3 Ako prekonať Windows Prieskumník prestal fungovať (úspech)

Ako prekonať Windows Prieskumník prestal fungovať? Každý, kto používa počítač alebo laptop, určite pozná meno Windows,

Windows je jedným z najpopulárnejších operačných systémov široko používaných všetkými používateľmi počítačov na svete. Mnoho vybavenia poskytuje Windows aby bol tento operačný systém jedným z najobľúbenejších. Jedným z nich je vzhľad Windows čo je zaujímavejšie ako iné operačné systémy.

Spolu s adamya Windows 10 ďalej potvrdzuje, že operačný systém Microsoft má displej, ktorý je na špičkovej úrovni.

Ďalšou výhodou, ktorú majú olympijské hry Windows je počet aplikácií, ktoré sú s ním kompatibilné, takže ho môžete okamžite nainštalovať bez obáv, či ho program podporuje alebo nie.

Ako prekonať Windows Prieskumník prestal pracovať

Na rozdiel od iných operačných systémov, v ktorých musíte vopred rozmýšľať, či sa aplikácia, ktorú budete používať, zmestí do operačného systému alebo nie.

Ďalšia vlastnená výhoda Windows je počet ponúkaných funkcií. Takáto funkcia sa nazýva Windows Explorer. Táto funkcia neskôr funguje ako používateľské rozhranie alebo používateľské rozhranie, ktorého účelom je pomôcť používateľom preskúmať programy, ktoré sú vo vnútri Windows,

Ale niekedy Windows Prieskumník môže mať problémy pre viacerých používateľov, z ktorých jeden ukazuje chybu Windows Prieskumník prestal pracovať. Ak chcete tento problém vyriešiť, skontrolujte tieto kroky:

Uistite sa, že všetky nižšie popísané riešenia vyskúšajte jeden po druhom. Výsledky pre každého používateľa sa môžu líšiť, prvé riešenie funguje, ale niektoré nie.

Riešenie 1 : Reštart Windows cestovateľ

  Stlačte kombináciu Ctrl + Shift + Esc na otvorenie úloha, Ďalej si vyberiete Windows cestovateľ,

  od tej doby kliknite pravým tlačidlom myši potom si vyberiete Dokončite úlohu, stôl windows Zažijete malú zmenu, nebojte sa.

  Ďalej prejdite do ponuky Archivovať> Spustiť novú úlohu bežať znova Windows Explorer.

  Napíš to cestovateľ potom vyberte OK, Displej, ktorý číta Windows Prieskumník prestal pracovať a už sa znova nezobrazí.

Riešenie 2 : Oprava systému súborov pomocou programu Chkdsk

  Spustite príkazový riadok ako správca.

  Potom spustite príkaz chkdsk / r / f ako na obrázku.

  Proces kontroly a opravy sa vykonáva po reštartovaní prenosného počítača. Píšte preto Y od tej doby stlačte Enter,

  zavrieť okno príkazový tlmočník Potom svoj laptop reštartujte kliknite pravým tlačidlom myši na ikonu Windows potom vyberte Vypnite alebo sa odhláste potom vyberte reštart,

  Počkajte na dokončenie procesu kontroly a opravy. Dĺžka tohto procesu závisí od toho, ktoré súbory sú poškodené a ktoré budú opravené Windows,

  Windows tiež aktualizuje systémové súbory Windows ty zostaneš prúd,

  Potom prídete na plochu a problém Windows Prieskumník prestal pracovať a už sa znova nezobrazí.

Riešenie 3 : Oprava poškodených systémových súborov

   Tretím spôsobom je oprava súborového systému Windows čo je poškodené, čo spôsobuje Windows Prieskumník sa otvorí. Zadajte príkazový riadok ako správca.

   Potom spustite príkaz sfc / scannow opraviť poškodené a problematické systémy súborov.

   Ak vyššie uvedený príkaz nefunguje, môžete spustiť príkazy uvedené nižšie, postupne po jednom Tlačidlo Enter,

    DISM.exe / Online / Cleanup-image / Scanhealth
    DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth

po skúste reštartovať prenosný počítač alebo váš počítač, aby ste videli výsledky. je Windows Prieskumník sa stále rád otvára sám alebo nie

príčina Windows Prieskumník prestal pracovať

Jeden problém, ktorý sa vyskytuje, je Windows Prieskumník prestal pracovať. Problémy, ako je tento, by sa nemali brať na ľahkú váhu, pretože môžu ovplyvniť výkon a pohodlie vášho počítača pri používaní operačného systému Windows,

Dokonca aj výsledok Windows Prieskumník prestal pracovať a vytvoril takmer všetky ikony hlavný panel náhle zmizne. Nemali by ste, samozrejme, dovoliť, aby sa to stalo, takže je dôležité okamžite vykonať zlepšenia.

Keď viete, ako sa má vedenie prekonať Windows Prieskumník prestal fungovať, takže by ste mali vedieť, čo spôsobuje takéto veci. Pozrite si naše vysvetlenie nižšie:

1, Kapacita pevného disku je nízka

Prvou príčinou môže byť výsledok Windows Prieskumník prestal fungovať je kapacita pevného disku počítača, ktorá sa zriedila, najmä pevný disk jednotky C.

Pri nízkej kapacite pevného disku sa môžu vyskytnúť problémy, z ktorých jeden môže byť zlý sektor, Ak je systém ovplyvnený zlým sektorom, váš operačný systém samozrejme zaznamená pokles výkonu a chýb.

2, Vystavený vírusu

Druhá príčina je spôsobená tým, že váš počítač alebo laptop je napadnutý vírusom. Vírusy môžu skutočne zaútočiť kedykoľvek, bez toho, aby sme predpovedali. Ak vírus napadol operačný systém, môže spôsobiť problémy s operačným systémom samotným. Výsledkom je, že máte problémy Windows Prieskumník náhle funguje, takže nemôžete používať počítačový program.

Dúfajme, že návod, ako prekonať Windows Prieskumník prestal pracovať a môže byť riešením problémov s prenosným počítačom a počítačom. Ak sa chcete na niečo opýtať, spýtajte sa v sekcii Poznámky nižšie.

Zakaria

Zakladateľ a šéfredaktor na Nesabamedia.com. Radšej sledujte filmy než písať, píšte, ak je to len nálada. Teší ma!