj├║ v├Ą─Ź┼í├ş pam├Ą┼ąov├Ż priestor. Zd├í sa v┼íak, ┼że nikdy nem├íme dos┼ą miesta na na┼íich zariadeniach.

A karty SD s├║ skvelou a praktickou mo┼żnos┼ąou na roz┼í├şrenie ├║lo┼żiska smartphones. M├┤┼żete ulo┼żi┼ą d├┤le┼żit├ę s├║bory, fotografie alebo vide├í.

M├┤┼żu v┼íak nasta┼ą pr├şpady, kedy podvedome strat├şte hodnotu svojich fotografi├ş alebo d├┤le┼żit├Żch s├║borov.

Neurobili ste ni─Ź, ale zd├í sa, ┼że va┼íe s├║bory zmizn├║?

Mo┼żno neviete, ale va┼ía karta SD sa m├┤┼że nach├ídza┼ą v jednej z t├Żchto situ├íci├ş:

V├şrus alebo malware infikovan├í karta SD Po┼íkoden├í alebo po┼íkoden├í karta SD N├íhodne naform├ítovan├í karta SD bez z├ílohovania ├║dajov Nakoniec ste mohli omylom odstr├íni┼ą fotografiu alebo s├║bory z kariet SD.

Strata t├Żchto cenn├Żch fotografi├ş alebo s├║borov je pre pou┼ż├şvate─żov telef├│nov s Androidom najvy┼í┼íou staros┼ąou. Ale nezadr┼żiavajte dych!

Dobrou spr├ívou jeÔÇŽ

Tieto s├║bory m├┤┼żete obnovi┼ą.

TerazÔÇŽ

Ak existuje, m├┤┼żu existova┼ą pr├şpady, kedy budete musie┼ą obnovi┼ą fotografie z telef├│nov s rozbitou obrazovkou. Preto sme pripravili tento ─Źl├ínok, aby to urobil presne tak!

Existuj├║ jednoduch├ę sp├┤soby, ako obnovi┼ą odstr├ínen├ę fotografie z karty SD. V tomto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żeme, ako sa to rob├ş!

Jednoduch├ę kroky na obnovu odstr├ínen├Żch fotografi├ş z karty SD

Je skuto─Źne mo┼żn├ę obnovi┼ą odstr├ínen├ę fotografie alebo s├║bory z kariet SD?

Odstr├ínen├ę fotografie alebo s├║bory z karty SD sa neodstr├ínia natrvalo. Miesto m├┤┼że by┼ą uvo─żnen├ę, ale odstr├ínen├ę s├║bory s├║ st├íle k dispoz├şcii, pokia─ż nebud├║ ulo┼żen├ę ┼żiadne nov├ę ├║daje. Po odstr├ínen├ş fotografie preto nepou┼ż├şvajte kartu SD. Na obnovenie odstr├ínen├Żch s├║borov r├Żchlo pou┼żite softv├ęr na obnovu fotografi├ş z karty SD.

Čo potrebujete na obnovu odstránenej fotografie z karty SD?

─î├şm sk├┤r odstr├ínen├║ fotografiu obnov├şte, t├Żm vy┼í┼íie s├║ ┼íance na jej obnovenie. Postupujte pod─ża jednoduch├Żch krokov a za─Źnite!

Met├│da 1: Obnovte odstr├ínen├ę fotografie z karty SD pomocou aplik├ície pre telef├│n

M├íte strach, ┼że nem├íte po─Ź├şta─Ź? Uvo─żnite sa, odstr├ínen├ę fotografie m├┤┼żete obnovi┼ą pomocou telef├│nu s Androidom. K dispoz├şcii je nieko─żko aplik├íci├ş na obnovu ├║dajov pre Android. Teraz sa v┼íak zamerajme na EaseUS MobiSaver pre Android.

V┼íetci vieme, ako na to smartphones sa stali neoddelite─żnou s├║─Źas┼ąou n├í┼ího ka┼żdodenn├ęho ┼żivota. O─Źak├íva sa teda, ┼że tieto telef├│ny a karty SD bud├║ obsahova┼ą ve─ża nezabudnute─żn├Żch – s├║kromn├Żch aj d├┤le┼żit├Żch s├║borov.

Ale nie je d├┤vod sa ob├íva┼ą! EaseUS MobiSaver pre Android je mobiln├í aplik├ícia kompatibiln├í s Androidom smartphones. Pom├íha pou┼ż├şvate─żom obnovi┼ą odstr├ínen├ę s├║bory – z fotografi├ş, vide├ş, kontaktov, protokolov hovorov a dokonca aj spr├ív! Pozorne si pre─Ź├ştajte nasleduj├║ce kroky, aby bol proces obnovy ├║spe┼ín├Ż.

Ako obnovi┼ą odstr├ínen├ę fotografie z karty SD - Logo aplik├ície EaseUS MobiSaverLogo aplik├ície

Krok 1: Stiahnite si aplik├íciu do telef├│nu. EaseUS MobiSaver pre Android si m├┤┼żete stiahnu┼ą na Google Play Store.

Google Play

Krok 2: Spustite aplik├íciu. Otvorte umiestnenie a kliknite na ÔÇ×SD kartaÔÇť. S├║bor m├┤┼żete n├íjs┼ą v├Żberom kateg├│rie, do ktorej patr├ş. V tomto pr├şpade sme klepli na Foto a video kateg├│rie.

Ako obnovi┼ą odstr├ínen├ę fotografie z karty SD - krok EaseUS MobiSaver 2Kateg├│rie s├║borov

Krok 3: Aplik├ícia naskenuje odstr├ínen├ę s├║bory. Zobraz├ş sa v├Żzva, ktor├í si vy┼żiada povolenie na pr├şstup k medi├ílnym s├║borom. Vyberte Povoli┼ą. Klikni na Za─Źnite Skenovanie. EaseUS MobiSaver r├Żchlo naskenuje odstr├ínen├ę fotografie a vide├í. Do tej doby sa odstr├ínen├ę s├║bory zobrazia.

Ako obnovi┼ą odstr├ínen├ę fotografie z karty SD - krok EaseUS MobiSaver 3Promptn├í spr├íva

Krok 4: Aplik├ícia obnovuje s├║bory. H─żadaj nastavenia. Softv├ęru m├┤┼żete povoli┼ą zobrazova┼ą s├║bory vo svojich form├ítoch. Vylep┼íenie nastaven├ş v├ím umo┼żn├ş zisti┼ą, ─Źi sa tam nach├ídza s├║bor, ktor├Ż ste h─żadali.

Ako obnovi┼ą odstr├ínen├ę fotografie z karty SD - krok EaseUS MobiSaver 4Skenovanie odstr├ínen├Żch s├║borov

Krok 5: Pr├şstup k obnoven├Żm s├║borom. Po skenovan├ş odstr├ínen├Żch s├║borov kliknite na Obnovi┼ą tla─Źidlo zobrazen├ę ako ikona oka. S├║ tam ulo┼żen├ę v┼íetky obnoven├ę s├║bory.

Ako obnovi┼ą odstr├ínen├ę fotografie z karty SD - krok EaseUS MobiSaver 5Z├şskajte pr├şstup k obnoven├Żm odstr├ínen├Żm s├║borom

Met├│da 2: Pou┼żite aplik├íciu na obnovu fotografi├ş

M├íte strach, ┼że to predch├ídzaj├║ce m├┤┼że by┼ą pre v├ís trochu komplikovan├ę? U┼ż nemus├şte, preto┼że odpor├║─Źame t├Żmto aplik├íci├ím ─żahko obnovi┼ą odstr├ínen├ę fotografie! Tieto dve aplik├ície m├┤┼żu r├Żchlo a ─żahko obnovi┼ą va┼íe odstr├ínen├ę fotografie iba nieko─żk├Żmi kliknutiami! Sta─Ź├ş si ich stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play a m├┤┼żete za─Źa┼ą!

1. Obnova fotografi├ş DiskDigger

diskdigger-recovery-from-sd-card

Aplik├ícia DiskDigger Photo Recovery App je ├║─Źinn├Ż n├ístroj, ktor├Ż v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą obnovi┼ą odstr├ínen├ę fotografie z internej aj externej pam├Ąte (z karty SD). Ovl├ídanie je ve─żmi jednoduch├ę a na vykon├ívanie svojich z├íkladn├Żch funkci├ş nevy┼żaduje pr├şstup root. Ak v┼íak chcete z tejto aplik├ície vy┼ąa┼żi┼ą maximum, m├┤┼że v├ís po┼żiada┼ą o pr├şstup root, aby ste mohli obnovi┼ą e┼íte viac fotografi├ş a ─Ćal┼í├şch medi├ílnych s├║borov!

─îo je viac?

Ak m├íte pr├şstup root, m├┤┼żete po dokon─Źen├ş skenovania vykona┼ą aj funkciu ÔÇ×Vy─Źisti┼ąÔÇť, ktor├í sp├┤sob├ş, ┼że aplik├ícia uvo─żn├ş vz├ícne vo─żn├ę miesto odstr├ínen├şm v┼íetk├Żch nepotrebn├Żch polo┼żiek. M├í tie┼ż ÔÇ×Vymaza┼ą vo─żn├ę miesto, v─Ćaka ktor├ęmu u┼ż nebud├║ odstr├ínen├ę s├║bory k dispoz├şcii!

Super, nie?

disk-bager-obnovi┼ą-fotografie-z-SD-kartyUmo┼żnite programu DiskDigger skenova┼ą v├í┼í telef├│n a voila! M├┤┼żete vidie┼ą v┼íetky svoje odstr├ínen├ę fotografie!

Dod├íva sa vo bezplatnej a profesion├ílnej verzii! Funkcie na rootovan├Żch aj nekore┼łovan├Żch zariadeniach Vy─Źistite a vyma┼żte vo─żn├ę miesto

2. Obnova obrazu DigDeep

digdeep-recovery-from-sd-card

DigDep Image Recover je jednou z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na obnovu fotografi├ş, ktor├ę je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą v syst├ęme Android. Pou┼ż├şvanie je ve─żmi jednoduch├ę: Sta─Ź├ş p├ír kliknut├ş a potom budete musie┼ą po─Źka┼ą, sadn├║┼ą si a za─Źa┼ą obnovova┼ą odstr├ínen├ę fotografie! Dok├í┼że skenova┼ą vn├║torn├║ aj vonkaj┼íiu pam├Ą┼ą, ─Źo z neho rob├ş ve─żmi ├║─Źinn├Ż a u┼żito─Źn├Ż n├ístroj.

Je to r├Żchle, spo─żahliv├ę a ve─żmi jednoduch├ę pou┼żitie, ─Źo z neho rob├ş ve─żmi pr├ş┼ąa┼żliv├Ż n├ístroj pre nov├í─Źikov bez v├Ą─Ź┼í├şch znalost├ş o drobnostiach.

digdeep-image-recovery-recovery-photos-from-sd-cardVyberte fotografie, ktor├ę chcete obnovi┼ą, a ihne─Ć ich obnovte!

R├Żchly a spo─żahliv├Ż Nevy┼żaduje ┼żiadny root pr├şstup Ve─żmi jednoduch├ę pou┼żitie

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

Met├│da 3: Obnovte odstr├ínen├ę fotografie z karty SD prostredn├şctvom po─Ź├şta─Źa

Jednou z najlep┼í├şch softv├ęrov├Żch aplik├íci├ş na obnovu pre karty SD je EaseUS Data Recovery Wizard. Tento softv├ęr v├ím m├┤┼że ─żahko pom├┤c┼ą obnovi┼ą odstr├ínen├ę s├║bory z karty SD. Sprievodca obnovou ├║dajov EaseUS m├í nasleduj├║ce funkcie:

Obnovte odstr├ínen├ę s├║bory alebo naform├ítovan├ę ├║daje Obnovte v┼íetky s├║bory – medi├ílne s├║bory, kancel├írske dokumenty, e -maily a ─Ćal┼íie Obnovte straten├ę ├║daje z po─Ź├şta─Źov, digit├ílnych zariaden├ş, pevn├Żch diskov at─Ć.

Uvo─żnite a bez n├ímahy postupujte pod─ża ni┼ż┼íie uveden├Żch krokov a obnovte odstr├ínen├ę fotografie prostredn├şctvom po─Ź├şta─Źa alebo prenosn├ęho po─Ź├şta─Źa.

Krok 1: Pripojte kartu SD k po─Ź├şta─Źu alebo prenosn├ęmu po─Ź├şta─Źu. Vezmite si ─Ź├şta─Źku kariet a vlo┼żte do nej kartu SD. V├í┼í po─Ź├şta─Ź alebo prenosn├Ż po─Ź├şta─Ź bude ─Ź├şta┼ą vlo┼żen├ę zariadenie.

Krok 2: Spustite softv├ęr. Otvorte na po─Ź├şta─Źi alebo prenosnom po─Ź├şta─Źi sprievodcu obnovou ├║dajov EaseUS. Kliknite na SD karta a klepnite na Skenovanie.

Krok 3: Vyberte s├║bory. Ke─Ć softv├ęr dokon─Ź├ş skenovanie, vyberte fotografie alebo s├║bory, ktor├ę chcete obnovi┼ą. Softv├ęr ur─Źite poskytne nieko─żko s├║borov. Polo┼żku vyh─żadajte r├Żchlej┼íie kliknut├şm na Filter potom Obr├ízky.

Krok 4: S├║bory sa obnovia. Teraz s├║ d├┤le┼żit├ę s├║bory, ktor├ę ste omylom stratili, obnoven├ę. M├┤┼żete si vybra┼ą miesto, kam chcete ulo┼żi┼ą obnoven├ę fotografie.

Ups. St├íle nem├íte softv├ęr vo svojom po─Ź├şta─Źi? Teraz si ho m├┤┼żete stiahnu┼ą ZADARMO – alebo si m├┤┼żete da┼ą profesion├ílnu verziu softv├ęru!

Stiahnite si EaseUS Data Recovery

─Äal┼íie inform├ície: Obnovte odstr├ínen├ę s├║bory z vn├║tornej pam├Ąte

Fuj! Zistili ste, ┼że odstr├ínen├ę s├║bory nie s├║ na va┼íej SD karte?

Uk─żudni sa. Mus├ş by┼ą ulo┼żen├Ż vo va┼íej vn├║tornej pam├Ąti. Existuje tie┼ż jednoduch├ę rie┼íenie, ako obnovi┼ą odstr├ínen├ę s├║bory z vn├║tornej pam├Ąte. Ako sme u┼ż spomenuli, v├Ą─Ź┼íina smartphones maj├║ na svojich intern├Żch pam├Ą┼ąov├Żch kart├ích ve─żk├Ż priestor. Ak v┼íak omylom pr├şdete o s├║bory, nem├┤┼żete kartu SD vybra┼ą.

V takom pr├şpade sta─Ź├ş pou┼żi┼ą EaseUS MobiSaver pre Android a postupujte pod─ża vy┼í┼íie uveden├Żch krokov, alebo m├┤┼żete tie┼ż presk├║ma┼ą in├Ż najlep┼í├ş softv├ęr na obnovu ├║dajov pre Android.

─îast├ę ot├ízky

S├║ odstr├ínen├ę s├║bory ├║plne pre─Ź?

Mylne sa domnievame, ┼że s├║bory s├║ po odstr├ínen├ş ├║plne pre─Ź. Mus├şte v┼íak vedie┼ą, ┼że tieto ├║daje je mo┼żn├ę aj po vymazan├ş na─Ź├şta┼ą na kartu SD. Tieto s├║bory s├║ ulo┼żen├ę v ko┼íi alebo v ko┼íi a zostan├║, k├Żm pou┼ż├şvatelia nevypr├ízdnia k├┤┼í alebo k├┤┼í.

M├┤┼żem obnovi┼ą odstr├ínen├ę fotografie z? Facebook?

Bohu┼żia─ż nie. Facebook nem├í ┼żiadny recyklovan├Ż k├┤┼í ani ┼żiadny server na obnovenie odstr├ínen├Żch fotografi├ş. Existuje v┼íak len mal├í ┼íanca na obnovenie odstr├ínen├Żch fotografi├ş Facebook. M├í to v┼íak iba smolu, zapnut├í vyrovn├ívacia pam├Ą┼ą prehliada─Źa Facebook si mo┼żno obr├ízky po vymazan├ş zachoval.

M├┤┼żete obnovi┼ą zmazan├ę s├║bory v syst├ęme Android?

├üno, existuje mo┼żnos┼ą, ┼że v syst├ęme Android m├┤┼żete obnovi┼ą straten├ę alebo odstr├ínen├ę s├║bory. Mus├şte iba nastavi┼ą prev├ídzkov├ę nastavenia do re┼żimu ladenia. Niektor├ę telef├│ny s Androidom maj├║ tie┼ż odpadkov├ę ko┼íe v aplik├ícii Photo alebo Gallery, kde m├┤┼żete odstr├ínen├ę fotografie okam┼żite obnovi┼ą.

Záver

V tomto ─Źl├ínku sme pre v├ís predstavili jednoduch├ę sp├┤soby obnovenia odstr├ínen├Żch fotografi├ş z karty SD. M├┤┼żete to urobi┼ą ru─Źne prostredn├şctvom po─Ź├şta─Źa alebo telef├│nu s Androidom. Ak u┼ż tieto probl├ęmy nastan├║, nemus├şte panik├íri┼ą, preto┼że u┼ż pozn├íte rie┼íenie!

Starajte sa v┼íak o svoju SD kartu! Je to najlep┼í├ş sp├┤sob, ako zabr├íni┼ą n├íhodn├ęmu vymazaniu fotografi├ş.

D├║fame, ┼że v├ím tento ─Źl├ínok pomohol obnovi┼ą va┼íe cenn├ę fotografie!

Podarilo sa v├ím ho z├şska┼ą? Pode─żte sa s nami o svoje sk├║senosti! Tie┼ż by bolo najlep┼íie zdie─ża┼ą tento ─Źl├ínok so svojimi priate─żmi. Povedzte im, aby sa uvo─żnili, a ich probl├ęm m├í jednoduch├ę rie┼íenie.

Odpor├║─Źan├Ż obr├ízok