Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

2K Hry Je Najnovší Vydavateľ Odstrániť Svoje Zostavy od GeForce TERAZ, Zatiaľ čo Epic Games Sľuby Podporu

GeForce TERAZ 2K Games

2K Hry je najnovší vydavateľ odstrániť jeho plný zoznam hier od GeForce TERAZ, cloud služby streamingu začala NVIDIA posledný mesiac po niekoľkých rokoch beta.

Ako obvykle, NVIDIA za predpokladu, novinky cez GeForce TERAZ fóra. Spoločenstvo rep tiež povedal, rokovania sú v súčasnosti prebieha s 2K Games, aby sa pokúsila dostať ich späť na palube.

Epic je celým srdcom podpora NVIDIA je GeForce TERAZ služby s Fortnite a s Epic Games Ukladať tituly, ktoré rozhodnú zúčastniť (vrátane exclusives), a budeme zlepšenie integrácie v priebehu času.

Je to najviac developer-priateľské a vydavateľ-priateľské z hlavných vysielania, s nulová daň z hry príjmy. Hra spoločností, ktorí sa chcú presťahovať do herného priemyslu smerom k zdravšiemu štátom pre každý by mal byť podporuje tento druh služby!

GeForce TERAZ nemal len prísť titulov 2K Games, Activision Blizzard, Bethesda, a Zázemie, hoci. NVIDIA pridá aj päť nových titulov nedávno: Živý alebo Mŕtvy 6, Nioh Úplné Vydanie, Romance of the Three Kingdoms XIV, Najnebezpečnejšie Chytiť: Hra, a Dungeon Obrancovia: Prebudil. Viac sa vraj čoskoro a budeme uistite sa, aby ste vedeli, že raz tam sú nejaké zmeny v GeForce TERAZ knižnice.

Odoslať