27 najlep┼í├şch tematick├Żch nov├şn WordPress

H─żad├íte najlep┼íie t├ęmy nov├şn WordPress? Pre webov├ę str├ínky v novin├ích potrebujete t├ęmu, ktor├ę m├┤┼że v├Żrazne zobrazova┼ą va┼íe najnov┼íie a aktu├ílne sekcie spr├ív. V tomto ─Źl├ínku sme vybrali niektor├ę z najlep┼í├şch t├ęm nov├şn WordPress, ktor├ę m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą na svojich webov├Żch str├ínkach.

Vytvorenie webovej stránky pre noviny pomocou programu WordPess

Mnoho svetov├Żch zna─Źiek pou┼ż├şva WordPress, vr├ítane niektor├Żch z najlep┼í├şch vydavate─żov spr├ív. Hlavne preto, ┼że WordPress sa ─żahko pou┼ż├şva, je flexibiln├Ż a m├┤┼że sl├║┼żi┼ą ve─żk├ęmu publiku.

Existuj├║ dva typy webov├Żch str├ínok WordPress. Najprv je tu WordPress.com, ─Źo je plne hos┼ąovan├ę rie┼íenie, potom m├íte WordPress.org, ktor├ę sa tie┼ż naz├Żva WordPress s vlastn├Żm hos┼ąovan├şm. Ak chcete porovna┼ą, pre─Ź├ştajte si ─Źl├ínok o rozdieloch medzi WordPress.com a WordPress.org.

Odpor├║─Źame v├ím pou┼ż├şva┼ą WordPress.org, ktor├Ż je hostite─żom hostite─ża, preto┼że v├ím poskytuje pr├şstup ku v┼íetk├Żm funkci├ím WordPress pripraven├Żm na pou┼żitie.

Na za─Źiatok budete potrebova┼ą n├ízov dom├ęny a hostingov├Ż ├║─Źet WordPress.

Odpor├║─Źame pou┼ż├şva┼ą Bluehost. Je to jedna z najv├Ą─Ź┼í├şch hostingov├Żch spolo─Źnost├ş na svete a ofici├ílne odpor├║─Źan├Ż poskytovate─ż hostingov├Żch slu┼żieb.

Po zak├║pen├ş hostingu prejdite k n├í┼ímu sprievodcovi o tom, ako vytvori┼ą webov├║ str├ínku, kde n├íjdete podrobn├ę pokyny na nastavenie krok za krokom.

V─Ćaka tomu sa teraz pozrime na niektor├ę z najlep┼í├şch t├ęm WordPress, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą pre webov├║ str├ínku nov├şn.

1, ─Źasopis

─Źasopis

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, ─Źasopis je t├ęma ─Źasopisu WordPress a nov├şn, ktor├í m├í pou┼ż├şvate─żom poskytn├║┼ą r├Żchly pr├şstup k najnov┼íiemu obsahu. Ich domovsk├í str├ínka je v troch st─║pcoch, v dvoch st─║pcoch a v plnej ┼í├şrke. M├┤┼żete tie┼ż vytvori┼ą vlastn├ę kombin├ície rozlo┼żenia pomocou vstavan├ęho n├ístroja na vytv├íranie a ukladanie str├ínok.

Zah┼Ľ┼ła tie┼ż vyhraden├Ż reklamn├Ż priestor na jednoduch├ę prid├ívanie rekl├ím Google AdSense na va┼íe webov├ę str├ínky. Medzi ─Ćal┼íie v├Żznamn├ę funkcie patria neobmedzen├ę bo─Źn├ę panely, vlastn├ę miniaplik├ície, integr├ícia do soci├ílnych m├ędi├ş, informa─Źn├Ż kan├íl spr├ív a ─Ćal┼íie.

2, Noozbeat

Noozbeat

Noozbeat je modern├í WordPress spravodajsk├í a ─Źasopiseck├í t├ęma. Na ich domovskej str├ínke je v hornej ─Źasti zobrazen├ę rozlo┼żenie murovanej mrie┼żky, aby sa zobrazil ich odpor├║─Źan├Ż obsah, nasledovan├ę najnov┼í├şmi ─Źl├ínkami a ─Ćal┼í├şmi ─Źas┼ąami ich webov├Żch str├ínok.

M├í vstavan├ę reklamy na zobrazovanie rekl├ím na va┼íom webe. Dod├íva sa s vlastn├Żmi miniaplik├íciami na zis┼ąovanie obsahu a funkcie soci├ílnych m├ędi├ş. Nastavenie t├ęmy je celkom ─żahk├ę s mno┼żstvom ├║h─żadne usporiadan├Żch mo┼żnost├ş v prisp├┤sobite─żke ┼żiv├Żch t├ęm.

3, Responz

Responz

Responz je ─żah┼íia a elegantnej┼íia t├ęma nov├şn WordPress. Zobrazte svoj odpor├║─Źan├Ż obsah na hornom okraji karuselu, za ktor├Żm nasleduje rozmiestnenie troch st─║pcov, aby sa v hornej ─Źasti zobrazil ─Ćal┼í├ş obsah.

Vch├ídza 4 T├ęmy, v├Żber rozlo┼żenia dvoch a troch st─║pcov, jazdca hlavi─Źky a p├Ąty, dve naviga─Źn├ę ponuky a ikony soci├ílnych m├ędi├ş. Zah┼Ľ┼ła str├ínku s mo┼żnos┼ąami t├ęmy, ktor├í umo┼ż┼łuje r├Żchle nastavenie webov├Żch str├ínok a za─Źatie prid├ívania obsahu.

4, Verejn├Ż n├ízor

Verejn├Ż n├ízor

Verejn├í mienka je ┼ípeci├ílne navrhnut├í pre webov├ę str├ínky a noviny ─Źasopisu WordPress. T├íto ─Źist├í a modern├í t├ęma prich├ídza s v├Żkonn├Żm rozlo┼żen├şm dom├ícej str├ínky s kr├ísnym rozlo┼żen├şm obsahu, vyhraden├Żm reklamn├Żm priestorom, ponukami navig├ície a funkciami zis┼ąovania obsahu.

M├í r├┤zne rozlo┼żenie pre str├ínky kateg├│rie a zv├Żraznen├║ oblas┼ą domovskej str├ínky. M├í dve naviga─Źn├ę ponuky, podporu kontaktn├ęho formul├íra a d├í sa dokonca pou┼żi┼ą na pridanie online obchodu na v├í┼í web.

5, Baseline

z├íklad┼ła

Baseline je v├Żkonn├í t├ęma v ┼ít├Żle ─Źasopisu WordPress vhodn├í pre noviny a v┼íetky webov├ę str├ínky s bohat├Żm obsahom. M├í v hornej ─Źasti v├Żsuvn├Ż pos├║va─Ź obsahu a skladacie mega menu, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuje zobrazi┼ą najsilnej┼íie pr├şbehy d┼ła v hornej ─Źasti, aby sa u─żah─Źilo vyh─żad├ívanie.

Je navrhnut├Ż tak, aby fungoval bez potreby tematick├Żch mo┼żnost├ş. Na dosiahnutie tohto cie─ża obsahuje iba mo┼żnosti t├ęmy, ktor├ę skuto─Źne budete potrebova┼ą. To u─żah─Źuje nastavenie pomocou integrovanej pr├şru─Źky na uvedenie do prev├ídzky.

6, ├Ü─ż

├Ü─ż

Hive je modern├í t├ęma ─Źasopisu WordPress s ─Źist├Żm minimalistick├Żm dizajnom. Na va┼íej domovskej str├ínke sa zobrazuj├║ va┼íe ─Źl├ínky v rozlo┼żen├ş s tromi st─║pcami. Automaticky spracov├íva odpor├║─Źan├ę obr├ízky vo vertik├ílnej aj horizont├ílnej ve─żkosti a vytv├íra tak kr├ísny murovan├Ż dizajn.

Hive, navrhnut├Ż na zlep┼íenie ─Źitate─żnosti, pou┼ż├şva p├şsmen├í Droid Serif pre odseky a p├şsmo Playfair Display pre nadpisy. Jedn├í sa o prekr├ísnu kombin├íciu typografie ide├ílnej pre novinov├ę webov├ę str├ínky. Medzi ─Ćal┼íie d├┤le┼żit├ę funkcie patr├ş panel t├ęm, farebn├ę mo┼żnosti, soci├ílne ikony, predvo─żby ┼ít├Żlov, p├şsma Google a ─Ćal┼íie.

7, indigo

indigo

Indigo je viac├║─Źelov├í t├ęma WordPress vhodn├í pre webov├ę str├ínky nov├şn a ─Źasopisov. Va┼ía domovsk├í str├ínka obsahuje v hornej ─Źasti kr├ísny pos├║va─Ź, za ktor├Żm nasleduje mrie┼żka va┼íich ned├ívnych ─Źl├ínkov a potom blok s dvoma st─║pcami. V hornej ─Źasti m├í dve naviga─Źn├ę ponuky, ktor├ę sa v mobilnom zobrazen├ş kr├ísne zr├║tia.

M├í nieko─żko oblast├ş pripraven├Żch na pou┼żitie widgetu, ─żahko konfigurovate─żn├║ domovsk├║ str├ínku, ┼íabl├│nu str├ínky s plnou ┼í├şrkou, viac ┼íabl├│n domovskej str├ínky a pohybliv├║ li┼ítu na zdie─żanie na soci├ílnych m├ędi├ích. Prisp├┤sobenie pomocou str├ínky s t├ęmami a ┼żiv├ęho prisp├┤sobova─Źa je celkom jednoduch├ę.

8, doberman

gentleman

Doberman je ┼ít├Żlov├Ż ─Źasopis WordPress a spravodajsk├í t├ęma vhodn├í pre str├ínky ┼żivota, v├şrusov├Ż obsah a spr├ívy s├║visiace so z├íbavou. Zah┼Ľ┼ła viac farebn├Żch sch├ęm a viac poh─żadov, napr├şklad popul├írne, trendy a chladn├ę.

Dod├íva sa s integr├íciou soci├ílnych m├ędi├ş, viac umiestnen├ş naviga─Źnej ponuky, kr├ísnymi obr├ízkami, najnov┼í├şmi spr├ívami, miniaplik├íciou Instagram a widget umiestnenia reklamy. Funguje tie┼ż so v┼íetk├Żmi popul├írnymi doplnkami WordPress a tvorcami str├ínok.

9, Feltmag

Feltmag

Feltmag je ├║┼żasn├ę WordPress spr├ívy a ─Źasopis t├ęma s mno┼żstvom skvel├Żch funkci├ş. Rozlo┼żenie va┼íej domovskej str├ínky je dod├ívan├ę s volite─żnou hlavi─Źkou na cel├║ obrazovku, za ktorou nasleduj├║ ─Źl├ínky pri pos├║van├ş pou┼ż├şvate─żov nadol.

─Äal┼í├şmi zahrnut├Żmi funkciami s├║ dve hlavn├ę naviga─Źn├ę ponuky, pohlcuj├║ce obr├ízky, viac rozlo┼żen├ş, ┼ít├Żly hlavi─Źiek, ikony soci├ílnych m├ędi├ş a ─Ćal┼íie. Konfigur├ícia je ve─żmi jednoduch├í a v├Ą─Ź┼íina mo┼żnost├ş funguje iba pri aktiv├ícii t├ęmy.

10. Objekt├şv

Krytka objekt├şvu

Lenscap kombinuje n├ídhern├ę obr├ízky a typografiu s minimalistick├Żm dizajnom a vytv├íra tak t├ęmu WordPress v ┼ít├Żle nov├şn. V├Żsledkom je p├┤sobiv├Ż dizajn webov├Żch str├ínok, ktor├Ż vyzer├í skvele na v┼íetk├Żch zariadeniach. Domovsk├í str├ínka obsahuje pos├║va─Ź obsahu s ponukou kateg├│ri├ş.

Zah┼Ľ┼ła gener├ítor dynamick├Żch farebn├Żch sch├ęm, farebn├ę sch├ęmy pripraven├ę na pou┼żitie, kontextov├ę okn├í lightbox gal├ęrie a pln├║ podporu WooCommerce.

11. Weston

Weston

Weston je v├Żkonn├í a flexibiln├í viac├║─Źelov├í t├ęma WordPress vhodn├í pre v┼íetky typy webov├Żch str├ínok. Je dod├ívan├Ż s v├Żkonn├Żm doplnkom na vytv├íranie str├ínok, ktor├Ż m├┤┼żete pou┼żi┼ą na vytvorenie takmer ak├ęhoko─żvek typu dizajnu, ktor├Ż potrebujete. Pre r├Żchlej┼íiu in┼ítal├íciu obsahuje aj demo in┼ítal├ítor syst├ęmu 1 na tla─Źidlo OK.

Niektor├ę ─Ćal┼íie funkcie t├ęmy zah┼Ľ┼łaj├║ videoz├íznamy, pr├ęmiov├Ż doplnok pre pos├║va─Źe, p├şsma Google, cenov├ę grafy, kontaktn├Ż formul├ír a ─Ćal┼íie. Jeho pou┼ż├şvanie a prisp├┤sobenie je mimoriadne jednoduch├ę a d├í sa pou┼żi┼ą na vytvorenie skuto─Źne jedine─Źn├Żch kombin├íci├ş dizajnu.

12. ─îasopis Domino

Domino Magazine

Domino je komplexn├í a dobre navrhnut├í, multifunk─Źn├í t├ęma spr├ív WordPress. Je k dispoz├şcii v 6 farebn├ę sch├ęmy a dynamick├Ż gener├ítor vizu├ílnej str├ínky. Na nastavenie svojho webu jednoducho pou┼żite n├ístroje na prisp├┤sobenie bodu a kliknite na n├ístroje na prisp├┤sobenie.

Medzi ─Ćal┼íie v├Żznamn├ę funkcie patr├ş informa─Źn├Ż kan├íl, vlastn├ę widgety pre vybran├ę kateg├│rie, ozn├ímenia, widgety s kartami a po─Źasie. M├í vlastn├║ str├ínku s nastaveniami t├ęmy a ve─ża mo┼żnost├ş v prisp├┤sobite─żnom prvku.

13. Wonder Wall

Wonderwall

Wonder Wall je ─Ćal┼íou skvelou vo─żbou pre spr├ívy alebo ─Źasopisov├║ t├ęmu WordPress pre webov├ę str├ínky bohat├ę na obsah. Prich├ídza s 9 Pripraven├ę na domovsk├║ str├ínku s rozlo┼żen├şm ─Źl├ínkov, odpor├║─Źan├Żm obsahom, zobrazen├şm zoznamu a ─Ćal┼í├şmi funkciami.

V ─Ćal┼í├şch funkci├ích m├í vlastn├ę widgety na zis┼ąovanie soci├ílnych profilov a obsahu, ┼ípecializovan├ę bannerov├ę reklamy, kr├ísnu typografiu a ─Ćal┼íie. Nastavenie v├í┼ího webu je ve─żmi jednoduch├ę, preto┼że v┼íetky mo┼żnosti n├íjdete v ┼żivom prisp├┤sobite─żovi.

14. Sp├Ątn├í v├Ązba

Vrecková kniha

Bro┼żovan├í v├Ązba je ─Ćal┼íou ┼ít├Żlovou a modernou t├ęmou nov├şn WordPress pre spravodajsk├ę a ─Źasopiseck├ę weby. Pou┼żite odpor├║─Źan├ę obr├ízky v celom n├ívrhu na vytvorenie atrakt├şvnej┼íej prezent├ície. Na domovskej str├ínke zobrazuje prekr├ísny pos├║va─Ź obsahu, ktor├Ż zobrazuje va┼íe najlep┼íie spr├ívy.

Typografia zohr├íva hlavn├║ ├║lohu v dizajne a svojim pou┼ż├şvate─żom pon├║ka lep┼íie z├í┼żitky z ─Ź├ştania. Je dod├ívan├Ż s ponukou mega ponuky, ktor├í zobrazuje najlep┼íie vybran├ę kateg├│rie obchodov v hornej ─Źasti. Je jednoduch┼íia konfigur├ícia a neprekon├íva pou┼ż├şvate─żov zbyto─Źn├Żmi mo┼żnos┼ąami.

15. News Pro

News Pro

News Pro je ve─żmi profesion├ílne vyzeraj├║ca t├ęma WordPress pre novinov├ę webov├ę str├ínky. Je postaven├Ż na pevnom r├ímcovom k├│de t├ęmy Genesis a je vysoko optimalizovan├Ż pre v├Żkon a r├Żchlos┼ą.

Je dod├ívan├Ż s dvoma bo─Źn├Żmi panelmi a oblas┼ąou miniaplik├ície p├Ąty, plne prisp├┤sobite─żnou oblas┼ąou hlavi─Źky, jednoduch├Żmi ponukami navig├ície a kr├ísnou typografiou. Pre nastavenie t├ęm m├íte k dispoz├şcii vlastn├Ż panel mo┼żnost├ş t├ęmy s podporou ┼żiv├ęho prisp├┤sobova─Źa.

16. Editorial

Editor

Vydavate─ż je jednoduch├í a elegantn├í t├ęma WordPress vhodn├í pre noviny, ─Źasopisy a noviny. Je vybaven├Ż mrie┼żkov├Żm rozlo┼żen├şm na domovskej str├ínke s kr├ísnymi anim├íciami, ktor├ę vytvoria p├║tav├Ż z├í┼żitok pre va┼íich ─Źitate─żov od za─Źiatku.

Zah┼Ľ┼ła kr├ísne rozlo┼żenie str├ínky ur─Źen├ę na ─żahk├ę ─Ź├ştanie, vlastn├ę nadpisy, ponuku soci├ílnych ikon, oblas┼ą s kartami koment├írov, biografiu autora a podrobnosti. Vydavate─ż pracuje okam┼żite a vy┼żaduje jeho minim├ílne ├║silie.

17. Metro Pro

Metro Pro

Metro je ─Ćal┼íou profesion├ílnou t├ęmou WordPress pre noviny a webov├ę str├ínky ─Źasopisov. Na ich domovskej str├ínke sa nach├ídza ve─żk├ę vlastn├ę pozadie a n├ípadne zobrazen├ę obr├ízky. Domovsk├í str├ínka je tie┼ż rozdelen├í na sekcie pre odpor├║─Źan├ę ─Źl├ínky, najnov┼íie spr├ívy a ─Ćal┼íie.

Je tie┼ż skon┼ítruovan├Ż pre r├ímec Genesis a zded├ş v┼íetky siln├ę vlastnosti svojej hlavnej t├ęmy. Metro sa usiluje o jednoduchos┼ą z h─żadiska prezent├ície a jednoduch├ęho pou┼żitia.

18. Colormag

Colormag

Ak h─żad├íte bezplatn├║ t├ęmu WordPress pre spravodajsk├║ webov├║ str├ínku, pozrite sa na Colormag. T├íto t├ęma ─Źasopisu WordPress v ┼ít├Żle ─Źasopisu prich├ídza s nieko─żk├Żmi v├í┼żnymi pr├ęmiov├Żmi funkciami s kr├ísnym dizajnom.

Dod├íva sa s viac ako 15 oblas┼ąami pripraven├Żmi pre widget, vlastn├Żmi miniaplik├íciami, predstavovan├Żmi post widgetmi, rozlo┼żen├şm v r├ím─Źeku a celej ┼í├şrke, pevnou naviga─Źnou ponukou a ─Ćal┼í├şmi. Je pripraven├Ż na preklad a d├í sa pou┼żi┼ą aj na viacjazy─Źn├ę webov├ę str├ínky.

19. Predslov

predhovor

Prolog je ─Ćal┼íou skvelou mo┼żnos┼ąou pre novin├írsku t├ęmu nov├şn WordPress. Dod├íva sa s dvojst─║pcov├Żm rozlo┼żen├şm domovskej str├ínky s posuvn├şkom s povolen├Żm videom navrchu.

Zah┼Ľ┼ła viac oblast├ş pripraven├Żch pre widget, widgetizovan├║ domovsk├║ str├ínku, ┼íabl├│nu str├ínky s plnou ┼í├şrkou, pripraven├Ż na preklad a ─Ćal┼íie.

20. bulvár

tabloid

Tabloid je trochu odli┼ín├í t├ęma ─Źasopisu WordPress a nov├şn. Dod├íva sa s predvolenou tmavou farebnou sch├ęmou, ale ak chcete, m├┤┼żete ju zmeni┼ą na svetl├║. Obe farby maj├║ rovnak├║ rozmanitos┼ą vzorov a p├┤sobia rovnako p├┤sobivo.

M├í tie┼ż vlastn├ę widgety pre soci├ílne funkcie, obsah a umiestnenie reklamy. K v┼íetk├Żm nastaveniam t├ęmy m├┤┼żete pristupova┼ą pomocou prisp├┤sobite─żn├ęho uk├í┼żky na va┼íom webe. Tabloid tie┼ż pracuje so v┼íetk├Żmi va┼íimi ob─ż├║ben├Żmi doplnkami a tvorcami str├ínok.

21. Jese┼ł

Fall

Jese┼ł je jednoduch├í a elegantn├í t├ęma WordPress v trad├şcii minimalistick├ęho dizajnu. M├í ve─ża pr├ízdnych miest, ostr├║ typografiu a kr├ísne pou┼żitie obr├ízkov ved─ża textu. Domovsk├í str├ínka m├í modern├ę rozlo┼żenie mrie┼żky, zatia─ż ─Źo jednotliv├ę ─Źl├ínky a str├ínky pou┼ż├şvaj├║ rozlo┼żenie v jednom st─║pci.

Konfigur├ícia si vy┼żaduje ve─żmi m├ílo ─Źasu, preto┼że to funguje jednoducho z v├Żroby. St├íle m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą neobmedzen├ę farby, p├şsma Google, nahr├íva┼ą svoje vlastn├ę logo a jednoducho prida┼ą Google Analytics.

22. Alpha

alpha

Alpha je t├ęma WordPress navrhnut├í ┼ípeci├ílne pre webov├ę str├ínky nov├şn a ─Źasopisov. Prich├ídza v dvoch vzh─żadoch a obidve vyzeraj├║ skvele.

Zah┼Ľ┼ła to aj l├ímanie spr├ív so spr├ívami, vlastn├ę pos├║va─Źe, viac oblast├ş miniaplik├íci├ş, vlastn├ę miniaplik├ície a ─Ćal┼íie. ─Żah┼íie sa pou┼ż├şva dokonca aj pre za─Ź├şnaj├║cich pou┼ż├şvate─żov, preto┼że v├Ą─Ź┼íina vec├ş funguje okam┼żite po aktiv├ícii. M├┤┼żete tie┼ż pou┼żi┼ą demo in┼ítal├ítor z 1 kliknite a za─Źnite r├Żchlo.

23. Bnews

správy

Bnews je jednoduch├í t├ęma WordPress, ktor├║ m├┤┼żete pou┼żi┼ą na novin├ích, ─Źasopisoch, na cest├ích alebo na blogoch. Je navrhnut├Ż tak, aby na domovskej str├ínke zobrazoval ve─ża obsahu. M├í v hornej ─Źasti sekciu s odpor├║─Źan├Żm obsahom a potom rozlo┼żenie v troch st─║pcoch.

Zah┼Ľ┼ła l├ímanie spr├ív, vlastn├ę widgety, oblasti pripraven├ę na widget a mega menu v hornej ─Źasti.

24. Editorial

redak─Źn├Ż

Editorial je skvel├í bezplatn├í t├ęma WordPress navrhnut├í ┼ípeci├ílne pre spravodajsk├ę weby. M├í widgetizovan├ę rozlo┼żenie, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuje drag and drop prvky zostavi┼ą svoje webov├ę str├ínky.

Dod├íva sa s nieko─żk├Żmi bo─Źn├Żmi panelmi a oblas┼ąami pripraven├Żmi na widget, neobmedzen├Żmi farbami a ─żahk├Żm prisp├┤soben├şm pomocou ┼żiv├Żch uk├í┼żok. Je pripraven├Ż na preklad a d├í sa tie┼ż pou┼żi┼ą na vytvorenie viacjazy─Źn├Żch webov├Żch str├ínok.

25. Crafto

remeslo

Crafto je kr├ísne navrhnut├í t├ęma WordPress pre novinov├ę webov├ę str├ínky. Dod├íva sa v dizajnoch 3 vstupn├ę str├ínky a viac kombin├íci├ş rozlo┼żenia pre r├┤zne str├ínky na va┼íom webe.

Dod├íva sa s pr├ęmiov├Żm doplnkom na tvorbu str├ínok, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş ─żahko vytv├íra┼ą vstupn├ę str├ínky a nov├ę rozlo┼żenie str├ínky. M├í viac ┼ít├Żlov hlavi─Źiek, neobmedzen├ę farby, integr├íciu soci├ílnych m├ędi├ş a pln├║ podporu viacjazy─Źn├Żch webov├Żch str├ínok pou┼ż├şvaj├║cich WPML.

26. Neuton

Neuton

Neuton je ─Ćal┼íou skvelou t├ęmou WordPress pre noviny. Je navrhnut├Ż tak, aby zaujal pou┼ż├şvate─żov t├Żm, ┼że pon├║ka dizajn bohat├Ż na obsah, ktor├Ż u─żah─Źuje objavovanie nov├ęho obsahu a objavovanie najnov┼í├şch spr├ív.

Obsahuje 7 rozlo┼żenia z r├┤znych kateg├│ri├ş (vr├ítane sn├şmok), miniaplik├íci├ş soci├ílnych m├ędi├ş, miniaplik├íci├ş na zis┼ąovanie obsahu, r├┤znych farebn├Żch sch├ęm a ─Ćal┼í├şch. Funguje perfektne s ktor├Żmko─żvek z doplnkov gener├ítora hlavnej str├ínky a pod─ża potreby vytv├íra vlastn├ę rozlo┼żenia.

27. Thememin

Thememin

Ak h─żad├íte minimalistick├Ż dizajn pre svoju t├ęmu nov├şn WordPress, vysk├║┼íajte Thememin. T├íto ─Źist├í a jednoduch├í t├ęma WordPress pon├║ka div├íkom z├í┼żitok z ─Ź├ştania bez ostr├Żch typografi├ş a kr├ísnych samostatn├Żch obr├ízkov.

M├í pos├║va─Ź domovskej str├ínky, ktor├Ż m├┤┼że zobrazova┼ą odpor├║─Źan├Ż obsah alebo odpor├║─Źan├ę fotografie. M├í pop-up lightbox podporu pre zobrazenie va┼íich fotografi├ş a vide├ş. Medzi ─Ćal┼íie funkcie patria widgety pre soci├ílne m├ędi├í, dve naviga─Źn├ę ponuky, widgety bo─Źn├ęho panela s dvoma st─║pcami a ─Ćal┼íie.

D├║fame, ┼że v├ím tento ─Źl├ínok pomohol n├íjs┼ą najlep┼íie t├ęmy WordPress pre novinov├ę webov├ę str├ínky. M├┤┼żete tie┼ż vysk├║┼ía┼ą n├í┼ího najnov┼íieho za─Źiato─Źn├ęho sprievodcu WordPress SEO krok za krokom.

Ak sa v├ím tento ─Źl├ínok p├í─Źil, prihl├íste sa na odber n├í┼ího kan├íla YouTube pozera┼ą vide├í s programami WordPress. N├íjdete n├ís aj na Twitter a Facebook,

Related Articles

Back to top button