3 podobn├ę aplik├ície ako Giganima na pozeranie anime na iPhone

S t├Żm, ┼że popul├írna aplik├ícia Giganima zatia─ż neexistuje pre pou┼ż├şvate─żov iOS, iPhone a iPad, ktor├ş musia n├íjs┼ą podobn├ę aplik├ície, ke─Ć maj├║ ma┼ą na svojich ruk├ích anime streamovanie.

Skontrolujte zoznam 3 dobr├ę ─Źasy, pokia─ż ide o aplik├ície, ktor├ę uv├ídzame pre v├ís.

1, Crunchyroll – V┼íetko anime

Crunchyroll

Pravdepodobne jeden z najsl├ívnej┼í├şch, Crunchyroll je streamingov├í slu┼żba pre najob─ż├║benej┼íie japonsk├ę anime. Platforma pon├║ka nov├Ż obsah, napr├şklad ned├ívno Boruto: Naruto bud├║cej gener├ície, nevesta starovek├ęho m├íga a drak loptu Super, za mil├í─Źikmi ├Ütok na Titan, Cowboy Bebop, JoJo's Bizarre Adventuremedzi mnoh├Żmi in├Żmi.

zadarmo a nevy┼żaduje predplatn├ę. Mo┼żnos┼ą prihl├ísi┼ą sa na odber slu┼żby Premium v┼íak m├┤┼że by┼ą pr├ş┼ąa┼żliv├í pre ve─żk├Żch anime fan├║┼íikov, preto┼że spr├şstup┼łuje nov├ę epiz├│dy iba hodinu po ich vysielan├ş v Japonsku a umo┼ż┼łuje prezeranie obsahu na Apple TV, XBox a PS4.

Ak si chcete stiahnu┼ą Crunchyroll, kliknite sem.

2, poh─żad Rochester

poh─żad Rochester

Rovnako ako predch├ídzaj├║ce, pon├║ka r├┤zne animesy, klasick├ę aj simulcasty (skratka pre ÔÇ×simult├ínne vysielanieÔÇť v angli─Źtine alebo ÔÇ×simult├ínne vysielanieÔÇť), to znamen├í, obsah, ktor├Ż sa v s├║─Źasnosti vysiela v Japonsku.

Okrem adres├íra stoviek animes pon├║ka t├íto aplik├ícia aj origin├ílne filmy (od nap├Ątia a hororu po dokument├írne filmy) a pestr├ę telev├şzne programy. U┼ż├şvate─żovi tie┼ż umo┼ż┼łuje vytvori┼ą si zoznam sledovan├Żch polo┼żiek, kde si m├┤┼że ulo┼żi┼ą obsah, ktor├Ż chce sledova┼ą nesk├┤r.

Pre stiahnutie Viewster kliknite sem.

3, Anime Pulse

Anime Pulse

Ako vy─Źisti┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą aplik├íci├ş na iPhone a uvo─żni┼ą miesto

Okrem streamovania r├┤znych anime epiz├│d pon├║ka aplik├ícia tie┼ż recenzie, pozn├ímky, pr├şbehy a ─Ćal┼í├ş japonsk├Ż programov├Ż obsah.

Prostredn├şctvom aplik├ície si m├┤┼żete tie┼ż stiahnu┼ą tapety zo svojho ob─ż├║ben├ęho programu, nav┼ít├şvi┼ą webov├║ str├ínku pre ka┼żd├Ż obsah a dosta┼ą sa do kontaktu s niektor├Żmi z nich.

Ak si chcete stiahnu┼ą Anime Pulse, kliknite sem.

pr├ęmia

Kitsu: Anime

kitsu anime

Najlep┼íie aplik├ície na ─Ź├ştanie ├║stredia online na zariadeniach Android a iPhone

U┼ż ste pre v├ís na┼íli ten najlep┼í├ş stream, v├í┼í anime je aktu├ílny, ale chcete, aby sa o ┼łom niekto rozpr├íval? Kitsu Anime je soci├ílna sie┼ą zameran├í na to.

Aplik├ícia nepon├║ka mo┼żnosti streamovania. Stret├íva sa na jednom mieste, fan├║┼íikov ┼ż├ínru, aby prediskutoval epiz├│dy, odporu─Źil a z├şskal odpor├║─Źania t├Żkaj├║ce sa in├Żch animes, vysk├║┼íal reakcie na nov├Ż obsah, okrem in├Żch zdrojov.

Ak si chcete stiahnu┼ą Kitsu: Anime, kliknite sem.

Manga od spolo─Źnosti Crunchyroll

Manga od spolo─Źnosti Crunchyroll

Pre t├Żch, ktor├ş okrem animesov chc├║ ma┼ą pri ─Ź├ştan├ş mang├ínu neust├íle inform├ície, pon├║ka Crunchyroll alternat├şvu. Spolo─Źnos┼ą Manga od spolo─Źnosti Crunchyroll spr├şstup┼łuje obsah kr├ítko po svojom uveden├ş na trh v Japonsku.

S├║ n├ízvy ako ├Ütok na Titan, v├şla chvost, Coppelion a Vesm├şrni bratia,

Ak si chcete stiahnu┼ą Manga od Crunchyroll, kliknite sem.

Dr├íma hor├║─Źka

Dr├íma hor├║─Źka

Tu je n├ívrh pon├║knu┼ą streamovanie t├Żm, ktor├ş sa zauj├şmaj├║ aj o sl├ívne japonsk├ę, ─Ź├şnske a k├│rejsk├ę rom├íny a filmy.

Be┼żiaci mu┼ż, nie som robot, ┼íkriatok, moja tajn├í romantika, revolu─Źn├í l├íska, kmene a imp├ęri├í a Desa┼ą m├ş─ż brosk├Ż┼łov├Żch kvetov patria medzi mo┼żnosti, ktor├ę mo┼żno vidie┼ą. T├íto aplik├ícia dokonca pon├║ka offline streamovanie.

Ak chcete stiahnu┼ą hru Drama Fever, kliknite sem.

AppGeek odpor├║─Źa:

  • Nau─Źte sa v┼íetko o tom, ako vytvori┼ą blog a ako uspie┼ą na internete
  • Ikony Harryho Pottera pre mobil Nenechajte si ujs┼ą!
  • Pozn├í v┼íetky hry Pokmon pre Android a iOS