3 Programy z├íchrany ┼żivota pre ka┼żdodenn├Ż ┼żivot

Modern├Ż svet n├ís zamestn├íva a niekedy dokonca stresuje. Ka┼żd├Ż potrebuje nejak├ę n├ístroje na z├íchranu ┼żivota, aby bol jeho rozvrh menej zdrvuj├║ci, u┼íetril p├ír dol├írov za nevyhnutn├ę veci a pomohol v├ím relaxova┼ą po dlhom dni v pr├íci. Na┼í┼ąastie spolo─Źnos┼ą AMS Software vyvinula nieko─żko programov, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu zvl├ídnu┼ą ka┼żdodenn├ę rutinn├ę ├║lohy a odd├Żchnu┼ą si. Kliknut├şm na odkaz z├şskate ─Ćal┼íie podrobnosti: https://ams-photo-software.com/.

V tomto ─Źl├ínku sa dozviete o n├ístroji na tvorbu kalend├íra, ktor├Ż bude dr┼ża┼ą krok s va┼íim pl├ínom, o editore fotografi├ş, ktor├ę bude smerova┼ą va┼íu kreativitu, a o programe na vytv├íranie pasov├Żch fotografi├ş na vytv├íranie ID fotografi├ş priamo doma.

Photo Calendar Maker na sledovanie sch├┤dzok

Pl├ínovanie m├┤┼że by┼ą n├íro─Źn├ę a zdrvuj├║ce, najm├Ą ak m├íte pr├ícu a rodinu. Namiesto toho, aby ste si mili├│n vec├ş zap├şsali na mili├│n pozn├ímok, ktor├ę sa m├┤┼żu st├íle strati┼ą a strati┼ą na mieste, vytvorte si jasn├Ż a vizu├ílne p├║tav├Ż kalend├ír. Photo Calendar Maker pon├║ka mnoho typov kalend├írov: ten, ktor├Ż m├┤┼żete nosi┼ą v pe┼ła┼żenke alebo vrecku, pl├ínova─Ź d┼ła na st├┤l, n├ístenn├Ż kalend├ír na vo─żn├ę miesto nad stolom alebo mesa─Źn├Ż pl├ínova─Ź na kr├ítkodob├ę ciele. Okrem toho m├í program vopred navrhnut├ę ┼íabl├│ny, ktor├ę vyhovuj├║ ka┼żd├ęmu vkusu a pr├şle┼żitosti.

─îo m├┤┼że┼í urobi┼ą?

 • Preme┼łte nudn├Ż rozvrh na rodinn├║ kol├í┼ż pridan├şm viacer├Żch fotografi├ş na pozadie. Vlastn├ę r├ímy v├ím pom├┤┼żu roz┼í├şri┼ą va┼íu pr├ícu a vytvori┼ą kr├ísny rodinn├Ż n├ístenn├Ż plag├ít.
 • Aby ste sa vyhli z├ímene pl├ínov, pou┼ż├şvajte pre r├┤znych ─Źlenov rodiny r├┤zne p├şsma, ve─żkosti a farby.
 • Pridajte do kalend├íra d├┤le┼żit├ę d├ítumy: narodeniny, v├Żro─Źia, term├şny, dovolenky at─Ć.
 • Vyu┼żite predprogramovan├ę ┼ít├ítne sviatky povolen├şm ich zobrazovania. Program zah┼Ľ┼ła mno┼żstvo jazykov a ┼ít├ítnych sviatkov, tak┼że ur─Źite n├íjdete to, ─Źo h─żad├íte.
 • Povo─żte zobrazenie textu v druhom jazyku – franc├║z┼ítine, ┼ípaniel─Źine, talian─Źine at─Ć. – v pr├şpade, ┼że je va┼ía rodina dvojjazy─Źn├í alebo sa u─Ź├şte nov├Ż jazyk.
 • Vytla─Źte si kalend├ír vo vysokej kvalite na dom├ícej tla─Źiarni alebo ho odneste do najbli┼ż┼íej tla─Źiarne.

Ak├Ż je v├í┼í zisk?

Dom├íci kalend├ír na ka┼żd├║ pr├şle┼żitos┼ą akejko─żvek ve─żkosti a dizajnu. Program sa ─żahko pou┼ż├şva, je z├íbavn├ę ho sk├║ma┼ą a ─żahko prisp├┤sobi┼ą. Ide├ílny sp├┤sob, ako vytvori┼ą ├║h─żadn├Ż preh─żad o svojom upon├íh─żanom ┼żivote a vyhn├║┼ą sa stresu zme┼íkania d├┤le┼żit├ęho stretnutia.

PhotoWorks, aby vaša kreativita rozkvitla

Mo┼żno chcete n├ístroj na odstr├ínenie nechcen├Żch predmetov alebo mo┼żno potrebujete zlep┼íi┼ą kvalitu svojich fotografi├ş. Dobr├Ż softv├ęr v├ím pom├┤┼że nau─Źi┼ą sa opravova┼ą ne┼í┼ąastn├ę osvetlenie, obnovova┼ą star├ę rodinn├ę obr├ízky a retu┼íova┼ą portr├ęty. ─îi u┼ż h─żad├íte spo─żahliv├Ż n├ístroj na jednorazov├ę zamestnanie alebo vern├ęho priate─ża, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że zv├Ż┼íi┼ą va┼íu kreativitu, PhotoWorks je softv├ęr, ktor├Ż n├íjdete. Tento program nevy┼żaduje ┼żiadne predch├ídzaj├║ce znalosti o ├║prave fotografi├ş, umo┼ż┼łuje v├ím v┼íak u─Źi┼ą sa r├Żchlo a bez n├ímahy. V─Ćaka svojmu intuit├şvnemu rozhraniu a mnoh├Żm vstavan├Żm n├ívodom ─żahko zvl├ídnete opravu fotografi├ş.

─îo m├┤┼że┼í urobi┼ą?

 • V─Ćaka automatickej korekcii jedin├Żm kliknut├şm v├Żrazne zv├Ż┼íite kvalitu svojich fotografi├ş. Okrem toho m├┤┼żete manu├ílne nastavi┼ą s├Żtos┼ą, aby boli farby s├Żtej┼íie a jasnos┼ą, aby sa zlep┼íila ostros┼ą.
 • V pr├şpade, ┼że je va┼ía fotografia preexponovan├í, opravte to zmenou expoz├şcie. Hrajte s Highlights a vytv├írajte plynul├ę tiene.
 • Odstr├í┼łte ┼íkvrny na ko┼żi a oslnenie ┼ípeci├ílnym n├ístrojom Portrait Magic: zbavte sa lesklosti a za─Źervenania, vyhla─Ćte poko┼żku a rozjasnite pery.
 • V pr├şpade, ┼że n├íjdete na pozad├ş nevhodn├ę objekty, m├┤┼żete ich odstr├íni┼ą pomocou n├ístroja Zmeni┼ą pozadie a hladk├Ż prechod pomocou lie─Źivej kefy.
 • Obnovte star├ę obr├ízky pomocou lie─Źebnej kefy, klonovacej pe─Źiatky a n├ístroja Ostros┼ą. K dispoz├şcii je mo┼żnos┼ą obnovi┼ą star├ę vintage farby pomocou nastaven├ş Saturation a Vibrance alebo pomocou jedn├ęho z Instagram-ako filtre.
 • Pozrite sa na n├ívod na korekciu farieb, aby ste odstr├ínili jemn├ę nedostatky, a sta┼łte sa skuto─Źn├Żm odborn├şkom na mapovanie kriviek a t├│nov.

Ak├Ż je v├í┼í zisk?

Skvel├Ż editor fotografi├ş pre ak├║ko─żvek ├║rove┼ł odbornosti na vylep┼íenie obr├ízkov a odstr├ínenie ch├Żb. Program m├í preh─żadn├ę rozlo┼żenie, integrovan├ę n├ívody na h─║bkov├ę a nekone─Źn├ę mo┼żnosti kreativity. Skvel├Ż sp├┤sob, ako z├şska┼ą nov├║ zru─Źnos┼ą a vyu┼żi┼ą svoje remeseln├ę amb├şcie na dobr├Ż ├║─Źel.

Passport Photo Maker, ktor├Ż u┼íetr├ş peniaze

Ste ─Źast├Żm cestovate─żom, ktor├Ż neust├íle potrebuje v├şzov├ę ÔÇőÔÇőfotografie? Alebo m├íte mo┼żno nabit├Ż program a nechcete str├íca┼ą ─Źas v├Żletom do fotoateli├ęru? Tak ─Źi onak, Passport Photo Maker je vynikaj├║ci n├ístroj na vytv├íranie profesion├ílnych fotografi├ş s ob─Źianstvom priamo doma. Program je k dispoz├şcii pod tromi typmi licenci├ş pre profesion├ílov, ktor├ş maj├║ vlastn├ę fotografick├ę podnikanie a m├┤┼żu vyu┼ż├şva┼ą v├Żhody mana┼ż├ęrskych n├ístrojov, ako aj s├║kromn├Żch pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş bud├║ potrebova┼ą iba n├ístroje na vytv├íranie fotografi├ş. To v├ím umo┼żn├ş z├şska┼ą pr├şstup k ─Źastiam programu, ktor├ę skuto─Źne budete pou┼ż├şva┼ą, a vyhnete sa preplateniu profesion├ílnych nastaven├ş.

─îo m├┤┼że┼í urobi┼ą?

 • Pr├şstup k rozsiahlej datab├íze najnov┼í├şch po┼żiadaviek na fotografie t├Żkaj├║cich sa v├şz, pasov, vodi─Źsk├Żch preukazov, ┼ítudentsk├Żch preukazov a mnoh├Żch ─Ćal┼í├şch, ako aj k rozsiahlemu v├Żberu kraj├şn.
 • Zme┼łte ve─żkos┼ą obr├ízka jedin├Żm kliknut├şm pomocou n├ístroja na automatick├ę orezanie, ktor├Ż poskytne pr├şslu┼ín├Ż form├ít pre konkr├ętny dokument.
 • Vyme┼łte oble─Źenie priamo v programe za pou┼żitie ┼íirokej kolekcie spolo─Źensk├ęho oble─Źenia.
 • Zme┼łte pozadie jedin├Żm kliknut├şm, aby bolo v s├║lade s po┼żiadavkami.
 • Pomocou integrovan├ęho n├ístroja na ├║pravu m├┤┼żete opravova┼ą farby a tiene, upravova┼ą kontrast a jas a odstra┼łova┼ą ─Źerven├ę o─Źi.
 • Vyu┼żite v├Żhody inteligentnej tla─Źe, aby sa na jeden list papiera zmestilo nieko─żko obr├ízkov a u┼íetrite peniaze. Okrem toho vytvorte opakovane pou┼żite─żn├ę ┼íabl├│ny pre r├┤zne typy ID.

Ak├Ż je v├í┼í zisk?

Perfektn├Ż n├ístroj na vytv├íranie profesion├ílnych fotografi├ş toto┼żnosti bez toho, aby ste museli od├şs┼ą z bytu. Program m├í sadu n├ístrojov na zmenu ve─żkosti fotografi├ş, ├║pravu drobn├Żch nedokonalost├ş a vykonanie ─Ćal┼í├şch zmien, aby vyhovoval fotografick├Żm predpisom. Skvel├Ż sp├┤sob, ako u┼íetri┼ą peniaze a str├ívi┼ą popoludnie doma s de┼ąmi namiesto boja proti prem├ívke cestou do ┼ít├║dia.

Software AMS v├ím poskytol mno┼żstvo u┼żito─Źn├Żch programov s kr├ítkou krivkou u─Źenia a napriek tomu rozsiahlu sadu n├ístrojov. Na┼í┼ąastie v├ím tieto programy pom├┤┼żu v ka┼żdodennom ┼żivote a osvoja si nov├ę pomocn├ę schopnosti.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/3ia1ofF