3 Aplikácie na legálne monitorovanie telefónu Android vášho zamestnanca

3 Aplikácie na legálne monitorovanie telefónu Android vášho zamestnanca 1

Zneu┼ż├şvaj├║ va┼íi zamestnanci va┼íe obchodn├ę zdroje? fl├íka┼ą sa? Chcete monitorova┼ą svojich zamestnancov, aby ste zistili, ─Źi skuto─Źne pracuj├║? Ak je va┼ía odpove─Ć ├íno, potom je tento ─Źl├ínok pre v├ís. Zistite, ako m├┤┼żete sledova┼ą svojich zamestnancov prostredn├şctvom syst├ęmu Android smartphones.

V tejto pr├şru─Źke v├ím uk├í┼żeme, ako m├┤┼żete leg├ílne sledova┼ą svojich zamestnancov pomocou aplik├ície pre Android. T├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żete skontrolova┼ą svojich zamestnancov a m├┤┼żete podnikn├║┼ą potrebn├ę opatrenia, ak va┼íi zamestnanci plytvaj├║ zdrojmi spolo─Źnosti alebo sa zdr┼żiavaj├║.

Mus├ş┼í si pre─Ź├şta┼ą:

5 Najlep┼íie aplik├ície na sledovanie syst├ęmu Android, aby ste to v┼íetko na┼íli

Ako sledova┼ą telef├│n pomocou ─Ź├şsla IMEI (2 jednoduch├ę kroky)

5 GPS trackery pre Android: Monitorujte a sledujte svoje domáce zvieratá

Je sledovanie alebo sledovanie zamestnancov legálne?

Je to ve─żk├í diskusia a odpove─Ć nie je jednoduch├í. R├┤zne krajiny maj├║ r├┤zne druhy z├íkonov, a preto by ste mali by┼ą opatrn├ş pred in┼ítal├íciou akejko─żvek aplik├ície na sledovanie alebo ┼ípehovanie do telef├│nov svojich zamestnancov. Ak sa pok├║┼íate monitorova┼ą osobn├Ż telef├│n zamestnanca, m├┤┼że to by┼ą ve─żk├Ż pr├ívny probl├ęm.

Ak sa v┼íak pok├║┼íate sledova┼ą zariadenie vydan├ę spolo─Źnos┼ąou vydan├ę v├í┼ímu zamestnancovi, je to leg├ílne mo┼żn├ę. Len sa uistite, ┼że zamestnanec vie, ┼że je sledovan├Ż a v┼íetko sledovanie s├║vis├ş s pr├ícou. Pred in┼ítal├íciou aplik├íci├ş na sledovanie alebo ┼ípehovanie do telef├│nov va┼íich zamestnancov v┼íak d├┤razne odpor├║─Źame vyh─żada┼ą pr├ívnu radu.

─Äalej uveden├í aplik├ícia je navrhnut├í iba na leg├ílne sledovanie jednotlivcov. T├íto pr├şru─Źka nie je ur─Źen├í na nez├íkonn├ę monitorovanie alebo sledovanie ostatn├Żch. T├║to pr├şru─Źku by ste mali pou┼ż├şva┼ą iba vtedy, ak vlastn├şte zariadenie alebo m├íte pr├ívo zariadenie monitorova┼ą.

Pre─Źo monitorova┼ą alebo sledova┼ą zamestnancov?

V z├ívislosti od v├í┼ího podnikania m├┤┼żu ma┼ą sledovanie alebo monitorovanie zamestnancov r├┤zne v├Żhody. Najbe┼żnej┼íie d├┤vody, pre─Źo by ste mali leg├ílne sledova┼ą svojich zamestnancov, s├║ tieto:

Zistite, ─Źi zamestnanci zneu┼ż├şvaj├║ telef├│n na uskuto─Ź┼łovanie osobn├Żch telef├│nnych hovorov. Sledujte polohu telef├│nu svojho zamestnanca a zistite, ─Źi s├║ skuto─Źne vonku na stretnutie s klientom alebo na osobn├║ pr├ícu. Zaisti┼ą, aby zamestnanci nepren├í┼íali ┼żiadne d├┤vern├ę inform├ície o va┼íej firme. ostatn├Żm

3 aplikácie na monitorovanie telefónu Android vášho zamestnanca

Skúste tieto aplikácie na monitorovanie telefónu Android svojho zamestnanca.

    mLite Phone TrackermSpy Monitorovanie telef├│nu AppTile Mate – vyh─żad├íva─Ź k─ż├║─Źov. Vyh─żad├íva─Ź telef├│nov. H─żada─Ź ─Źohoko─żvek.

mLite Phone Tracker

Aplik├ícia ÔÇ×mLite Phone TrackerÔÇť je v z├ísade navrhnut├í a ur─Źen├í pre rodinn├ę pou┼żitie. Napriek tomu je to tie┼ż skvel├í aplik├ícia pre mal├ę podniky na firemn├ę pou┼żitie. V─Ćaka tejto aplik├ícii m├┤┼żete svojich zamestnancov monitorova┼ą z h─żadiska ich polohy a posledn├Żch hovorov.

logo mlitemLite Logo

ÔÇ×MLite Phone TrackerÔÇť je LITE verzia ÔÇ×mSpyÔÇť, ─Źo je aplik├ícia, ktor├í nie je k dispoz├şcii v obchode Google Play.

Krok 1: Stiahnite si a nainštalujte mLite Phone Tracker

ÔÇ×MLite Phone TrackerÔÇť si m├┤┼żete stiahnu┼ą priamo z obchodu Google Play. Jednoducho spustite aplik├íciu Obchod Google Play, vyh─żadajte ÔÇ×mLite Phone TrackerÔÇť a klepnite na nain┼ítalova┼ą.

Google Play

Krok 2: Spustite aplikáciu a prihláste sa na odber

Ako leg├ílne monitorova┼ą telef├│n Android svojho zamestnancaSpustite aplik├íciu mLite a prihl├íste sa na odber

Aplik├ícia ÔÇ×mLite Phone TrackerÔÇť nie je bezplatn├í a budete musie┼ą plati┼ą mesa─Źn├ę predplatn├ę vo v├Ż┼íke 19,99 dol├írov mesa─Źne.

Ak chcete za─Źa┼ą, jednoducho spustite aplik├íciu klepnut├şm na ┼łu. Po dokon─Źen├ş sa prihl├íste na mesa─Źn├ę predplatn├ę.

Krok 3: Konfigurujte a nakonfigurujte mLite Phone Tracker

Ako leg├ílne monitorova┼ą telef├│n Android svojho zamestnancaNastavte sledova─Ź telef├│nu mLite

Po dokon─Źen├ş predplatn├ęho pokra─Źujte v nastavovan├ş a konfigur├ícii aplik├ície ÔÇ×mLite Phone TrackerÔÇť.

Ako leg├ílne monitorova┼ą telef├│n Android svojho zamestnancaPrepojenie zariadenia s QR k├│dom

Budete tie┼ż musie┼ą nain┼ítalova┼ą rovnak├║ aplik├íciu zamestnancovi poskytovan├ęmu va┼íou spolo─Źnos┼ąou smartphones. Po in┼ítal├ícii sa rozhodnite pre ÔÇ×Switch die┼ąa┼ąu. ” Odtia─ż dostanete QR k├│d na sp├írovanie a prepojenie t├Żchto zariaden├ş s ├║─Źtom mLite.

Aplikácia na monitorovanie telefónu mSpy

Ak chcete ma┼ą aplik├íciu, ktor├í je ove─ża komplexnej┼íia a dok├í┼że monitorova┼ą v┼íetky aspekty telef├│nu, d├┤razne odpor├║─Źame vysk├║┼ía┼ą aplik├íciu ÔÇ×mSpyÔÇť.

Logo MSPYLogo MSPY

Pod─ża v├Żvoj├írov-ÔÇ×Doh─żad na pracovisku je ├║plne leg├ílny, bez oh─żadu na to, ─Źi ide o va┼íu kancel├íriu, firemn├ę aut├í alebo dokonca zariadenia vo vlastn├şctve spolo─Źnosti. Preto je leg├ílny aj sledovac├ş softv├ęr nain┼ítalovan├Ż v telef├│noch pou┼ż├şvan├Żch va┼íimi zamestnancami. Navy┼íe je to u┼ż nevyhnutnos┼ą, preto┼że v├Żkonn├Ż sledova─Ź mobiln├Żch telef├│nov m├┤┼że ─żahko zabr├íni┼ą ├║niku ├║dajov a majetku. Napriek tomu vezmite na vedomie, ┼że ak chcete monitorova┼ą osobn├ę zariadenia svojich zamestnancov, mali by ste o tom by┼ą vopred informovan├ş. ÔÇť

Aplik├ícia ÔÇ×mSpyÔÇť je schopn├í monitorova┼ą textov├ę spr├ívy, hovory, aktu├ílnu polohu GPS, Snapchat, WhatsApp a mnoho ─Ćal┼í├şch. T├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żete plne monitorova┼ą aktivity svojich zamestnancov a to, ako pou┼ż├şvaj├║ svoj Android vydan├Ż spolo─Źnos┼ąou smartphones.

Ak sa chcete dozvedie┼ą viac o ÔÇ×MSPYÔÇť, jednoducho nav┼ít├şvte ich ofici├ílnu webov├║ str├ínku.

Ak d├ívate prednos┼ą nie─Źomu, ─Źo je lacn├ę a nevy┼żaduje to, aby ste mali server, ├║─Źet alebo aplik├íciu na monitorovanie telef├│nov spolo─Źnosti Android vydan├Żch spolo─Źnos┼ąou so svojimi zamestnancami, odpor├║─Źame v├ím pozrie┼ą sa na str├ínku ÔÇ×Tile MateÔÇť.

Tile Mate – vyh─żad├íva─Ź k─ż├║─Źov. Vyh─żad├íva─Ź telef├│nov. H─żada─Ź ─Źohoko─żvek

Dla┼żdice MateDla┼żdice Mate

ÔÇ×Tile MateÔÇť je mal├ę sledovacie zariadenie GPS a Bluetooth, ktor├ę m├┤┼żete pripoji┼ą k ak├Żmko─żvek elektronick├Żm zariadeniam. Spolu s aplik├íciou dostupnou v obchode Google Play alebo iOS si bude pam├Ąta┼ą posledn├ę miesto a hist├│riu svojej polohy. Docela pohodln├ę!

Jedinou nev├Żhodou je, ┼że nebudete m├┤c┼ą monitorova┼ą, sledova┼ą a zaznamen├íva┼ą ┼żiadne ─Źinnosti, ktor├ę va┼íi zamestnanci vykon├ívaj├║ s firemn├Żm smartf├│nom s Androidom.

3 Aplikácie na legálne monitorovanie telefónu Android vášho zamestnanca 2

Navrhovan├ę ─Ź├ştania:

5 Najlepšie aplikácie na sledovanie automobilov na sledovanie vozidiel

Najlep┼í├şch 10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre Android: Sledujte najnov┼í├ş v├Żvoj

Najlep┼íie GPS trackery pre aut├í, ktor├ę funguj├║ s Androidom

Záver

├Ü─Źinnos┼ą poskytnutia smartf├│nu s Androidom vydan├ęho spolo─Źnos┼ąou va┼íim zamestnancom z├ívis├ş od ich odhodlania. Zariadenia Android s├║ nielen┼że prospe┼ín├ę pre va┼íu firmu, ale m├┤┼żete tie┼ż sledova┼ą svojich zamestnancov v┼íetk├Żmi prostriedkami. Mali by ste v┼íak zaisti┼ą, aby ste sledovali iba zariadenia, ktor├ę vlastn├şte alebo s├║ vo vlastn├şctve spolo─Źnosti, a nie osobn├ę telef├│ny zamestnancov.

Pred in┼ítal├íciou aplik├ície na sledovanie je navy┼íe najlep┼íie zaisti┼ą, aby boli zamestnanci informovan├ş a dobre informovan├ş o tom, ┼że s├║ sledovan├ş.

Ak d├ívate prednos┼ą bezplatn├ęmu mobiln├ęmu sledova─Źu, odpor├║─Źame v├ím pozrie┼ą sa na n├í┼í 5 Najlep┼íie aplik├ície na sledovanie syst├ęmu Android. V┼íetky uveden├ę aplik├ície na sledovanie mobiln├Żch telef├│nov s├║ bezplatn├ę a ─żahko sa pou┼ż├şvaj├║.

Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky o tom, ako monitorova┼ą pou┼ż├şvanie kancel├írskeho telef├│nu v├í┼ího zamestnanca v syst├ęme Android, pokojne ich uve─Ćte v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie.

Nasleduj├║ce ─Ź├ştanie: Spyware pre Android

Odpor├║─Źan├Ż obr├ízok