27 najlep┼í├şch nov├şn WordPress

H─żad├íte najlep┼íie t├ęmy nov├şn WordPress? Pre novinov├ę weby potrebujete t├ęmu, ktor├ę zv├Żrazn├ş va┼íe najnov┼íie a aktu├ílne spravodajsk├ę sekcie. V tomto ─Źl├ínku sme vybrali niektor├ę z najlep┼í├şch t├ęm nov├şn WordPress, ktor├ę m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą na svojich webov├Żch str├ínkach.

T├ęmy WordPress pre novinov├ę weby

Vytvorenie stránky pre noviny pomocou programu WordPess

Mnoho svetov├Żch zna─Źiek pou┼ż├şva WordPress, vr├ítane niektor├Żch z najlep┼í├şch vydavate─żov spr├ív. Hlavne preto, ┼że WordPress sa ─żahko pou┼ż├şva, je flexibiln├Ż a m├┤┼że sl├║┼żi┼ą ve─żk├ęmu publiku.

Existuj├║ dva typy str├ínok WordPress. Najprv je tu WordPress.com, ─Źo je plne hos┼ąovan├ę rie┼íenie, a vy m├íte WordPress.org, zn├íme tie┼ż ako WordPress s vlastn├Żm hos┼ąovan├şm. Ak chcete porovna┼ą, pre─Ź├ştajte si ─Źl├ínok o rozdieloch medzi WordPress.com a WordPress.org.

Odpor├║─Źame v├ím pou┼ż├şva┼ą WordPress.org s vlastn├Żm hos┼ąovan├şm, preto┼że poskytuje pr├şstup ku v┼íetk├Żm zdrojom WordPress hne─Ć po vybalen├ş.

Na za─Źiatok budete potrebova┼ą n├ízov dom├ęny a hostingov├Ż ├║─Źet WordPress.

Odpor├║─Źame pou┼ż├şva┼ą Bluehost. Je to jedna z najv├Ą─Ź┼í├şch hostingov├Żch spolo─Źnost├ş na svete a ofici├ílne odpor├║─Źan├Ż poskytovate─ż hostingov├Żch slu┼żieb.

Po zak├║pen├ş hostingu n├íjdete podrobn├ę pokyny na in┼ítal├íciu v na┼íom sprievodcovi vytvoren├şm webovej str├ínky.

V─Ćaka tomu sa teraz pozrime na niektor├ę z najlep┼í├şch t├ęm WordPress, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na webovej str├ínke nov├şn.

1, ─Źasopis

─Źasopis

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, Magazine je ─Źasopis WordPress a t├ęma nov├şn, ktor├ę maj├║ pou┼ż├şvate─żom poskytn├║┼ą r├Żchly pr├şstup k najnov┼íiemu obsahu. Va┼ía domovsk├í str├ínka sa zobrazuje v troch st─║pcoch, dvoch st─║pcoch a rozlo┼żeniach v plnej ┼í├şrke. M├┤┼żete tie┼ż vytvori┼ą vlastn├ę kombin├ície rozlo┼żenia pomocou vstavan├ęho n├ístroja na vytv├íranie a ukladanie str├ínok.

Zah┼Ľ┼ła tie┼ż vyhraden├Ż reklamn├Ż priestor na jednoduch├ę pridanie rekl├ím Google AdSense na va┼íe str├ínky. Medzi ─Ćal┼íie v├Żznamn├ę funkcie patria neobmedzen├ę bo─Źn├ę strany, vlastn├ę miniaplik├ície, integr├ícia do soci├ílnych m├ędi├ş, spr├íva spr├ív a ─Ćal┼íie.

2, Noozbeat

Noozbeat

Noozbeat je t├ęma modern├Żch spr├ív a ─Źasopisov pre WordPress. Domovsk├í str├ínka obsahuje v hornej ─Źasti rozlo┼żenie murovanej mrie┼żky na zobrazenie odpor├║─Źan├ęho obsahu, za ktor├Żm nasleduj├║ najnov┼íie ─Źl├ínky a ─Ćal┼íie ─Źasti webu.

M├í vlastn├ę reklamy na zobrazovanie rekl├ím na va┼íom webe. Dod├íva sa s vlastn├Żmi miniaplik├íciami na zis┼ąovanie obsahu a funkcie soci├ílnych m├ędi├ş. Nastavenie t├ęmy je pomerne jednoduch├ę, preto┼że v n├ístroji na ├║pravu ┼żiv├Żch t├ęm je usporiadan├Żch nieko─żko mo┼żnost├ş.

3, odpove─Ć

odpove─Ć

Responz je ─żah┼íia a elegantnej┼íia t├ęma nov├şn WordPress. Zobrazte svoj odpor├║─Źan├Ż obsah v hornej ─Źasti karuselu a za n├şm nasledujte rozmiestnenie v troch st─║pcoch, aby sa v hornej ─Źasti zobrazoval ─Ćal┼í├ş obsah.

Ide do 4 t├ęmy, v├Żber rozlo┼żenia v dvoch a troch st─║pcoch, jazdca hlavi─Źky a p├Ąty, dve naviga─Źn├ę ponuky a ikony soci├ílnych m├ędi├ş. Zah┼Ľ┼ła str├ínku s mo┼żnos┼ąami t├ęmy, ktor├í umo┼ż┼łuje r├Żchle nastavenie va┼íej str├ínky a za─Źatie prid├ívania obsahu.

4, Verejn├Ż n├ízor

Verejn├Ż n├ízor

Verejn├í mienka bola navrhnut├í ┼ípeci├ílne pre webov├ę str├ínky a noviny ─Źasopisu WordPress. T├íto ─Źist├í modern├í t├ęma je vybaven├í v├Żkonn├Żm rozlo┼żen├şm dom├ícej str├ínky s kr├ísnym rozlo┼żen├şm obsahu, vyhraden├Żm reklamn├Żm priestorom, naviga─Źn├Żmi ponukami a funkciami zis┼ąovania obsahu.

M├í r├┤zne rozlo┼żenie pre str├ínky kateg├│rie a zv├Żraznen├║ oblas┼ą domovskej str├ínky. M├í dve naviga─Źn├ę ponuky, kontaktujte podporu formul├íra a m├┤┼żete ho dokonca pou┼żi┼ą na pridanie online obchodu na svoj web.

5, Baseline

z├íklad┼ła

Baseline je v├Żkonn├í t├ęma v ┼ít├Żle ─Źasopisu WordPress vhodn├í pre noviny a v┼íetky weby s bohat├Żm obsahom. Je vybaven├Ż jazdcom obsahu a mega skladac├şm menu v hornej ─Źasti, ─Źo v├ím umo┼ż┼łuje zobrazi┼ą najsilnej┼íie pr├şbehy d┼ła v hornej ─Źasti, aby ste ich ─żahko na┼íli.

Bol navrhnut├Ż tak, aby fungoval bez potreby tematick├Żch mo┼żnost├ş. Na dosiahnutie tohto cie─ża obsahuje iba mo┼żnosti t├ęmy, ktor├ę skuto─Źne budete potrebova┼ą. To u─żah─Źuje nastavenie pomocou integrovanej pr├şru─Źky na uvedenie do prev├ídzky.

6, ├Ü─ż

├Ü─ż

├Ü─ż je modern├í t├ęma WordPress v ┼ít├Żle ─Źasopisu s ─Źist├Żm a minimalistick├Żm dizajnom. Na va┼íej domovskej str├ínke sa zobrazuj├║ va┼íe ─Źl├ínky v rozlo┼żen├ş s tromi st─║pcami. Automaticky spracov├íva zv├Żraznen├ę obr├ízky vo zvisl├Żch a vodorovn├Żch ve─żkostiach a vytv├íra tak kr├ísny murovan├Ż dizajn.

Hive, navrhnut├Ż na zlep┼íenie ─Źitate─żnosti, pou┼ż├şva p├şsmen├í Droid Serif pre odseky a p├şsmo Playfair Display pre tituly. Jedn├í sa o prekr├ísnu kombin├íciu typografie ide├ílnej pre novinov├ę webov├ę str├ínky. Medzi ─Ćal┼íie d├┤le┼żit├ę funkcie patr├ş panel t├ęm, farebn├ę mo┼żnosti, soci├ílne ikony, predvo─żby ┼ít├Żlov, p├şsma Google a ─Ćal┼íie.

7, indigo

indigo

Indigo je viac├║─Źelov├í t├ęma WordPress vhodn├í pre webov├ę str├ínky nov├şn a ─Źasopisov. Va┼ía domovsk├í str├ínka obsahuje v hornej ─Źasti pekn├Ż pos├║va─Ź, za ktor├Żm nasleduje mrie┼żka va┼íich ned├ívnych ─Źl├ínkov a potom blok s dvoma st─║pcami. V hornej ─Źasti m├í dve naviga─Źn├ę ponuky, ktor├ę sa pri mobilnom prehliadan├ş kr├ísne zr├║tia.

M├í nieko─żko oblast├ş pripraven├Żch pre widget, ─żahko konfigurovate─żn├║ domovsk├║ str├ínku, ┼íabl├│nu s plnou ┼í├şrkou str├ínky, r├┤zne ┼íabl├│ny domovskej str├ínky a pohybliv├║ li┼ítu na zdie─żanie na soci├ílnych m├ędi├ích. Prisp├┤sobenie je jednoduch├ę pomocou str├ínky s mo┼żnos┼ąami mot├şvov a ┼żiv├ęho prisp├┤sobova─Źa.

8, doberman

gentleman

Doberman je elegantn├Ż ─Źasopis WordPress a spravodajsk├í t├ęma vhodn├í pre webov├ę str├ínky zameran├ę na ┼żivot, v├şrusov├Ż obsah a spr├ívy s├║visiace so z├íbavou. Zah┼Ľ┼ła r├┤zne farebn├ę sch├ęmy a r├┤zne vizualiz├ície, napr├şklad popul├írne, popul├írne a zauj├şmav├ę.

Dod├íva sa s integr├íciou soci├ílnych m├ędi├ş, viac umiestnen├ş naviga─Źnej ponuky, kr├ísnymi obr├ízkami, najnov┼í├şmi spr├ívami, miniaplik├íciou Instagram a widget umiestnenia reklamy. Funguje tie┼ż so v┼íetk├Żmi popul├írnymi doplnkami WordPress a tvorcami str├ínok.

9, Feltmag

Feltmag

Feltmag je vynikaj├║ca t├ęma pre spr├ívy a ─Źasopisy pre WordPress s mno┼żstvom zauj├şmav├Żch funkci├ş. Rozlo┼żenie va┼íej domovskej str├ínky je dod├ívan├ę s volite─żnou hlavi─Źkou na cel├║ obrazovku, po ktorej nasleduj├║ ─Źl├ínky pri pos├║van├ş pou┼ż├şvate─żov nadol.

Medzi ─Ćal┼íie funkcie patria dve hlavn├ę naviga─Źn├ę ponuky, pohlcuj├║ce obr├ízky, viac rozlo┼żen├ş, ┼ít├Żly hlavi─Źiek, ikony soci├ílnych m├ędi├ş a ─Ćal┼íie. Konfigur├ícia je ve─żmi jednoduch├í a v├Ą─Ź┼íina mo┼żnost├ş funguje, ke─Ć aktivujete t├ęmu.

10. Objekt├şv

Krytka objekt├şvu

Lenscap kombinuje n├ídhern├ę obr├ízky a typografiu s minimalistick├Żm dizajnom a vytv├íra tak t├ęmu WordPress v ┼ít├Żle nov├şn. V├Żsledkom je p├┤sobiv├Ż dizajn webov├Żch str├ínok, ktor├Ż vyzer├í skvele na v┼íetk├Żch zariadeniach. Domovsk├í str├ínka obsahuje pos├║va─Ź obsahu s ponukou kateg├│rie.

Zah┼Ľ┼ła gener├ítor dynamick├Żch farebn├Żch sch├ęm, farebn├ę sch├ęmy pripraven├ę na pou┼żitie, kontextov├ę okn├í lightbox z gal├ęrie a pln├║ podporu WooCommerce.

11. Weston

Weston

Weston je v├Żkonn├í a flexibiln├í viac├║─Źelov├í t├ęma pre WordPress, vhodn├í pre v┼íetky typy webov├Żch str├ínok. Je dod├ívan├Ż s v├Żkonn├Żm doplnkom na vytv├íranie str├ínok, ktor├Ż m├┤┼żete pou┼żi┼ą na vytvorenie takmer v┼íetk├Żch potrebn├Żch typov dizajnov. Pre r├Żchlej┼íie nastavenie obsahuje aj demo in┼ítal├ítor pre Windows 7 1 na tla─Źidlo OK.

Medzi ─Ćal┼íie funkcie t├ęmy patr├ş videoz├íznamy, pr├ęmiov├ę posuvn├ę doplnky, p├şsma Google, hodnotiace karty, kontaktn├Ż formul├ír a ─Ćal┼íie. Jeho pou┼ż├şvanie a prisp├┤sobenie je mimoriadne jednoduch├ę a d├í sa pou┼żi┼ą na vytvorenie skuto─Źne jedine─Źn├Żch kombin├íci├ş dizajnu.

12. ─îasopis Domino

Domino Magazine

Domino je komplexn├í a dobre navrhnut├í multifunk─Źn├í t├ęma spr├ív WordPress. Je k dispoz├şcii v 6 farebn├ę sch├ęmy a dynamick├Ż gener├ítor vizu├ílnej str├ínky. Sta─Ź├ş nastavi┼ą bod a kliknite na n├ístroje na prisp├┤sobenie, aby ste nastavili svoj web.

Medzi ─Ćal┼íie v├Żznamn├ę funkcie patr├ş zna─Źka spr├ív, vlastn├ę miniaplik├ície pre vybran├ę kateg├│rie, reklamy, miniaplik├ície s kartami a po─Źasie. M├í prisp├┤soben├║ str├ínku na nastavenie t├ęmy a nieko─żko mo┼żnost├ş v prisp├┤sobite─żnom prvku.

13. Stena divov

protektor

Wonder Wall je ─Ćal┼íou skvelou mo┼żnos┼ąou pre t├ęmu spr├ív alebo ─Źasopisov WordPress pre webov├ę str├ínky bohat├ę na obsah. Prich├ídza s 9 Rozlo┼żenie domovskej str├ínky pripraven├ę na pou┼żitie s mrie┼żkou ─Źl├ínkov, odpor├║─Źan├Żm obsahom, zobrazen├şm zoznamu a ─Ćal┼í├şmi inform├íciami.

V ─Ćal┼í├şch funkci├ích m├í vlastn├ę widgety na zis┼ąovanie soci├ílnych profilov a obsahu, ┼ípecializovan├ę bannery, kr├ísnu typografiu a ─Ćal┼íie. Nastavenie str├ínky je pomerne jednoduch├ę, preto┼że v┼íetky mo┼żnosti n├íjdete v ┼żivom prisp├┤sobite─żovi.

14. bro┼ż├║ra

Vrecková kniha

Bro┼żovan├í v├Ązba je ─Ćal┼íou ┼ít├Żlovou a modernou t├ęmou nov├şn WordPress pre spravodajsk├ę weby a ─Źasopisy. Pou┼żite odpor├║─Źan├ę obr├ízky v celom n├ívrhu na vytvorenie atrakt├şvnej┼íej prezent├ície. Na domovskej str├ínke zobrazuje pekn├Ż pos├║va─Ź obsahu, ktor├Ż zobrazuje va┼íe najlep┼íie pr├şbehy.

Typografia zohr├íva d├┤le┼żit├║ ├║lohu v dizajne a pon├║ka svojim pou┼ż├şvate─żom vylep┼íen├Ż z├í┼żitok z ─Ź├ştania. Je dod├ívan├Ż s ponukou kateg├│rie mega, ktor├í zobrazuje najlep┼íie obchody z vybran├Żch kateg├│ri├ş v hornej ─Źasti. Je jednoduch┼íia konfigur├ícia a neprekon├íva pou┼ż├şvate─żov zbyto─Źn├Żmi mo┼żnos┼ąami.

15. News Pro

News Pro

News Pro je ve─żmi profesion├ílne vyzeraj├║ca t├ęma WordPress pre novinov├ę webov├ę str├ínky. Je postaven├Ż na sol├şdnom tematickom r├ímcovom k├│de Genesis a je vysoko optimalizovan├Ż pre v├Żkon a r├Żchlos┼ą.

Je dod├ívan├Ż s dvoma bo─Źn├Żmi panelmi widgetu a oblasti p├Ąty, plne prisp├┤sobite─żnou oblas┼ąou hlavi─Źky, jednoduch├Żmi naviga─Źn├Żmi ponukami a kr├ísnou typografiou. Pre konfigur├ície mot├şvov m├íte k dispoz├şcii aj prisp├┤soben├Ż panel mo┼żnost├ş mot├şvov s podporou ┼żiv├Żch prisp├┤sobova─Źov.

16. Editorial

editor

Vydavate─ż je jednoduch├í a elegantn├í t├ęma WordPress, vhodn├í pre noviny, ─Źasopisy a noviny. Na domovskej str├ínke je usporiadan├ę na mrie┼żke a s kr├ísnymi anim├íciami vytv├íra atrakt├şvny z├í┼żitok pre va┼íich ─Źitate─żov od za─Źiatku.

Zah┼Ľ┼ła kr├ísne rozlo┼żenie str├ínky ur─Źen├ę na ─żahk├ę ─Ź├ştanie, prisp├┤soben├ę tituly, menu so soci├ílnymi ikonami, oblas┼ą s kartami koment├írov, biografiu autora a podrobnosti. Vydavate─ż pracuje okam┼żite a vy┼żaduje jeho minim├ílne ├║silie.

17. Metro Pro

Metro Pro

Metro je ─Ćal┼íou profesion├ílnou t├ęmou WordPress pre noviny a ─Źasopisy. Va┼ía domovsk├í str├ínka obsahuje skvel├ę vlastn├ę pozadie a n├ípadne zobrazen├ę obr├ízky. Domovsk├í str├ínka je tie┼ż rozdelen├í na sekcie pre odpor├║─Źan├ę ─Źl├ínky, najnov┼íie spr├ívy a ─Ćal┼íie.

Je tie┼ż skon┼ítruovan├Ż pre r├ímec Genesis a zded├ş v┼íetky siln├ę vlastnosti svojej hlavnej t├ęmy. Metro sa usiluje o jednoduchos┼ą, pokia─ż ide o prezent├íciu a jednoduch├ę pou┼żitie.

18. Colormag

Colormag

Ak h─żad├íte pre t├ęmu spravodajstva bezplatn├║ t├ęmu WordPress, pozrite sa na str├ínku Colormag. T├íto t├ęma ─Źasopisu WordPress v ┼ít├Żle ─Źasopisu prich├ídza s nieko─żk├Żmi v├í┼żnymi pr├ęmiov├Żmi funkciami s kr├ísnym dizajnom.

Dod├íva sa s viac ako 15 hotov├Żmi oblas┼ąami pre widgety, vlastn├ę widgety, odpor├║─Źan├ę miniaplik├ície, plnohodnotn├ę rozmiestnenia v r├ím─Źeku, pevn├ę naviga─Źn├ę menu a ─Ćal┼íie. Je pripraven├Ż na preklad a d├í sa pou┼żi┼ą aj na viacjazy─Źn├Żch str├ínkach.

19. Predslov

Predslov

Prolog je ─Ćal┼íou skvelou mo┼żnos┼ąou pre novin├írsku t├ęmu nov├şn WordPress. Dod├íva sa s dvojst─║pcov├Żm rozlo┼żen├şm domovskej str├ínky s posuvn├şkom s povolen├Żm videom v hornej ─Źasti.

Zah┼Ľ┼ła nieko─żko oblast├ş pripraven├Żch na pou┼żitie widgetu, domovsk├║ str├ínku s roz┼í├şren├Żm widgetom, ┼íabl├│nu str├ínky s plnou ┼í├şrkou, pripraven├║ na preklad a ─Ćal┼íie.

20. bulvár

tabloid

Tabloid je trochu odli┼ín├í t├ęma pre ─Źasopis a noviny pre WordPress. Dod├íva sa so ┼ítandardnou farebnou sch├ęmou, ale m├┤┼żete ju zmeni┼ą na svetl├║. Obe farby maj├║ rovnak├║ rozmanitos┼ą vzorov a p├┤sobia rovnako p├┤sobivo.

M├í tie┼ż vlastn├ę widgety pre soci├ílne funkcie, obsah a umiestnenie reklamy. K v┼íetk├Żm nastaveniam t├ęmy m├┤┼żete pristupova┼ą pomocou prisp├┤sobova─Źa ┼żiv├ęho zobrazenia na va┼íom webe. Tabloid tie┼ż pracuje so v┼íetk├Żmi va┼íimi ob─ż├║ben├Żmi doplnkami a tvorcami str├ínok.

21. pád

jese┼ł

Jese┼ł je jednoduch├í a elegantn├í t├ęma WordPress v minimalistickej dizajnovej trad├şcii. M├í ved─ża textu ve─ża priestoru, ostr├║ typografiu a kr├ísne pou┼żitie obr├ízkov. Domovsk├í str├ínka m├í modern├ę rozlo┼żenie mrie┼żky, zatia─ż ─Źo jednotliv├ę ─Źl├ínky a str├ínky pou┼ż├şvaj├║ rozlo┼żenie v jednom st─║pci.

Jeho in┼ítal├ícia vy┼żaduje ve─żmi m├ílo ─Źasu, preto┼że to jednoducho funguje v tov├írni. M├┤┼żete dokonca pou┼żi┼ą neobmedzen├ę farby, p├şsma Google, nahra┼ą svoje vlastn├ę logo a jednoducho prida┼ą Google Analytics.

22. Alpha

alpha

Alpha je t├ęma WordPress navrhnut├í ┼ípeci├ílne pre webov├ę str├ínky nov├şn a ─Źasopisov. Dod├íva sa v dvoch vzh─żadoch a obidve vyzeraj├║ skvele.

Zah┼Ľ┼ła tie┼ż l├ímanie spr├ív, vlastn├ę jazdce, viac oblast├ş miniaplik├íci├ş, vlastn├ę miniaplik├ície a ─Ćal┼íie. ─Żah┼íie sa pou┼ż├şva, dokonca aj pre za─Ź├şnaj├║cich pou┼ż├şvate─żov, preto┼że v├Ą─Ź┼íina vec├ş funguje okam┼żite po aktiv├ícii. M├┤┼żete tie┼ż pou┼żi┼ą demo in┼ítal├ítor na 1 kliknut├şm za─Źnite r├Żchlo.

23. Bnews

správy

Bnews je jednoduch├í t├ęma WordPress, ktor├║ m├┤┼żete pou┼żi┼ą na novin├ích, ─Źasopisoch, na cest├ích alebo na blogoch. Je navrhnut├Ż tak, aby zobrazoval ve─ża obsahu na domovskej str├ínke, m├í sekciu s odpor├║─Źan├Żm obsahom v hornej ─Źasti a potom rozlo┼żenie v troch st─║pcoch.

Zah┼Ľ┼ła aktu├ílny spravodajsk├Ż bulletin, vlastn├ę widgety, oblasti pripraven├ę pre widgety a horn├║ ponuku mega.

24. Editorial

redak─Źn├Ż

Redakcia je skvel├í bezplatn├í t├ęma WordPress ur─Źen├í ┼ípeci├ílne pre spravodajsk├ę weby. M├í widgetizovan├ę rozlo┼żenie, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuje drag and drop prvky vytvori┼ą svoj web.

Dod├íva sa s viacer├Żmi bary a widgety pripraven├Żmi na bo─Źnom paneli, neobmedzen├Żmi farbami a ─żahk├Żm prisp├┤soben├şm pomocou ┼żiv├Żch uk├í┼żok. Je pripraven├Ż na preklad a d├í sa tie┼ż pou┼żi┼ą na vytvorenie viacjazy─Źn├Żch webov├Żch str├ínok.

25. Crafto

Rampa hore

Crafto je t├ęma WordPress ve─żmi dobre navrhnut├í pre novinov├ę webov├ę str├ínky. Dod├íva sa vo v├Żkresoch 3 vstupn├ę str├ínky a r├┤zne kombin├ície rozlo┼żenia pre r├┤zne str├ínky na va┼íom webe.

Poskytuje sa pr├ęmiov├Ż doplnok na tvorbu str├ínok, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş ─żahko vytv├íra┼ą vstupn├ę str├ínky a nov├ę rozlo┼żenie str├ínky. Je vybaven├Ż r├┤znymi ┼ít├Żlmi hlavi─Źiek, neobmedzen├Żmi farbami, integr├íciou soci├ílnych m├ędi├ş a plnou podporou pre viacjazy─Źn├ę weby pou┼ż├şvaj├║ce WPML.

26. Neuton

Neuton

Neuton je ─Ćal┼íou skvelou t├ęmou WordPress pre noviny. Bol navrhnut├Ż tak, aby zaujal pou┼ż├şvate─żov a pon├║kol dizajn bohat├Ż na obsah, ktor├Ż u─żah─Źuje objavovanie nov├ęho obsahu a objavovanie najnov┼í├şch spr├ív.

obsahuje 7 r├┤zne rozlo┼żenia kateg├│ri├ş (vr├ítane sn├şmok), widgety soci├ílnych m├ędi├ş, widgety na zis┼ąovanie obsahu, r├┤zne farebn├ę sch├ęmy a ─Ćal┼íie. Ak je to potrebn├ę, m├┤┼żete bez probl├ęmov spolupracova┼ą s ktor├Żmko─żvek z doplnkov gener├ítora na hlavnej str├ínke.

27. Thememin

Thememin

Ak h─żad├íte minimalistick├Ż dizajn pre svoju t├ęmu nov├şn WordPress, vysk├║┼íajte Thememin. T├íto ─Źist├í a jednoduch├í t├ęma WordPress pon├║ka div├íkom z├í┼żitok z ─Ź├ştania bez ostr├Żch textov a kr├ísnych odpor├║─Źan├Żch obr├ízkov.

M├í pos├║va─Ź domovskej str├ínky, ktor├Ż m├┤┼że zobrazova┼ą odpor├║─Źan├Ż obsah alebo fotografie. M├í pop-up light box podporu pre zobrazenie va┼íich fotografi├ş a vide├ş. Medzi ─Ćal┼íie funkcie patria widgety soci├ílnych m├ędi├ş, dve naviga─Źn├ę ponuky, miniaplik├ície postrann├ęho panela a ─Ćal┼íie.

D├║fame, ┼że v├ím tento ─Źl├ínok pomohol n├íjs┼ą najlep┼íie t├ęmy WordPress pre novinov├ę weby. M├┤┼żete tie┼ż vysk├║┼ía┼ą n├í┼ího najnov┼íieho sprievodcu krok za krokom o SEO pre WordPress pre za─Źiato─Źn├şkov.

Ak sa v├ím tento ─Źl├ínok p├í─Źil, prihl├íste sa na odber n├í┼ího kan├íla YouTube pozera┼ą vide├í s programami WordPress. N├íjdete n├ís aj na Twitter a Facebook,