Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

26 nových MMORPG do roku 2020: všetky nové a nadchádzajúce MMO

Dátum vydania: prichádza v roku 2020Vývojár: FrozenbyteVydavateľ: FrozenbytePlatform (s): PC

Developer Frozenbyte sa práve ohlásilStarbase, nadchádzajúci MMO sci-fi vesmíru, ktorý je vybavený robotmi, kozmickými loďami a vesmírnymi stanicami veľkej veľkosti.

Zatiaľ o tom veľa nevieme, pretože záznam práve klesol v Steam toto ráno. Na stránke so záznamom je však aspoň upútavka na oznam, ako aj odkaz na ich oficiálnu stránku, ktorý obsahuje ďalšie podrobnosti.

Na oficiálnych stránkach si to devs všimnúStarbasebude mať deštruktívne prostredie a všetko bude úplne zničiteľné alebo rozobraté, pokiaľ budú mať hráči správne nástroje a zbrane.

Pokiaľ ide o potenciálnu populáciu, stránka nehovorí viac ako všeobecné „hry a interakciu s tisíckami hráčov“.

Hráči sa zúčastnia bitky medzi dvoma frakciami, Ríšou a Kráľovstvom. Dúfajme, že hráči nebudú uviaznutí pri výbere medzi nimi a pri spustení hry bude viac možností.

Čo je NAJ najzaujímavejšieStarbaseje jeho stavebná mechanika, ktorá vyzerá byť dosť do hĺbky. Podľa oficiálnych stránok budú hráči schopní navrhovať lode a budovy až po doslovné skrutky, dokonca aj najmenšie lode majú tisíce častí. To by mohlo umožniť veľa tvorivosti, takže dúfajme, že v praxi funguje rovnako dobre, ako to znie na papieri.

Ako sa očakávalo pri vesmírnej hre, zdá sa, že existuje avast vesmír, ktorý hráči nájdu a vyhľadajú zdroje.

To, čo v oznamovacej ukážke nevidíme, sú akékoľvek rozdiely v prostrediach alebo hrateľnosti; vyzerá to celkom dobre, rovnako. Z vizuálneho hľadiska to tiež vyzerá trochu drsne okolo okrajov.

Aj keď sa hra tajne vyvíja už päť rokov, veci sú stále v stave pred alfa, takže ešte stále je dosť času na to, aby sa veci dostali na rovnakú úroveň, ako sa začne s akýmkoľvek druhom spustenia. Budeme sa určite snažiť dostať to do rúk čo najskôr, takže vás budeme všetkých informovať o ďalších informáciách, keď sa o nich dozvieme.