3 Aplik├ície Movie Maker pre Android na vyvedenie v├í┼ího vn├║torn├ęho Tarantina

Obvykle som chlap v skupine, ktor├Ż je v okamihu pripraven├Ż vytiahnu┼ą telef├│n a nie─Źo nato─Źi┼ą. V┼żdy som d├íval prednos┼ą tomu, aby som namiesto fotografovania robil filmy pomocou svojho smartf├│nu s Androidom. Pri statick├Żch obr├ízkoch pou┼ż├şvam digit├ílnu zrkadlovku.

Mo┼żnosti vytv├írania filmov v syst├ęme Android za─Ź├şnaj├║ konkurova┼ą niektor├ęmu softv├ęru na vytv├íranie filmov pre stoln├ę po─Ź├şta─Źe. Najm├Ą pri nahr├ívan├ş videa v rozl├ş┼íen├ş 4K smartphones s├║ silou, s ktorou treba po─Ź├şta┼ą.

Aplik├ície na vytv├íranie filmov pre Android s├║ dobr├Żm sp├┤sobom, ako zaisti┼ą spresnenie zachyten├Żch z├íberov. Nikto nem├í r├íd nedotknut├ę surov├ę video z nie─Źoho. Pridanie trochy kreat├şvneho alebo profesion├ílneho vkusu k vide├ím ich rob├ş ove─ża pr├şjemnej┼í├şmi.

Pozn├ímka: Aplik├ície tvorcov filmov pre Android boli testovan├ę na zariaden├ş Samsung Galaxy Smartf├│n Note III. Tieto aplik├ície fungovali dobre a po─Źas testovacej f├ízy sa nevyskytli ┼żiadne probl├ęmy. Na spr├ívnu funkciu niektor├Żch aplik├íci├ş je potrebn├ę akt├şvne internetov├ę pripojenie. Aplik├ície nie s├║ v ┼żiadnom konkr├ętnom porad├ş.

1. Mini film

3 Aplik├ície Movie Maker pre Android na vyvedenie v├í┼ího vn├║torn├ęho Tarantina 2

Z├şskajte t├║to aplik├íciu, ak m├íte ve─ża fotografi├ş, ale nem├íte ─Źas ich nahra┼ą.

Bol├ş v├ís prst zo sp├║┼íte? M├┤┼żete si vytvori┼ą album z viac ako 400 absolvovan├Żch fotografi├ş, ktor├ę ste urobili, alebo vybra┼ą tie najlep┼íie a vytvori┼ą z nich film. To je pravda, t├íto aplik├ícia v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą zmeni┼ą tieto rozpt├Żlen├ę spomienky na skvelo vyzeraj├║ci bal├ş─Źek.

Vytvorenie filmu alebo organizovan├ęho albumu je nekone─Źne osobnej┼íie ako jednoduch├ę hromadn├ę nahr├ívanie fotografi├ş Facebook, ktor├ę s├║ ods├║den├ę na to, aby si ich nikdy nikto poriadne neu┼żil.

Nato─Źte srde─Źn├Ż film so sentiment├ílnou hudbou v pozad├ş na svadbu svojho priate─ża. Ver mi, u┼íetr├ş ti to boles┼ą hlavy a z├írove┼ł bude┼í aj dobre vyzera┼ą.

Bezplatná verzia

2. VivaVideo: bezplatn├Ż editor videa

3 Aplik├ície Movie Maker pre Android na vyvedenie v├í┼ího vn├║torn├ęho Tarantina 3

Jednoduch├ę a ─żahk├ę, to s├║ slov├í, ktor├ę v├ím napadn├║ pri pou┼ż├şvan├ş tejto aplik├ície. Aplik├ícia je stabiln├í a r├Żchlo sa spust├ş.

Aplik├ícia pon├║ka ve─ża mo┼żnost├ş, v─Ćaka ktor├Żm va┼íe vide├í vynikn├║ z davu. Ak chcete, m├┤┼żete dokonca pou┼żi┼ą aplik├íciu na zachytenie z├íberov. Odpor├║─Źam v┼íak pou┼żi┼ą predvolen├║ aplik├íciu, ktor├║ m├í v├í┼í fotoapar├ít, preto┼że v├Ą─Ź┼íinou v├ím bude lep┼íie.

VivaVideo dok├í┼że z fotografi├ş urobi┼ą film alebo dokonca prida┼ą ┼ípeci├ílne efekty k vide├ím, ktor├ę ste u┼ż urobili.

Bezplatná verzia

3. SnapMovie

3 Aplik├ície Movie Maker pre Android na vyvedenie v├í┼ího vn├║torn├ęho Tarantina 4

SnapMovie je aplik├íciou ─Ź├şslo jedna v zozname aplik├íci├ş tvorcov filmov pre Android, pokia─ż ide o rozhranie. Bol som prekvapen├Ż, ak├ę p├┤sobiv├ę je rozhranie. To hovor├ş ve─ża, preto┼że denne testujem okolo 40 aplik├íci├ş.

Hne─Ć po netopieri m├í aplik├ícia sp├┤sob, ako up├║ta┼ą va┼íu pozornos┼ą. Jednou z vec├ş, ktor├ę sa mi na aplik├ícii p├í─Źili, je mo┼żnos┼ą zvoli┼ą pomer str├ín. Norm├ílne nen├ívid├şm vide├í vytvoren├ę v re┼żimoch na v├Ż┼íku, tak┼że pou┼ż├şvam 16:9 pomer mi rob├ş ve─żk├║ rados┼ą.

Po dokon─Źen├ş filmu sa pozrite na n├í┼í zoznam najlep┼í├şch prehr├íva─Źov videa pre Android a sledujte svoje majstrovsk├ę dielo.

Bezplatná verzia

Záver:

Toto boli niektor├ę z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na vytv├íranie filmov pre Android, s ktor├Żmi sme sa stretli. V┼íetky poskytuj├║ nie─Źo, ─Źo v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą ─Źo najlep┼íie vyu┼żi┼ą t├║to kameru vo va┼íom smartf├│ne.

Naliehavo ┼żiadam v┼íetk├Żch nov├Żch tvorcov filmov, aby dr┼żali telef├│n vo vodorovnej polohe, aby vytvorili video, ─Źo zvy┼íuje dojem filmu ako z filmu. A aby som bol ├║primn├Ż, sledovanie videa v re┼żime na v├Ż┼íku je v skuto─Źnom telev├şzore utrpen├şm.

Tie┼ż ak m├┤┼żete, nebu─Ćte chlap├şci, ktor├ş nahr├ívaj├║ koncerty na ve─żk├ę tablety. V┼íetk├Żm n├ím t├Żm urob├şte l├ískavos┼ą.

Ak├ę probl├ęmy m├íte s vytv├íran├şm filmov v telef├│ne? Dajte n├ím vedie┼ą v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch … a ponechajte ho hodnoten├ę ako G.

├Üvodn├Ż obrazov├Ż kredit