Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

3- balíček bezpečnostných kamier Arlo Ultra klesne na historicky najnižšiu hodnotu 668 dolárov (132 dolárov zľava)

Domáce bezpečnostné kamery Arlo sú veľmi populárne, z veľkej časti kvôli ich záznamovým schopnostiam a celkovej kvalite dizajnu. Bohužiaľ, tento stupeň spoľahlivosti a výkonu nie je lacný, ale dnešný problém Amazon ponúka pôsobivú zľavu, ak ste na trhu s bezpečnostným systémom pre viac miestností. Momentálne môžete chytiť balík, ktorý obsahuje tri kamery Arlo Ultra a základňovú stanicu Amazon za historicky nízku cenu 668 dolárov, čo je mimo MSRP 13,99 dolárov.

Počas našej kontroly nás ohromila kvalita záberov zachytených prístrojom Arlo Ultra. Úplné 4K nahrávky sú však obmedzené na 1080p, pokiaľ nesúhlasíte s $10,99 mesačného poplatku za kameru. Tieto fotoaparáty sú vybavené aj Alexa /Google Assistant/ Podpora Homekit, plne bezdrôtový dizajn a integrovaný reflektor. 180-stupňové zorné pole a plnofarebné možnosti nočného videnia fotoaparátu ešte viac zlepšili kvalitu nasnímaných záberov.

3- balíček bezpečnostných kamier Arlo Ultra klesne na historicky najnižšiu hodnotu 668 dolárov (132 dolárov zľava) 1

Vzhľadom na to, že vysoká obstarávacia cena bola jedným z hlavných problémov, ktoré sme zistili počas našej kontroly, by takýto predaj mal určite urobiť z Arlo Ultra omnoho príťažlivejšiu voľbu pre tých, ktorí chcú vybaviť svoj domov novým bezpečnostným systémom. Ak chcete získať čo najlepšiu ponuku, ktorú sme doteraz videli, na tomto multifunkčnom balení 4K fotoaparátov, stačí kliknúť na odkaz nižšie.