26 najlep┼í├şch minimalistick├Żch t├ęm WordPress pre autorov

H─żad├íte najlep┼íie minimalistick├ę t├ęmy WordPress pre autorov? Mnoho modern├Żch ┼íabl├│n WordPress je ur─Źen├Żch pre komer─Źn├ę webov├ę str├ínky, ktor├ę sa viac zameriavaj├║ na predaj ne┼ż na ─Źitate─żnos┼ą. V tomto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żeme niektor├ę z najlep┼í├şch minimalistick├Żch t├ęm WordPress pre autorov a blogerov.

Najlep┼íie minimalistick├ę t├ęmy WordPress pre autorov

Vytvorenie minimalistickej webovej str├ínky pre autorov so syst├ęmom WordPress

Mnoho za─Źiato─Źn├şkov si neuvedomuje, ┼że existuj├║ dva typy WordPress. Prv├Ż je WordPress s vlastn├Żm hos┼ąovan├şm, ktor├Ż sa tie┼ż naz├Żva WordPress.org, a druh├Ż je WordPress.com.

Samostatn├í webov├í str├ínka WordPress.org poskytuje pr├şstup ku v┼íetk├Żm zdrojom WordPress pripraven├Żm na pou┼żitie. Viac inform├íci├ş n├íjdete v na┼íom porovnan├ş medzi WordPress.org a WordPress.com

Na spustenie vlastnej webovej str├ínky hostenej na str├ínke WordPress.org budete potrebova┼ą dom├ęnov├ę meno a hostingov├Ż ├║─Źet WordPress.

Odpor├║─Źame pou┼ż├şva┼ą Bluehost. S├║ ofici├ílne odpor├║─Źan├Żm poskytovate─żom hostingu WordPress a pon├║kaj├║ pou┼ż├şvate─żom WPBeginner bezplatn├Ż n├ízov dom├ęny a z─żavy na hos┼ąovanie.

Po zak├║pen├ş hostingu n├íjdete podrobn├ę pokyny na in┼ítal├íciu v ├║vodnej pr├şru─Źke blogu.

Po tom sa pozrime na najlep┼íie minimalistick├ę t├ęmy WordPress pre autorov. Tento zoznam obsahuje bezplatn├ę a platen├ę t├ęmy WordPress a v┼íetky s├║ mobiln├ę.

1, wilson

wilson

Wilson je minimalistick├í a elegantn├í t├ęma WordPress pre blogerov. obsahuje 5 ┼ít├Żly hlavi─Źiek a r├┤zne rozlo┼żenia blogov, vr├ítane mrie┼żky muriva, zoznamu, ┼ítandardn├Żch a klasick├Żch ┼ít├Żlov.

Rozlo┼żenie va┼íej domovskej str├ínky obsahuje pos├║va─Ź odpor├║─Źan├ęho obsahu 4 r├┤zne vzory. Medzi ─Ćal┼íie zauj├şmav├ę funkcie patria p├şsma Google, vlastn├ę widgety, lepkav├Ż bo─Źn├Ż panel a ┼íabl├│na kontaktn├ęho formul├íra.

2, elegantn├Ż

elegantn├Ż

Elegant je kr├ísna minimalistick├í t├ęma WordPress. M├í vynikaj├║ce zv├Żraznen├ę obr├ízky a ostr├║ typografiu, ktor├í zlep┼íuje ─Źitate─żnos┼ą a u┼ż├şvate─żsk├║ sk├║senos┼ą.

Je to t├ęma blogu, ale m├┤┼żu ju pou┼ż├şva┼ą aj agent├║ry, str├ínky ─Źasopisov a internetov├ę obchody. Zah┼Ľ┼ła nieko─żko ┼ít├Żlov hlavi─Źky, portf├│lio a oddiely v├Żstroja, r├┤zne farebn├ę sch├ęmy a vytv├íra─Ź str├ínky drag and drop.

3, fotoaparát

fotoaparát

Fotoapar├ít je minimalistick├í t├ęma WordPress pre fotografov, blogerov a spisovate─żov. Je ide├ílny pre fotografick├ę blogy a umo┼ż┼łuje v├ím zobrazova┼ą fotografie na celom webe. Pou┼ż├şva dizajn bez rozpty─żovania, so sklopn├Żm bo─Źn├Żm panelom a naviga─Źn├Żmi ponukami.

Zah┼Ľ┼ła kr├ísne ┼íabl├│ny domovskej str├ínky, jednu str├ínku s ├║─Źtovan├şm a gal├ęrie fotografi├ş. Funguje to od za─Źiatku a v┼íetky mo┼żnosti t├ęmy sa daj├║ ─żahko nakonfigurova┼ą pomocou ┼żiv├ęho prisp├┤sobova─Źa.

4, Tinos

Tinos

Tinos je kr├ísna minimalistick├í t├ęma WordPress pre spisovate─żov a blogerov. Zameriava sa na vylep┼íen├║ ─Źitate─żnos┼ą pomocou elegantnej typografie a dizajnu bez rozpty─żovania.

Pridajte tla─Źidl├í ved─ża a nasp├Ą┼ą k svojim blogov├Żm pr├şspevkom na domovskej str├ínke, ─Źo pou┼ż├şvate─żom umo┼ż┼łuje prejs┼ą na nasleduj├║ci alebo predch├ídzaj├║ci pr├şspevok na obrazovke. Konfigur├ícia je ve─żmi jednoduch├í s minim├ílnymi mo┼żnos┼ąami t├ęmy a prisp├┤sobenou konfigura─Źnou str├ínkou t├ęm.

5, Monochrome

Monochrome

Potrebujete e┼íte viac minimalizmu v dizajne svojich webov├Żch str├ínok? Pozrite sa na monochromatick├ę. T├íto ultra minimalistick├í t├ęma WordPress sa vyzna─Źuje mno┼żstvom bieleho priestoru, ─Źistou typografiou a elegantn├Żm dizajnom.

Je postaven├Ż na ┼ítrukt├║re t├ęmy Genesis. M├í prisp├┤sobite─żn├ę hlavi─Źky, rozlo┼żenie domovskej str├ínky s miniaplik├íciami a panel mo┼żnost├ş t├ęm. Je to elektronick├Ż obchod pripraven├Ż na pou┼żitie a vysoko optimalizovan├Ż pre r├Żchlos┼ą a v├Żkon.

6, vreckov├Ż

vreckov├Ż

Pocket je t├ęma WordPress bez rozpty─żovania pre autorov, blogerov a spisovate─żov. Medzi jeho hlavn├ę funkcie patr├ş prekr├ísna typografia a odpor├║─Źan├ę obr├ízky.

Funguje to okam┼żite a obsahuje iba potrebn├ę mo┼żnosti. M├í rozlo┼żenie s jedin├Żm st─║pcom s naviga─Źn├Żmi ponukami v hornej ─Źasti a oblas┼ąou miniaplik├ície p├Ąty v dolnej ─Źasti. Je pripraven├Ż na preklad a funguje so v┼íetk├Żmi hlavn├Żmi doplnkami WordPress.

7, Autor Pro

Autor Pro

Author Pro je profesion├ílna t├ęma WordPress pre autorov a spisovate─żov. Dod├íva sa s doplnkov├Żm doplnkom Author Pro, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje vytvori┼ą kni┼żnicu kn├şh so str├ínkou s podrobnos┼ąami pre ka┼żd├║ polo┼żku. Je pripraven├Ż na elektronick├Ż obchod a d├í sa pou┼żi┼ą aj na predaj elektronick├Żch kn├şh.

Autor bol vytvoren├Ż v r├ímci programu Genesis a m├í elegantn├Ż a ─Źist├Ż dizajn. M├í ├║pln├ę rozlo┼żenie str├ínky s miniaplik├íciou, vlastnou hlavi─Źkou, podporou prisp├┤sobova─Źa a str├ínkou s mo┼żnos┼ąami t├ęmy.

8, Brittany

Brittany

Brittany je ─Źist├í a priestrann├í ┼íabl├│na WordPress pre blogerov a spisovate─żov ┼żivotn├ęho ┼ít├Żlu. Dod├íva sa s mnoh├Żmi mo┼żnos┼ąami prisp├┤sobenia na v├Żber r├┤znych n├ívrhov, farieb a typov p├şsma pre v├í┼í blog.

Va┼ía domovsk├í str├ínka je plne aktualizovan├í a umo┼ż┼łuje v├ím presun├║┼ą miniaplik├ície obsahu. Zah┼Ľ┼ła tie┼ż vlastn├ę widgety pre soci├ílne m├ędi├í a funkcie na zis┼ąovanie obsahu. Je pripraven├Ż pre WooCommerce a spolupracuje so v┼íetk├Żmi ob─ż├║ben├Żmi doplnkami na vytv├íranie str├ínok.

9, Atmosf├ęra Pro

Atmosf├ęra Pro

Atmosphere Pro je kr├ísna minimalistick├í t├ęma WordPress pre v┼íetky typy webov├Żch str├ínok. M├í rozlo┼żenie cie─żovej str├ínky s miniaplik├íciami s ve─żk├Żm obr├ízkom v hornej ─Źasti, uv├ştacou spr├ívou a tla─Źidlom na v├Żzvu na akciu.

Je dod├ívan├Ż so samostatnou str├ínkou blogu, naviga─Źnou ponukou, vlastnou hlavi─Źkou a str├ínkou s nastaveniami t├ęmy. Je postaven├Ż na r├ímci Genesis a je dod├ívan├Ż s plnou podporou WooCommerce.

10. Ava

Ava

Ava je t├ęma blogu WordPress s minimalistick├Żm pr├şstupom k dizajnu. obsahuje 5 rozlo┼żenia blogov, viac ako 500 p├şsiem Google, r├┤zne ┼ít├Żly hlavi─Źiek a ┼íabl├│ny str├ínok.

Medzi ─Ćal┼íie v├Żznamn├ę funkcie patria vlastn├ę widgety, hlavi─Źka n├ílepky, gener├ítor bo─Źn├ęho panela, efekty pozadia paralaxy a ─Ćal┼íie. M├í panel mo┼żnost├ş vlastn├Żch t├ęm a podporu ┼żiv├ęho prisp├┤sobenia, ktor├í v├ím pom├┤┼że r├Żchlo nastavi┼ą va┼íe str├ínky.

11. ├║primn├Ż

├║primn├Ż

Candid je modern├í t├ęma blogu WordPress s minimalistick├Żm dizajnom. Bola vytvoren├í tak, aby v├í┼í obsah umiestnila pred a do stredu str├ínky s kr├ísnou typografiou a elegantn├Żmi obr├ízkami.

Zah┼Ľ┼ła kr├ísne ┼íabl├│ny na zobrazovanie gal├ęri├ş fotografi├ş a vide├ş. Unik├ítne po┼ítov├ę ┼íabl├│ny obsahuj├║ kr├ísne ┼ít├Żly rozlo┼żenia na uverej┼łovanie atrakt├şvneho obsahu. Jeho pou┼żitie je super ─żahk├ę a funguje okam┼żite. K dispoz├şcii je tie┼ż pr├şru─Źka Za─Ź├şname, ktor├í v├ím pom├┤┼że r├Żchlo za─Źa┼ą.

12. Modernizova┼ą

modernizova┼ą

Moderniz├ícia je bezplatn├í t├ęma WordPress s tradi─Źn├Żm rozlo┼żen├şm blogu. Bol vyvinut├Ż pre blogerov a spisovate─żov, ktor├ş sa nechc├║ pot├Żka┼ą s t├ęmami.

Dod├íva sa s rozlo┼żen├şm viacer├Żch st─║pcov, podporou ┼żiv├ęho prisp├┤sobenia, ikonami soci├ílnych pon├║k, vlastn├Żm pozad├şm a podporou hlavi─Źiek. M├í obmedzen├║ konfigur├íciu, v─Ćaka ktorej je pou┼żitie ve─żmi jednoduch├ę.

13. Spev

rohov├Ż

Roh je t├ęma WordPress pre kreat├şvnych profesion├ílov vr├ítane spisovate─żov a blogerov. T├íto kr├ísna t├ęma m├í minimalistick├Ż dizajn, posuvn├şk domovskej str├ínky a ─Źas┼ą portf├│lia.

Je pripraven├Ż pre WooCommerce a prich├ídza s vlastn├Żmi miniaplik├íciami na zdie─żanie na soci├ílnych m├ędi├ích a objavovanie obsahu. Zah┼Ľ┼ła panel mo┼żnost├ş t├ęmy pre ─żahk├║ konfigur├íciu.

14. Paralaxa Pro

Parallax Pro

Parallax Pro je minimalistick├í t├ęma WordPress a je vhodn├í pre v┼íetky typy webov├Żch str├ínok vr├ítane blogov. Je postaven├Ż na pevnom z├íklade ┼ítrukt├║ry t├ęmy Genesis.

M├í rozlo┼żenie domovskej str├ínky s widgetom s kr├ísnymi efektmi paralaxy. Je dod├ívan├Ż s prisp├┤sobite─żnou hlavi─Źkou, podporou ┼żiv├ęho prisp├┤sobenia a panelom mo┼żnost├ş t├ęm, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu r├Żchlo za─Źa┼ą.

15. Wisteria

glyc├şn

Wisteria je bezplatn├í t├ęma blogu WordPress s minimalistick├Żm dizajnom a klasick├Żm rozlo┼żen├şm blogu. M├í rozlo┼żenie s dvoma st─║pcami a bo─Źn├Ż panel vpravo. Je pripraven├Ż na preklad a obsahuje funkcie, ako napr├şklad vlastn├ę pozadie, neobmedzen├ę farby a prisp├┤sobite─żn├ę hlavi─Źky.

16. Volavka

volavka

Volavka je ─Ćal┼íia minimalistick├í t├ęma WordPress, jednoduch├í a elegantn├í. M├í rozlo┼żenie jedn├ęho st─║pca s ve─żk├Żmi obr├ízkami zv├Żraznen├Żmi na domovskej str├ínke, tak┼że pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu ma┼ą okam┼żit├Ż pr├şstup k svojmu obsahu.

Zah┼Ľ┼ła funkcie, ako je vyh─żad├ívanie na celej obrazovke, ikony soci├ílnych m├ędi├ş, pevn├ę menu navig├ície a podpora biografie autora. Vypad├í to z va┼íej cesty a umo┼ż┼łuje v├ím zamera┼ą sa na p├şsanie mimo po─ża.

17. estetika

estetick├Ż

Estetika je elegantn├í t├ęma blogu WordPress vhodn├í pre spisovate─żov, blogerov zameran├Żch na ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl, ─Źasopisy a osobn├ę webov├ę str├ínky. Zah┼Ľ┼ła intern├Ż tvorca str├ínok drag and drop na vytvorenie vlastn├Żch vlastn├Żch rozlo┼żen├ş str├ínky.

Zah┼Ľ┼ła neobmedzen├ę mo┼żnosti farieb, viac rozlo┼żen├ş, neobmedzen├ę panely bo─Źn├Żch str├ín a podporu kontaktn├Żch formul├írov. M├í jednoduch┼í├ş panel mo┼żnost├ş t├ęmy, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że prejs┼ą konfigur├íciou a funkciami t├ęmy.

18. Libreto

libreto

H─żad├íte t├ęmu WordPress zdarma s rozpty─żuj├║cim dizajnom a elegantnou typografiou? Pozrite sa na Libretto. T├íto kr├ísna t├ęma WordPress bola navrhnut├í tak, aby u─żah─Źovala ─Źitate─żnos┼ą s kr├ísnou typografiou a ─Źist├Żm dizajnom.

Pou┼żite rozlo┼żenie jedn├ęho st─║pca, ktor├ę je vhodn├ę pre obsah s dlhou formou, po├ęziu, poviedky a ─Ćal┼íie.

19. Elemin

Elemin

Elemin je klasick├í t├ęma blogu WordPress s rozlo┼żen├şm v dvoch st─║pcoch s prav├Żm bo─Źn├Żm panelom. M├┤┼że by┼ą tie┼ż pou┼żit├Ż v ┼ítvor-st─║pcovom usporiadan├ş alebo v mrie┼żke.

Zah┼Ľ┼ła kontextov├ę okno lightbox pre obr├ízkov├ę gal├ęrie, jazykov├║ podporu sprava do─żava, widgety p├Ąty a 11 farebn├Żch sch├ęm. Umo┼ż┼łuje v├ím ─żahko importova┼ą uk├í┼żkov├Ż obsah alebo pomocou panela mo┼żnost├ş t├ęmy nakonfigurova┼ą svoje str├ínky.

20. Zatmenie

eclipse

Eclipse je elegantn├í t├ęma WordPress pre blogerov, spisovate─żov a autorov. Va┼ía domovsk├í str├ínka obsahuje pekn├Ż pos├║va─Ź, ktor├Ż zobrazuje v├í┼í obsah, za ktor├Żm nasleduj├║ odkazov├ę jednotky na d├┤le┼żit├ę str├ínky a potom va┼íe posledn├ę pr├şspevky v mrie┼żke.

Dod├íva sa s vlastnou miniaplik├íciou pre fotografie a vide├í od Instagram, M├í tie┼ż kr├ísne gal├ęrie ┼íabl├│n, portf├│lio sekcie a je plne kompatibiln├Ż s WooCommerce.

21. podrobn├Ż

ukecan├Ż

Verbosa je elegantn├í a bezplatn├í t├ęma WordPress pre kreat├şvne typy. Pou┼ż├şva elegantn├║ typografiu, efekt├şvne vyu┼żitie kontrastu, medzier a minimalistick├Ż ┼ít├Żl, aby vytvoril atrakt├şvny z├í┼żitok pre svojich pou┼ż├şvate─żov.

Je dod├ívan├Ż s rozlo┼żen├şm viacer├Żch st─║pcov na domovsk├║ str├ínku, ikonami soci├ílnych m├ędi├ş, vlastn├Żmi hlavi─Źkami, vlastn├Żm pozad├şm a ─Ćal┼í├şmi. ─Żahko sa pou┼ż├şva a v┼íetky t├ęmy s├║ ├║h─żadne zabalen├ę do prisp├┤sobova─Źa t├ęm.

22. Klábosenie

chat

Chatter je pr├ęmiov├í minimalistick├í t├ęma WordPress pre blogerov. Dod├íva sa s bal├şkom 22 ┼íabl├│n webov├Żch str├ínok, ktor├ę je mo┼żn├ę nain┼ítalova┼ą jedn├Żm kliknut├şm a dokon─Źi┼ą uk├í┼żkov├Ż obsah.

Vyzna─Źuje sa ─Źist├Żm dizajnom s dostatkom bieleho priestoru a horn├Żm pos├║va─Źom s obsahom. obsahuje 4 ┼ít├Żly hlavi─Źky, ┼ít├Żly p├Ąty, neobmedzen├ę farby, doplnok na vytv├íranie str├ínok a podpora viacjazy─Źn├Żch webov.

23. priemer

Stredná znamená

M├ędium je jednoduch├í t├ęma blogu WordPress s kr├ísnym modern├Żm dizajnom. Na domovsk├║ str├ínku pou┼żite rozmiestnenie troch st─║pcov s dvoma bo─Źn├Żmi pruhmi na oboch stran├ích.

Zah┼Ľ┼ła vlastn├║ str├ínku so s├║bormi, pevn├ę boky Strany, str├ínku kontaktn├ęho formul├íra, ponuku soci├ílnych m├ędi├ş a ─Ćal┼íie. Jeho pou┼żitie je super ─żahk├ę a pracuje s tov├ír┼łou s minim├ílnym nastaven├şm.

24. korenie +

Pepper +

Pepper + je viac├║─Źelov├í t├ęma WordPress vhodn├í na vytv├íranie ─żubovo─żn├Żch typov webov├Żch str├ínok. Prich├ídza s 6 Pripraven├ę rozlo┼żenia a moduly drag and drop na jednoduch├ę vytvorenie ak├ęhoko─żvek typu rozlo┼żenia, ktor├ę chcete.

Zah┼Ľ┼ła p├şsma Google, r├┤zne ┼ít├Żly hlavi─Źiek, fonty ikon, formul├ír na registr├íciu e-mailov a ─Ćal┼íie. Je mimoriadne flexibiln├Ż a d├í sa pou┼żi┼ą na r├Żchle vytvorenie kr├ísnej webovej str├ínky.

25. Spisy

spisy

P├şsanie je minimalistick├í t├ęma WordPress vytvoren├í ┼ípeci├ílne pre autorov a blogerov. M├í priestrann├ę rozlo┼żenie, s dostatkom bieleho priestoru a kr├ísnou typografiou.

Bol navrhnut├Ż tak, aby pracoval okam┼żite, s minim├ílnym ├║sil├şm potrebn├Żm na konfigur├íciu t├ęmy. T├íto ─Źist├í a jednoduch├í t├ęma WordPress je ide├ílna pre autorov, ktor├ş h─żadaj├║ pre svoj web bez rozpty─żovania.

26. ┼íestn├ís┼ą dev├Ą┼ą

┼íestn├ís┼ą

Sixteen Nine je minimalistick├í a elegantn├í t├ęma WordPress vytvoren├í pomocou r├ímca Genesis. T├íto t├ęma, ktor├í je vhodn├í pre blogerov a spisovate─żov, je usporiadan├í v troch st─║pcoch s dvoma bo─Źn├Żmi panelmi.

Zah┼Ľ┼ła ponuky soci├ílnych m├ędi├ş, ┼íabl├│nu vstupnej str├ínky, vlastn├║ hlavi─Źku, ┼íabl├│nu str├ínky s plnou ┼í├şrkou a ─Ćal┼íie. Funguje to okam┼żite, s minim├ílnym ─Źasom potrebn├Żm na in┼ítal├íciu.

27. plodn├ę

plodn├Ż

Fruitful je ─Źist├í a jednoduch├í t├ęma WordPress s minimalistick├Żm dizajnom. Dod├íva sa s dvoma mo┼żnos┼ąami rozlo┼żenia, ┼ítandardn├Żm responz├şvnym rozlo┼żen├şm a pevn├Żm statick├Żm rozlo┼żen├şm.

V mo┼żnostiach t├ęmy si m├┤┼żete vybra┼ą typ dizajnu, na─Ź├şta┼ą logo, pozadie, ikonu ob─ż├║ben├ęho obsahu, vybra┼ą p├şsma, zmeni┼ą farbu ponuky, odovzda┼ą obr├ízky do jazdca a ove─ża viac. Je kompatibiln├Ż s WooCommerce a d├í sa pou┼żi┼ą aj pre viacjazy─Źn├ę str├ínky.

D├║fame, ┼że v├ím tento ─Źl├ínok pomohol n├íjs┼ą najlep┼íie minimalistick├ę t├ęmy WordPress pre autorov. M├┤┼żete si tie┼ż pozrie┼ą zoznam nevyhnutn├Żch doplnkov WordPress pre v┼íetky str├ínky.

Ak sa v├ím tento ─Źl├ínok p├í─Źil, prihl├íste sa na odber n├í┼ího kan├íla YouTube pozera┼ą vide├í s programami WordPress. N├íjdete n├ís aj na Twitter a Facebook,