26 spôsobov, ako využiť sociálne médiá na výrobu olova

Sociálne siete symboly Pomôžte používateľom zdieľať svoj obsah a poskytnite im príležitosti, aby sa im páčil váš obsah. Páči sa mi, že sú cenným hlasom dôvery a sú veľmi užitočné pre používateľov, ktorí mohli navštíviť vaše stránky prvýkrát. Zjednodušte zdieľanie obsahu.

V novej knihe Guye Kawasakiho Očarovanie – umenie zmeny srdca, myšlienok a konania.Povedali nám, že dosiahnutie spoľahlivosti bude pre firmu znamenať dlhú cestu. Ľudia chcú obchodovať so spoločnosťami a ľuďmi, ktorým môžu dôverovať. A niekedy to znamená, že v konečnom dôsledku môžeme poskytnúť náš čas alebo nejakú službu, ktorá nás nekompenzuje. Guy navrhuje, aby sme dať s radosťou,

Podeľte sa o svoje znalosti bezplatne v blogových príspevkoch a bielych knihách. Niektoré spoločnosti sa obávajú, že odhalia všetky svoje tajomstvá. Vaše znalosti sú cenným prínosom. Neboj sa Podeľte sa o svoje znalosti

Jeff Bullas odporúča používať ho 7 Obsahové produkty pre marketing– Sociálne médiá, e-mailové informačné bulletiny, blogy, biele knihy, marketing článkov, prípadové štúdie a online videá.

Používajte kvalitnú kombináciu obsahu, pretože nie všetci používatelia čítajú prípadovú štúdiu alebo sledujú video online. To zvyšuje vaše šance, že ich bude vidieť viac ľudí, ktorí používajú kombináciu produktov s obsahom.

# 13: Monitorovanie konverzácií

Monitorujte rozhovory o svojej značke a svojich konkurentoch. Je ich veľa Slúchadlá na sociálnych sieťach Takže budete vždy informovaní. Čím viac viete, tým vnímavejšie môžete byť.

# 14: Nikto nie je nový

Jednou z najzávažnejších chýb, ktorú môžeme urobiť, je prepustenie potenciálneho zákazníka, pretože si neuvedomujeme, že spoločnosť alebo osoba sú cenným potenciálnym zákazníkom. Ako hovorí Guy Kawasaki, „nikto nie je novým telom v otvorenom svete komunikácie.“ Zaobchádzajte so všetkými rovnako opatrne a s rešpektom.

# 15: offline zručnosti

Online zručnosti sa nemusia líšiť od spôsobu nakupovania offline. Erica lastovičky navrhuje, aby sme využívali svoje zručnosti v režime offline a chodili von a „stretávali sa s ľuďmi, komunikovali a budovali vzťahy … buďte skutoční, sledujte rozhovory Na otázky odpovedzte okamžite a dôkladne. "

# 16: Vytváranie obsahu

Nielen, že musíme produkovať obsah, ale tiež musíme produkovať dosť. HubSpot ponúka niekoľko zaujímavých odporúčaní: “Podniky musia produkovať dostatok obsahu na to, aby ich blog prilákal potenciálnych zákazníkovZačína sa to 24 až 51 príspevkami. „HubSpot zistil, že viac stránok indexovaných na Google generuje viac potenciálnych zákazníkov. Naznačujú, že akákoľvek inkrementálna indexovaná stránka od 50 do 100 môže znamenať dvojciferný rast olova. “

# 17: Otázky

Lisa Baroneová odporúča špecialistov na sociálne sieteOdpovedzte na otázky pretože sú vynikajúcim spôsobom, ako si overiť svoju autoritu, ale tiež pre ľudí, aby vás „dokázali“.

# 18: Vzťah

Lisa Barone tiež navrhuje, že „Sociálne siete sú novým nástrojom na generovanie potenciálnych zákazníkov Pretože znižuje prekážku predaja budovaním vzťahov, ukazovaním skúseností a prilákaním viac ľudí ako sietí prostredníctvom chladných sietí. "

# 19: Ukážte svoje skúsenosti

z Erica lastovičky, „Prvým krokom pri zapojení komunity potenciálov je zdieľanie obsahu, ktorý ukazuje vašu skúsenosť. Jednoduchá aktualizácia na sociálnych médiách vo všeobecnosti nestačí na poskytnutie úplnej analýzy témy. Pridajte odkazy na svoje aktualizácie, ktoré sa rozšíria o kľúčové myšlienky. Upozorňujeme, že vaším cieľom je Vytvorte hodnotu pre svojich sledovateľov. Zistite, na čo vaši fanúšikovia reagujú a čo nie, a na základe týchto informácií upravte svoje aktualizácie. "

# 20: Vypočutia

Nakupujúci boli už dávno predtým, ako sa na našich radarových obrazovkách objavili sociálne médiá, ale obchodníci zistili, že dobrý imidž u cieľového zákazníka je výhodou pre spôsob, akým píšeme náš obsah.

Napríklad blog môže mať viac kategórií tém, takže môžete zistiť, že určité kategórie hovoria s určitými ľuďmi viac ako iné. A určite Facebook a Twitter Aktualizácie môžu prilákať konkrétnych používateľov.

Bez ohľadu na to, ako tieto skupiny rozdelíte, je to nesmierne výhodné. Zdieľanie informácií o cieľovej osobe pri vývoji obsahu pre vaše sociálne médiá.

Pred zapísaním si skontrolujte zoznam znakov, aby ste si zapamätali, s kým hovoríte.

# 21: užitočný obsah

Kristina Halvorson, autorka knihy Stratégia internetového obsahuAk náš obsah nepodporuje úspešné splnenie našich obchodných cieľov alebo hlavných cieľov našich používateľov, je to strata pixelov. Navrhuje pridať do obsahu dva stĺpce: Hodnota pre používateľa a hodnota pre spoločnosť.

# 22: Odvaha

Guy Kawasaki tvrdí, že existujú tri typy hodnôt: 1) Tipy na užitočný, inšpiratívny alebo zábavný obsah, 2) osobné nápady, postrehy alebo obsah, 3) Poradenstvo a podpora. Odporúčanie chlapca je Prejdi tie drahokamy Priatelia a sledovatelia, aby im pomohli získať väčšiu hodnotu z online zdrojov.

# 23: ústa

Príspevok blogu o marketingu spoločnosti Marqui Web Marketing 6 Spôsoby, ktorými marketing sociálnych médií pomáha získavať potenciálnych zákazníkov B2B Hovorí: „Slovo bolo a je jedným z najlepších spôsobov, ako generovať viac potenciálnych zákazníkov pre vaše podnikanie. Kupujúci majú tendenciu dôverovať vzájomným odkazom Viac ako ktorýkoľvek iný zdroj informácií a keďže sociálne médiá umožňujú ľuďom zdieľať svoje skúsenosti (dobré aj zlé) so širokou škálou ľudí, môže to pomôcť vybudovať dôveru v výrobky a služby vašej spoločnosti. "

# 24: excelentnosť

Blog Red Singularity hovorí „tam 5 K vynikajúcej povahe sociálnych médií: koordinácia z aktivít sociálnych médií, záväzok Znamená to riadenie vášho prostredia a vedome hľadanie sociálnych interakcií. dôvera pri svojich aktivitách v oblasti sociálnych médií, porozumenie zo sociálnych sietí a pestovanie hodnotného a priateľského vzťahu. "

# 25: áno

Byť dobrý na sociálnych sieťach zlepšuje náš potenciál získavania potenciálnych zákazníkov. Guy Kawasaki hovorí, že spôsob, ako byť pekný, je „zaujať pozitívny postojTo znamená, že vaša predvolená odpoveď na žiadosti ľudí je „áno“. Negatívna odpoveď skôr zastaví všetko … Aby vopred stanovené áno fungovalo, predpokladajte, že ľudia sú rozumní, čestní a vďační. "

# 26: Iver

Nadšenie je nákazlivé. Používatelia prejavujú vášeň, ktorú cítia pre svoje podnikanie, výrobky a služby a obsah, ktorý zdieľajú na svojich kanáloch sociálnych médií, majú tendenciu držať sa, zapájať sa a budovať vzťahy. Oslovte a ukážte svoje nadšenie,

Ako ste generovali potenciálnych zákazníkov pomocou sociálnych sietí? Čo by ste pridali do tohto zoznamu? Svoje komentáre zanechajte v poli nižšie.