25 zábavných snímok – nápady a kresby

Každý má rád žart, najmä keď si rozbijete ľad s novým priateľom, začnete konverzáciu alebo keď potrebujete veci prežiť. Kurt Vonnegut, ktorý bol najmladším dieťaťom v rodine, kedysi skvele hovoril, že sa stal žolík, pretože žartovanie bolo jediným spôsobom, ako sa malé deti mohli rozbiť v rozhovore, kde sú všetci starší.

Vtipy stále slúžia tomuto účelu aj dnes, pretože vám môžu pomôcť pri prechode na nové scény alebo spoločenské kruhy.

Je dôležité, aby ste do konverzácií pridali trochu zábavy, aby nezomreli alebo neboli tak nudné, že s vami sa s vami nechce nikto zhovárať. Vo všeobecnosti majú vtipní ľudia viac priateľov a ľudia sa radi okolo nich nachádzajú.

25 zábavných snímok - nápady a kresby 1

Preto idem do podrobností o tom, ako si vytvoriť svoj vlastný vtipné Snapchats z nápady a výkresy po celom internete a niekoľko dôležitých tipov, ktoré vám pomôžu vyťažiť maximum z úžasnej snímky, ktorú ste si vzali niekoho z Walmartu alebo svojho priateľa po dlhej noci pitia.

Mnohé z nižšie uvedených myšlienok sú kompiláciou minulých prác, ktoré sa pokúsim zahrnúť príklady, kde ľudia z nich skutočne čerpali a môžete vidieť obrázky alebo text emodži, ktorý robí obrázok ešte zábavnejším. Koniec koncov, celý zmysel aplikácií na sociálnych médiách (najmä vizuálnych, ako sú Intagram, Vine alebo Snapchat) je, že niekedy slová nie sú dostatočné na komunikáciu. Preto by pre mňa nebolo dobré hovoriť o týchto veciach bez toho, aby som to skutočne urobil zobrazené ty, čo tým myslím.

“Mikke Mus sa mi vynoril na rysovacej doske pred 20 rokmi pri jazde vlakom z Manhattanu do Hollywoodu v čase, keď sme s bratom Royom mali šťastie pri najnižšom odlivu a katastrofa vyzerala hneď za rohom.” – Walt Disney

Najviac zábavné snapchats

Nižšie uvádzam príklady, ktoré vám pomôžu začať a dať pár príkladov. Najlepšie zábavné Snapchats, aby ste si mohli načítať nejaké nápady a získať predstavu o tom, čo považujete za najzábavnejšie a najlepšie. Potom môžete použiť tento nápad na pokračovanie vo vytváraní vlastných snímok, ktoré sú na rovnakej úrovni. Zamerajte sa na čo vy nájsť zábavu. Ak sa všetci vaši priatelia niečoho smejú a jednoducho to nie je vaša taška, nesnažte sa napodobňovať to, pretože sa zdá, že niečo napodobňujete. Ale keď začnete hľadať niečo zábavného, ​​na čo sa môžete zamerať prečo myslíš si, že je to také zábavné. Keď nájdete veľa vecí zábavných, môžete hľadať témy. Ďalšiu vec, ktorú viete, si vyviniete svoj vlastný vtipný hlas.

Hlas je samozrejme iba jeho súčasťou. S takým vizuálnym médiom, na ktorom tu pracujeme, môže byť vaše oko ešte dôležitejšie. Schopnosť niečo vidieť a potom získať predstavu o jeho komediálnom potenciáli.

1, Jedná sa o remake starej obľúbenej osoby, kde sa osoba naďalej kríži, akoby bola na eskalátore alebo kráčala po schodoch. To je to, o čom hovorím, keď hovorím o vašom komikse. Niekto videl túto starú ikonu a vytvoril toto spojenie medzi polohou chlapa a „zábavnou“ schodovou prechádzkou. Pravdepodobne tisíce ľudí videli tú istú ikonu bez toho, aby mali rovnakú reakciu, ale teraz, keď ju videli, už ju nemôžu vidieť!

Funny_Snapchats_25

2, Nemôžem povedať, že je to pekné, ale aspoň to húpajú. Možno sa s tým narodila, možno je to Maybelline.

25 zábavných snímok - nápady a kresby 2

3, Niekedy je to náročná cesta, po ktorej musíte ísť. Na tejto ceste jej nemôže nikto pomôcť.

25 zábavných snímok - nápady a kresby 3

4, To je hrozné, chcem len poraziť toho, kto to je, a povedzte mu, aby ho čo najskôr uzamkol. To však upozorňuje na klasické hodnoty v porovnaní s modernými vizuálmi. Tvár tejto sochy vyzerá presne ako dievča „Ehermagerd“, ale veľa ľudí, ktorí by otočili svoje nosy nad komediálnu hodnotu tohto mému, by hlúpo prikývlo na čudný kúsok mramoru, pretože je v múzeu.

Funny_Snapchats_22

5, Každý má rád dobrého kúzelníka, najmä s veľkým klubom na čarovnú prútik. Je to tvrdá práca, ktorá kúzla celý deň.

Funny_Snapchats_21

6, Prečo áno, áno. Takto vyzerajú dievčatá, keď ich začujú klamať.

25 zábavných snímok - nápady a kresby 4

7, Všetci sme prešli touto fázou, keď ste museli nosiť rovnátka alebo držiak. Nie je dobré, našťastie to ide rýchlo. Toto ilustruje ďalšie skvelé využitie, ako pre Snapchata, tak aj pre komédiu, a to sa vám smeje. Ak žartujete len na úkor iných, rýchlo sa stretnete ako cynický alebo násilník. Ale keď ľudia uvidia, že sa môžete sami zasmiať, je to dlhá cesta, aby ste videli, že ste zábavní.

25 zábavných snímok - nápady a kresby 5

8, Zaujímalo by ma, prečo je tak tichá, možno by si mala viac počúvať a hrať si menej na telefóne, kým si pri jedálenskom stole.

25 zábavných snímok - nápady a kresby 6

9, Diaľkové vzťahy naozaj cicajú, sú také blízke, ale zatiaľ. Je to vtedy, keď im poviete, že by ste sa mali liečiť a pomerne rýchlo sa stáva bližším vzťahom.Funny_Snapchats_17

10. Táto mačka sa poriadne zabáva, naozaj potrebuje prestávku. Ale pre skutočné jemné zlaté reťazce a dolárové bankovky.

25 zábavných snímok - nápady a kresby 7

11. Toto je najroztomilejší vec, akú som kedy videl, boli skutočne určené pre seba. Ale kde chcem vedieť, či jeho ruka ide.

Funny_Snapchats_15

12. Musíte to zmeniť viac ako Doug, ak sa chcete stretnúť a získať nejaké priateľky alebo dokonca hovoriť s dievčaťom.

Funny_Snapchats_14

13. Ani neviem, kde začať s týmto obrázkom. Neviem, čo je Leedle, ale je to celkom vtipné. Niekedy je náhodný humor tam, kde je. Nič, čo by sa malo rozobrať, nič, čo by sa dalo rozobrať, iba čudný obrázok alebo fráza, ktorá vás v správny okamih zasiahne správnym spôsobom.

Funny_Snapchats_13

14. Každý má rád trochu povzbudenia, ale nie som si istý, či je zarobený na skóre 51, haha. Prinajmenšom sú nadšení.

25 zábavných snímok - nápady a kresby 8

15. Každý má rád bradatú morskú pannu, ktorá žije „pod morom“ plným červených vlasov a zeleného pintu. Som ohromený, že to niekto vytiahol na svoj telefón.25 zábavných snímok - nápady a kresby 9

16. To je pravda, najmä ak sa pozriete a uvidíte všetky tisíce obrazov ľudí, ktoré brunch alebo inú nohu predstavujú Instagram a ďalšie webové stránky. Po dokončení konverzácie na fotografii.

Funny_Snapchats_10

17. Nikto tu nie je, ale môžete skúsiť znova. Nielen to, je to akýsi milý malý chlapec vľavo s podivnými takmer čiernymi očami.

25 zábavných snímok - nápady a kresby 10

18. Je medzi nami skutočný Benjamin Franklin. Možno budete chcieť ísť von pre celú vec.

Funny_Snapchats_8

19. Hej, niekto ma sleduje, môžem robiť jazzové ruky! Toto je zďaleka najviac vzrušený manekýn, aký som kedy videl.

25 zábavných snímok - nápady a kresby 11

20. Dolárové bankovky v gitarových strunách, nie celkom originálne, ale stále celkom zábavné.

25 zábavných snímok - nápady a kresby 12

21. To je, keď viete, že ste nedávno urobili nejaké zlé rozhodnutia v šatníku. Možno to budete chcieť trochu prepnúť a otočiť od nitov.

Funny_Snapchats_5

22. Toto je pravdepodobne jedna z najlepších hier svetového pohára, aké som kedy videl. Mohol som to sledovať iba celé hodiny.

Funny_Snapchats_4

23. Je veľmi znepokojivé, že sú obaja šťastné z toho, že chodili na pohreb. Niekto v nich musí dať nejaký zmysel.

25 zábavných snímok - nápady a kresby 13

24. Chýbajú mi dni riadenia, ktoré sa už nezdajú byť také rozšírené. Pamätám si, ako som vyrastal, čo bolo vždy zábavné jazdiť, najmä keď ste narazili na jednorožce.

Funny_Snapchats_2

25. Je to smutné, ale veľmi pravdivé. To nemusí byť najlepším odkazom na to, že je otec, za predpokladu, že bol dobrý otec, ale je trochu choré, že na začiatku zomrel.

Funny_Snapchats_1

Vtipné nápady pre Snapchat

Ako vidíte zhora, existuje veľa zábavných nápadov Snapchat, vďaka ktorým sa im, komu posielate, smejú dlho a tvrdo. Nižšie popíšem niektoré z najdôležitejších spôsobov, ako prísť s nápadmi a niekoľko tipov, ktoré vám zaistia, aby ste sa pri odosielaní svojim priateľom rozosmiali.

TIP: Nezabudnite poznať svoje publikum, ak pošlete snímku svojmu priateľovi, možno sa nestarajú o vtipný vtip a myslíte si, že je to vtipné, ale pravdepodobne by ste nechceli poslať ten istý snímok napríklad potenciálnej priateľke. Pozrite sa sem, ak ste zvedaví, ako manuálne odstrániť snímku. Vždy je dobré poznať svoje publikum a prispôsobiť snímku tomu, čo si myslíte, že by vaše publikum chcela a čo by neurazilo.

 • Najprv si myslím, že na nájdenie nápadov je najlepšie obklopiť sa množstvom príkladov, takže prechádzajte vyššie uvedené obrázky a nájdite najlepšie 3 asi tak z vašich obľúbených. Môžete tiež vykonať vyhľadávanie obrázkov pomocou nápadov na rýchle snímky, aby ste získali viac príkladov, ak si stále nie ste istí, ako sa na ne pozerať.
 • Teraz je čas na rozvoj vašej myšlienky, vezmite si vrchol 2-5 a pokúste sa rozhodnúť, čo ich robí zábavnými a replikujte ich podľa svojho vlastného postoja alebo seba. Napríklad moment, keď je človek oblečený ako morská víla, funguje na kohokoľvek, takže je veľmi ľahko prenosný kamkoľvek. Ale poslednú snímku je ťažké kopírovať, pretože by ste museli nájsť ten plagát.
 • Všeobecne existujú dva typy nápadov, jeden je ten, že náhodne odfotíte niečo zábavného, ​​čo vidíte, a pošlete ho svojim priateľom. Druhým je vytvorenie normálnej fotografie a buď k nej pridať vtipný popis alebo vytvoriť vtipné kresby, o ktorých budeme diskutovať nižšie.
 • Nakoniec nezabudnite vyskúšať niekoľko rôznych možností, nemusíte posielať prvú, ktorú ste dostali, môžete vyskúšať niekoľko z nich a poslať to najlepšie z rôznych možností.

Vtipné obrázky Snapchat

Potom hovoríme o tom, ako vytvoriť niektoré z najzábavnejších kresieb na Snapchat. Mali by ste pamätať na niektoré dôležité zásady, ktoré uľahčia všetko a zvýšia pravdepodobnosť, že uspejete.

TIP: Je dôležité, aby ste pri kreslení používali menší prst, takže sa uistite, že používate ukazovák a že môžete použiť pinky pre viac detailov a jemnejšie rozlíšenie.

Je to tiež dobrý nápad stiahnuť a používať Snapchat na vašom iPade, ak ho máte. Dáva vám oveľa viac kresleného povrchu, čo vám umožní získať oveľa viac detailov, zatiaľ čo je ťažké získať toľko detailov na iPhone alebo Android. To platí najmä v prípade, že ide o malú obrazovku.

  • Vo všeobecnosti existujú pre Snapchat tri rôzne typy výkresov.
  • Prvým je, kde urobíte fotografiu osoby alebo veci a vy zmeníte ich tým, že na ňu kreslíte. Napríklad by ste mohli nakresliť niekoho, kto vyzerá ako pirát, ak ste z nich urobili fotografiu a vytvorili veľmi silnú tvár.
  • Druhý typ pridá položku na fotografiu. Mohlo by to byť, ak na obrázok pridáte ďalšiu osobu, karikatúru, zviera alebo položku, aby bola zábava.
  • Posledným typom je kresliť na hlúpe pozadie, napríklad nechať svojho priateľa, aby vyzeral ako na vrchu hory Doom.
  • Potom sa chcete uistiť, že používate všetky potenciálne farby, takže sa uistite, že viete kresliť čierne, neónové, biele a všetko medzi tým.
  • Ak chcete kresliť bielo, držte prst a potiahnite z farebného pruhu doľava
  • Ak chcete nakresliť čiernu farbu, podržte prst na farebnej lište a potiahnite nadol do dolnej časti obrazovky.
  • V prípade farebných variácií môžete postupovať podľa vyššie uvedených krokov, ale nejdú úplne doľava alebo nadol a výsledkom bude príjemná farba.
  • Väčšinou sú surrealistickejšie alebo zábavnejšie zo sveta. Nie je to sranda, ak na fotku pridáte iba mačku, ale viac zábavy, ak pridáte cudzinca, žirafu, lemur, žraloka atď. Uistite sa, že premýšľate o niečom, čo je tam pekne, a použite to namiesto niečoho, čo je každý vidí pravidelne.

Obsahuje túto príručku pre vtipné snímky a dúfajme, že vám poskytne dobrý základ pre vytvorenie vašich vlastných vtipných nápadov a kresieb Snapchatu. Dajte nám vedieť nižšie v komentároch, čo je vaše obľúbené a čo ste použili. Ocenili by sme tiež, keby ste sa o tento príspevok podelili, ak by ste to považovali za užitočné.