3 Najlepšie lacné bezdrôtové slúchadlá

3 Najlepšie lacné bezdrôtové slúchadlá 1

Na technológiách je skvelé, že pre každé drahé zariadenie na trhu existuje vždy lacná alternatíva. A keď si už myslíte, že bezdrôtové slúchadlá sú len pre tých, ktorí si to môžu dovoliť, lacné bezdrôtové slúchadlá sú tu, aby šetrili naše peňaženky.

Bez ohľadu na to, ako lacné sú bezdrôtové slúchadlá v našom zozname, nesklamú, pokiaľ ide o celkovú kvalitu zvuku. V skutočnosti vám garantujeme, že budete prekvapení, aké sú lacné, a napriek tomu dokážete konkurovať drahým značkám.

Najlepšie lacné bezdrôtové slúchadlá

Súvisiace: Najlepšie slúchadlá so systémom Android a slúchadlá do uší na trhu

Top 3 Lacné, ale vysokokvalitné bezdrôtové slúchadlá sú k dispozícii na Amazon

Počas nášho výskumu sme zistili, že hľadanie legitímnych bezdrôtových slúchadiel je zapnuté Amazon bola výzva, pretože falošné výrobky s falošnými recenziami boli všade.

Aby sme vám zabránili v podvode od týchto falošných predajcov, vzali sme tri najlepšie bezdrôtové slúchadlá Amazon. Samozrejme, keď sme povedali najlepšie, myslíme to vážne. Naše recenzie sme založili na kvalite zvuku, výdrži batérie a ďalších funkciách, ktoré každé zariadenie poskytovalo.

Súvisiace: 7 Najlepšie aplikácie pre prehrávač hudby pre Android

1. Dudios Zeus Air

Bezdrôtové slúchadlá Dudios Zeus Air s puzdromČierne bezdrôtové slúchadlá Dudios Zeus Air

Zeus Air od Dudios je najlacnejším bezdrôtovým slúchadlom v našom zozname a musíme povedať, že toto vás prekvapí.

Za túto cenu vám poskytuje výkonné Bluetooth 5.0 pripojenie, ktoré vám stále poskytne pôsobivú kvalitu zvuku, aj keď budete od zariadenia vzdialení 10 metrov (33 stôp). Navyše sa dá spárovať so zariadeniami Android aj iOS.

Ak ho chcete použiť na hovory, nesklame. Zeus Air vám umožní počúvať ľudský hlas s čistotou a bez problémov s latenciou. Na hudbu? Boli by ste radi, keby vedeli, že má to správne množstvo hlbokých basov, ktoré vzrušujú srdce, ktoré potrebujete pre svoje cvičenia.

Ďalšie vlastnosti:

Stereo režim a režim Mono vám umožňujú používať buď slúchadlá do uší, alebo iba jedno. Slúchadlá sa navzájom automaticky spoja a vstúpia do režimu párovania hneď, ako ich vyberiete z nabíjacieho puzdra takže je ideálny pre tréning

Jedinou nevýhodou Zeus Air je, že má iba 3 hodiny výdrže batérie napriek sľúbeným 4 hodiny vo svojej reklame. Prípad však poskytuje ďalších 15 hodín. Po tom nie je tak zlé odpočinúť si uši 3 hodiny hudby v plnom objeme, nemyslíte?

Ak ste s týmto už spokojní (a my sa vám ani nečudujeme), choďte do toho Amazon tlačidlo nižšie a my vás zavedieme priamo na stránku Amazon stránka Zeus Air.

amazon-kupit-tlacitko-3

2. ENACFIRE Budúcnosť

Budúce bezdrôtové slúchadlá ENACFIRE s puzdromBudúce bezdrôtové slúchadlá ENACFIRE

V tomto zozname je skutočne budúcnosť, pretože ENACFIRE nám dáva jedno z najpôsobivejších bezdrôtových slúchadiel, ktoré nepoškodia váš rozpočet.

Za 10-dolárový cenový rozdiel s Dudios Zeus Air ponúka Future výkonnejší dosah Bluetooth až 66 stôp. Okrem toho má tiež 18 hodín prehrávania a ďalších 14 hodín z nabíjacieho puzdra.

To, čo latke Future skutočne nastavuje vysokú latku, je jej funkcia bez prebíjania. Slúchadlá sa tak môžu vypnúť ihneď po úplnom nabití, čo znamená, že sa už nebudete musieť starať o to, že ich necháte v nabíjacom puzdre príliš dlho.

Medzi ďalšie funkcie patrí:

Skvelé super ťažké basy bez obetovania ďalších zvukových prvkov Potlačenie hluku poskytuje špičkový zážitok z počúvania v akomkoľvek prostredí Vodotesné hodnotenie IPX5 pre bezproblémové cvičenia Vstavaný mikrofón pre telefónne hovory Páruje s iOS aj Android

amazon-kupit-tlacitko-3

3. Letscom D32

Bezdrôtové slúchadlá Letscom D32Bezdrôtové slúchadlá Letscom D32

D32 má do značnej miery hlavné vlastnosti, ktoré majú prvé tri bezdrôtové slúchadlá. Tento však poskytuje tri náhradné veľkosti silikónu, aby sa vám pohodlne zmestil do ucha.

Pokiaľ ide o výdrž batérie, slúchadlá D32 majú a 3.5-hodinový hudobný čas a ďalších 17.5 hodiny výdrže batérie z nabíjacieho puzdra.

Jednou nevýhodou týchto bezdrôtových slúchadiel je, že zvuk nie je taký dobrý ako prvé dve. Aby som bol spravodlivý, sľuboval hlboké basy, ale ovplyvnil ostatné prvky zvukov.

Ak vám však nevadí mať malé basy, stále si môžete vychutnať kvalitu zvuku, ktorý D32 poskytuje.

Ďalšie vlastnosti:

Odolnosť proti potu a striekajúcej vode IPX5, vynikajúce na cvičenie Cvičenie Stereo a mono režim na použitie oboch slúchadiel alebo iba jedného Dosah bluetooth až 10 metrov (33 stôp) bez prekážok

amazon-kupit-tlacitko-3

Čo sa iní ľudia pýtajú na bezdrôtové slúchadlá …

Aká je najlepšia značka bezdrôtových slúchadiel do uší?

Na túto otázku neexistuje jednoznačná odpoveď, pretože kvalita akéhokoľvek zariadenia závisí od špecifikácií a funkcií, ktoré poskytuje. Podľa viacerých zdrojov, pokiaľ ide o spoľahlivosť, má však Bose stále navrch.
Uvažujete o prelomení rozpočtu? Tu je SoundSport od Bose. Dodáva sa v troch farbách: čierna, modrá a jasne oranžová.
čierna Bose SoundSport

Ako dlho vydržia bezdrôtové slúchadlá?

To závisí od bezdrôtových slúchadiel, ktoré máte. Bezdrôtové slúchadlá však spravidla vydržia medzi 2-8 hodiny.

Ako si môžem vybrať bezdrôtové slúchadlá?

Čítanie a sledovanie skutočných recenzií online je stále najlepší spôsob, ako zaručiť, že kupujete dobrý produkt.
Uvedomte si však, že neexistujú dokonalé zariadenia a niekedy dostanete zlú dávku. Keď sa to stane, neváhajte a obráťte sa na zákaznícky servis značky bezdrôtových slúchadiel, ktoré ste si kúpili.

Mali by ste si zaobstarať lacné bezdrôtové slúchadlá?

Rýchla odpoveď: závisí to od vašich preferencií. Lacné nemusí vždy znamenať nízku kvalitu a značkové alebo drahé nie vždy zaručuje vysokú kvalitu.

Hodina, lekcia? Pri výbere zariadení, najmä tých s nízkymi cenami, musíte byť nadšení, pokiaľ ide o funkcie a špecifikácie zariadenia. Odporúčame prečítať si overené recenzie nákupov na Amazon a sledovanie aktuálnych recenzií na Youtube.

Ďalšou otázkou je, či by ste si mali zaobstarať bezdrôtové slúchadlá vo všeobecnosti?

Bezdrôtové slúchadlá do uší môžu byť skutočne malé. Ak ste teda niekým, kto má tendenciu nechať svoje veci ležať kdekoľvek, možno by ste mali popremýšľať nad tým, ako si túto technológiu zaobstarať, pretože sa dá ľahko stratiť.

V opačnom prípade, ak sa nebojíte, že prídete o svoje veci, pretože ste dobre zorganizovaní, v každom prípade si vezmite akékoľvek z náušníkov v našom zozname!

Páčilo sa vám niektoré z bezdrôtových slúchadiel v našom zozname? Povedzte nám to všetko v sekcii komentárov!

Odporúčaný obrázok