3 Najlep┼íie bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í Sony do roku 2021: najlep┼íie tipy na preru┼íenie k├íbla

3 Najlep┼íie bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í Sony do roku 2021: najlep┼íie tipy na preru┼íenie k├íbla 1

Mo┼żno ste u┼ż po─Źuli o nev├Żhod├ích bezdr├┤tov├Żch sl├║chadiel, najm├Ą pokia─ż ide o kvalitu zvuku pri pripojen├ş Bluetooth. Tieto ─Źasy sa skon─Źili, preto┼że tieto najlep┼íie bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í Sony s├║ tu na to, aby v├ís prekvapili.

Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í m├┤┼żu st├í┼ą viac ako jeho predchodca v k├íbli. Pon├║ka v┼íak maxim├ílnu vo─żnos┼ą pohybu, ─Źo z neho rob├ş perfektn├Ż doplnok na beh, cvi─Źenie alebo na v├Żlet!

Najlep┼íie bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í Sony

Najlep┼íie bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í Sony

S├║visiace:

Najlep┼íie sl├║chadl├í so syst├ęmom Android a sl├║chadl├í do u┼í├ş na trhu

5 Najlep┼íie bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í na beh: Behajte do rytmu

3 Najlep┼íie lacn├ę bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í

Mus├şte ma┼ą bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í Sony

Na inov├íciu m├┤┼żete ma┼ą nespo─Źetn├ę mno┼żstvo d├┤vodov, napriek tomu, nech u┼ż s├║ tieto d├┤vody ak├ęko─żvek, sme tu na to, aby sme v├ím pomohli. Vybrali sme tri najlep┼íie bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í Sony pre tento rok.

1. Sony WF-SP700N

Sony WF -SP700N - najlep┼íie bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í Sony─îierne bezdr├┤tov├ę Bluetooth sl├║chadl├í WF-SP700N

So Sony WF-SP700N si nemus├şte robi┼ą starosti s tlmen├Żm vonkaj┼í├şm hlukom, preto┼że je vybaven├Ż funkciou akt├şvneho potla─Źenia hluku. Navy┼íe m├í odolnos┼ą proti striekaj├║cej vode IPX4, tak┼że je ide├ílny na cvi─Źenie.

Ka┼żd├ę zo sl├║chadiel do u┼í├ş m├í svoje vlastn├ę tla─Źidlo nap├íjania, ktor├ę sl├║┼żi na pozastavenie a prehr├ívanie hudby, prij├şmanie a ukon─Źovanie hovorov, preskakovanie a pres├║vanie skladieb. Ak v┼íak chcete ovl├ída┼ą hlasitos┼ą, mus├şte to urobi┼ą pomocou zariadenia.

Podporuje Bluetooth 4.1 pripojenie a pripojenie NFC na ich sp├írovanie s podporovan├Żmi zariadeniami.

Sony WF-SP700N v puzdreČierne slúchadlá a puzdro Sony WF-SP700N

Z├şskajte najnov┼íie najlep┼íie bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í Sony Amazon! Dod├íva sa s malou ┼íkatu─żou, ktor├í sl├║┼żi ako ich nab├şjacie puzdro. M├┤┼żete ho dosta┼ą v piatich r├┤znych farb├ích, vr├ítane ─Źiernej, modrej, ru┼żovej, bielej a ┼żltej – to v┼íetko za rovnak├║ cenu!

tla─Źidlo n├íkupu amazon

2. Sony WF-1000x

Sony WF-1000x Zlat├ę pr├ęmiov├ę bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í Sony WF-1000x

Sony WF-1000x sa tie┼ż naz├Żva Sony Premium Wireless Earphones, a to z dobr├ęho d├┤vodu. Na za─Źiatok je vybaven├Ż pr├ęmiovou funkciou potla─Źenia hluku, ktor├í v├ím umo┼żn├ş po─Ź├║va┼ą hudbu bez ru┼íenia hlukom z okolia.

Nielen to, funkcia potla─Źenia hluku sa m├┤┼że pochv├íli┼ą funkciou ÔÇ×Smart ListeningÔÇť, ─Źo je adapt├şvna funkcia ovl├ídania zvuku, ktor├í detekuje va┼íu aktu├ílnu aktivitu a pod─ża potreby vyva┼żuje ├║rovne potla─Źenia hluku.

M├í schopnos┼ą poskytova┼ą vynikaj├║ce zvuky pre mal├ę ├║plne bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í. Sl├║chadl├í navy┼íe znej├║ hladko a dynamicky, v─Ćaka ─Źomu je hudba jasn├í, hladk├í a m├í v├Żrazn├ę basy.

Jednou nev├Żhodou t├Żchto sl├║chadiel je, ┼że nemaj├║ vodotesnos┼ą. Preto neodpor├║─Źame pou┼ż├şva┼ą ich pri cvi─Źen├ş.

Sony WF-1000x v puzdreSony WF-1000x vo vn├║tri nab├şjacieho puzdra

R├Żchle pripomenutie, jeho puzdro na bat├ęriu je vyroben├ę z tenk├ęho kovu, nenech├ívajte ho v bl├şzkosti in├Żch kovov├Żch predmetov alebo k─ż├║─Źov.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

3. Sony Xperia Ear Duo

Sony Xperia Ear DuoBezdrôtová náhlavná súprava Sony Xperia Ear Duo

Sony Xperia Ear Duo vyzer├í inak ako prv├ę dva v zozname. Extra objem v┼íak nie je pridan├Ż bez d├┤vodu.

T├íto bezdr├┤tov├í n├íhlavn├í s├║prava pon├║ka adapt├şvne ovl├ídanie hlasitosti, ktor├ę optimalizuje hlasitos┼ą va┼íej hudby v z├ívislosti od prostredia, v ktorom sa nach├ídzate. Navy┼íe, funkcia ÔÇ×Spacial Acoustic ConductorÔÇť sp├íja va┼íu hudbu so zvukmi v├í┼ího prostredia. Tieto funkcie s├║ obzvl├í┼í┼ą skvel├ę, ak nechcete ├║plne ignorova┼ą svoje okolie.

Zlat├ę Xperia Ear Duo v nab├şjacom puzdreZlat├ę Xperia Ear Duo v nab├şjacom puzdre

Navy┼íe, ak je telefonovanie s├║─Źas┼ąou va┼íej ka┼żdodennej rutiny, jeho technol├│gia Quad Mic Beamforming zaist├ş, ┼że v├í┼í hlas bude jasn├Ż a jasn├Ż, napriek hlu─Źn├ęmu prostrediu. Hovorte o telefonovan├ş bez pou┼żitia r├║k, ─Źo?

amazon-kupit-tlacitko-3

─Äal┼íie pozoruhodn├ę bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í Sony

Pravdepodobne si mysl├şte: ÔÇ×Tieto bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í do u┼í├ş s├║ skuto─Źne stratite─żn├ę.ÔÇť A ├íno, nemohli sme s vami viac s├║hlasi┼ą. Tak┼że, ak v├ís nie─Źo napadne, rozhodli sme sa, ┼że v├ím m├┤┼żeme poskytn├║┼ą aj nieko─żko pozoruhodn├Żch bezdr├┤tov├Żch sl├║chadiel od spolo─Źnosti Sony.

1. Sony MDR-XB950B1

sl├║chadl├í red sony─îerven├ę bezdr├┤tov├ę extra basov├ę sl├║chadl├í Bluetooth Sony MDR-XB950B1

Hlavnou ─Źrtou t├Żchto bezdr├┤tov├Żch sl├║chadiel s├║ mimoriadne basy, ktor├ę uc├ştite na ka┼żdej skladbe. Navy┼íe m├í 18 hod├şn nepretr┼żit├ęho prehr├ívania hudby.

Upozor┼łujeme, ┼że tieto s├║ certifikovan├ę a renovovan├ę samotnou spolo─Źnos┼ąou Sony, tak┼że sa nemus├şte stara┼ą o kvalitu. Skvel├í ponuka, ─Źo?

amazon-kupit-tlacitko-3

2. Sony WH-CH700N

sony ─Źierne sl├║chadl├í─îierne sl├║chadl├í Sony s potla─Źen├şm hluku WH-CH700N

Hlavnou ─Źrtou modelu Sony WH-CH700N je jeho schopnos┼ą potla─Źenia hluku pre lep┼í├ş z├í┼żitok z hudby. Okrem toho si m├┤┼żete u┼żi┼ą 35 hod├şn hudby v spojen├ş s funkciou r├Żchleho nab├şjania.

amazon-kupit-tlacitko-3

3. Sony WH1000XM3

─Źierne sony bluetooth sl├║chadl├í─îierne sl├║chadl├í Sony s potla─Źen├şm hluku WH1000XM3

Sony WH1000XM3 m├í tie┼ż funkciu inteligentn├ęho po─Ź├║vania bezdr├┤tov├Żch sl├║chadiel Sony WF-1000x. Navy┼íe m├í v porovnan├ş s dvoma predch├ídzaj├║cimi sl├║chadlami v├Żrazne lep┼íiu kvalitu zvuku. Bat├ęria m├í v┼íak iba 30 hod├şn v├Żdr┼że, ale pon├║ka aj funkciu r├Żchleho nab├şjania.

amazon-kupit-tlacitko-3

Odpor├║─Źan├ę ─Ź├ştanie:

Ako zosilni┼ą sl├║chadl├í

10 najlep┼í├şch Bluetooth sl├║chadiel s recenziami

9 Najlep┼íie n├íhlavn├ę s├║pravy Bluetooth na k├║pu

─îasto kladen├ę ot├ízky o bezdr├┤tov├Żch sl├║chadl├ích Sony

Ako dlho vydr┼żia bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í Sony?

Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í Bluetooth maj├║ krat┼íiu ┼żivotnos┼ą bat├ęrie. Tieto bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í do u┼í├ş pon├║kaj├║ 8 hodiny nepretr┼żit├ęho prehr├ívania. Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í v┼íak vydr┼żia len pribli┼żne 3 do 5 hodiny nepretr┼żit├ęho prehr├ívania. Bez rozpo─Źtu? Pon├║kame lacn├ę bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í do u┼í├ş, ktor├ę si m├┤┼żete u┼ż├şva┼ą s hudbou.

S├║ prav├ę bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í dobr├ę?

Ke─Ć h─żad├íte najlep┼íie bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í do u┼í├ş, mus├şte zv├í┼żi┼ą nieko─żko vec├ş. Z├şskajte tie so sol├şdnym zvukom, odoln├Żm vo─Źi potu a dlh┼íou v├Żdr┼żou bat├ęrie. K├║pte si najlep┼íie sl├║chadl├í na u┼íi, ktor├ę s├║ na trhu!

Ako funguj├║ bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í?

Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í funguj├║ prostredn├şctvom pripojenia alebo sp├írovania s d├┤veryhodn├Żm zariaden├şm alebo smartf├│nom prostredn├şctvom pripojenia Bluetooth. Na sp├írovanie v┼íak existuje obmedzen├Ż rozsah vzdialenosti. Ak m├íte probl├ęmy s pripojen├şm Bluetooth, tu je n├ívod, ako vyrie┼íi┼ą be┼żn├ę probl├ęmy s pripojen├şm Bluetooth.

Ktor├ę sl├║chadl├í Sony s├║ najlep┼íie v oblasti potl├í─Źania hluku?

Sony WF-SP700N s├║ najlep┼íie sl├║chadl├í Sony pre potla─Źenie hluku. V─Ćaka odolnosti vo─Źi striekaj├║cej vode IPX4 je ide├ílny na cvi─Źenie.

Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í Sony: jedno z najlep┼í├şch

Napriek tomu, ┼że spolo─Źnos┼ą Sony m├í len nieko─żko modelov, je nepopierate─żn├ę, ┼że m├í v porovnan├ş s in├Żmi zna─Źkami lep┼í├ş v├Żkon. Mohlo by to by┼ą trochu drah├ę, ale hej? Najlep┼íie bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í Sony m├íte priamo v u┼íiach!

Pova┼żujete tento ─Źl├ínok za u┼żito─Źn├Ż? Pode─żte sa o to so svojimi priate─żmi, aby ste im pomohli rozhodn├║┼ą sa, ak├ę bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í Sony by mali dosta┼ą! M├íte nejak├ę odpor├║─Źania? Povedzte n├ím viac v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie.

Odpor├║─Źan├Ż obr├ízok