3 Najlepšie zariadenia Android TV Stick: Ovládanie máte vo svojich rukách

3 Najlepšie zariadenia Android TV Stick: Ovládanie máte vo svojich rukách 1

Je takmer nemo┼żn├ę, aby sme ┼żili bez pr├şstupu na internet. Toto je gener├ícia technol├│gie, ke─Ć ─żudia radi chladia a radi sleduj├║ z├íbavn├ę telev├şzne rel├ície a filmy a nikto nechce zme┼íka┼ą ani jednu epiz├│du!

Preto┼że je to trend, mnoho ─żud├ş sa p├Żta, ─Źo t├íto Android TV palica rob├ş. Tieto telev├şzne palice pre Android v├ím umo┼ż┼łuj├║ streamova┼ą slu┼żby, napr├şklad slu┼żbu streamovania va┼íich ob─ż├║ben├Żch ┼íportov. Streamovanie z telef├│nu do telev├şzora m├┤┼żete pren├í┼ía┼ą pomocou zariadenia Android.

─îo je to Android TV Stick?

Android stick m├í rovnak├║ schopnos┼ą ako po─Ź├şta─Ź, ale je to mini verzia s opera─Źn├Żm syst├ęmom Android. Pre t├Żch, ktor├ş e┼íte nemaj├║ inteligentn├║ telev├şziu, je Android TV stick ve─żkou pomocou. Umo┼ż┼łuje nekone─Źn├ę mno┼żstvo funkci├ş, ktor├ę v├í┼í s├║─Źasn├Ż telev├şzor nedok├í┼że, umo┼ż┼łuje v├ím streamova┼ą filmy, hra┼ą hry pre Android a surfova┼ą po internete. Stru─Źne povedan├ę, umo┼ż┼łuje v├ím vychutna┼ą si tie najlep┼íie aplik├ície, ktor├ę si u┼ż├şvaj├║ t├ş, ktor├ş maj├║ inteligentn├ę telev├şzory.

Ako sa pou┼ż├şva Android TV Stick

Tento najlep┼í├ş Android TV stick m├í vstavan├ę rozhranie, v ktorom je mo┼żn├ę sp├║┼í┼ąa┼ą aplik├ície, v ktor├Żch m├┤┼żete streamova┼ą svoje ob─ż├║ben├ę filmy a vide├í. Navy┼íe v├ím umo┼ż┼łuje s┼ąahova┼ą ob─ż├║ben├ę hry.

Ak├ę s├║ vlastnosti zariadenia Android TV stick?

Teraz s Android TV Stick nemus├şte pou┼ż├şva┼ą objemn├ę boxy na streamovanie ob─ż├║ben├Żch rel├íci├ş a filmov na telev├şzore. Nasleduj├║ce funkcie robia najlep┼íiu aplik├íciu Android TV:

Vlastnosti Android TV Stick

Podporuje streamovacie slu┼żby: Mali by ste zv├í┼żi┼ą, ─Źi telev├şzna p├í─Źka umo┼ż┼łuje a podporuje po┼żadovan├Ż obsah. Bolo by zbyto─Źn├ę, keby nepodporovalo po┼żadovan├ę aplik├ície. Vyberte si streamovaciu p├í─Źku, ktor├í poskytuje neobmedzen├Ż po─Źet kan├ílov.Funkcia vyh─żad├ívania: Android stick by mal by┼ą schopn├Ż vyh─żada┼ą po┼żadovan├Ż obsah. H─żadaj palicu, ktor├í poskytuje tvoj obsah.D├í sa prisp├┤sobi┼ą: Mali by ste vedie┼ą, ┼że telev├şzne palice s├║ najlep┼íie, ak s├║ flexibiln├ę a prisp├┤sobite─żn├ę. Malo by ma┼ą schopnos┼ą prisp├┤sobi┼ą si rozhranie, napr├şklad umo┼żni┼ą mu in┼ítalova┼ą aplik├ície tret├şch str├ín.Pridan├ę vlastnosti: Existuj├║ telev├şzne palice, ktor├ę nemaj├║ zadarmo. Preto h─żadajte tie, ktor├ę s├║ vybaven├ę funkciou dia─żkov├ęho alebo hlasov├ęho ovl├ídania. Navy┼íe skontrolujte, ako r├Żchly je jeho procesor a ├║lo┼żisko, aby ste mali ─Źist├ę video.

Ktor├║ Android TV Stick je najlep┼íie k├║pi┼ą?

1. Roku Streaming Stick

Roku Streaming Stick Android TV Stick

T├íto telev├şzna ty─Ź pre Android je pova┼żovan├í za jednu z najlep┼í├şch, preto┼że je cenovo dostupn├í ako v┼íetky ostatn├ę telev├şzne karty. Okrem toho m├í tie┼ż schopnos┼ą streamova┼ą va┼íe ob─ż├║ben├ę filmy prostredn├şctvom vstavan├ęho rozhrania a dia─żkov├ęho ovl├ída─Źa, ktor├Ż je s├║─Źas┼ąou balenia.

Vstavan├ę rozhranie u─żah─Źuje pou┼ż├şvanie a navig├íciu. Navy┼íe si m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą svoje ob─ż├║ben├ę aplik├ície na streamovanie, preto┼że m├í vstavan├Ż opera─Źn├Ż syst├ęm. Napr├şklad Netflix, m├┤┼żete ho streamova┼ą prostredn├şctvom telev├şzora bez streamovania z po─Ź├şta─Źa alebo telef├│nu.

Roku Streaming Stick sa v┼íak m├┤┼że l├ş┼íi┼ą od druh├ęho najlep┼íieho zariadenia Android, preto┼że nie je schopn├Ż podporova┼ą streamovanie HDR alebo 4K. M├í v┼íak verziu Roku Streaming Stick+, ktor├í podporuje streamovanie HDR a 4K.

3 Najlepšie zariadenia Android TV Stick: Ovládanie máte vo svojich rukách 2

2. Google Chromecast

3 Najlepšie zariadenia Android TV Stick: Ovládanie máte vo svojich rukách 3

Google Chromecast je bezpochyby prvou existuj├║cou streamovacou p├íkou. M├í jednoduch├Ż dizajn, ale poskytuje jedine─Źn├ę slu┼żby. Navy┼íe je dod├ívan├Ż za prijate─żn├║ cenu. Odli┼íoval sa od ostatn├Żch zariaden├ş Android TV a je ur─Źen├Ż na streamovanie obsahu z po─Ź├şta─Źa alebo telef├│nu do telev├şzora. Sta─Ź├ş si nastavi┼ą svoj chromecast pomocou telef├│nu s Androidom.

Bol postaven├Ż pred nieko─żk├Żmi rokmi, m├í teraz aktualizovan├║ verziu, Google Chromecast Ultra. Zariadenie Chromecast na in┼ítal├íciu nevy┼żaduje pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie ani aplik├íciu. Na streamovanie obsahu do telev├şzora potrebujete iba tla─Źidlo ÔÇ×castÔÇť. Google Chromecast Ultra m├┤┼że navy┼íe streamova┼ą 4K a komunikova┼ą s in├Żmi zariadeniami Google.

Tento Google Chromecast Ultra m├┤┼że by┼ą Android TV stick, ktor├Ż h─żad├íte, je celkom cenovo dostupn├Ż a ─żahko sa pou┼ż├şva.

3 Najlepšie zariadenia Android TV Stick: Ovládanie máte vo svojich rukách 2

3. Amazon Fire TV

Amazon Fire TV  Android TV Stick

Toto je najnov┼íia streamovacia p├í─Źka Amazon ktor├Ż podporuje HDR a 4K ultra HD. Jeho bal├şk obsahuje dia─żkov├ę ovl├ídanie na ─żahk├Ż pr├şstup k zv├Ązkom, na pozastavenie, zastavenie alebo prehr├ívanie streamovan├ęho videa. Viete, ─Ź├şm je tento Android TV Stick ├║┼żasn├Ż?

Nu┼ż, Amazon Fire TV funguje dobre s hlavn├Żmi streamovac├şmi aplik├íciami, ktor├ę v├ís ur─Źite pobavia. M├┤┼żete streamova┼ą Prime Video, Netflix, Hulu, HBO, YouTubea ─Ćal┼íie zn├íme aplik├ície na streamovanie videa. Navy┼íe m├í rozhranie, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuje s┼ąahova┼ą svoje ob─ż├║ben├ę aplik├ície, ─Źo v├ím umo┼ż┼łuje sledova┼ą rel├ície, ktor├ę sa v├ím p├í─Źia. M├í tie┼ż hlasov├Ż pr├şkaz od Alexa.

Navy┼íe m├í procesor, ktor├Ż umo┼ż┼łuje plynul├Ż tok videa na va┼íom telev├şzore – m├í WiFi 802.11ac. Teraz by ste mohli chcie┼ą t├║to ty─Ź Android pre svoj telev├şzor za prijate─żn├║ cenu.

3 Najlepšie zariadenia Android TV Stick: Ovládanie máte vo svojich rukách 2

Ktorá TV Stick je najlepšia?

Ak nem├íte inteligentn├Ż telev├şzor, pravdepodobne budete chcie┼ą ma┼ą vlastn├║ Android TV Stick. Existuje v┼íak mno┼żstvo dostupn├Żch telev├şzorov pre Android. V┼íetci vieme, ┼że pri v├Żbere spr├ívnej androidovej palice sa mus├şte dr┼ża┼ą svojich preferenci├ş. Preto mus├şte skontrolova┼ą nasleduj├║ce funkcie, aby ste vedeli, ┼że ste si vybrali jednu z najlep┼í├şch Android TV Stick:

Dok├í┼że streamova┼ą vide├í v rozl├ş┼íen├ş 4K. Hlavne by mal podporova┼ą streamovacie slu┼żby. ─î├şm viac podporovan├Żch kan├ílov, t├Żm z├íbavnej┼íie. Android stick je cenovo dostupn├Ż, ale ├║─Źinn├Ż. M├í funkciu vyh─żad├ívania, ktor├í dok├í┼że vyh─żad├íva┼ą obsah. Je mo┼żn├ę ho prisp├┤sobi┼ą, umo┼ż┼łuje v├ím nain┼ítalova┼ą aplik├ície tret├şch str├ín.

M├┤┼żete ├şs┼ą s uveden├Żmi telev├şznymi ty─Źami vy┼í┼íie. Mus├şte si len vybra┼ą, tieto telev├şzne karty maj├║ skvel├ę rozhranie, r├Żchly procesor a z├íbavn├Ż obsah. Ak├║ najlep┼íiu ty─Ź Android TV m├íte na mysli? Bude to perfektn├ę pre v├í┼í telev├şzor doma? Pode─żte sa v koment├íroch ni┼ż┼íie!