Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

29-palcový ultraširoký monitor od spoločnosti Acer: CB292CU

Acer CB292CU

CB292CU od Aceru, 29-palcová obrazovka s rozlíšením 2560 × 1080 pixelov, má svojim používateľom poskytnúť pohodlný zážitok zo sledovania s detailmi a presnými farbami, ktoré ponúka.

1 Monitor, ktorý ponúka čistý obraz bez rozmazania s dobou odozvy ms, ponúka zážitok z obrazovky s vydareným obrazom vďaka 99 % farebnému gamutu sRGB. Zariadenie, ktoré svojimi ergonomickými vlastnosťami uľahčuje život profesionálnym používateľom, 5Vďaka funkciám naklápania od ° do 35 ° a otáčania o 360 stupňov je možné udržať krk v dobrej polohe. Vďaka podpore štandardu VESA môžete monitor jednoducho pripevniť na stenu; Skvelý pracovný uhol si môžete nájsť vďaka ergonomickému stojanu, kde môžete jednoducho nastaviť výšku obrazovky, naklonenie a pohyb hore a dole. Pomocou tejto funkcie môžete zvýšiť výšku obrazovky až na 180 mm. Je tiež možné nastaviť výšku a otočiť monitor o 90 stupňov pre použitie vo vzpriamenej polohe.

Monitor, ktorý je dodávaný s technológiou AMD FreeSync™, má dizajn ZeroFrame. Dizajn ZeroFrame™ tiež zväčšuje zobrazovaciu plochu, vďaka čomu je nastavenie pomocou viacerých monitorov prakticky bezproblémové. Zároveň vďaka tomuto dizajnu ponúkajú monitory viac zábavy a maximálnu viditeľnosť obrazovky. Monitor ponúka pozorovací uhol 178 stupňov, čím poskytuje rovnaký zážitok na rôznych miestach.

Monitor šetrný k životnému prostrediu

Technológia Acer BlueLightShield v monitore Acer CB292CU znižuje škodlivé modré svetlo úpravou farebného tónu a jasu. Technológia Flickerless v tomto modeli navyše chráni vaše oči pred zbytočnou únavou. Technológie Acer ComfyView a Low Dimming znižujú oslnenie monitora a únavu očí, takže pred monitorom môžete stráviť dlhší čas. Vďaka všetkým týmto funkciám získate pohodlnejší zážitok zo sledovania.

6 Zatiaľ čo ponúka verné farby a tóny vďaka viacosovému formátu úpravy farieb, konvertuje viacero obrazoviek na rovnakú farbu a ponúka zobrazenie s oveľa realistickejšími farbami. 4Tento štýlový monitor s hmotnosťou 0,32 kg púta pozornosť aj ako zariadenie šetrné k životnému prostrediu certifikátom ENERGY STAR® a certifikátom TCO.

Cena a dostupnosť

Monitor Acer CB292CU na Hepsiburada.com 3Bol ponúkaný na predaj za cenu 0,999 TL.