3 Najlepšie tablety HTC pre Android: obmedzené, ale pekné

Keď som začal hľadať najlepšie tablety HTC pre Android, pôvodne som predpokladal, že na výber bude z desiatok. Spoločnosť je známa tým, že pumpuje niekoľko pevných telefónov, ale na moje prekvapenie v skutočnosti nemá na výber toľko tabletov.

Áno, sú to výrobcovia zariadenia Google Nexus 9, ale okrem toho majú skutočne iba dve ďalšie možnosti, ktoré stoja za zváženie. To neznamená, že by ste pri vyhľadávaní tabletu mali od telefónu Nexus úplne odpísať 9 je celkom úžasné zariadenie a ostatné dva tablety si celkom dobre držia svoje.

Poďme sa pozrieť na najlepšie tablety HTC a zistiť, či by mohli lepšie vyhovovať vášmu rozpočtu a potrebám funkcií.

Súvisiace: Tablet Android: Všetko, čo potrebujete vedieť

1. Google Nexus 9: 399,99 dolárov

Google Nexus 9

Stále jeden z najlepších

Google by nevybral HTC ako svojho výrobcu pre Google Nexus 9 keby nebolo isté, vymyslia skvelý produkt. A, samozrejme, urobili. Nexus 9 je výkonné zariadenie, aj keď cenový rozsah môže u niektorých ľudí tento zoznam znížiť.

Vďaka najnovšej verzii systému Android L a úžasným fotografiám pochádzajúcim zo zadného a predného fotoaparátu sa s telefónom Nexus naozaj nemôžete nič pokaziť. 9. Aj keď v tomto zozname nenájdete dôvod na kúpu ďalších možností, Nexus 9 je stále jedným z lídrov v tomto odvetví.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

    Výkonná NVIDIA Tegra K1 2.3 Procesor GHz x64 Zadná kamera je 8MP a predná je 1.6MP Váži menej ako jednu libru

tlačidlo nákupu amazon

2. HTC EVO View: 219,99 dolárov

HTC EVO View

Slušná veľkosť s veľkým počtom úložného priestoru

HTC Evo View nepatrí práve k najobľúbenejším tabletom na svete a svojim hodnotením ho nemôžem veľmi podporiť, pretože cena stále nie je správna. Všimnete si na Amazon stránku, na ktorú si v súčasnosti (v čase tohto článku) nemôžete kúpiť nový HTC Flyer, a použité možnosti nie sú práve lacné.

Odporučil by som urobiť ešte malý prieskum zariadenia HTC Flyer, pretože by ste si mohli niekde inde online zaobstarať zrekonštruovaný alebo dokonca nový. Jediný dôvod, prečo by som to kúpil, je, ak by sa cena drasticky znížila.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

    Dodáva sa s pekným Snapdragonom 1Procesor .5GHz Dodáva sa s dvoma výkonnými fotoaparátmi Digitálne pero HTC Scribe môžete používať s tabletom, predáva sa však samostatne

tlačidlo nákupu amazon

3. HTC Flyer: 265,00 dolárov

HTC Flyer

Iba jeden fotoaparát, ale pekné vnútorné úložisko

HTC Flyer je starší tablet, ale veľké vnútorné úložisko mi skutočne vyniká. Ak vám nezáleží na tom, aby ste mali dva fotoaparáty, a naozaj chcete uložiť niekoľko fotografií alebo videí, môže sa vám to zdať ako životaschopná voľba.

Cenovka nie je najvyššia, ale opäť by ste mohli nájsť položku za primeranejšiu cenu, ak bola zrekonštruovaná alebo použitá.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

    Prichádza s 1.5 Procesor GHz 32 GB interné úložisko je jedným z najlepších v odbore Interná anténa GP nie je taká revolučná, ale aspoň viete, že túto schopnosť máte

tlačidlo nákupu amazon

Záver

Zo všetkých tabletov HTC pre Android by som vždy siahol po Nexuse 9. Ak nemôžete hýbať cenovkou, pozrite sa na niektoré ďalšie možnosti, ale nezabudnite, že funkciám sa budete obetovať takmer vždy. Nehovoriac o tom, že možnosti nákupu online sú výrazne obmedzené.

HTC je kvalitná spoločnosť, takže na nich nezabudnite začať, keď začnete hľadať tablety s Androidom. Ak máte otázky týkajúce sa týchto možností, dajte mi vedieť v sekcii komentárov.