Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

3 Najlep┼íie aplik├ície na v├Żrobu poh─żadn├şc pre Android

3 Najlep┼íie aplik├ície na v├Żrobu poh─żadn├şc pre Android 1

Je tak├í denn├í doba, ale zabudli ste posla┼ą svojim bl├şzkym vhodn├Ż sez├│nny pozdrav alebo prianie k narodenin├ím. Nem├íte ─Źas ho vytvori┼ą a nechcete, aby si va┼íi bl├şzki mysleli, ┼że ste ich zabudli pozdravi┼ą.

─îo s t├Żm v┼íak m├┤┼żete urobi┼ą?

V obchode si m├┤┼żete v┼żdy k├║pi┼ą hotov├ę karty. Aj ke─Ć to m├┤┼że vyzera┼ą, ┼że ste veci upon├íh─żali, aspo┼ł ste ich pozdravili, v┼íak?

Ale na┼í┼ąastie s technol├│giou, ktor├║ dnes m├íme, si m├┤┼żete vzia┼ą svoj ┼íikovn├Ż smartphone a za─Źa┼ą si prisp├┤sobova┼ą blaho┼żelanie pomocou t├Żchto najlep┼í├şch aplik├íci├ş na vytv├íranie poh─żadn├şc pre Android.

Neznie to ─żahko?

V tomto ─Źl├ínku sa budeme zaobera┼ą prisp├┤soben├Żmi a prisp├┤soben├Żmi kartami, ktor├ę si vyrob├şte na mieru. Prisp├┤sobenie karty m├í pre pr├şjemcu v├Ą─Ź┼íiu emocion├ílnu hodnotu a tie┼ż d├íva jedine─Źn├Ż n├ídych odosielate─ża.

Teraz nie je na v├Żber ve─ża aplik├íci├ş a n├íjs┼ą najlep┼íieho v├Żrobcu poh─żadn├şc je ┼ąa┼żk├ę. Mus├şte ma┼ą na pam├Ąti jeho vlastnosti, mo┼żnosti prisp├┤sobenia a efektivitu.

Nebojte sa!

Aj ke─Ć nie je na v├Żber ve─ża, tie, ktor├ę sme vybrali, maj├║ robustn├ę mo┼żnosti prisp├┤sobenia. Uviedli sme zoznam najlep┼í├şch aplik├íci├ş na vytv├íranie poh─żadn├şc pre Android, aby ste sa pri ich h─żadan├ş nemuseli unavova┼ą.

Mus├ş┼í si pre─Ź├şta┼ą: Najlep┼íie aplik├ície pre dizajn vizitiek pre Android

3 Najlep┼íie aplik├ície na v├Żrobu poh─żadn├şc pre Android

Ak h─żad├íte najlep┼íie aplik├ície na vytv├íranie kariet pre Android, ste na spr├ívnom mieste. Bez oh─żadu na jeho ├║─Źel sme uviedli zoznam 3 z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na v├Żrobu kariet dostupn├Żch pre Android. Nielen na pozdrav, ale aj na r├┤zne ├║─Źely.

Tak┼że bez ─Ćal┼í├şch okolkov sa pust├şme do podnikania.

1. Tvorca pozvánky

Najlep┼íie aplik├ície na vytv├íranie poh─żadn├şc pre Android - Logo Maker pozv├ínky

V├Żrobca pozv├ínok od Greeting Island

T├íto aplik├ícia od Greeting Island je jednou z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na vytv├íranie poh─żadn├şc. S touto aplik├íciou m├┤┼żete vytv├íra┼ą prisp├┤sobite─żn├ę pozv├ínky alebo karty hladko a bez n├ímahy.

V├Żroba blaho┼żelania nebola nikdy predt├Żm tak├í jednoduch├í. Pomocou svojho smartf├│nu si ho m├┤┼żete vytvori┼ą za nieko─żko min├║t bez toho, aby ste museli pou┼ż├şva┼ą zlo┼żit├ę n├ístroje alebo prostriedky.

Na u─żah─Źenie vytv├írania kariet v├ím v├Żrobca kariet a pozv├ínok pon├║ka nieko─żko ┼íabl├│n, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą nieko─żk├Żmi kliknutiami. Sta─Ź├ş si vybra┼ą jeden, prida┼ą nieko─żko osobn├Żch dotykov a m├┤┼żete vyrazi┼ą!

Ak v├ís t├íto aplik├ícia zauj├şma, kliknite na tla─Źidlo Google Play ni┼ż┼íie!

Google Play

2. TouchNote: Karty a dar─Źeky – TouchNote Ltd

TouchNote: Karty a dar─Źeky TouchNote LtdAplik├ícia TouchNote Greeting Card Maker

S viac ako mili├│nom stiahnut├şm v obchode Google Play sa aplik├ícia ÔÇ×TouchNoteÔÇť pomaly st├íva jednou z najob─ż├║benej┼í├şch aplik├íci├ş na v├Żrobu poh─żadn├şc pre Android. Ak chcete aplik├íciu, ktor├í dok├í┼że z va┼íej prisp├┤sobenej poh─żadnice urobi┼ą skuto─Źn├║ a odosla┼ą ju konkr├ętnemu pou┼ż├şvate─żovi, bude to pre v├ís ide├ílna aplik├ícia.

S TouchNote m├┤┼żete na v├Żrobu poh─żadnice pou┼żi┼ą r├┤zne vzory a dokonca aj svoje vlastn├ę osobn├ę fotografie. M├┤┼żete si ich dokonca prisp├┤sobi┼ą a zaplati┼ą im, aby ste urobili pl├ítno, ktor├ę sa stane skuto─Źn├Żm umeleck├Żm dielom pripraven├Żm zavesi┼ą. Teraz je to v pohode.

Google Play

3. Canva: grafick├Ż dizajn a logo, let├ík, v├Żrobca plag├ítov – Canva

Canva: grafick├Ż dizajn a logo, let├ík, v├Żrobca plag├ítov Canva

Canva

Ak chcete aplik├íciu, ktor├í m├í v┼íetko. Bude to aplik├ícia ÔÇ×CanvaÔÇť. S viac ako 10 mili├│nmi stiahnut├ş je aplik├ícia ÔÇ×CanvaÔÇť jednou z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na v├Żrobu kariet dostupn├Żch pre Android. Canva je tie┼ż popul├írna webov├í str├ínka s n├ístrojmi pre grafick├Ż design, ktor├í bola zalo┼żen├í v roku 2012.

S├║visiace: Ako pou┼ż├şva┼ą Canvu ako profesion├íl na podnikanie – $40,99 d┼ła Amazon

Kniha CanvaSprievodca webov├Żm n├ístrojom Canva
3 Najlep┼íie aplik├ície na v├Żrobu poh─żadn├şc pre Android 2

─Äalej obsahuje tvorbu a prisp├┤sobenie s├║boru Instagram pr├şbeh, Facebook hlavi─Źka, tvorca loga, fotografick├í kol├í┼ż, pozv├ínka na udalos┼ą a v├Żrobca poh─żadn├şc. Canva je do zna─Źnej miery aplik├ícia platformy grafick├ęho dizajnu typu v┼íetko v jednom pre ka┼żd├ęho.

Jednou z k─ż├║─Źov├Żch funkci├ş tejto aplik├ície je, ┼że m├í viac ako 1 mili├│n obr├ízkov a dizajnu so stovkami bezplatn├Żch prvkov a p├şsem, ktor├ę m├┤┼żete bezplatne pou┼ż├şva┼ą. Hne─Ć ako skon─Ź├şte so svojim n├ívrhom, m├┤┼żete ho okam┼żite zdie─ża┼ą prostredn├şctvom vstavanej funkcie zdie─żania. Canva je ur─Źite aplik├ícia, ktor├í sa ─żahko pou┼ż├şva, je nabit├í funkciami a je to komplexn├í aplik├ícia pre v┼íetky va┼íe grafick├ę potreby.

3 Najlep┼íie aplik├ície na v├Żrobu poh─żadn├şc pre Android 3

Vzh─żadom na to v┼íetko nie je divu, ┼że t├íto aplik├ícia z├şskala v obchode Google Play ocenenie Editor’s Choice.

Google Play

─îast├ę ot├ízky

Ak├ę s├║ najlep┼íie aplik├ície na v├Żrobu poh─żadn├şc pre Android z tu uveden├Żch aplik├íci├ş?

Ak si m├íme vybra┼ą, odpor├║─Źame aplik├íciu ÔÇ×CanvassÔÇť ako najlep┼íiu aplik├íciu na vytv├íranie poh─żadn├şc pre Android. V z├ísade m├í ve─ża funkci├ş, ktor├ę uspokoja v┼íetky va┼íe grafick├ę potreby.

M├┤┼żu tu uveden├ę aplik├ície vyr├íba┼ą ─Ćal┼íie karty, ako s├║ vizitky alebo tvorcovia loga?

├üno, v┼íetky 3 tu uveden├ę aplik├ície v├ím umo┼ż┼łuj├║ vytv├íra┼ą karty na in├ę ├║─Źely. Canva je jedin├í aplik├ícia, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje upravova┼ą obr├ízky a m├í vstavan├Ż tvorca loga.

M├┤┼żu tieto aplik├ície vytvori┼ą kartu, ktor├║ som vytvoril, a odosla┼ą ju na adresu?

├üno a nie. Aplik├ícia TouchNote je jedinou aplik├íciou, ktor├í m├í tento druh funkcie. Aby ste mohli vyu┼ż├şva┼ą tento druh funkcie, budete si musie┼ą k├║pi┼ą kredity v aplik├ícii.

DIY sada na v├Żrobu poh─żadnice – 29,99 dol├írov

Jiulyning DIY ru─Źne vyroben├í s├║prava poh─żadn├şcJiulyning DIY ru─Źne vyroben├í s├║prava poh─żadn├şc
3 Najlep┼íie aplik├ície na v├Żrobu poh─żadn├şc pre Android 2

Záver

Obchod Google Play obsahuje mili├│ny r├┤znych aplik├íci├ş, ale iba nieko─żko z nich m├┤┼że poskytova┼ą najlep┼íie pou┼ż├şvate─żsk├ę sk├║senosti. To plat├ş najm├Ą pre aplik├ície Greeting Card Maker. Preto je ┼ąa┼ż┼íie n├íjs┼ą ┼ípeci├ílnu aplik├íciu, ktor├í v├ím m├┤┼że vyhovova┼ą va┼íim potreb├ím. To je tie┼ż jeden z d├┤vodov, pre─Źo existujeme my, t├şm JoyofAndroid. Na┼íim cie─żom je poskytn├║┼ą v├ím to najlep┼íie z najlep┼íieho bez toho, aby ste sa museli nam├íha┼ą pri jeho prekop├ívan├ş.

D├║fali sme, ┼że sme v├ím pomohli n├íjs┼ą najlep┼íie aplik├ície na v├Żrobu poh─żadn├şc pre Android. Ak m├íte pocit, ┼że by sme mali zahrn├║┼ą viac, alebo m├íte n├ívrh, dajte n├ím vedie┼ą v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie!

Odpor├║─Źan├Ż obr├ízok

Table of Contents