3 Najlepšie Anime relácie sledovať hneď teraz

3 Najlepšie Anime relácie sledovať hneď teraz 1

Takže ste počuli o anime, ale neviete, kde začať? Našťastie pre vás existuje viac ako 1000 anime, ktoré môžete sledovať. Od 80. rokov 20. storočia si anime získalo veľkú pozornosť mimo svojho rodného Japonska. S predstaveniami ako Dragon Ball, naruto, Fullmetal Alchemist, a tak je popularita anime momentálne najvyššia. To samozrejme vyžaduje, aby sa veľa ľudí chcela dostať do anime a užívať si to, čo oni priniesť na zábavu,

Z tohto dôvodu sme zostavili zoznam 3 najlepšie anime show na pozeranie práve teraz! Zrieknutie sa zodpovednosti skôr, ako začnete čítať: do tohto zoznamu sme neuvádzali anime relácie, ako napríklad Dragon Ball, Naruto, Fullmetal Alchemist, One Piece a podobne, ako ich pozná každý. Radšej sa sústredíme na ostatných, ktorí si určite budú vziať vašu pozornosť.

1, úmrtia Note

3 Najlepšie Anime relácie sledovať hneď teraz 2

Zdroj obrázku: quotes2read.com

Možno sme si na začiatku nášho zoznamu protirečili; však, úmrtia Note je jednoducho príliš veľký na to, aby sme ho zaradili do nášho zoznamu. Existuje mnoho dôvodov, prečo zahrnúť smrť Note na tomto zozname. Skutočnosť, že smrť Note nie je tvoj typický anime prvý. úmrtia Note je dosť temná, pretože vás zavedie na miesto, kam sa odváži len pár anime. Hlavný protagonista show nie je váš stereotypný dobrý chlap. Nebudeme sa dostať do deja príliš veľa, pretože chceme, aby ste objavili všetky jeho prvky sami.

2, Stredná škola mŕtvych

3 Najlepšie Anime relácie sledovať hneď teraz 3

Zdroj obrázku: ComicBook.com

Stredná škola mŕtvych je anime, kde sa zrazu začínajú zvyšovať mŕtvi a Japonsko je uvrhnuté do úplného chaosu a anarchie. Na strednej škole mŕtvych mŕtvych útočia hlavne na strednú školu. Hlavný protagonista musí zabiť svojho najlepšieho priateľa po tom, ako sa uštipne. Celý anime je pre skupinu študentov, aby sa pokúsili prežiť akýmkoľvek možným spôsobom. Strednú školu mŕtvych považujú japonskí aj svetoví diváci za skvelé anime. Je to akcia balená vo svete, kde a zombie apokalypsa vyskytuje. V súčasnosti existuje iba jedna sezóna prehliadky, Squinoo navrhuje, aby sa čoskoro objavila ďalšia sezóna. Squinoo je webová stránka a skvelý zdroj informácií, kde môžete získať všetku svoju dennú dávku anime správ.

3, Útok na Titan

3 Najlepšie Anime relácie sledovať hneď teraz 4

Zdroj obrázku: attackontitan.fandom.com

Útok na Titan je určite jedným z najlepších akčných anime, ktoré odhlasovali fanúšikovia z celého sveta. Útok na Titan je fantastické anime, kde sa hlavný hrdina, Eren Jaeger, zaväzuje zničiť všetky veľké humanoidy, ktoré útočia na Zem potom, čo zničili jeho rodné mesto a v priebehu toho zabili jeho matku. Na Attack on Titan sa najviac pochválila úžasná atmosféra a dej, vďaka ktorým je anime vynikajúce na sledovanie. Samotné anime je založené na ocenení Hajime Isayamas manga, kde naši hlavní hrdinovia musia chrániť ostatných ľudí Zeme pred Titánmi. Pôvodne sa anime vysielalo v roku 2013 a po veľkom úspechu bola uvedená ďalšia sezóna v roku 2017 a neskôr tretina v roku 2018. Útok na Titan bol tak populárny, že vďaka nemu vzniklo veľa vedľajších produktov a manga.