3 Jednoduch├ę sp├┤soby pridania obr├ízkov├Żch miniaplik├íci├ş na domovsk├║ obrazovku syst├ęmu Android

Skontrolovali ste dostupn├ę mo┼żnosti miniaplik├íci├ş na domovskej obrazovke telef├│nu s Androidom? E┼íte nie? Dlho klepnite a podr┼żte domovsk├║ obrazovku a zobraz├ş sa mo┼żnos┼ą Widgety. Kliknite na┼ł a n├íjdete mno┼żstvo miniaplik├íci├ş, ktor├ę m├┤┼żete prida┼ą na prisp├┤sobenie svojej domovskej obrazovky.

R├Żchle funkcie ako ─Źisti─Ź, WiFi, baterka, mobiln├ę d├íta, re┼żim v lietadle, Bluetooth, hotspot a z├ímok, hodiny, kalend├ír, po─Źasie, pozn├ímky, kalkula─Źka, hudba, prehliada─Ź Chrome a nieko─żko aplik├íci├ş tret├şch str├ín s├║ v┼íetko, ─Źo m├┤┼żete v Widgety domovskej obrazovky syst├ęmu Android. Ak m├íte ┼í┼ąastie a pou┼ż├şvate Samsung, zobraz├ş sa v├ím aj miniaplik├ícia Picture Frame.

Widget r├ímca obr├ízku nie je spolo─Źn├Ż pre v┼íetky telef├│ny s Androidom, dokonca ani pre v┼íetky telef├│ny Samsung. V skuto─Źnosti teda neexistuje priamy sp├┤sob, ako prida┼ą miniaplik├ície obr├ízkov na domovsk├║ obrazovku syst├ęmu Android.

Ale ako v┼żdy, m├ím pre v├ís nieko─żko rie┼íen├ş, ktor├ę by ste mohli sk├║si┼ą prisp├┤sobi┼ą svoju domovsk├║ obrazovku Androidu tak, ┼że prid├íte miniaplik├íciu pre obr├ízky. Videl som pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android, ako ┼żiadaj├║ o sp├┤sob, ako nejako prida┼ą miniaplik├íciu na obr├ízok na svoju domovsk├║ obrazovku Android.

─îi u┼ż je to ich najpam├Ątnej┼í├ş obr├ízok alebo obr├ízok s rodinou a priate─żmi, alebo motiva─Źn├Ż obr├ízok, v─Ćaka ktor├ęmu bud├║ v┼żdy in┼ípirovan├ş, existuje ve─ża d├┤vodov na pridanie miniaplik├íci├ş pre obr├ízky na domovsk├║ obrazovku syst├ęmu Android.

A v tomto ─Źl├ínku v├ím o nich v┼íetko poviem. Bez oh─żadu na to, ─Źi ste pou┼ż├şvate─żom Samsungu, m├ím nieko─żko jednoduch├Żch trikov na pridanie miniaplik├íci├ş pre obr├ízky na domovsk├║ obrazovku syst├ęmu Android. Tak┼że bez ─Ćal┼í├şch okolkov sa ponorme.

S├║visiace:

Widget domovskej obrazovky Spotify je sp├Ą┼ą vo svojej aplik├ícii pre Android

Najlep┼íie miniaplik├ície pre Android: Mus├şte ma┼ą miniaplik├ície pre svoj smartf├│n s Androidom

Google prid├íva nov├ę obkladate─żn├ę miniaplik├ície Wearget s n├ízvom Wearget OS

Pridajte miniaplikáciu pre obrázky na telefóny Samsung

Pozn├ímka: Kroky uveden├ę v tejto ─Źasti ─Źl├ínku platia iba pre v├Żrobky z Nov├ęho Z├ęlandu. Nastavenia vo va┼íom telef├│ne sa bud├║ l├ş┼íi┼ą. ─Äal┼íie inform├ície z├şskate na str├ínke podpory spolo─Źnosti Samsung.

Na pridanie miniaplik├ície do svojho telef├│nu Samsung pou┼żite predin┼ítalovan├║ aplik├íciu Widget Picture Frame. Nie v┼íetky verzie syst├ęmu Android s├║ vybaven├ę miniaplik├íciou Picture Frame. Ak ho teda v├í┼í telef├│n Samsung e┼íte nem├í, nain┼ítalujte si ho z Galaxy Ulo┼żi┼ą.

Teraz sa dostaneme k postupu pridania miniaplikácie na obrázok na domovskú obrazovku Samsung.

Krok 1: Klepnite a podr┼żte domovsk├║ obrazovku telef├│nu Samsung

Krok 2: Vyberte ÔÇ×WidgetÔÇť a klepnite na ÔÇ×R├ím obrazuÔÇť

Krok 3: Vyberte obr├ízky alebo album, ktor├ę chcete prida┼ą na domovsk├║ obrazovku ako miniaplik├íciu, a kliknite na tla─Źidlo OK

Krok 4: FKlepnite na OK po v├Żbere obr├ízkov, ktor├ę si vyberiete

To je v┼íetko! Va┼íe ob─ż├║ben├ę obr├ízky uvid├şte na domovskej obrazovke ako miniaplik├ície.

Pridajte miniaplik├íciu pre obr├ízky na ostatn├ę telef├│ny s Androidom

Telef├│ny, ktor├ę nie s├║ od spolo─Źnosti Samsung, v├ím pon├║kaj├║ dve mo┼żnosti pridania miniaplik├íci├ş pre obr├ízky na domovsk├║ obrazovku syst├ęmu Android. Pokra─Źujte v ─Ź├ştan├ş, aby ste vedeli, ak├ę s├║ a ako sa t├Żmito met├│dami riadi┼ą!

1. Pou┼żitie miniaplik├ície Notes

Ako viete, miniaplik├ícia Notes je ─żahko dostupn├í v syst├ęme Android. Ak chcete prida┼ą obr├ízok na domovsk├║ obrazovku syst├ęmu Android, postupujte pod─ża ni┼ż┼íie uveden├Żch krokov.

Krok 1: Na telefóne s Androidom otvorte aplikáciu Poznámky

Krok 2: Vytvorte nov├║ pozn├ímku klepnut├şm na ikonu +

klepnite na ikonu +

Krok 3: Do novej pozn├ímky pridajte obr├ízky, ktor├ę by ste chceli vidie┼ą na domovskej obrazovke, kliknut├şm na ikonu obr├ízku

pridaj obrázky

Krok 4: ─Äalej klepnite na ikonu ponuky (tri bodky nad sebou) v pravom hornom rohu a zvo─żte ÔÇ×Umiestni┼ą na domovsk├║ obrazovkuÔÇť

umiestni┼ą pozn├ímku na domovsk├║ obrazovku

Voila! Nov├í pozn├ímka s va┼íimi ob─ż├║ben├Żmi obr├ízkami sa zobraz├ş na domovskej obrazovke.

pridajte na domovsk├║ obrazovku syst├ęmu Android miniaplik├ície s pozn├ímkami

To bolo celkom jednoduch├ę, nie?

V├Ą─Ź┼íina ─żud├ş m├í t├║to ot├ízku. Ak├ę obr├ízky m├┤┼żem ma┼ą na domovskej obrazovke? Odpove─Ć je celkom jednoduch├í – ─Źoko─żvek sa v├ím p├í─Źi. M├┤┼że to by┼ą va┼ía ob─ż├║ben├í spomienka na milovan├║ osobu, v├í┼í denn├Ż rozvrh, motiva─Źn├Ż cit├ít, v├í┼í vzor alebo ─Źoko─żvek in├ę.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż:

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre widgety s anal├│gov├Żmi hodinami pre Android

10 najlep┼í├şch miniaplik├íci├ş d├ítumu a ─Źasu pre Android

28 sp├┤sobov, ako vyrie┼íi┼ą probl├ęmy s miniaplik├íciami pre Android

2. Pou┼ż├şvanie aplik├ície tretej strany

V Obchode Play je k dispoz├şcii mno┼żstvo aplik├íci├ş tret├şch str├ín, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu prida┼ą widgety pre obr├ízky na domovsk├║ obrazovku syst├ęmu Android. Zo v┼íetk├Żch som si na ten ist├Ż ├║─Źel osobne vybral MagicWidgets – Photo Widgets, iOS Widgets, Custom app.

3 Jednoduch├ę sp├┤soby pridania obr├ízkov├Żch miniaplik├íci├ş na domovsk├║ obrazovku syst├ęmu Android 2

Pre─Źo? Tu s├║ d├┤vody:

Vlastnosti

Nahrajte miestne obr├ízky ako miniaplik├ície R├┤zne miniaplik├ície s hodinami a miniaplik├íciami v ┼ít├Żle kalend├íra Viacn├ísobn├ę p├şsma a farby Zobrazenie alebo skrytie prvkov vo vlastn├Żch miniaplik├íci├ích R├┤zne ┼ít├Żly miniaplik├íci├ş pre syst├ęm iOS Ve─żk├ę, mal├ę alebo stredne ve─żk├ę miniaplik├ície Odpo─Ź├ştavacie a krokov├ę miniaplik├ície

Aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje prisp├┤sobi┼ą si domovsk├║ obrazovku Androidu tak, aby vyzerala estetickej┼íie. Najlep┼íie na tejto aplik├ícii je, ┼że podporuje nahr├ívanie miestnych obr├ízkov, aby ste mali svoje najlep┼íie spomienky priamo pred sebou.

Za druh├ę, funkcia widgetu odpo─Ź├ştavania v├ím umo┼ż┼łuje prida┼ą prisp├┤sobite─żn├ę ─Źasova─Źe odpo─Ź├ştavania pre nadch├ídzaj├║ce udalosti, ako s├║ narodeniny, v├Żro─Źia, sviatky, ve─Źierky, Halloween, Vianoce, sk├║┼íky, stretnutia, ciele at─Ć.

Aplik├ícia je hodnoten├í 4.5 hviezdi─Źky v Obchode Play a viac ako 100 000 in┼ítal├íci├ş. Nain┼ítalujte aplik├íciu kliknut├şm na tla─Źidlo ni┼ż┼íie.

odznak Google Play

Odpor├║─Źan├ę ─Ź├ştanie:

Nov├ę ├║niky syst├ęmu Android 12 pon├║kaj├║ prepracovan├ę miniaplik├ície a upozornenia pred vstupom a v├Żstupom Google I/O 2021

4 ├Ü┼żasn├ę miniaplik├ície, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu udr┼ża┼ą si motiv├íciu

8 Najlep┼íie widgety po─Źasia pre Android na r├Żchle b├║rkov├ę kontroly

─îast├ę ot├ízky

M├┤┼żem prida┼ą fotografiu ako miniaplik├íciu v syst├ęme Android?

├üno, v syst├ęme Android m├┤┼żete prida┼ą fotografiu ako miniaplik├íciu. Pou┼ż├şvatelia spolo─Źnosti Samsung m├┤┼żu na pridanie miniaplik├ície na obr├ízky pou┼żi┼ą aplik├íciu Picture Frame Widget. Pou┼ż├şvatelia, ktor├ş nie s├║ spolo─Źnos┼ąami Samsung, m├┤┼żu pomocou miniaplik├ície pre pozn├ímky alebo aplik├ície tretej strany, ako je MagicWidget, prida┼ą miniaplik├íciu pre obr├ízky na domovsk├║ obrazovku syst├ęmu Android.

Ako m├┤┼żem do telef├│nu s Androidom prida┼ą vlastn├║ miniaplik├íciu?

Ak chcete do telef├│nu s Androidom prida┼ą vlastn├║ miniaplik├íciu, dlho klepnite a podr┼żte domovsk├║ obrazovku a potom klepnite na Widgety. Vyberte miniaplik├íciu, ktor├║ chcete ma┼ą na domovskej obrazovke syst├ęmu Android. V syst├ęme Android m├┤┼żete vidie┼ą iba r├Żchle funkcie ako ─Źisti─Ź, WiFi, baterka, mobiln├ę d├íta, re┼żim v lietadle, Bluetooth, hotspot a z├ímok, hodiny, kalend├ír, po─Źasie, pozn├ímky, kalkula─Źka, hudba, prehliada─Ź Chrome a nieko─żko aplik├íci├ş tret├şch str├ín widgety domovskej obrazovky.

Ako zmen├şm ve─żkos┼ą ikony na svojom Androide?

Podr┼żte prst na domovskej obrazovke a vyberte Nastavenia> Viac> Ve─żkos┼ą ikony. Teraz presu┼łte pos├║va─Ź pod─ża svojich preferenci├ş pre ve─żkos┼ą ikony aplik├ície.

Prisp├┤sobte si domovsk├║ obrazovku syst├ęmu Android

Pomocou trikov uveden├Żch v ─Źl├ínku m├┤┼żete ─żahko prida┼ą miniaplik├ície pre obr├ízky na domovsk├║ obrazovku syst├ęmu Android. V pr├şpade spolo─Źnosti Samsung je widget Picture Frame Widget naj─żah┼í├şm sp├┤sobom, ako prida┼ą vlastn├ę miestne obr├ízky na domovsk├║ obrazovku ako miniaplik├íciu.

Pou┼ż├şvatelia syst├ęmu Android, ktor├ş nie s├║ spolo─Źnos┼ąami Samsung, to m├┤┼żu vykona┼ą pomocou aplik├ície Notes alebo aplik├ície tretej strany. Aplik├ícia MagicWidgets – Photo Widgets, iOS Widgets, Custom, rob├ş svoju pr├ícu celkom dobre a poskytuje ─Ćal┼íie funkcie.

Tu je v┼íetko, ─Źo potrebujete vedie┼ą o prid├ívan├ş miniaplik├íci├ş pre obr├ízky na domovsk├║ obrazovku syst├ęmu Android. D├║fam, ┼że som priniesol nejak├║ hodnotu pre va┼íe pou┼ż├şvanie syst├ęmu Android. Dajte mi vedie┼ą v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie, ktor├Ż trik ste pou┼żili na pridanie miniaplik├ície pre obr├ízky na domovsk├║ obrazovku syst├ęmu Android. K├Żm budete nabud├║ce, d├ívajte na seba pozor a zosta┼łte v bezpe─Ź├ş! Na zdravie!